Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Erste Card Club (Erste Group) - apsolventi

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Ponuda poslova
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Erste Card Club
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2014. (12:24:48)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:57 sri, 17. 9. 2014    Naslov: Erste Card Club (Erste Group) - apsolventi Citirajte i odgovorite

Erste Card Club traži apsolventa matematike za obavljanje poslova u Sektoru upravljanja rizicima.

Uvjeti:

poznavanje rada na računalu (MS Office)
poznavanje rada s bazama podataka
znanje engleskog jezika u govoru i pismu

Mole se zainteresirani da molbe i životopise do 26.9.2014. pošalju na lucija.malekovic na erstecardclub.hr s naznakom Prijava za natječaj – apsolvent.
Erste Card Club traži apsolventa matematike za obavljanje poslova u Sektoru upravljanja rizicima.

Uvjeti:

poznavanje rada na računalu (MS Office)
poznavanje rada s bazama podataka
znanje engleskog jezika u govoru i pismu

Mole se zainteresirani da molbe i životopise do 26.9.2014. pošalju na lucija.malekovic na erstecardclub.hr s naznakom Prijava za natječaj – apsolvent.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
irena0102
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2010. (11:49:52)
Postovi: (45)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 14:14 sri, 17. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li to bas mora biti apsolvent ili se na to moze javiti netko tko je vec diplomirao?
Da li to bas mora biti apsolvent ili se na to moze javiti netko tko je vec diplomirao?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Erste Card Club
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2014. (12:24:48)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:13 sri, 17. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovaj put tražimo apsolventa (ili apsolventicu :) ).
Ovaj put tražimo apsolventa (ili apsolventicu Smile ).
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
irena0102
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2010. (11:49:52)
Postovi: (45)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 15:14 sri, 17. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

:cry:
Crying or Very sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:06 čet, 18. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Erste Card Club"]Ovaj put tražimo apsolventa (ili apsolventicu :) ).[/quote]

Ispravite me ako grijesim, ali cini mi se da apsolventi vise prakticki ne postoje.

Apsolvent je student koji je sve odslusao, ali jos nije diplomirao. Prema MO-Bolonji, studenti diplomiravaju odmah na kraju druge godine diplomskog studija ili, ako bas ne stignu tada, u rujnu.

Teoretski je moguce da je netko polozio sve kolegije (na MO, bez polaganja se kolegij ne broji kao odslusani), ali ne diplomira niti u rujnu, no takvih je malo (ako ih uopce ima), a meni se cini i pomalo nerazumno inzistirati na vrlo malom (mozda i praznom) skupu studenata koji nisu stigli diplomirati u predvidjenom vremenu (cak niti u "sudackoj nadoknadi" u rujnu), naustrb studenata koji su sve obavili na vrijeme.

Ako pod pojmom "apsolvent" mislite na nesto drugo, molim objasnjenje na sto se misli.
Erste Card Club (napisa):
Ovaj put tražimo apsolventa (ili apsolventicu Smile ).


Ispravite me ako grijesim, ali cini mi se da apsolventi vise prakticki ne postoje.

Apsolvent je student koji je sve odslusao, ali jos nije diplomirao. Prema MO-Bolonji, studenti diplomiravaju odmah na kraju druge godine diplomskog studija ili, ako bas ne stignu tada, u rujnu.

Teoretski je moguce da je netko polozio sve kolegije (na MO, bez polaganja se kolegij ne broji kao odslusani), ali ne diplomira niti u rujnu, no takvih je malo (ako ih uopce ima), a meni se cini i pomalo nerazumno inzistirati na vrlo malom (mozda i praznom) skupu studenata koji nisu stigli diplomirati u predvidjenom vremenu (cak niti u "sudackoj nadoknadi" u rujnu), naustrb studenata koji su sve obavili na vrijeme.

Ako pod pojmom "apsolvent" mislite na nesto drugo, molim objasnjenje na sto se misli.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 15:29 čet, 18. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="Erste Card Club"]Ovaj put tražimo apsolventa (ili apsolventicu :) ).[/quote]

Ispravite me ako grijesim, ali cini mi se da apsolventi vise prakticki ne postoje.

Apsolvent je student koji je sve odslusao, ali jos nije diplomirao. Prema MO-Bolonji, studenti diplomiravaju odmah na kraju druge godine diplomskog studija ili, ako bas ne stignu tada, u rujnu.

Teoretski je moguce da je netko polozio sve kolegije (na MO, bez polaganja se kolegij ne broji kao odslusani), ali ne diplomira niti u rujnu, no takvih je malo (ako ih uopce ima), a meni se cini i pomalo nerazumno inzistirati na vrlo malom (mozda i praznom) skupu studenata koji nisu stigli diplomirati u predvidjenom vremenu (cak niti u "sudackoj nadoknadi" u rujnu), naustrb studenata koji su sve obavili na vrijeme.

Ako pod pojmom "apsolvent" mislite na nesto drugo, molim objasnjenje na sto se misli.[/quote]
Ima nas apsolvenata, nemoj tako... Skup nije prazan, i čak znam još barem dva druga apsolventa (možda i više al da toga nisam svjestan).
:D

I ak netko želi nas, koji nismo obavili sve na vrijeme, šta to ikog smeta? Mene ne smeta kad se negdje traži prosjek preko 4.5 ili redovnog studenta, zašto bi onda nekog smetalo kada se traži komplement?
8)
vsego (napisa):
Erste Card Club (napisa):
Ovaj put tražimo apsolventa (ili apsolventicu Smile ).


Ispravite me ako grijesim, ali cini mi se da apsolventi vise prakticki ne postoje.

Apsolvent je student koji je sve odslusao, ali jos nije diplomirao. Prema MO-Bolonji, studenti diplomiravaju odmah na kraju druge godine diplomskog studija ili, ako bas ne stignu tada, u rujnu.

Teoretski je moguce da je netko polozio sve kolegije (na MO, bez polaganja se kolegij ne broji kao odslusani), ali ne diplomira niti u rujnu, no takvih je malo (ako ih uopce ima), a meni se cini i pomalo nerazumno inzistirati na vrlo malom (mozda i praznom) skupu studenata koji nisu stigli diplomirati u predvidjenom vremenu (cak niti u "sudackoj nadoknadi" u rujnu), naustrb studenata koji su sve obavili na vrijeme.

Ako pod pojmom "apsolvent" mislite na nesto drugo, molim objasnjenje na sto se misli.

Ima nas apsolvenata, nemoj tako... Skup nije prazan, i čak znam još barem dva druga apsolventa (možda i više al da toga nisam svjestan).
Very Happy

I ak netko želi nas, koji nismo obavili sve na vrijeme, šta to ikog smeta? Mene ne smeta kad se negdje traži prosjek preko 4.5 ili redovnog studenta, zašto bi onda nekog smetalo kada se traži komplement?
Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
xyz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2009. (11:14:15)
Postovi: (8A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
13 = 15 - 2
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 15:39 čet, 18. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

I ja sam apsolvent, bas po takvom opisu. I osim mene, karlo zna jos barem jednu takvu osobu! :P
I ja sam apsolvent, bas po takvom opisu. I osim mene, karlo zna jos barem jednu takvu osobu! Razz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 16:17 čet, 18. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja pretpostavljam da traze osobu koja bi mogla radit preko sc-ugovora, a da nema previse obaveza na faksu
Ja pretpostavljam da traze osobu koja bi mogla radit preko sc-ugovora, a da nema previse obaveza na faksu



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:14 čet, 18. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kkarlo"]I ak netko želi nas, koji nismo obavili sve na vrijeme, šta to ikog smeta?[/quote]

Nikog ne smeta. Meni se samo ne cini logicno otkaciti redovite i inzistirati na onima koji su manje redoviti.

[quote="mladac"]Ja pretpostavljam da traze osobu koja bi mogla radit preko sc-ugovora, a da nema previse obaveza na faksu[/quote]

Tako i meni djeluje, no osoba bas i ne bi trebala dugo biti "apsolvent", pa mi je taj benefit nekako sitni, a sumnjam da jedna banka zeli da joj netko slozi nekakvu bazu i onda ode jer vise ne moze raditi preko SCa. I might be wrong, of course.

Anyway, moje glavno pitanje ostaje: smatra li se apsolventom bas to sto sam gore naveo, ili je taj pojam nekako "olabavljen"?
kkarlo (napisa):
I ak netko želi nas, koji nismo obavili sve na vrijeme, šta to ikog smeta?


Nikog ne smeta. Meni se samo ne cini logicno otkaciti redovite i inzistirati na onima koji su manje redoviti.

mladac (napisa):
Ja pretpostavljam da traze osobu koja bi mogla radit preko sc-ugovora, a da nema previse obaveza na faksu


Tako i meni djeluje, no osoba bas i ne bi trebala dugo biti "apsolvent", pa mi je taj benefit nekako sitni, a sumnjam da jedna banka zeli da joj netko slozi nekakvu bazu i onda ode jer vise ne moze raditi preko SCa. I might be wrong, of course.

Anyway, moje glavno pitanje ostaje: smatra li se apsolventom bas to sto sam gore naveo, ili je taj pojam nekako "olabavljen"?



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 17:21 čet, 18. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="kkarlo"]I ak netko želi nas, koji nismo obavili sve na vrijeme, šta to ikog smeta?[/quote]

Nikog ne smeta. Meni se samo ne cini logicno otkaciti redovite i inzistirati na onima koji su manje redoviti.

[quote="mladac"]Ja pretpostavljam da traze osobu koja bi mogla radit preko sc-ugovora, a da nema previse obaveza na faksu[/quote]

Tako i meni djeluje, no osoba bas i ne bi trebala dugo biti "apsolvent", pa mi je taj benefit nekako sitni, a sumnjam da jedna banka zeli da joj netko slozi nekakvu bazu i onda ode jer vise ne moze raditi preko SCa. I might be wrong, of course.

Anyway, moje glavno pitanje ostaje: smatra li se apsolventom bas to sto sam gore naveo, ili je taj pojam nekako "olabavljen"?[/quote]

Buduci da sam 3g radila u jednoj drugoj banci pretpostavljam da im se "apsolvent" odnosi na to da moze radit puno radno vrijeme s minimalnim izostancima. Sad je sve stvar ko i sta zeli.

A vjerojatno im treba sposoban covjek, a ne mogu dobit odobrenje da neko zaposle. Di ces bolje neg na matematici trazit ;)

Iako takav rad ima nedostataka jer u dosta slucajeva studij trpi, jako puno i pomaze. Danas je jalo tesko i s matematikom nac dobar posao, a meni se rad u struci preko sc-a pokazao jako korisnim u pronalasku stalnog zaposlenja
vsego (napisa):
kkarlo (napisa):
I ak netko želi nas, koji nismo obavili sve na vrijeme, šta to ikog smeta?


Nikog ne smeta. Meni se samo ne cini logicno otkaciti redovite i inzistirati na onima koji su manje redoviti.

mladac (napisa):
Ja pretpostavljam da traze osobu koja bi mogla radit preko sc-ugovora, a da nema previse obaveza na faksu


Tako i meni djeluje, no osoba bas i ne bi trebala dugo biti "apsolvent", pa mi je taj benefit nekako sitni, a sumnjam da jedna banka zeli da joj netko slozi nekakvu bazu i onda ode jer vise ne moze raditi preko SCa. I might be wrong, of course.

Anyway, moje glavno pitanje ostaje: smatra li se apsolventom bas to sto sam gore naveo, ili je taj pojam nekako "olabavljen"?


Buduci da sam 3g radila u jednoj drugoj banci pretpostavljam da im se "apsolvent" odnosi na to da moze radit puno radno vrijeme s minimalnim izostancima. Sad je sve stvar ko i sta zeli.

A vjerojatno im treba sposoban covjek, a ne mogu dobit odobrenje da neko zaposle. Di ces bolje neg na matematici trazit Wink

Iako takav rad ima nedostataka jer u dosta slucajeva studij trpi, jako puno i pomaze. Danas je jalo tesko i s matematikom nac dobar posao, a meni se rad u struci preko sc-a pokazao jako korisnim u pronalasku stalnog zaposlenja



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:53 čet, 18. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mladac"]Buduci da sam 3g radila u jednoj drugoj banci pretpostavljam da im se "apsolvent" odnosi na to da moze radit puno radno vrijeme s minimalnim izostancima. Sad je sve stvar ko i sta zeli.[/quote]

Hence my question, da studenti znaju da su kvalificirani cak i ako nisu sve odslusali.

Molim da ovo ne krene u daljnju raspravu. Na potencijalnom poslodavcu je da pruzi informaciju ako zeli, no ne bih da zagusimo njihov topic raspravama koga je bolje zaposliti, kad je to ionako na njima da to odluce (mimo Foruma).
mladac (napisa):
Buduci da sam 3g radila u jednoj drugoj banci pretpostavljam da im se "apsolvent" odnosi na to da moze radit puno radno vrijeme s minimalnim izostancima. Sad je sve stvar ko i sta zeli.


Hence my question, da studenti znaju da su kvalificirani cak i ako nisu sve odslusali.

Molim da ovo ne krene u daljnju raspravu. Na potencijalnom poslodavcu je da pruzi informaciju ako zeli, no ne bih da zagusimo njihov topic raspravama koga je bolje zaposliti, kad je to ionako na njima da to odluce (mimo Foruma).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Erste Card Club
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2014. (12:24:48)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 7:56 pet, 19. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tražimo studenta za angažman do 8 sati dnevno. Pretpostavili smo da je to lakše izvedivo apsolventima, ali mogu se javiti i drugi studenti viših godina koji zadovoljavaju gornje uvjete (uz mogućnost povremenog izostanka radi ispita i sl).
Tražimo studenta za angažman do 8 sati dnevno. Pretpostavili smo da je to lakše izvedivo apsolventima, ali mogu se javiti i drugi studenti viših godina koji zadovoljavaju gornje uvjete (uz mogućnost povremenog izostanka radi ispita i sl).
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nepoznanica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2014. (17:19:39)
Postovi: (1)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:28 uto, 23. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Od kolike je vaznosti za prijavu za natjecaj ovaj uvjet "(ne)poznavanje rada s bazama podataka" :oops: ?
Od kolike je vaznosti za prijavu za natjecaj ovaj uvjet "(ne)poznavanje rada s bazama podataka" Embarassed ?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Erste Card Club
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2014. (12:24:48)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 8:40 sri, 24. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nepoznanica"]Od kolike je vaznosti za prijavu za natjecaj ovaj uvjet "(ne)poznavanje rada s bazama podataka" :oops: ?[/quote]
To nam je bitan uvjet.
nepoznanica (napisa):
Od kolike je vaznosti za prijavu za natjecaj ovaj uvjet "(ne)poznavanje rada s bazama podataka" Embarassed ?

To nam je bitan uvjet.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Ponuda poslova Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan