Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Demonstrature 2013/2014
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
math_student
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2012. (16:38:58)
Postovi: (18)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 17:22 sub, 5. 10. 2013    Naslov: Demonstrature 2013/2014 Citirajte i odgovorite

Demonstrature iz kolegija Matematička analiza 1 održavat će se utorkom od 14:00 do 16:00. Ukoliko vam ponekad ne bi odgovarao taj termin, možemo se dogovoriti za neki drugi. :)
Nalazimo se u 14:15 ispred oglasne ploče.
Molila bih da mi se prethodno najavite mailom na avlahek@student.math.hr (ili vlaheka@gmail.com) najkasnije dan prije. Isto tako, bilo bi dobro da napišete u mailu što vas muči. Ako imate bilo kakvo pitanje vezano uz kolegij (ili bilo što drugo :) ), slobodno mi se obratite mailom.
Za obavijesti vezane uz demonstrature pratite forum.
Eto, vidimo se! :D
Andreja Vlahek
Demonstrature iz kolegija Matematička analiza 1 održavat će se utorkom od 14:00 do 16:00. Ukoliko vam ponekad ne bi odgovarao taj termin, možemo se dogovoriti za neki drugi. Smile
Nalazimo se u 14:15 ispred oglasne ploče.
Molila bih da mi se prethodno najavite mailom na avlahek@student.math.hr (ili vlaheka@gmail.com) najkasnije dan prije. Isto tako, bilo bi dobro da napišete u mailu što vas muči. Ako imate bilo kakvo pitanje vezano uz kolegij (ili bilo što drugo Smile ), slobodno mi se obratite mailom.
Za obavijesti vezane uz demonstrature pratite forum.
Eto, vidimo se! Very Happy
Andreja Vlahek




Zadnja promjena: math_student; 19:57 sri, 30. 10. 2013; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jopi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 01. 2013. (00:08:22)
Postovi: (14)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1

PostPostano: 15:51 ned, 6. 10. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Držat ću demonstrature iz Matematičke analize [b]srijedom od 12 do 14 h[/b], a po potrebi možemo se dogovoriti i za neki drugi termin. Nalazit ćemo se ispred oglasne ploče do 12:15, a onda tražimo učionicu.
Najava mailom je obavezna na josip.novak94@gmail.com, a bilo bi dobro da napišete što vas muči. Naravno, na taj mail mi i inače možete slati pitanja.
Za sve obavijesti vezane uz demonstrature, pratite forum.

Vidimo se :D

Josip Novak
Držat ću demonstrature iz Matematičke analize srijedom od 12 do 14 h, a po potrebi možemo se dogovoriti i za neki drugi termin. Nalazit ćemo se ispred oglasne ploče do 12:15, a onda tražimo učionicu.
Najava mailom je obavezna na josip.novak94@gmail.com, a bilo bi dobro da napišete što vas muči. Naravno, na taj mail mi i inače možete slati pitanja.
Za sve obavijesti vezane uz demonstrature, pratite forum.

Vidimo se Very Happy

Josip Novak




Zadnja promjena: jopi; 19:29 pon, 7. 10. 2013; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
alenand
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2011. (21:29:52)
Postovi: (18)16
Sarma = la pohva - posuda
15 = 15 - 0

PostPostano: 22:52 ned, 6. 10. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Last but not least, moje demonstrature iz analize održavat će se isto utorkom od 14:00 do 16:00. Ako ne odgovara, javite se na mail pa ćemo se već nekako dogovoriti.
Bilo bi odlično da se javite unaprijed, ali pokušat ću ispočetka ne inzistirati na tom pa kako ispadne. Čekat ću kod oglasne ploče do 14:15 pa slobodno dođite i pitajte, samo molim za razumijevanje ukoliko nešto nenajavljeno pitate i ja ne znam - veoma je moguće.
Mail je alenand3.14@gmail.com... molim vas samo da prvo dobro razmislite o zadatku - ukoliko ne ide javite se pa ćemo ga riješiti zajedničkim snagama :)

Alen Andrašek
Last but not least, moje demonstrature iz analize održavat će se isto utorkom od 14:00 do 16:00. Ako ne odgovara, javite se na mail pa ćemo se već nekako dogovoriti.
Bilo bi odlično da se javite unaprijed, ali pokušat ću ispočetka ne inzistirati na tom pa kako ispadne. Čekat ću kod oglasne ploče do 14:15 pa slobodno dođite i pitajte, samo molim za razumijevanje ukoliko nešto nenajavljeno pitate i ja ne znam - veoma je moguće.
Mail je alenand3.14@gmail.com... molim vas samo da prvo dobro razmislite o zadatku - ukoliko ne ide javite se pa ćemo ga riješiti zajedničkim snagama Smile

Alen Andrašek


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
math_student
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2012. (16:38:58)
Postovi: (18)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 22:02 pet, 10. 1. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

14.1.2014. demonstrature se neće održati. To je izvanredno samo ovaj tjedan. Možete doći u ponedjeljak, 13.1.2014. u 8:15(znam da nije baš neki termin, al to je jedini slobodni termin, a da paše svima). Javiti se mailom. :)
14.1.2014. demonstrature se neće održati. To je izvanredno samo ovaj tjedan. Možete doći u ponedjeljak, 13.1.2014. u 8:15(znam da nije baš neki termin, al to je jedini slobodni termin, a da paše svima). Javiti se mailom. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pllook
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2013. (20:56:12)
Postovi: (CD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 8

PostPostano: 21:28 sri, 15. 1. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

moli se neka dobra duša koja je ovaj(ili prošli) tjedan bila na demonstraturama da,ako nije problem,stavi ono što se radilo,hvala :)
moli se neka dobra duša koja je ovaj(ili prošli) tjedan bila na demonstraturama da,ako nije problem,stavi ono što se radilo,hvala Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
math_student
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2012. (16:38:58)
Postovi: (18)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 20:56 pon, 20. 1. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo,rjesenja starih kolokvija. :D
Evo,rjesenja starih kolokvija. Very Happy





Drugi kolokvij.pdf
 Description:

Download
 Filename:  Drugi kolokvij.pdf
 Filesize:  300.79 KB
 Downloaded:  347 Time(s)

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pllook
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2013. (20:56:12)
Postovi: (CD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 8

PostPostano: 8:11 uto, 21. 1. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="math_student"]Evo,rjesenja starih kolokvija. :D[/quote]

hvalaa :lol:
math_student (napisa):
Evo,rjesenja starih kolokvija. Very Happy


hvalaa Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
alenand
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2011. (21:29:52)
Postovi: (18)16
Sarma = la pohva - posuda
15 = 15 - 0

PostPostano: 15:50 čet, 6. 3. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Demonstrature iz Matematičke analize 2 kod mene će biti ponedjeljkom od 14-16. Znam da to jednoj grupi ne odgovara, ali slobodno se javite pa ćemo riješiti stvari prek maila ili ubaciti neki poseban termin. Molim vas da se svakako najavite jer nemam nastave prije toga tako da sigurno se neću nać na faksu slučajno. Mail je opet alenand3.14@gmail.com.

Vidimo se :)

Alen Andrašek
Demonstrature iz Matematičke analize 2 kod mene će biti ponedjeljkom od 14-16. Znam da to jednoj grupi ne odgovara, ali slobodno se javite pa ćemo riješiti stvari prek maila ili ubaciti neki poseban termin. Molim vas da se svakako najavite jer nemam nastave prije toga tako da sigurno se neću nać na faksu slučajno. Mail je opet alenand3.14@gmail.com.

Vidimo se Smile

Alen Andrašek


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
math_student
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2012. (16:38:58)
Postovi: (18)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 19:00 pet, 7. 3. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Demonstrature iz MA2 ovaj semestar bit će u srijedu od 14:00 do 16:00. Molim vas najavite se mailom (i ne baš u utorak kasno navečer jer sam u srijedu rano na faksu :)). Najava mailom na avlahek@math.hr ili vlaheka@gmail.com. Sastajemo se kod oglasne.

Andreja :)
Demonstrature iz MA2 ovaj semestar bit će u srijedu od 14:00 do 16:00. Molim vas najavite se mailom (i ne baš u utorak kasno navečer jer sam u srijedu rano na faksu Smile). Najava mailom na avlahek@math.hr ili vlaheka@gmail.com. Sastajemo se kod oglasne.

Andreja Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
math_student
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2012. (16:38:58)
Postovi: (18)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 16:44 pon, 7. 4. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

U srijedu, 9.travnja neće se održati demonstrature. Zamjenski termin je petak, 11.travnja 8-10. To je tako samo ovaj tjedan. :)
U srijedu, 9.travnja neće se održati demonstrature. Zamjenski termin je petak, 11.travnja 8-10. To je tako samo ovaj tjedan. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan