Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

pitanje vezano uz obavijest na stranici
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
StarShooterSupreme
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 10. 2011. (17:48:50)
Postovi: (5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 14:50 pet, 20. 6. 2014    Naslov: pitanje vezano uz obavijest na stranici Citirajte i odgovorite

hoće li raspored usmenih kod prof. Šikića također biti objavljen na stranicama kolegija? Pitam pošto on ima tendenciju popis staviti samo na svoja vrata, pa da znamo da li trebamo sutra do faksa to provjeriti
hoće li raspored usmenih kod prof. Šikića također biti objavljen na stranicama kolegija? Pitam pošto on ima tendenciju popis staviti samo na svoja vrata, pa da znamo da li trebamo sutra do faksa to provjeriti


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vjekovac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2003. (18:26:55)
Postovi: (2DB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
182 = 198 - 16

PostPostano: 2:40 sub, 21. 6. 2014    Naslov: Re: pitanje vezano uz obavijest na stranici Citirajte i odgovorite

Objavljeni su rezultati na web stranici:
http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/analiza/kolokviji.php
Ispricavam se zbog kasnjenja, bio sam na putu.

[quote="StarShooterSupreme"]hoće li raspored usmenih kod prof. Šikića također biti objavljen na stranicama kolegija? Pitam pošto on ima tendenciju popis staviti samo na svoja vrata, pa da znamo da li trebamo sutra do faksa to provjeriti[/quote]
Kontaktirat cu prof. Sikica u vezi toga. Stavit cu i na web stranicu cim se bude znalo.
Objavljeni su rezultati na web stranici:
http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/analiza/kolokviji.php
Ispricavam se zbog kasnjenja, bio sam na putu.

StarShooterSupreme (napisa):
hoće li raspored usmenih kod prof. Šikića također biti objavljen na stranicama kolegija? Pitam pošto on ima tendenciju popis staviti samo na svoja vrata, pa da znamo da li trebamo sutra do faksa to provjeriti

Kontaktirat cu prof. Sikica u vezi toga. Stavit cu i na web stranicu cim se bude znalo.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
StarShooterSupreme
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 10. 2011. (17:48:50)
Postovi: (5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 8:29 sub, 21. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Puno hvala!
Puno hvala!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pllook
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2013. (20:56:12)
Postovi: (CD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 8

PostPostano: 11:09 sub, 21. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li će usmeni ispit za ostale studente prof. Šikića također biti sljedeći tjedan ili? I hoće li popravni biti sad ili u devetom mjesecu?
Da li će usmeni ispit za ostale studente prof. Šikića također biti sljedeći tjedan ili? I hoće li popravni biti sad ili u devetom mjesecu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vjekovac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2003. (18:26:55)
Postovi: (2DB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
182 = 198 - 16

PostPostano: 12:25 sub, 21. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pllook"]Da li će usmeni ispit za ostale studente prof. Šikića također biti sljedeći tjedan ili? I hoće li popravni biti sad ili u devetom mjesecu?[/quote]
Pa da, prof. Šikić će nastaviti s usmenima nakon praznika 25.6. Oglasit ću na webu čim budem znao točno.

Popravak kolokvija je u 9. mjesecu, kao i svi popravni, u već unaprijed određenim terminima.

Ako pitate za popravni nakon pada na usmenom pa vas profesor vrati da odgovarate još jednom... e to ne znam, morate direktno pitati profesora (kad/ako padnete), to ovisi o njemu.
pllook (napisa):
Da li će usmeni ispit za ostale studente prof. Šikića također biti sljedeći tjedan ili? I hoće li popravni biti sad ili u devetom mjesecu?

Pa da, prof. Šikić će nastaviti s usmenima nakon praznika 25.6. Oglasit ću na webu čim budem znao točno.

Popravak kolokvija je u 9. mjesecu, kao i svi popravni, u već unaprijed određenim terminima.

Ako pitate za popravni nakon pada na usmenom pa vas profesor vrati da odgovarate još jednom... e to ne znam, morate direktno pitati profesora (kad/ako padnete), to ovisi o njemu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
cersei
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 12. 2012. (16:45:12)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 16:15 sub, 21. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

u slučaju pada na usmenom sljedeći tjedan popravni usmenog će biti ubrzo. bar sam tako shvatila profesora, pitala sam ga nakon zadnjeg predavanja. (to bi bilo logično budući da oni koji će ići na popravni kolokvij neće odgovarati kod prof. Šikića jer će onda već biti u americi pa prof. vjerojatno ne želi ostavljati kolegama više posla)
u slučaju pada na usmenom sljedeći tjedan popravni usmenog će biti ubrzo. bar sam tako shvatila profesora, pitala sam ga nakon zadnjeg predavanja. (to bi bilo logično budući da oni koji će ići na popravni kolokvij neće odgovarati kod prof. Šikića jer će onda već biti u americi pa prof. vjerojatno ne želi ostavljati kolegama više posla)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pllook
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2013. (20:56:12)
Postovi: (CD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 8

PostPostano: 16:26 sub, 21. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="cersei"]u slučaju pada na usmenom sljedeći tjedan popravni usmenog će biti ubrzo. bar sam tako shvatila profesora, pitala sam ga nakon zadnjeg predavanja. (to bi bilo logično budući da oni koji će ići na popravni kolokvij neće odgovarati kod prof. Šikića jer će onda već biti u americi pa prof. vjerojatno ne želi ostavljati kolegama više posla)[/quote]

a zar nije profesor također rekao da će usmeni početi tek nakon svih kolokvija? pa ništa od toga.. :cry:
cersei (napisa):
u slučaju pada na usmenom sljedeći tjedan popravni usmenog će biti ubrzo. bar sam tako shvatila profesora, pitala sam ga nakon zadnjeg predavanja. (to bi bilo logično budući da oni koji će ići na popravni kolokvij neće odgovarati kod prof. Šikića jer će onda već biti u americi pa prof. vjerojatno ne želi ostavljati kolegama više posla)


a zar nije profesor također rekao da će usmeni početi tek nakon svih kolokvija? pa ništa od toga.. Crying or Very sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
cersei
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 12. 2012. (16:45:12)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 16:33 sub, 21. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

e to iskreno ne znam, to sam i ja čula, ali nisam bila na tom predavanju pa ne mogu ništa reći sa sigurnošću
e to iskreno ne znam, to sam i ja čula, ali nisam bila na tom predavanju pa ne mogu ništa reći sa sigurnošću


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vjekovac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2003. (18:26:55)
Postovi: (2DB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
182 = 198 - 16

PostPostano: 11:20 pon, 23. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo, stavljen je sveukupni raspored usmenih ispita prof. Šikića:
http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/analiza/zavrsni.php

Važno: Mole se studenti koji su raspoređeni kod pogrešnog profesora (jer su se službeno prebacili u drugu grupu predavanja) da se što prije jave profesoru kod kojeg spadaju.
Evo, stavljen je sveukupni raspored usmenih ispita prof. Šikića:
http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/analiza/zavrsni.php

Važno: Mole se studenti koji su raspoređeni kod pogrešnog profesora (jer su se službeno prebacili u drugu grupu predavanja) da se što prije jave profesoru kod kojeg spadaju.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
nistaminijejasno
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2014. (17:14:15)
Postovi: (10)16
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 2 - 8

PostPostano: 13:32 pon, 23. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Usmeni za vrijeme kolokvija iz programiranja?
Usmeni za vrijeme kolokvija iz programiranja?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vjekovac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2003. (18:26:55)
Postovi: (2DB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
182 = 198 - 16

PostPostano: 15:18 pon, 23. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nistaminijejasno"]Usmeni za vrijeme kolokvija iz programiranja?[/quote]

Hm, hvala na obavijesti.
Upozorit cu na to profesora.
nistaminijejasno (napisa):
Usmeni za vrijeme kolokvija iz programiranja?


Hm, hvala na obavijesti.
Upozorit cu na to profesora.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
nistaminijejasno
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2014. (17:14:15)
Postovi: (10)16
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 2 - 8

PostPostano: 16:06 pon, 23. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala! :D
Hvala! Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vjekovac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2003. (18:26:55)
Postovi: (2DB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
182 = 198 - 16

PostPostano: 22:44 uto, 24. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mole se svi studenti koji imaju preklapanja termina usmenog s kolokvijem ili bilo čim drugim, da se jave profesoru Šikiću radi dogovora novog termina. Naime, profesor se želi ponaosob dogovoriti u svim takvim slučajevima.
Mole se svi studenti koji imaju preklapanja termina usmenog s kolokvijem ili bilo čim drugim, da se jave profesoru Šikiću radi dogovora novog termina. Naime, profesor se želi ponaosob dogovoriti u svim takvim slučajevima.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan