Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Upis ocjena
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
outliar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 12. 2013. (22:01:22)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:35 sri, 9. 7. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da za ovo postoje studentski predstavnici i razgovor uzivo. Pisanjem po forumu ne moze se postici nista.
Mislim da za ovo postoje studentski predstavnici i razgovor uzivo. Pisanjem po forumu ne moze se postici nista.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
div
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 02. 2013. (09:53:59)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 3

PostPostano: 14:38 sri, 9. 7. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo da te demantiram....upravo je "forumska pobuna" bila zacetnik nedavne USPJESNE zalbe za MMF ....naravno nakon toga je bilo i slanja mailova al ovo je bilo zacetnik svega....cilj je da ljudi ne sute...svi znaju isto i svi komentiraju iato a sute...cemu?? pa da se ovo sto se sogodilo ponovi i tolerira??
evo da te demantiram....upravo je "forumska pobuna" bila zacetnik nedavne USPJESNE zalbe za MMF ....naravno nakon toga je bilo i slanja mailova al ovo je bilo zacetnik svega....cilj je da ljudi ne sute...svi znaju isto i svi komentiraju iato a sute...cemu?? pa da se ovo sto se sogodilo ponovi i tolerira??


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
samodd
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 11. 2012. (09:44:17)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 15:11 sri, 9. 7. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da je sasvim u redu krenut od foruma jer je jedini cilj ovog svega da osvijestimo nositelje ovog kolegija(kad se oni sami vec ne mogu ili ne zele osvijestit), a prilicno sam sigurna da ce ih dosta njih ovo procitati!
Mislim da je sasvim u redu krenut od foruma jer je jedini cilj ovog svega da osvijestimo nositelje ovog kolegija(kad se oni sami vec ne mogu ili ne zele osvijestit), a prilicno sam sigurna da ce ih dosta njih ovo procitati!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 15:40 sri, 9. 7. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Od 207 studenata koji su pisali oba kolokvija, ove godine Programiranje 2 je položilo 114 studenata ili 55%. Lani je prolaznost nakon drugog kolokvija bila 109/177=62%. Ovogodišnja prolaznost nije jako loša i mislim da će se nakon popravnog kolokvija izjednačiti s prethodnim generacijama. Distribucija ocjena je "normalnija" nego na Programiranju 1:
5 - 18 (16%)
4 - 18 (16%)
3 - 36 (31%)
2 - 42 (37%)
Na Programiranju 1 je u kolokvijima bilo previše dodatnih bodova i zato je previše studenata dobilo četvorke i petice. To nije razlog zašto su loše pripremljeni za Programiranje 2.

Osnovni problem ova dva kolegija je što se ne izvode u praktikumima, nego su i predavanja i vježbe "ex cathedra". Za savladavanje gradiva zaista nije dovoljno dolaziti na nastavu, ali ne treba tražiti dodatnu literaturu i [url=http://degiorgi.math.hr/prog2/materijali.php]nastavni materijali[/url] su sasvim adekvatni. Studenti trebaju sami sjediti za računalom i programirati, na što smo upozoravali od početka. [url=http://degiorgi.math.hr/prog2/ku/]Aplikacija za domaće zadaće[/url] služi upravo tome da vas potakne na rad za računalom. Evo kako ove godine izgleda ta statistika:

Nisu preuzeli niti jednu zadaću 33 [33/219 (15,07%)]
Bez potpuno točnih zadaća 147 [147/219 (67,12%)]
Jedna potpuno ispravna zadaća 15 [15/219 (6,85%)]
Dvije potpuno ispravne zadaće 10 [10/219 (4,57%)]
Tri potpuno ispravne zadaće 10 [10/219 (4,57%)]
Četiri potpuno ispravne zadaće 3 [3/219 (1,37%)]
Sve zadaće potpuno ispravne 1 [1/219 (0,46%)]

Jedini "student" koji je riješio sve domaće zadaće sam ja. To najviše govori o pripremljenosti na nastavu i kolokvije. Preporučio bih svima koji izlaze na popravni kolokvij da preko ljeta samostalno programiraju i rješavaju zadatke iz [url=http://degiorgi.math.hr/prog2/materijali/p2-vjezbe.pdf]skripte[/url] i iz [url=http://degiorgi.math.hr/prog2/kolokviji.php]starih kolokvija[/url] na računalu. [url=http://degiorgi.math.hr/prog2/ku/]Aplikacija za zadaće[/url] bit će vam isto dostupna preko ljetnih praznika.

[quote="istok"]Može li se pristupiti popravnom kolokviju iako su zadovoljeni uvjeti za prolaz?[/quote]

Ako niste zadovoljni postignutom ocjenom, po [url=http://degiorgi.math.hr/prog2/rules.php]pravilima ocjenjivanja[/url] možete odgovarati za više. Ako baš hoćete možete pisati popravni kolokvij, ali to svakako najavite e-mailom meni ili profesorici Nogo.
Od 207 studenata koji su pisali oba kolokvija, ove godine Programiranje 2 je položilo 114 studenata ili 55%. Lani je prolaznost nakon drugog kolokvija bila 109/177=62%. Ovogodišnja prolaznost nije jako loša i mislim da će se nakon popravnog kolokvija izjednačiti s prethodnim generacijama. Distribucija ocjena je "normalnija" nego na Programiranju 1:
5 - 18 (16%)
4 - 18 (16%)
3 - 36 (31%)
2 - 42 (37%)
Na Programiranju 1 je u kolokvijima bilo previše dodatnih bodova i zato je previše studenata dobilo četvorke i petice. To nije razlog zašto su loše pripremljeni za Programiranje 2.

Osnovni problem ova dva kolegija je što se ne izvode u praktikumima, nego su i predavanja i vježbe "ex cathedra". Za savladavanje gradiva zaista nije dovoljno dolaziti na nastavu, ali ne treba tražiti dodatnu literaturu i nastavni materijali su sasvim adekvatni. Studenti trebaju sami sjediti za računalom i programirati, na što smo upozoravali od početka. Aplikacija za domaće zadaće služi upravo tome da vas potakne na rad za računalom. Evo kako ove godine izgleda ta statistika:

Nisu preuzeli niti jednu zadaću 33 [33/219 (15,07%)]
Bez potpuno točnih zadaća 147 [147/219 (67,12%)]
Jedna potpuno ispravna zadaća 15 [15/219 (6,85%)]
Dvije potpuno ispravne zadaće 10 [10/219 (4,57%)]
Tri potpuno ispravne zadaće 10 [10/219 (4,57%)]
Četiri potpuno ispravne zadaće 3 [3/219 (1,37%)]
Sve zadaće potpuno ispravne 1 [1/219 (0,46%)]

Jedini "student" koji je riješio sve domaće zadaće sam ja. To najviše govori o pripremljenosti na nastavu i kolokvije. Preporučio bih svima koji izlaze na popravni kolokvij da preko ljeta samostalno programiraju i rješavaju zadatke iz skripte i iz starih kolokvija na računalu. Aplikacija za zadaće bit će vam isto dostupna preko ljetnih praznika.

istok (napisa):
Može li se pristupiti popravnom kolokviju iako su zadovoljeni uvjeti za prolaz?


Ako niste zadovoljni postignutom ocjenom, po pravilima ocjenjivanja možete odgovarati za više. Ako baš hoćete možete pisati popravni kolokvij, ali to svakako najavite e-mailom meni ili profesorici Nogo.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 11:10 sub, 12. 7. 2014    Naslov: Dodatni termin za upis ocjena Citirajte i odgovorite

Molimo studente koji nisu preuzeli ocjenu iz Programiranja 2 da dođu u ponedjeljak, 14.7.2014. u 9 sati u ured 304 (kod prof. Krčadinca). Ocjene koje nisu upisane u indeks neće biti evidentirane na studomatu.
Molimo studente koji nisu preuzeli ocjenu iz Programiranja 2 da dođu u ponedjeljak, 14.7.2014. u 9 sati u ured 304 (kod prof. Krčadinca). Ocjene koje nisu upisane u indeks neće biti evidentirane na studomatu.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan