Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Rezultati zadaća LA1 - prof. Perše
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Andrej
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2013. (00:15:24)
Postovi: (9)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 18:07 uto, 11. 2. 2014    Naslov: Rezultati zadaća LA1 - prof. Perše Citirajte i odgovorite

Kada možemo očekivati rezultate zadaća kod prof. Peršea? Može li to biti što prije?
S obzirom da je 5 bodova iz zadaća uvjet za potpis ne isplati mi se izlaziti na popravni ako nisam zadovoljio uvjet jer čak i da ga položim, LA1 ću morati ponovno slušati.
Kada možemo očekivati rezultate zadaća kod prof. Peršea? Može li to biti što prije?
S obzirom da je 5 bodova iz zadaća uvjet za potpis ne isplati mi se izlaziti na popravni ako nisam zadovoljio uvjet jer čak i da ga položim, LA1 ću morati ponovno slušati.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Andrej
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2013. (00:15:24)
Postovi: (9)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 13:56 sri, 12. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Molim Vas, može li netko odgovoriti ili barem pojasniti o čemu se radi?

Nije fer da polovica studenata prve godine još uvijek ne zna može li dobiti potpis iz LA1-vezano uz bodove iz zadaća.

Vrijedi li uopće pravilo o broju bodova iz zadaća ako se ide na popravni?
Molim Vas, može li netko odgovoriti ili barem pojasniti o čemu se radi?

Nije fer da polovica studenata prve godine još uvijek ne zna može li dobiti potpis iz LA1-vezano uz bodove iz zadaća.

Vrijedi li uopće pravilo o broju bodova iz zadaća ako se ide na popravni?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivana_dbk
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 10. 2013. (14:24:17)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 17:37 sri, 12. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nigdje to nije definirano, i vjerovatno bi netko i odgovorio da zna o čemu se točno radi. Jesi li predao bar jednu zadaću? Jer ako nisi nijednu onda bi mozda bio problem, osim ako prof ne bude toliko dobar pa ti progleda kroz prste. Na webu inače striktno naglašeno da treba bar minimum iz zadaća i kolokvija. Pa sad ne znam, pokušaj poslati mail nekome od asistenata ili profesoru (ako mozda nisi pokusao).
;)
Nigdje to nije definirano, i vjerovatno bi netko i odgovorio da zna o čemu se točno radi. Jesi li predao bar jednu zadaću? Jer ako nisi nijednu onda bi mozda bio problem, osim ako prof ne bude toliko dobar pa ti progleda kroz prste. Na webu inače striktno naglašeno da treba bar minimum iz zadaća i kolokvija. Pa sad ne znam, pokušaj poslati mail nekome od asistenata ili profesoru (ako mozda nisi pokusao).
Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Andrej
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2013. (00:15:24)
Postovi: (9)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 18:26 sri, 12. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Aha...hvala. Intuicija mi je nešto tako i govorila, ali pomislih da je ovdje sve egzaktno , pa odlučih pitati :)
Duboko sam uvjeren da je prof. blagonaklon i da je u stanju progledati kroz prste jer ako si već položio zašto bi te ostavio bez potpisa zbog boda ili dva iz zadaća, jel?! :)
Pa onda, ostanimo u toj nadi i uvjerenju da će sve na kraju biti dobro iako tako inače nije u životu... :)

A zadaće sam sve predao, možda nisu stopostotne, ali valjda će biti dovoljno.
Aha...hvala. Intuicija mi je nešto tako i govorila, ali pomislih da je ovdje sve egzaktno , pa odlučih pitati Smile
Duboko sam uvjeren da je prof. blagonaklon i da je u stanju progledati kroz prste jer ako si već položio zašto bi te ostavio bez potpisa zbog boda ili dva iz zadaća, jel?! Smile
Pa onda, ostanimo u toj nadi i uvjerenju da će sve na kraju biti dobro iako tako inače nije u životu... Smile

A zadaće sam sve predao, možda nisu stopostotne, ali valjda će biti dovoljno.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivana_dbk
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 10. 2013. (14:24:17)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 18:29 sri, 12. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa ako si sve zadaće predao cemu panika onda?!
Nemaš razloga za brigu uopce, mislim da bi to jedino trebali oni koji nisu predali niti jednu zadacu ili samo jednu.
Tako da ne moraju biti stopostotne, u najgorem slucaju dobivas minimalan broj bodova.
Nemoj se opterecivat tim stvarima, duboko preporucam :D i sretno na popravnom! :D
Pa ako si sve zadaće predao cemu panika onda?!
Nemaš razloga za brigu uopce, mislim da bi to jedino trebali oni koji nisu predali niti jednu zadacu ili samo jednu.
Tako da ne moraju biti stopostotne, u najgorem slucaju dobivas minimalan broj bodova.
Nemoj se opterecivat tim stvarima, duboko preporucam Very Happy i sretno na popravnom! Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan