Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Riješeni zadatci iz vjerojatnosti
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Vjerojatnost
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Kento
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2012. (13:29:11)
Postovi: (2A)16
Sarma = la pohva - posuda
30 = 30 - 0

PostPostano: 10:48 sri, 1. 10. 2014    Naslov: Riješeni zadatci iz vjerojatnosti Citirajte i odgovorite

U prilogu se nalazi skripta s riješenim zadatcima iz vjerojatnosti koje sam kao demonstrator rješavao prethodne akademske godine i odlučio natipkati. Zadatci su iz skripte s vježbi iz vjerojatnosti (prvenstveno iz dijelova "Zadatci za vježbu"), a uz svaki zadatak u zagradi piše i njegov broj u toj skripti. Iako nisu riješeni svi zadatci koji se u tamo nalaze, iz svakog sam poglavlja odabrao otprilike podjednak broj zadataka, i to međusobno različitih težina. Nadam se da će vam ova skripta koristiti u polaganju kolegija, a svakako možete javiti za bilo kakve greške koje uočite (a kojih vrlo vjerojatno ima).
U prilogu se nalazi skripta s riješenim zadatcima iz vjerojatnosti koje sam kao demonstrator rješavao prethodne akademske godine i odlučio natipkati. Zadatci su iz skripte s vježbi iz vjerojatnosti (prvenstveno iz dijelova "Zadatci za vježbu"), a uz svaki zadatak u zagradi piše i njegov broj u toj skripti. Iako nisu riješeni svi zadatci koji se u tamo nalaze, iz svakog sam poglavlja odabrao otprilike podjednak broj zadataka, i to međusobno različitih težina. Nadam se da će vam ova skripta koristiti u polaganju kolegija, a svakako možete javiti za bilo kakve greške koje uočite (a kojih vrlo vjerojatno ima).





vjer_zadatci.pdf
 Description:
Vjerojatnost - riješeni zadatci (verzija 0)

Download
 Filename:  vjer_zadatci.pdf
 Filesize:  274.38 KB
 Downloaded:  6400 Time(s)

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Vjerojatnost Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan