Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Demonstrature 2013./14.
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Mjera i integral
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Phoenix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 05. 2010. (18:46:07)
Postovi: (164)16
Sarma: -

PostPostano: 18:54 pet, 28. 2. 2014    Naslov: Demonstrature 2013./14. Citirajte i odgovorite

Lijepi pozdrav svima! :)

Nadam se da ste se stigli odmoriti i napuniti baterije za novi semestar ili ćete to tek napraviti, a nadam se i da ste uspješno okončali protekli semestar te da ste zadovoljni s rezultatima. :) Ako niste, ne očajavajte - uvijek postoji "sljedeći semestar"! :P A evo i prve prilike! ;)

Zovem se [b]Mario Stipčić[/b] i bit ću jedan od dva demonstratora iz kolegija Mjera i integral. :)
Moj službeni termin demonstratura je [b]četvrtak, 15-17 sati[/b]. Molim vas da mi se za dolazak pravovremeno najavite na mail [i]mstipcic [AT] student.math.hr[/i] kako bih se mogao pripremiti, ponijeti materijale, a i da znam doći na faks jer inače četvrtkom ne bih trebao imati nastavu. :)
Po potrebi, možemo se dogovoriti i za neki drugi termin - samo mi se javite! :)

Eventualne promjene termina objavljivat ću ovdje na forumu.

Inače, ako vam više odgovara, možete postavljati pitanja i preko maila, foruma ili bilo kako drugačije... Potrudit ću se biti što aktivniji na mailu i forumu, tako da sam i u tom obliku na raspolaganju.

Možda da još nadodam, obzirom na eventualne "priče" i na "ugled" ovoga kolegija: nemojte se bojati! :D Preporučam što redovitiji odlazak na predavanja i vježbe te da, tu i tamo, s vremena na vrijeme, malo listate i čitate bilješke s predavanja i vježbi. Jako će vam pomoći da budete što redovitiji i u toku s gradivom, a i puno ćete lakše savladati i usvojiti gradivo, bit ćete bliskiji s njim. :) Ako ustrajete, vjerujem da ćete se i iznenaditi kako brzo budete savladavali gradivo, a možda i s neočekivano visokom zaključnom ocjenom na kraju! ;)
Samo nemojte posustajati i bojati se - stvarno nemate zašto! ;) Ako ikako zapnete, imate nas demose, pa čak i asistente i profesore na raspolaganju u slučaju zahtjevnijih pitanja. Iskoristite to! :)

Za kraj, želim vam sretno i uspješno polaganje ovoga kolegija - i samo hrabro! ;)
Lijepi pozdrav svima! Smile

Nadam se da ste se stigli odmoriti i napuniti baterije za novi semestar ili ćete to tek napraviti, a nadam se i da ste uspješno okončali protekli semestar te da ste zadovoljni s rezultatima. Smile Ako niste, ne očajavajte - uvijek postoji "sljedeći semestar"! Razz A evo i prve prilike! Wink

Zovem se Mario Stipčić i bit ću jedan od dva demonstratora iz kolegija Mjera i integral. Smile
Moj službeni termin demonstratura je četvrtak, 15-17 sati. Molim vas da mi se za dolazak pravovremeno najavite na mail mstipcic [AT] student.math.hr kako bih se mogao pripremiti, ponijeti materijale, a i da znam doći na faks jer inače četvrtkom ne bih trebao imati nastavu. Smile
Po potrebi, možemo se dogovoriti i za neki drugi termin - samo mi se javite! Smile

Eventualne promjene termina objavljivat ću ovdje na forumu.

Inače, ako vam više odgovara, možete postavljati pitanja i preko maila, foruma ili bilo kako drugačije... Potrudit ću se biti što aktivniji na mailu i forumu, tako da sam i u tom obliku na raspolaganju.

Možda da još nadodam, obzirom na eventualne "priče" i na "ugled" ovoga kolegija: nemojte se bojati! Very Happy Preporučam što redovitiji odlazak na predavanja i vježbe te da, tu i tamo, s vremena na vrijeme, malo listate i čitate bilješke s predavanja i vježbi. Jako će vam pomoći da budete što redovitiji i u toku s gradivom, a i puno ćete lakše savladati i usvojiti gradivo, bit ćete bliskiji s njim. Smile Ako ustrajete, vjerujem da ćete se i iznenaditi kako brzo budete savladavali gradivo, a možda i s neočekivano visokom zaključnom ocjenom na kraju! Wink
Samo nemojte posustajati i bojati se - stvarno nemate zašto! Wink Ako ikako zapnete, imate nas demose, pa čak i asistente i profesore na raspolaganju u slučaju zahtjevnijih pitanja. Iskoristite to! Smile

Za kraj, želim vam sretno i uspješno polaganje ovoga kolegija - i samo hrabro! Wink




Zadnja promjena: Phoenix; 22:06 pet, 28. 2. 2014; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kikzmyster
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2010. (13:35:08)
Postovi: (72)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
45 = 46 - 1

PostPostano: 20:14 pet, 28. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Buduci da bilo kakav uvodni tekst koji bih mogao smisliti ne bi bio ni blizu kvalitetan kao gornji, prijeci cu odmah na stvar :D

Zovem se Aleksandar Milivojevic, i demonstrature cu drzati [b]utorkom, 13-15 sati[/b]. Molim vas da se najavite do ponedjeljka navecer ako mislite doci, na mail [i]kikzmyster [AT] hotmail.com[/i] ili privatnom porukom preko foruma. Ako vam se ne da smisljati tekst maila/poruke, posaljite mi samo praznu poruku s naslovom "demonstrature"; znat cu na sto mislite :D

Uz ovaj sluzbeni termin, mozemo se dogovarati i za dodatne termine. Takoder, ako ste zapeli na nekom zadatku, slobodno mi posaljite pa cu vam pomoci.

Vidimo se!
Buduci da bilo kakav uvodni tekst koji bih mogao smisliti ne bi bio ni blizu kvalitetan kao gornji, prijeci cu odmah na stvar Very Happy

Zovem se Aleksandar Milivojevic, i demonstrature cu drzati utorkom, 13-15 sati. Molim vas da se najavite do ponedjeljka navecer ako mislite doci, na mail kikzmyster [AT] hotmail.com ili privatnom porukom preko foruma. Ako vam se ne da smisljati tekst maila/poruke, posaljite mi samo praznu poruku s naslovom "demonstrature"; znat cu na sto mislite Very Happy

Uz ovaj sluzbeni termin, mozemo se dogovarati i za dodatne termine. Takoder, ako ste zapeli na nekom zadatku, slobodno mi posaljite pa cu vam pomoci.

Vidimo se!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Phoenix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 05. 2010. (18:46:07)
Postovi: (164)16
Sarma: -

PostPostano: 17:10 čet, 3. 4. 2014    Naslov: Re: Demonstrature 2013./14. Citirajte i odgovorite

Idući četvrtak, [b]10. 4.[/b], u 15 sati pišem jedan kolokvij. Stoga će se, ako se netko najavi, demonstrature održati isti dan [b]od 17 do 19 sati[/b].
Idući četvrtak, 10. 4., u 15 sati pišem jedan kolokvij. Stoga će se, ako se netko najavi, demonstrature održati isti dan od 17 do 19 sati.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Phoenix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 05. 2010. (18:46:07)
Postovi: (164)16
Sarma: -

PostPostano: 10:38 pet, 6. 6. 2014    Naslov: Re: Demonstrature 2013./14. Citirajte i odgovorite

Idući tjedan termin za moje demonstrature je [b]u petak, 13. 6. u 17 sati[/b]. Nemojte se zaboraviti najaviti ako dolazite! ;)
Idući tjedan termin za moje demonstrature je u petak, 13. 6. u 17 sati. Nemojte se zaboraviti najaviti ako dolazite! Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Mjera i integral Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan