Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Broj bodova za oslobodjenje od usmenog ispita (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Algebarske strukture
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Jegulja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 02. 2014. (08:14:45)
Postovi: (4)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:55 pon, 30. 6. 2014    Naslov: Broj bodova za oslobodjenje od usmenog ispita Citirajte i odgovorite

Zanima me je li nekome poznato koliko je bodova potrebno kako se ne bi moralo izlaziti na usmeni ispit?
Zanima me je li nekome poznato koliko je bodova potrebno kako se ne bi moralo izlaziti na usmeni ispit?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Broj bodova
Gost





PostPostano: 16:43 uto, 1. 7. 2014    Naslov: Re: Broj bodova za oslobodjenje od usmenog ispita Citirajte i odgovorite

[quote="Jegulja"]Zanima me je li nekome poznato koliko je bodova potrebno kako se ne bi moralo izlaziti na usmeni ispit?[/quote]

80%. ni vise ni manje
Jegulja (napisa):
Zanima me je li nekome poznato koliko je bodova potrebno kako se ne bi moralo izlaziti na usmeni ispit?


80%. ni vise ni manje


[Vrh]
ludamath
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 02. 2008. (16:00:14)
Postovi: (3E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 4

PostPostano: 20:55 uto, 1. 7. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma neeee.... 45 bodova je dovoljno da upises 2 bez usmenog
Ma neeee.... 45 bodova je dovoljno da upises 2 bez usmenog


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Spectre
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2006. (16:58:05)
Postovi: (167)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10

PostPostano: 12:56 čet, 3. 7. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prof. Širola je navodno danas na uvidima rekao kako svi njegovi studenti moraju na usmeni, bez obzira imaju li više od 45 bodova ili ne.

Može li netko tko je bio na uvidima to potvrditi? Ili čak sami profesor?

Obzirom kako su svi do sada vjerovali da je preko 45 bodova dovoljno za ocjenu bez usmenoga, a termini usmenih kod prof. Širole su od 7.7. do 9.7., ovo je iznimno kratak rok za naučiti veliku količinu gradiva. Ako se ovaj novi sistem stvarno provede, smatram kako je to iznimno nepravedno jer nije bilo najavljeno na početku semestra, a posebice jer studenti prof. Najmana koji su sakupili 45 bodova ne moraju na usmeni!
Prof. Širola je navodno danas na uvidima rekao kako svi njegovi studenti moraju na usmeni, bez obzira imaju li više od 45 bodova ili ne.

Može li netko tko je bio na uvidima to potvrditi? Ili čak sami profesor?

Obzirom kako su svi do sada vjerovali da je preko 45 bodova dovoljno za ocjenu bez usmenoga, a termini usmenih kod prof. Širole su od 7.7. do 9.7., ovo je iznimno kratak rok za naučiti veliku količinu gradiva. Ako se ovaj novi sistem stvarno provede, smatram kako je to iznimno nepravedno jer nije bilo najavljeno na početku semestra, a posebice jer studenti prof. Najmana koji su sakupili 45 bodova ne moraju na usmeni!



_________________
Cry havoc, and let loose the dogs of war!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
elasimic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 04. 2011. (12:10:07)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 1 - 3

PostPostano: 13:24 čet, 3. 7. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja bih molila tu potvrdu licno profesora, a ne da se vise igramo pokvarenog telefona jer ovo sad stvarno nije u redu. Kao prvo odugovlacio se s uvidima i ne mogu vjerovat da sad je doslo do pormjene pravila o kojima se nije ipak nista reklo na pocetku semestra.
Ja bih molila tu potvrdu licno profesora, a ne da se vise igramo pokvarenog telefona jer ovo sad stvarno nije u redu. Kao prvo odugovlacio se s uvidima i ne mogu vjerovat da sad je doslo do pormjene pravila o kojima se nije ipak nista reklo na pocetku semestra.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Dzany
Gost





PostPostano: 12:10 pet, 4. 7. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kakvo je ovo degradiranje studenata preddiplomskih studija?
Predmet je apsolutno isti ali studenti sa diplomskog ne moraju na usmeni, a studenti sa preddiplomskog moraju? I to je obavijest stavljena danas , a usmeni pocinje sljedeci tjedan?
Kakvo je ovo degradiranje studenata preddiplomskih studija?
Predmet je apsolutno isti ali studenti sa diplomskog ne moraju na usmeni, a studenti sa preddiplomskog moraju? I to je obavijest stavljena danas , a usmeni pocinje sljedeci tjedan?


[Vrh]
SoSad
Gost





PostPostano: 13:08 pet, 4. 7. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Istina, bas se osjecam degradirano jer sam na prediplomskom studiju, a i zato jer nisam dobila priliku saznati na vrijeme da moram na usmeni i kad mi je usmeni da se adekvatno pripremim.
Usmeni mi je za 3 dana, a danas sam to saznala.
Istina, bas se osjecam degradirano jer sam na prediplomskom studiju, a i zato jer nisam dobila priliku saznati na vrijeme da moram na usmeni i kad mi je usmeni da se adekvatno pripremim.
Usmeni mi je za 3 dana, a danas sam to saznala.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 13:49 pet, 4. 7. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

A sad se odjednom ukinulo i pravilo da studenti koji imaju 35-44 boda mogu izaci na usmeni.
Uopce nije u redu ovo sto se sad radi, ako su se na pocetku definirala pravila koja stoje i na sluzbenoj stranici kolegija onda se ne mogu ta ista pravila sada nakon 2.kolokvija mijenjati.
A sad se odjednom ukinulo i pravilo da studenti koji imaju 35-44 boda mogu izaci na usmeni.
Uopce nije u redu ovo sto se sad radi, ako su se na pocetku definirala pravila koja stoje i na sluzbenoj stranici kolegija onda se ne mogu ta ista pravila sada nakon 2.kolokvija mijenjati.


[Vrh]
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 17:47 pet, 4. 7. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Umjesto da kukate po forumu poduzmite nešto.
Imate studentske predstavnike. Iskoristite ih.
Položio sam ovaj kolegij prije dvije godine teškom mukom i razumijem sve loše emocije koje sada imate... Nije ok da se tako oteža gradivom relativno lagan kolegij.
:)

Rekli bi, sve je s razlogom, samo ne razumijem koji razlozi su ovdje i zašto se ovakve stvari toleriraju.
Nije ovo gradivom najteži kolegij, daleko od toga, vrlo je lagan samo ga je teško položit...
Šta reć, nego bunite se.
Možda nakon n godina nešto od toga i urodi plodom.
:?
Umjesto da kukate po forumu poduzmite nešto.
Imate studentske predstavnike. Iskoristite ih.
Položio sam ovaj kolegij prije dvije godine teškom mukom i razumijem sve loše emocije koje sada imate... Nije ok da se tako oteža gradivom relativno lagan kolegij.
Smile

Rekli bi, sve je s razlogom, samo ne razumijem koji razlozi su ovdje i zašto se ovakve stvari toleriraju.
Nije ovo gradivom najteži kolegij, daleko od toga, vrlo je lagan samo ga je teško položit...
Šta reć, nego bunite se.
Možda nakon n godina nešto od toga i urodi plodom.
Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 14:31 sub, 5. 7. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne znam zašto odjednom tolika pompa oko svega! Zna se koji su kriteriji za polaganje već godinama! A da ne komentiram kako cijeli semestar stoje "pravila" polaganja na službenoj web stranici i ako nešto nekima nije odgovaralo trebalo se reagirati pravovremeno, a ne dva dana prije usmenih! :roll:
Ne znam zašto odjednom tolika pompa oko svega! Zna se koji su kriteriji za polaganje već godinama! A da ne komentiram kako cijeli semestar stoje "pravila" polaganja na službenoj web stranici i ako nešto nekima nije odgovaralo trebalo se reagirati pravovremeno, a ne dva dana prije usmenih! Rolling Eyes


[Vrh]
Gost






PostPostano: 14:49 sub, 5. 7. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tako je, pravila su na webu, a zasto ne pisu i ovo pravilo na webu da studenti diplomskih studija smiju uzeti ocjenu, a studenti prediplomskog moraju na usmeni? I zasto se proslih godina nije provodio usmeni ili pismeni zavrsni za sve studente kao sto se ove godine provodi, a o tome je odluceno par dana prije pocetka usmenih? :?
Tako je, pravila su na webu, a zasto ne pisu i ovo pravilo na webu da studenti diplomskih studija smiju uzeti ocjenu, a studenti prediplomskog moraju na usmeni? I zasto se proslih godina nije provodio usmeni ili pismeni zavrsni za sve studente kao sto se ove godine provodi, a o tome je odluceno par dana prije pocetka usmenih? Confused


[Vrh]
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:51 ned, 6. 7. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

U [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=3754]pravilima[/url] takodjer pise da je realizacija zavrsnog ispita u nadleznosti predmetnih nastavnika. To nije nista neobicno - kad jednom budete nastavnici u osnovnim i srednjim skolama, nece vam ucenici odredjivati na koji nacin cete ih ispitivati, nego vi. Bojim se da je razlog zasto to pise u pravilima ocjenjivanja za AS upravo zato sto nastavnici zele odluku o zavrsnom ispitu odgoditi do kraja semestra. To ne smatram dobrim i zamolio sam ih da u pravilima ocjenjivanja za sljedecu akademsku godinu unaprijed napisu na koji nacin i pod kojim uvjetima ce provoditi zavrsnu provjeru znanja.
U pravilima takodjer pise da je realizacija zavrsnog ispita u nadleznosti predmetnih nastavnika. To nije nista neobicno - kad jednom budete nastavnici u osnovnim i srednjim skolama, nece vam ucenici odredjivati na koji nacin cete ih ispitivati, nego vi. Bojim se da je razlog zasto to pise u pravilima ocjenjivanja za AS upravo zato sto nastavnici zele odluku o zavrsnom ispitu odgoditi do kraja semestra. To ne smatram dobrim i zamolio sam ih da u pravilima ocjenjivanja za sljedecu akademsku godinu unaprijed napisu na koji nacin i pod kojim uvjetima ce provoditi zavrsnu provjeru znanja.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Spectre
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2006. (16:58:05)
Postovi: (167)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10

PostPostano: 8:03 pon, 7. 7. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Samo provođenje završnog (usmenog) ispita ovdje nije problem. Problem je sljedeće (s tim da se moje primjedbe odnose na studente prof. Širole):

1. Pravila polaganja se nisu mijenjala već godinama, no tek ove godine je usmeni ispit (na kojem je moguće pasti) obavezan za sve studente. Znači da se odjednom ista pravila polaganja interpretiraju na drugačiji način.
2. Nitko o tome nije obavijestio studente do četvrtka ili petka, a usmeni počinju danas.
3. Studenti diplomskog studija nemaju obavezan izlazak na usmeni, tj. mogu uzeti 0 bodova. Zašto je tome tako, ako je kolegij jednak za sve te nosi jednakih 5 ECTS bodova?
Samo provođenje završnog (usmenog) ispita ovdje nije problem. Problem je sljedeće (s tim da se moje primjedbe odnose na studente prof. Širole):

1. Pravila polaganja se nisu mijenjala već godinama, no tek ove godine je usmeni ispit (na kojem je moguće pasti) obavezan za sve studente. Znači da se odjednom ista pravila polaganja interpretiraju na drugačiji način.
2. Nitko o tome nije obavijestio studente do četvrtka ili petka, a usmeni počinju danas.
3. Studenti diplomskog studija nemaju obavezan izlazak na usmeni, tj. mogu uzeti 0 bodova. Zašto je tome tako, ako je kolegij jednak za sve te nosi jednakih 5 ECTS bodova?



_________________
Cry havoc, and let loose the dogs of war!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Algebarske strukture Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan