Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Savjeti brucošima
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
pllook
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2013. (20:56:12)
Postovi: (CD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 8

PostPostano: 11:18 ned, 12. 1. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Meni se cini da je to individualno, ovisno o predznanju, interesima, pracenju nastave, nacinu ucenja, redovitosti ucenja kroz semestar, nadarenosti za gradivo konkretnog kolegija,... Netko ce uciti sat-dva dan prije ispita i znati bolje od nekog drugog tko je mozda ucio danima ili cak tjednima. Na nekom drugom kolegiju, ta dvojica ce mozda zamijeniti uloge (a mozda i nece).[/quote]

ma znam da je individualno,nekom treba vise,nekom manje...mislila sam onako okvirno za prosjecnog studenta..da znam da li je potrebno bas redovito uciti ili je moguce nauciti u par dana prije ispita :D
vsego (napisa):
Meni se cini da je to individualno, ovisno o predznanju, interesima, pracenju nastave, nacinu ucenja, redovitosti ucenja kroz semestar, nadarenosti za gradivo konkretnog kolegija,... Netko ce uciti sat-dva dan prije ispita i znati bolje od nekog drugog tko je mozda ucio danima ili cak tjednima. Na nekom drugom kolegiju, ta dvojica ce mozda zamijeniti uloge (a mozda i nece).


ma znam da je individualno,nekom treba vise,nekom manje...mislila sam onako okvirno za prosjecnog studenta..da znam da li je potrebno bas redovito uciti ili je moguce nauciti u par dana prije ispita Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 12:51 ned, 12. 1. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pllook"]ma znam da je individualno,nekom treba vise,nekom manje...mislila sam onako okvirno za prosjecnog studenta..da znam da li je potrebno bas redovito uciti ili je moguce nauciti u par dana prije ispita :D[/quote]

pa sve ovisi o kolegiju i ispitivacu, za neke je dovoljno prolistat i imat puno srece da pita bas ono malo sto je ostalo od tog listanja, a za neke treba par tjedana opakog ucenja i prolaz je jos uvijek upitan. sve ovisi o predznaju, razumjevanju i motivaciji, kao sto je vsego rekao
pllook (napisa):
ma znam da je individualno,nekom treba vise,nekom manje...mislila sam onako okvirno za prosjecnog studenta..da znam da li je potrebno bas redovito uciti ili je moguce nauciti u par dana prije ispita Very Happy


pa sve ovisi o kolegiju i ispitivacu, za neke je dovoljno prolistat i imat puno srece da pita bas ono malo sto je ostalo od tog listanja, a za neke treba par tjedana opakog ucenja i prolaz je jos uvijek upitan. sve ovisi o predznaju, razumjevanju i motivaciji, kao sto je vsego rekao



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
matej.du
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 07. 2014. (13:22:48)
Postovi: (1)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:49 pet, 25. 7. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav, ja sam ove godine upisao inžinjerski smjer,i zanimaju me neke stvari,tipa,što vam je falilo iz srednje najviše(znam da je možda preindividualno pitanje,ali probajte napisat ono za što znate da je najviše ljudi falilo) i što bi po vašem mišljenju trebalo ponovit ljeto prije faksa,zatim ako nisam imao programiranje u srednjoj,po ćemu bi se bilo najbolje pripremit za faks?Hvala unaprijed na odgovorima :)
Pozdrav, ja sam ove godine upisao inžinjerski smjer,i zanimaju me neke stvari,tipa,što vam je falilo iz srednje najviše(znam da je možda preindividualno pitanje,ali probajte napisat ono za što znate da je najviše ljudi falilo) i što bi po vašem mišljenju trebalo ponovit ljeto prije faksa,zatim ako nisam imao programiranje u srednjoj,po ćemu bi se bilo najbolje pripremit za faks?Hvala unaprijed na odgovorima Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Popara
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2012. (19:05:50)
Postovi: (3B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 2
Lokacija: Zadar/Zagreb

PostPostano: 14:44 sub, 26. 7. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sto se tice programiranja mislim da ako zelis malo se pripremiti da ti je najbolje poceti citati lagano prezentacije sa predavanja iz Programiranja 1 (i 2) od profesora Singera ([url]http://web.math.pmf.unizg.hr/~singer/[/url] )
Slajdovi su opsirni, detaljni, sa dovoljno primjera i relativno zabavni. Nemoj da te prestrasi to sto za svako predavanje ima 80ak slajdova, brzo se prolaze i dosta stvari su nekakvi primjeri ili neke stvari sto nisu super bitne.

Sto se tice ostalog nemam bas neki savjet, matematika u srednjoj mi je bila ok pa nisam imao osjecaj da mi nesto pretjerano fali. Na kolegiju Elementarna matematika 1 i na pocetcima ostalih kolegija se te neke stvari koje bi trebali iz srednje znati ponove pa nije bas da se odma ide u glavu sa novim stvarima.

E da, slobodno uzmi Guljasevu skriptu iz Matematicke analize pa je malo prolistaj da se naviknes na zapis i stil koji je drugaciji od onoga sto se u srednjoj radi :)
Sto se tice programiranja mislim da ako zelis malo se pripremiti da ti je najbolje poceti citati lagano prezentacije sa predavanja iz Programiranja 1 (i 2) od profesora Singera (http://web.math.pmf.unizg.hr/~singer/ )
Slajdovi su opsirni, detaljni, sa dovoljno primjera i relativno zabavni. Nemoj da te prestrasi to sto za svako predavanje ima 80ak slajdova, brzo se prolaze i dosta stvari su nekakvi primjeri ili neke stvari sto nisu super bitne.

Sto se tice ostalog nemam bas neki savjet, matematika u srednjoj mi je bila ok pa nisam imao osjecaj da mi nesto pretjerano fali. Na kolegiju Elementarna matematika 1 i na pocetcima ostalih kolegija se te neke stvari koje bi trebali iz srednje znati ponove pa nije bas da se odma ide u glavu sa novim stvarima.

E da, slobodno uzmi Guljasevu skriptu iz Matematicke analize pa je malo prolistaj da se naviknes na zapis i stil koji je drugaciji od onoga sto se u srednjoj radi Smile



_________________
U kuvanu vodu staviti stori kruv na kockice, dodati ulje, suo i narizanoga luka. Pomišati i isti.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
greeneyes
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 09. 2004. (11:44:20)
Postovi: (CD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
36 = 47 - 11
Lokacija: The water's edge Is where she waits

PostPostano: 9:02 ned, 27. 7. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moj je dojam nakon 6 godina drzanja svakojake nastave i u Hr i u UK da studentima iz srednje obicno najvise fale - radne navike. Novo gradivo za bilo koji kolegij se vrlo lako svlada ako se u to utrosi dovoljno vremena i truda, a nekako ispada da ljude prilicno zacudi da, ajde zamisli, eto, moraju uciti i ne mogu prepisati za 2 ili ispraviti ispit jer je pola razreda palo. :? No, s obzirom na tvoje pitanje, nekako mi se ne cini da bi to trebao biti tvoj problem.

Posto si specificno pitao za Programiranje, u davno doba kad sam ja bila na prvoj godini (2004), od moje ekipe, jedino sam ja imala programerski background, a kolegiji nisu bili ni blizu ovako dobro organizirani kao sad. No, i u tim uvjetima su svi moji prijatelji polozili Programiranje od prve s jako dobrim ocjenama, preko kolokvija, jer su se na vrijeme primili posla. Konkretno za Programiranje to znaci da su [i]programirali[/i] (na racunalu, pa meni poslali kod koji ne radi na provjeru ili otisli s time na konzultacije ili demonstrature), a ne listali po materijalima.

Naravno, ako nikad nisi programirao, vjerujem da zvuci zastrasujuce da bi sad trebao sjesti za racunalo i odmah napisati prvi program - no, to nije nesto sto ce se od tebe traziti! Bit ce ti sasvim jasno objasnjeno na nastavi sto trebas napraviti, i imat ces dovoljno vremena kroz semestar za isprobati svaki program i pitati za pomoc ako nesto nije jasno, pod uvjetom da to napravis na vrijeme, kako gradivo ide, a ne noc prije ispita. Za Programiranje najbitnije je da vjezbas za racunalom, kontinuirano. Zadataka za vjezbu ima stvarno hrpa - od starih kolokvija, preko zadaca, u materijalima.. Sto ih vise rijesis, to bolje (isto vrijedi za sve ostale kolegije na MO).

Ako negdje zapnes, nemoj iste sekunde trcati na demonstrature/konzultacije nego si daj koji dan mozganja i pokusavanja - kosta zivaca, ali tako se najbolje uci. ;) Naravno, ako ne uspijes sam, svakako pitaj za pomoc, opet, na vrijeme (prije nego se skupi novo gradivo, budi siguran da dobro vladas starim - opet, to je generalna uputa za bilo koji kolegij).

I zavrsna stvar: datumi u kalendaru su blizi nego se cini. Mjesec dana prije kolokvijskog dvotjedna je prilicno prekasno za poceti ozbiljno uciti - puno je lakse i pametnije redovito raditi kroz semestar i biti u toku sto se gradiva tice. I ne, bez brige, to ne znaci da trebas uciti po cijele dane. Ako redovito radis, vidjet ces i sam da ti ostaje sasvim dovoljno vremena za stajaznam, kino i kave s prijateljima u mom slucaju, ili sto god vi mladi sad volite. ;)
Moj je dojam nakon 6 godina drzanja svakojake nastave i u Hr i u UK da studentima iz srednje obicno najvise fale - radne navike. Novo gradivo za bilo koji kolegij se vrlo lako svlada ako se u to utrosi dovoljno vremena i truda, a nekako ispada da ljude prilicno zacudi da, ajde zamisli, eto, moraju uciti i ne mogu prepisati za 2 ili ispraviti ispit jer je pola razreda palo. Confused No, s obzirom na tvoje pitanje, nekako mi se ne cini da bi to trebao biti tvoj problem.

Posto si specificno pitao za Programiranje, u davno doba kad sam ja bila na prvoj godini (2004), od moje ekipe, jedino sam ja imala programerski background, a kolegiji nisu bili ni blizu ovako dobro organizirani kao sad. No, i u tim uvjetima su svi moji prijatelji polozili Programiranje od prve s jako dobrim ocjenama, preko kolokvija, jer su se na vrijeme primili posla. Konkretno za Programiranje to znaci da su programirali (na racunalu, pa meni poslali kod koji ne radi na provjeru ili otisli s time na konzultacije ili demonstrature), a ne listali po materijalima.

Naravno, ako nikad nisi programirao, vjerujem da zvuci zastrasujuce da bi sad trebao sjesti za racunalo i odmah napisati prvi program - no, to nije nesto sto ce se od tebe traziti! Bit ce ti sasvim jasno objasnjeno na nastavi sto trebas napraviti, i imat ces dovoljno vremena kroz semestar za isprobati svaki program i pitati za pomoc ako nesto nije jasno, pod uvjetom da to napravis na vrijeme, kako gradivo ide, a ne noc prije ispita. Za Programiranje najbitnije je da vjezbas za racunalom, kontinuirano. Zadataka za vjezbu ima stvarno hrpa - od starih kolokvija, preko zadaca, u materijalima.. Sto ih vise rijesis, to bolje (isto vrijedi za sve ostale kolegije na MO).

Ako negdje zapnes, nemoj iste sekunde trcati na demonstrature/konzultacije nego si daj koji dan mozganja i pokusavanja - kosta zivaca, ali tako se najbolje uci. Wink Naravno, ako ne uspijes sam, svakako pitaj za pomoc, opet, na vrijeme (prije nego se skupi novo gradivo, budi siguran da dobro vladas starim - opet, to je generalna uputa za bilo koji kolegij).

I zavrsna stvar: datumi u kalendaru su blizi nego se cini. Mjesec dana prije kolokvijskog dvotjedna je prilicno prekasno za poceti ozbiljno uciti - puno je lakse i pametnije redovito raditi kroz semestar i biti u toku sto se gradiva tice. I ne, bez brige, to ne znaci da trebas uciti po cijele dane. Ako redovito radis, vidjet ces i sam da ti ostaje sasvim dovoljno vremena za stajaznam, kino i kave s prijateljima u mom slucaju, ili sto god vi mladi sad volite. Wink



_________________
Am I so different from you
Now does it scare you that I'm able to discern
What to love and what to burn..
Don't judge what you don't understand..

// Disturbed: Fear
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:14 ned, 27. 7. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam cuo da to Programiranje nije moguce poloziti ako prethodno nisi barem 17 godina programirao za Google. :panika:
Ja sam cuo da to Programiranje nije moguce poloziti ako prethodno nisi barem 17 godina programirao za Google. Panikaaaa!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ryssa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 12. 2011. (00:10:28)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1

PostPostano: 10:15 uto, 2. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sjećam se svoje prve godine i stvarno je istina ono što kažu svi da je problem u prvom semestru-> radne navike. Gradivo nije toliko zahtjevno samo se sve prolazi puno brže nego u srednjoj školi i ne smijete dopustiti da niste u toku. Meni se dogodilo to da sam recimo mislila da mi je 3 tjedna prije završetka semestra dosta za savladavanje sva 4 predmeta i onda sam od tih 3 tjedna 2 tjedna samo učila skriptu profesora Guljaša iz MA1 :) naravno tek kada te gradivo stisne shvatiš u čemu griješiš. Mislim da su takve stvari koštale većinu studenata koji su u prvom semestru pali Prog1 ili MA1. Savjet za programiranje -> koliko god se kod činio jednostavan probajte ga sami iskodirati doma, shvatit ćete da imate više grešaka nego ste mislili, nemojte samo čitati kodove iz skripte pokušavajući ih zapamtiti jer to jednostavno nije način učenja programiranja. Potrebno je samo malo truda kroz semestar da budete u toku sa gradivom (a ne kao što vjerojatno svi maturanti misle da se na ovom faksu mora učiti po cijele dane da bi prošao). :)
Sjećam se svoje prve godine i stvarno je istina ono što kažu svi da je problem u prvom semestru-> radne navike. Gradivo nije toliko zahtjevno samo se sve prolazi puno brže nego u srednjoj školi i ne smijete dopustiti da niste u toku. Meni se dogodilo to da sam recimo mislila da mi je 3 tjedna prije završetka semestra dosta za savladavanje sva 4 predmeta i onda sam od tih 3 tjedna 2 tjedna samo učila skriptu profesora Guljaša iz MA1 Smile naravno tek kada te gradivo stisne shvatiš u čemu griješiš. Mislim da su takve stvari koštale većinu studenata koji su u prvom semestru pali Prog1 ili MA1. Savjet za programiranje -> koliko god se kod činio jednostavan probajte ga sami iskodirati doma, shvatit ćete da imate više grešaka nego ste mislili, nemojte samo čitati kodove iz skripte pokušavajući ih zapamtiti jer to jednostavno nije način učenja programiranja. Potrebno je samo malo truda kroz semestar da budete u toku sa gradivom (a ne kao što vjerojatno svi maturanti misle da se na ovom faksu mora učiti po cijele dane da bi prošao). Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 12:19 uto, 2. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ryssa"](a ne kao što vjerojatno svi maturanti misle da se na ovom faksu mora učiti po cijele dane da bi prošao). :)[/quote]

Za Programiranje ne treba učiti po cijele dane. Treba programirati po cijele dane :bluescreen:

Još bolje ako je za Google :$:
Ryssa (napisa):
(a ne kao što vjerojatno svi maturanti misle da se na ovom faksu mora učiti po cijele dane da bi prošao). Smile


Za Programiranje ne treba učiti po cijele dane. Treba programirati po cijele dane I'm a (not so) happy Windows user!

Još bolje ako je za Google Vreća novca



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Megy Poe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2009. (23:14:52)
Postovi: (122)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 25 - 11

PostPostano: 20:27 uto, 23. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Ja sam cuo da to Programiranje nije moguce poloziti ako prethodno nisi barem 17 godina programirao za Google. :panika:[/quote]

hahahahahhahahahahahah nasmijao si me do suza!! CARE!



da već kažem i nešto pametno osim toga..da programiranje definitvno nije nešto što se može učiti kampanjski, nekad me zovu ljudi za instrukcije iz toga, al poziv: "e ja sutra imam popravni iz programiranja a ništa neznam"
obično dobije odgovor mogu ti je doć dat instrukcije al vjerojatnost da ćeš proć je ravna nuli..

ako nikad nisi imao programiranje a nisi prirodno talentiran treba neko vrijeme dok sjedne taj način razmišljanja..toplo preporučam početi ga raditi u startu
vsego (napisa):
Ja sam cuo da to Programiranje nije moguce poloziti ako prethodno nisi barem 17 godina programirao za Google. Panikaaaa!


hahahahahhahahahahahah nasmijao si me do suza!! CARE!



da već kažem i nešto pametno osim toga..da programiranje definitvno nije nešto što se može učiti kampanjski, nekad me zovu ljudi za instrukcije iz toga, al poziv: "e ja sutra imam popravni iz programiranja a ništa neznam"
obično dobije odgovor mogu ti je doć dat instrukcije al vjerojatnost da ćeš proć je ravna nuli..

ako nikad nisi imao programiranje a nisi prirodno talentiran treba neko vrijeme dok sjedne taj način razmišljanja..toplo preporučam početi ga raditi u startu


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
markann
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2013. (01:37:06)
Postovi: (1F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 2

PostPostano: 1:38 sub, 4. 10. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="matej.du"]Pozdrav, ja sam ove godine upisao inžinjerski smjer,i zanimaju me neke stvari,tipa,što vam je falilo iz srednje najviše(znam da je možda preindividualno pitanje,ali probajte napisat ono za što znate da je najviše ljudi falilo) i što bi po vašem mišljenju trebalo ponovit ljeto prije faksa,zatim ako nisam imao programiranje u srednjoj,po ćemu bi se bilo najbolje pripremit za faks?Hvala unaprijed na odgovorima :)[/quote]

ja sam iso u opcu i nisam imo neko veliko predznanje
nikakvo predznanje nije potrebno osim znat citat i pisat (mozda i zbrajat i oduzimat)
ako imas dovoljno motivacije i ljubavi prema matematici, probaj ic na svako predavanje (al doslovno svako) i vjezbe i pratit sve, sve i prolazis bez problema
ako ne dodes na jedno od predavanja, onda neces bas moc pratit na sljedecem predavanju i tako se stvara tzv. "snowball effect" gdje tvoje neznanje raste kvadratno, kubno pa cak i eksponencijalno, i onda mnogi studenti udu u dunning-kruger gdje misle da su dosta ucili, ali su krivi profesori i preteski kolokviji
matej.du (napisa):
Pozdrav, ja sam ove godine upisao inžinjerski smjer,i zanimaju me neke stvari,tipa,što vam je falilo iz srednje najviše(znam da je možda preindividualno pitanje,ali probajte napisat ono za što znate da je najviše ljudi falilo) i što bi po vašem mišljenju trebalo ponovit ljeto prije faksa,zatim ako nisam imao programiranje u srednjoj,po ćemu bi se bilo najbolje pripremit za faks?Hvala unaprijed na odgovorima Smile


ja sam iso u opcu i nisam imo neko veliko predznanje
nikakvo predznanje nije potrebno osim znat citat i pisat (mozda i zbrajat i oduzimat)
ako imas dovoljno motivacije i ljubavi prema matematici, probaj ic na svako predavanje (al doslovno svako) i vjezbe i pratit sve, sve i prolazis bez problema
ako ne dodes na jedno od predavanja, onda neces bas moc pratit na sljedecem predavanju i tako se stvara tzv. "snowball effect" gdje tvoje neznanje raste kvadratno, kubno pa cak i eksponencijalno, i onda mnogi studenti udu u dunning-kruger gdje misle da su dosta ucili, ali su krivi profesori i preteski kolokviji


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2007. (01:06:34)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 30 - 18

PostPostano: 17:43 sri, 28. 1. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jos jedan savjet brucosima: gasite mobitele pod kolokvijem! Ako ste ih vec zaboravili ugasiti, kad vam krenu zvoniti pitajte prof da li mozete otici ugasiti (ako vam on to sam ne kaze). Svaki prof ce vam to dozvoliti jer vas mobitel ometa apsolutno sve koji u toj prostoriji pisu kolokvij.
Jos jedan savjet brucosima: gasite mobitele pod kolokvijem! Ako ste ih vec zaboravili ugasiti, kad vam krenu zvoniti pitajte prof da li mozete otici ugasiti (ako vam on to sam ne kaze). Svaki prof ce vam to dozvoliti jer vas mobitel ometa apsolutno sve koji u toj prostoriji pisu kolokvij.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
luka_m
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2012. (14:09:25)
Postovi: (62)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 15 - 1
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:24 sri, 28. 1. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Je li ovo potaknuto današnjom zvonjavom u 003? :D
Je li ovo potaknuto današnjom zvonjavom u 003? Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
sunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2007. (01:06:34)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 30 - 18

PostPostano: 23:40 sri, 28. 1. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jednim dijelom da. Kolegica je pisala kolokvij u 15h pa je tamo bilo problema s necijim alarmom. Oba puta su u ucionicama bili brucosi, pa sam zakljucila da mozda ne znaju da se zvuk (i vibracija) na mobitelu gasi za vrijeme kolokvija.
Jednim dijelom da. Kolegica je pisala kolokvij u 15h pa je tamo bilo problema s necijim alarmom. Oba puta su u ucionicama bili brucosi, pa sam zakljucila da mozda ne znaju da se zvuk (i vibracija) na mobitelu gasi za vrijeme kolokvija.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
luka_m
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2012. (14:09:25)
Postovi: (62)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 15 - 1
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 2:38 pet, 30. 1. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Aha; bilo je i nekoliko sati ranije u istoj prostoriji. :D (čini mi se da sam vidio "Uvod u matematiku" pa je i tada bilo brucosa)
Aha; bilo je i nekoliko sati ranije u istoj prostoriji. Very Happy (čini mi se da sam vidio "Uvod u matematiku" pa je i tada bilo brucosa)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
sionjungle
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 01. 2014. (21:37:23)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 22:30 ned, 8. 3. 2015    Naslov: Praktikumi Citirajte i odgovorite

jel neko zna kad se smiju koristiti praktikumi za učenje? uvijek kad su oni slobodni ili samo kad su demosi tamo? jel se treba najaviti ili javit nekome kad uđemo? kakva je praksa?
jel neko zna kad se smiju koristiti praktikumi za učenje? uvijek kad su oni slobodni ili samo kad su demosi tamo? jel se treba najaviti ili javit nekome kad uđemo? kakva je praksa?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Lafiel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2007. (09:56:59)
Postovi: (153)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 51 - 24

PostPostano: 23:48 ned, 8. 3. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako je praktikum slobodan i otključan, to znači da je jedna od osoba unutra demos. :) Ako se ne varam, gotovo u svakom radnom terminu u kojem u praktikumu nema nastave, unutra sjedi demos i možeš slobodno ući i koristiti praktikum za učenje. Ne moraš se nikome javiti kad uđeš unutra, samo sjedneš za računalo. :)
Ako je praktikum slobodan i otključan, to znači da je jedna od osoba unutra demos. Smile Ako se ne varam, gotovo u svakom radnom terminu u kojem u praktikumu nema nastave, unutra sjedi demos i možeš slobodno ući i koristiti praktikum za učenje. Ne moraš se nikome javiti kad uđeš unutra, samo sjedneš za računalo. Smile



_________________
Weit von hier fällt Gold von den Sternen
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 14:47 pon, 9. 3. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lafiel"]Ako je praktikum [b]slobodan[/b] i otključan, to znači da je jedna od osoba unutra demos. :)[/quote]

slobodan = nije nastava u njemu, ilitiga na vratima kad pogledas na raspored taj termin nije u sivoj celiji, ime u bijeloj celiji znaci da je otkljucan i slobodan, bar bi trebao biti. nema imena u bijeloj celiji a otkljucan, najvj je slobodan i demos je unutra, ponekad zna bit neka nadoknada nastave
Lafiel (napisa):
Ako je praktikum slobodan i otključan, to znači da je jedna od osoba unutra demos. Smile


slobodan = nije nastava u njemu, ilitiga na vratima kad pogledas na raspored taj termin nije u sivoj celiji, ime u bijeloj celiji znaci da je otkljucan i slobodan, bar bi trebao biti. nema imena u bijeloj celiji a otkljucan, najvj je slobodan i demos je unutra, ponekad zna bit neka nadoknada nastave



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ponovno
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 07. 2019. (15:55:07)
Postovi: (3)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:50 sub, 3. 8. 2019    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo mojih savjeta za brucose: http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=21546
Evo mojih savjeta za brucose: http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=21546


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan