Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Demonstrature (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Statistika
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ibozic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 03. 2011. (22:55:36)
Postovi: (7)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 0:16 uto, 11. 3. 2014    Naslov: Demonstrature Citirajte i odgovorite

Pozdrav, dragi kolegice i kolege :)

Moje ime je Ivo Božić, student sam prve godine diplomskog studija Financijske i poslovne matematike te ću ovaj semestar biti demonstrator iz Statistike. Demonstrature će se održavati ponedjeljkom od 8-10 sati.

Budući u to vrijeme nisam na fakultetu, molio bih Vas da se najavite do nedjelje u 12 h, jer u suprotnom vrlo vjerojatno neću biti na faxu. Javite mi se na mail ime.prezime@gmail.com, gdje je ime:ivo, a prezime:bozic. Takodjer, bilo bi dobro da napišete u mailu što vas muči pa da se mogu bolje pripremiti za odgovor. Nalazimo se ispred oglasne ploče i krećemo u potragu za slobodnom učionicom. Nadam se da se vidimo :D!

Zdravi i veseli bili!
Pozdrav, dragi kolegice i kolege Smile

Moje ime je Ivo Božić, student sam prve godine diplomskog studija Financijske i poslovne matematike te ću ovaj semestar biti demonstrator iz Statistike. Demonstrature će se održavati ponedjeljkom od 8-10 sati.

Budući u to vrijeme nisam na fakultetu, molio bih Vas da se najavite do nedjelje u 12 h, jer u suprotnom vrlo vjerojatno neću biti na faxu. Javite mi se na mail ime.prezime@gmail.com, gdje je ime:ivo, a prezime:bozic. Takodjer, bilo bi dobro da napišete u mailu što vas muči pa da se mogu bolje pripremiti za odgovor. Nalazimo se ispred oglasne ploče i krećemo u potragu za slobodnom učionicom. Nadam se da se vidimo Very Happy!

Zdravi i veseli bili!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ljpalle
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 09. 2011. (10:10:43)
Postovi: (22)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 20:24 uto, 11. 3. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav!

Demonstrature iz Statistike drzat cu srijedom 9-11h. Molio bih da mi se svakako najavite na e-mail ljpalle [at] student.math.hr barem dan ranije i u mailu ukratko opisete sto vas muci. Nalazimo se ispred oglasne ploce.

Ljudevit Palle
Pozdrav!

Demonstrature iz Statistike drzat cu srijedom 9-11h. Molio bih da mi se svakako najavite na e-mail ljpalle [at] student.math.hr barem dan ranije i u mailu ukratko opisete sto vas muci. Nalazimo se ispred oglasne ploce.

Ljudevit Palle


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ljpalle
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 09. 2011. (10:10:43)
Postovi: (22)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 14:47 sub, 12. 4. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sljedece demonstrature cu drzati u cetvrtak 17.4. 9-11h umjesto u srijedu 16.4. Molio bih da mi se najavite najkasnije do srijede navecer.
Sljedece demonstrature cu drzati u cetvrtak 17.4. 9-11h umjesto u srijedu 16.4. Molio bih da mi se najavite najkasnije do srijede navecer.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ljpalle
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 09. 2011. (10:10:43)
Postovi: (22)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 19:25 sub, 31. 5. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Opet promjena termina za sljedece demonstrature: bit ce u cetvrtak 5.6. 9-11h.
Opet promjena termina za sljedece demonstrature: bit ce u cetvrtak 5.6. 9-11h.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ibozic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 03. 2011. (22:55:36)
Postovi: (7)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 19:37 pon, 2. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav,

nažalost idući tjedan ne mogu držati demonstature, pa je novi termin ovaj četvrtak (05.06.) od 18 do 20 h. Molio bih najavu mailom do srijede navečer.

Srdačan pozdrav,

Ivo Božić
Pozdrav,

nažalost idući tjedan ne mogu držati demonstature, pa je novi termin ovaj četvrtak (05.06.) od 18 do 20 h. Molio bih najavu mailom do srijede navečer.

Srdačan pozdrav,

Ivo Božić


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Statistika Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan