Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Najomraženiji i najdraži predmet?
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
nuclear
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 11. 2011. (17:40:12)
Postovi: (74)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 20 - 10

PostPostano: 21:58 čet, 2. 10. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Što se tiče zanimljivosti i kvalitete obrade najdraži: vjerojatnost, intraf, udg, mjera i integral
Zanimljivi ali ne i dobro obrađeni: analiza 1/2, diskretna, teorija skupova (ne znam, možda je i moja krivica zbog ovog (: )

Jako neugodni/mrski/nezanimljivi/loše obrađeni: vektorski prostori, spa, mmf, statistika

I nekako ne znam kamo bih smjestila algebarske, iterativne, numeričku, bioinformatiku.......:D
Što se tiče zanimljivosti i kvalitete obrade najdraži: vjerojatnost, intraf, udg, mjera i integral
Zanimljivi ali ne i dobro obrađeni: analiza 1/2, diskretna, teorija skupova (ne znam, možda je i moja krivica zbog ovog (: )

Jako neugodni/mrski/nezanimljivi/loše obrađeni: vektorski prostori, spa, mmf, statistika

I nekako ne znam kamo bih smjestila algebarske, iterativne, numeričku, bioinformatiku.......Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Loo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2012. (16:02:07)
Postovi: (D0)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
84 = 85 - 1

PostPostano: 12:43 sub, 4. 10. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jako fora tema!
Prošle godine sam završila preddiplomski i zasad je situacija ovakva:

[u]najdraži[/u]
Difraf i Intraf
Teorija skupova
Matematička logika
Mjera i integral

[u]najmrži[/u]
SPA
MMF - uglavnom zbog prvog dijela gradiva
(ali profesor je stvarno super i preporučam odlaske na predavanja jer dosta pomažu u savladavanju gradiva i polaganju kolegija - barem je meni tako bilo)
Jako fora tema!
Prošle godine sam završila preddiplomski i zasad je situacija ovakva:

najdraži
Difraf i Intraf
Teorija skupova
Matematička logika
Mjera i integral

najmrži
SPA
MMF - uglavnom zbog prvog dijela gradiva
(ali profesor je stvarno super i preporučam odlaske na predavanja jer dosta pomažu u savladavanju gradiva i polaganju kolegija - barem je meni tako bilo)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 15:28 sub, 4. 10. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

najdraze: racunarski kolegiji, umjetna inteligencija je fora, ali di se programira jako je zanimljivo

najomrazenije: ako ide pod teorijsku matematiku samo se najezim
najdraze: racunarski kolegiji, umjetna inteligencija je fora, ali di se programira jako je zanimljivo

najomrazenije: ako ide pod teorijsku matematiku samo se najezim



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 15:45 sub, 4. 10. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Fireball, nisi li ti na krivom faksu? :)
Fireball, nisi li ti na krivom faksu? Smile



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 16:55 sub, 4. 10. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Fireball, nisi li ti na krivom faksu? :)[/quote]

ni slucajno, primjenjena matematika mi se jako svida, ali niko nije pitao sredinu :D
krcko (napisa):
Fireball, nisi li ti na krivom faksu? Smile


ni slucajno, primjenjena matematika mi se jako svida, ali niko nije pitao sredinu Very Happy



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
hendrix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 09. 2012. (15:59:06)
Postovi: (92)16
Sarma = la pohva - posuda
29 = 31 - 2

PostPostano: 8:14 ned, 5. 10. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dobra tema :)

Situacija nakon prve dvije godine preddiplomskog:

[u]Najdrazi:[/u]
Vjerojatnost (uvjerljivo)
RP 1 (kolegij na kojem nista od onog sto sam naucio nije beskorisno, rijetki su takvi)
LA 1 & 2 (D.B., 'nuff said)

[u]Najmrzi:[/u]
Baze podataka (od tog kolegija mi je ostala samo (prelagano dobivena) petica u indeksu, nekog znanja (stecenog na kolegiju) bas i nema)
SPA (ovdje nema ovog dijela "prelagano" i nesto sam ipak naucio, ali tu je bilo previse svrljanja fragmenata koda po papiru i beskorisnog strebanja prednosti i mana jednih algoritama u odnosu na druge bez da sam ih ikad imao priliku negdje stvarno implementirati; jedan od onih kolegija gdje sam doslovno ucio "za ocjenu", a ne za znanje)
Građa racunala (kolegij koji volim mrziti, puno sam naucio iako me bas i nije zanimalo, ali je asistent najbolji s kojim sam se dosad susreo i to je odigralo kljucnu (motivacijsku) ulogu; svejedno, radije ne bih opet citao onu knjigu od 600-tinjak str.)
INTRAF (u nekom trenutku mi je gradivo jednostavno postalo predosadno; ipak, ostavljam mogucnost da je pretjerano kampanjstvo imalo velik utjecaj u tome)
EM 2 (cemu taj kolegij, stvarno?)


Iz ovog bi se moglo reci da uglavnom ne volim racunarske kolegije, ali zapravo nije tako, samo sam, izgleda, od svih osim RP-a imao kriva (nerealna) ocekivanja toga sto cu na njima dobiti.
Dobra tema Smile

Situacija nakon prve dvije godine preddiplomskog:

Najdrazi:
Vjerojatnost (uvjerljivo)
RP 1 (kolegij na kojem nista od onog sto sam naucio nije beskorisno, rijetki su takvi)
LA 1 & 2 (D.B., 'nuff said)

Najmrzi:
Baze podataka (od tog kolegija mi je ostala samo (prelagano dobivena) petica u indeksu, nekog znanja (stecenog na kolegiju) bas i nema)
SPA (ovdje nema ovog dijela "prelagano" i nesto sam ipak naucio, ali tu je bilo previse svrljanja fragmenata koda po papiru i beskorisnog strebanja prednosti i mana jednih algoritama u odnosu na druge bez da sam ih ikad imao priliku negdje stvarno implementirati; jedan od onih kolegija gdje sam doslovno ucio "za ocjenu", a ne za znanje)
Građa racunala (kolegij koji volim mrziti, puno sam naucio iako me bas i nije zanimalo, ali je asistent najbolji s kojim sam se dosad susreo i to je odigralo kljucnu (motivacijsku) ulogu; svejedno, radije ne bih opet citao onu knjigu od 600-tinjak str.)
INTRAF (u nekom trenutku mi je gradivo jednostavno postalo predosadno; ipak, ostavljam mogucnost da je pretjerano kampanjstvo imalo velik utjecaj u tome)
EM 2 (cemu taj kolegij, stvarno?)


Iz ovog bi se moglo reci da uglavnom ne volim racunarske kolegije, ali zapravo nije tako, samo sam, izgleda, od svih osim RP-a imao kriva (nerealna) ocekivanja toga sto cu na njima dobiti.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
satja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 05. 2010. (10:44:17)
Postovi: (F1)16
Sarma = la pohva - posuda
73 = 78 - 5

PostPostano: 8:23 ned, 5. 10. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Najdraži "Odlučivanje i teorija igara" (ove godine se ne drži).
Najmrži MMF.
Najdraži "Odlučivanje i teorija igara" (ove godine se ne drži).
Najmrži MMF.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 15:58 ned, 5. 10. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="hendrix"]

[u]Najmrzi:[/u]
Baze podataka (od tog kolegija mi je ostala samo (prelagano dobivena) petica u indeksu, nekog znanja (stecenog na kolegiju) bas i nema)
[/quote]

Moram priznati da me ovo iznenadilo, jos mi nitko nije rekao da nista nije naucio na Bazama. Da li ste vi vec mozda znali raditi s bazama prije nego sto ste dosli na kolegij pa je u tome stvar? Ili zelite reci da ste sve zaboravili nakon polaganja? Ili nesto trece? Usput, da li ste slusali vjezbe kod mene ili ste bili u drugoj grupi?
hendrix (napisa):


Najmrzi:
Baze podataka (od tog kolegija mi je ostala samo (prelagano dobivena) petica u indeksu, nekog znanja (stecenog na kolegiju) bas i nema)


Moram priznati da me ovo iznenadilo, jos mi nitko nije rekao da nista nije naucio na Bazama. Da li ste vi vec mozda znali raditi s bazama prije nego sto ste dosli na kolegij pa je u tome stvar? Ili zelite reci da ste sve zaboravili nakon polaganja? Ili nesto trece? Usput, da li ste slusali vjezbe kod mene ili ste bili u drugoj grupi?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
hendrix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 09. 2012. (15:59:06)
Postovi: (92)16
Sarma = la pohva - posuda
29 = 31 - 2

PostPostano: 16:21 ned, 5. 10. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="karaga"]Moram priznati da me ovo iznenadilo, jos mi nitko nije rekao da nista nije naucio na Bazama. Da li ste vi vec mozda znali raditi s bazama prije nego sto ste dosli na kolegij pa je u tome stvar? Ili zelite reci da ste sve zaboravili nakon polaganja? Ili nesto trece? Usput, da li ste slusali vjezbe kod mene ili ste bili u drugoj grupi?[/quote]

Nisam slusao kod vas.

Moj minimalisticki pristup je sigurno dijelom kriv za to (i.e. uslijed guzve s ostalim kolegijima, nisam si htio s ovim raditi opterecenja vise nego sto treba), ali mi je za kolokvij na racunalu (za rad s BP) trebalo oko 1h pripreme (ne pretjerujem) za sve bodove (i nisam jedini s takvim iskustvom, daleko od toga da sam prirodni talent za SQL :) ).

Imao sam nekog cisto prakticnog iskustva cackanja po SQL-u za osobne potrebe, nista specijalno i dovoljno davno da je "otislo" iz glave.

Ne kazem ni da se moglo puno (ili ista) bolje - s jednim satom vjezbi i mogu se pokriti samo osnove (iako se za moj ukus radilo presporim tempom, ali moj ukus je najmanje bitan u tome).

Tako da, kompletan razlog vjerojatno ide u "nesto trece" - meni obicno za dobar rezultat treba puno motivacije, ovdje (govorim o samom kolegiju) je nisam nasao. :)

Spomenuo sam i na kraju tog prethodnog posta gdje lezi razlog - kriva ocekivanja su korijen svega. Nisam, jasno, ocekivao da cu nauciti raditi cudesa, ali sam ocekivao da ce kolegij traziti nesto malo vise.

Cini mi se da je profesor na nekom predavanju spominjao da bi za kolegij idealno bilo da ima 2+2 (P+V) sistem i s tim se mogu potpuno sloziti.
karaga (napisa):
Moram priznati da me ovo iznenadilo, jos mi nitko nije rekao da nista nije naucio na Bazama. Da li ste vi vec mozda znali raditi s bazama prije nego sto ste dosli na kolegij pa je u tome stvar? Ili zelite reci da ste sve zaboravili nakon polaganja? Ili nesto trece? Usput, da li ste slusali vjezbe kod mene ili ste bili u drugoj grupi?


Nisam slusao kod vas.

Moj minimalisticki pristup je sigurno dijelom kriv za to (i.e. uslijed guzve s ostalim kolegijima, nisam si htio s ovim raditi opterecenja vise nego sto treba), ali mi je za kolokvij na racunalu (za rad s BP) trebalo oko 1h pripreme (ne pretjerujem) za sve bodove (i nisam jedini s takvim iskustvom, daleko od toga da sam prirodni talent za SQL Smile ).

Imao sam nekog cisto prakticnog iskustva cackanja po SQL-u za osobne potrebe, nista specijalno i dovoljno davno da je "otislo" iz glave.

Ne kazem ni da se moglo puno (ili ista) bolje - s jednim satom vjezbi i mogu se pokriti samo osnove (iako se za moj ukus radilo presporim tempom, ali moj ukus je najmanje bitan u tome).

Tako da, kompletan razlog vjerojatno ide u "nesto trece" - meni obicno za dobar rezultat treba puno motivacije, ovdje (govorim o samom kolegiju) je nisam nasao. Smile

Spomenuo sam i na kraju tog prethodnog posta gdje lezi razlog - kriva ocekivanja su korijen svega. Nisam, jasno, ocekivao da cu nauciti raditi cudesa, ali sam ocekivao da ce kolegij traziti nesto malo vise.

Cini mi se da je profesor na nekom predavanju spominjao da bi za kolegij idealno bilo da ima 2+2 (P+V) sistem i s tim se mogu potpuno sloziti.




Zadnja promjena: hendrix; 16:35 ned, 5. 10. 2014; ukupno mijenjano 5 put/a.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Loo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2012. (16:02:07)
Postovi: (D0)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
84 = 85 - 1

PostPostano: 16:22 ned, 5. 10. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="hendrix"]
Baze podataka (od tog kolegija mi je ostala samo (prelagano dobivena) petica u indeksu, nekog znanja (stecenog na kolegiju) bas i nema)

[/quote]

Pa sigurno si naučio barem osnove rada s bazama? A mislim da to i je cilj kolegija. (slažem se da je stvarno lagano :) )
EDIT: Vidim da je već komentirano, sry :roll:

[quote="hendrix"]

Građa racunala (kolegij koji volim mrziti, puno sam naucio iako me bas i nije zanimalo, ali je asistent najbolji s kojim sam se dosad susreo i to je odigralo kljucnu (motivacijsku) ulogu; svejedno, radije ne bih opet citao onu knjigu od 600-tinjak str.)

[/quote]

Uh, meni je ipak draže tih 600 str. od onih 50-ak str. SPA - ozbiljno, nikad mi ništa nije bilo teže/dosadnije učiti (tu uključujem i PiG i Sociologiju i prvih 40-ak stihova Ilijade na grčkom).
Građa računala mi je zapravo (sasvim neočekivano) bila jako zanimljiv predmet. :)

Od ljepših predmeta bi još možda spomenula i Modele geometrije i Algebarske strukture.

Baš je zanimljivo koliko se odgovori razlikuju od čovjeka do čovjeka.
hendrix (napisa):

Baze podataka (od tog kolegija mi je ostala samo (prelagano dobivena) petica u indeksu, nekog znanja (stecenog na kolegiju) bas i nema)



Pa sigurno si naučio barem osnove rada s bazama? A mislim da to i je cilj kolegija. (slažem se da je stvarno lagano Smile )
EDIT: Vidim da je već komentirano, sry Rolling Eyes

hendrix (napisa):


Građa racunala (kolegij koji volim mrziti, puno sam naucio iako me bas i nije zanimalo, ali je asistent najbolji s kojim sam se dosad susreo i to je odigralo kljucnu (motivacijsku) ulogu; svejedno, radije ne bih opet citao onu knjigu od 600-tinjak str.)



Uh, meni je ipak draže tih 600 str. od onih 50-ak str. SPA - ozbiljno, nikad mi ništa nije bilo teže/dosadnije učiti (tu uključujem i PiG i Sociologiju i prvih 40-ak stihova Ilijade na grčkom).
Građa računala mi je zapravo (sasvim neočekivano) bila jako zanimljiv predmet. Smile

Od ljepših predmeta bi još možda spomenula i Modele geometrije i Algebarske strukture.

Baš je zanimljivo koliko se odgovori razlikuju od čovjeka do čovjeka.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hendrix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 09. 2012. (15:59:06)
Postovi: (92)16
Sarma = la pohva - posuda
29 = 31 - 2

PostPostano: 16:34 ned, 5. 10. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Loo"]Uh, meni je ipak draže tih 600 str. od onih 50-ak str. SPA - ozbiljno, nikad mi ništa nije bilo teže/dosadnije učiti (tu uključujem i PiG i Sociologiju i prvih 40-ak stihova Ilijade na grčkom).
Građa računala mi je zapravo (sasvim neočekivano) bila jako zanimljiv predmet. :) [/quote]

Da, onaj kraj na SPA je razlog sto mi se kolegij iz generalno korisnog pretvorio u sigurnog za mjesto na "drugoj" listi.

A moram se sloziti i za Građu, ali definitivno nije predmet koji bih preporucio nekome koga ne zanima. Znam koliko ga nisam volio dok sam ucio teoriju :D

Assemblerski dio je odlican, za to je, recimo, trebalo jako puno sati rada da se svlada za 20 bodova iz prakticnog. :)

P.S. PiG je 8)
Loo (napisa):
Uh, meni je ipak draže tih 600 str. od onih 50-ak str. SPA - ozbiljno, nikad mi ništa nije bilo teže/dosadnije učiti (tu uključujem i PiG i Sociologiju i prvih 40-ak stihova Ilijade na grčkom).
Građa računala mi je zapravo (sasvim neočekivano) bila jako zanimljiv predmet. Smile


Da, onaj kraj na SPA je razlog sto mi se kolegij iz generalno korisnog pretvorio u sigurnog za mjesto na "drugoj" listi.

A moram se sloziti i za Građu, ali definitivno nije predmet koji bih preporucio nekome koga ne zanima. Znam koliko ga nisam volio dok sam ucio teoriju Very Happy

Assemblerski dio je odlican, za to je, recimo, trebalo jako puno sati rada da se svlada za 20 bodova iz prakticnog. Smile

P.S. PiG je Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
beuler
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2012. (14:08:41)
Postovi: (16)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 1

PostPostano: 18:24 ned, 5. 10. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[i]najbolji [/i]
građa računala
kolegij ima svojih mana, slazem se sa kolegom da nije bas za svakoga,
ali mislim da zbog količine vremena koju sam 'utopio' u taj kolegij i razine
žaljenja za istim (teži k nuli) definitivno zaslužuje titulu najdraži

[i]najomrazeniji[/i]
(uvod u) vjerojatnost
mislim da je kolicina gradiva neoptimizirana. imao sam velika ocekivanja jer su mi takve stvari zanimljive, ali teorija se gotovo stampala. zadaci su bili zanemareni jer je dobar rezultat iz teorijskog dijela kolokvija bilo tesko ostvariti - a netko valjda mora i proci. cuo sam neke price da je doslovno zguran dvosemestralni predmet u jedno, no tko zna je li to doista tako.

EM2
uopce nisam imao motivacije za taj predmet. ne znam jesam li izolirani slucaj, ali ni predavanja ni vjezbe me nisu potakle da sam to proucavam malo dublje. naravno, nije to jedini predmet prema kojem sam imao takve osjecaje, ali mislim da ovdje moja zainteresiranost za gradivo nije bila jedini faktor.

baze podataka
kad su se vec spomenule ranije, moram se sloziti da ne cijenim taj kolegij. zasto? pa kolicina naucenog gradiva koje je korisno (korisnost - glavni atribut tog kolegija, svi ga hvale bas zbog toga) je dosta mala, tj. u par sati samostalnog rada se sve to shvati kako treba na kompu. Ali to mi nije bas neka zamjerka - satnica to gotovo uvjetuje.
Veca zamjerka mi je sva ta formalnost, strebanje teorije od rijeci do rijeci koje ti ne pomaze. Cini mi se sve to nekako forsirano i da tako ne bi trebalo biti. RP1 je primjer kako bih ja zelio da BP izgleda, Nauce te bitnim stvarima, provjere bitne stvari, a nema neke velike filozofije iza toga (iako bi, naravno, moglo biti).
najbolji
građa računala
kolegij ima svojih mana, slazem se sa kolegom da nije bas za svakoga,
ali mislim da zbog količine vremena koju sam 'utopio' u taj kolegij i razine
žaljenja za istim (teži k nuli) definitivno zaslužuje titulu najdraži

najomrazeniji
(uvod u) vjerojatnost
mislim da je kolicina gradiva neoptimizirana. imao sam velika ocekivanja jer su mi takve stvari zanimljive, ali teorija se gotovo stampala. zadaci su bili zanemareni jer je dobar rezultat iz teorijskog dijela kolokvija bilo tesko ostvariti - a netko valjda mora i proci. cuo sam neke price da je doslovno zguran dvosemestralni predmet u jedno, no tko zna je li to doista tako.

EM2
uopce nisam imao motivacije za taj predmet. ne znam jesam li izolirani slucaj, ali ni predavanja ni vjezbe me nisu potakle da sam to proucavam malo dublje. naravno, nije to jedini predmet prema kojem sam imao takve osjecaje, ali mislim da ovdje moja zainteresiranost za gradivo nije bila jedini faktor.

baze podataka
kad su se vec spomenule ranije, moram se sloziti da ne cijenim taj kolegij. zasto? pa kolicina naucenog gradiva koje je korisno (korisnost - glavni atribut tog kolegija, svi ga hvale bas zbog toga) je dosta mala, tj. u par sati samostalnog rada se sve to shvati kako treba na kompu. Ali to mi nije bas neka zamjerka - satnica to gotovo uvjetuje.
Veca zamjerka mi je sva ta formalnost, strebanje teorije od rijeci do rijeci koje ti ne pomaze. Cini mi se sve to nekako forsirano i da tako ne bi trebalo biti. RP1 je primjer kako bih ja zelio da BP izgleda, Nauce te bitnim stvarima, provjere bitne stvari, a nema neke velike filozofije iza toga (iako bi, naravno, moglo biti).



_________________
Sumnjam, dakle možda jesam.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 19:39 ned, 5. 10. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="beuler"][i]najomrazeniji[/i]
(uvod u) vjerojatnost (...) cuo sam neke price da je doslovno zguran dvosemestralni predmet u jedno, no tko zna je li to doista tako.[/quote]
Sudeci po [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/hr/vjerojatnost]sadrzaju[/url], rekao bih da je tako. Na starom kolegiju smo takodjer zavrsili s Poissonovim procesom, a mislim da nismo napravili nista izvan onoga sto je navedeno u trenutnom sadrzaju.
beuler (napisa):
najomrazeniji
(uvod u) vjerojatnost (...) cuo sam neke price da je doslovno zguran dvosemestralni predmet u jedno, no tko zna je li to doista tako.

Sudeci po sadrzaju, rekao bih da je tako. Na starom kolegiju smo takodjer zavrsili s Poissonovim procesom, a mislim da nismo napravili nista izvan onoga sto je navedeno u trenutnom sadrzaju.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
hendrix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 09. 2012. (15:59:06)
Postovi: (92)16
Sarma = la pohva - posuda
29 = 31 - 2

PostPostano: 19:52 ned, 5. 10. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goranm"][quote="beuler"][i]najomrazeniji[/i]
(uvod u) vjerojatnost (...) cuo sam neke price da je doslovno zguran dvosemestralni predmet u jedno, no tko zna je li to doista tako.[/quote]
Sudeci po [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/hr/vjerojatnost]sadrzaju[/url], rekao bih da je tako. Na starom kolegiju smo takodjer zavrsili s Poissonovim procesom, a mislim da nismo napravili nista izvan onoga sto je navedeno u trenutnom sadrzaju.[/quote]

Sadrzaj je ipak outdated, ako me sjecanje ne vara, a ne bi trebalo, nista od ovog iz 8. i 9. "dijela" u sadrzaju nismo obrađivali na predavanjima, iako se uglavnom radilo na vjezbama (pa bi i dalje bez problema moglo proci pod ovu "2 u 1" pricu).

A mozda sam i zaboravio, nemam trenutno biljeznicu/e pri ruci da provjerim :)

Koliko god volio kolegij, sto jest, jest, sadrzaja ima neproporcionalno mnogo u odnosu na ostale kolegije, barem na prve dvije godine.
goranm (napisa):
beuler (napisa):
najomrazeniji
(uvod u) vjerojatnost (...) cuo sam neke price da je doslovno zguran dvosemestralni predmet u jedno, no tko zna je li to doista tako.

Sudeci po sadrzaju, rekao bih da je tako. Na starom kolegiju smo takodjer zavrsili s Poissonovim procesom, a mislim da nismo napravili nista izvan onoga sto je navedeno u trenutnom sadrzaju.


Sadrzaj je ipak outdated, ako me sjecanje ne vara, a ne bi trebalo, nista od ovog iz 8. i 9. "dijela" u sadrzaju nismo obrađivali na predavanjima, iako se uglavnom radilo na vjezbama (pa bi i dalje bez problema moglo proci pod ovu "2 u 1" pricu).

A mozda sam i zaboravio, nemam trenutno biljeznicu/e pri ruci da provjerim Smile

Koliko god volio kolegij, sto jest, jest, sadrzaja ima neproporcionalno mnogo u odnosu na ostale kolegije, barem na prve dvije godine.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan