Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

vježbe
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Elementarna geometrija
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 13:55 uto, 14. 10. 2014    Naslov: vježbe Citirajte i odgovorite

Moje skromno mišljenje je da ako neki asistent ili asistetica ima namjeru drugi tjedan za redom ne pojavit se na nastavi da je onda uredu i stavit obavijest o tome na stranicu kolegija/forum, bez obzira na razlog nepojavljivanja tako da studenti koji rade ili studenti koji imaju duži put do faksa pa i oni studenti koji samo htijeli iskoristit lijep dan ne čekaju sat vremena gledajući u zid.
Moje skromno mišljenje je da ako neki asistent ili asistetica ima namjeru drugi tjedan za redom ne pojavit se na nastavi da je onda uredu i stavit obavijest o tome na stranicu kolegija/forum, bez obzira na razlog nepojavljivanja tako da studenti koji rade ili studenti koji imaju duži put do faksa pa i oni studenti koji samo htijeli iskoristit lijep dan ne čekaju sat vremena gledajući u zid.


[Vrh]
Mignon
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 09. 2010. (14:05:45)
Postovi: (B6)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
46 = 54 - 8
Lokacija: 206

PostPostano: 13:41 uto, 21. 10. 2014    Naslov: Re: vježbe Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Moje skromno mišljenje je da ako neki asistent ili asistetica ima namjeru drugi tjedan za redom ne pojavit se na nastavi da je onda uredu i stavit obavijest o tome na stranicu kolegija/forum, bez obzira na razlog nepojavljivanja tako da studenti koji rade ili studenti koji imaju duži put do faksa pa i oni studenti koji samo htijeli iskoristit lijep dan ne čekaju sat vremena gledajući u zid.[/quote]

Prvi tjedan sam uganula glezanj dok sam putovala na tu nastavu i o tome ste obavijesteni odmah na pocetku vjezbi. Drugi tjedan je nastao nesporazum izmedju profesora i mene: dogovarali smo se kako da odrzimo nastavu utorkom jer nitko od nas ne moze imati nastavu u tom terminu i nakon toga on je mislio da cu ja jos javiti ako mi bude trebala zamjena za utorak, a ja da ce vas on premjestiti u drugi termin. Ja sam cak u utorak u to vrijeme bila u uredu.

Molim drugi put birajte neutralan rjecnik, a ne: "drugi tjedan za redom ne pojavit se na nastavi". Samo jednom nije stigla obavijest, i to zbog nesporazuma. Za svu ostalu nastavu koju drzim sam sasvim dobro organizirala zamjene u prosla dva tjedna.

Takodjer, mislim da ako predavaca nema vise od 15 minuta i nitko vas nije dosao obavijestiti da nece doci, mozete pretpostaviti da se nastava nece odrzati i da je nastupila neka izvanredna situacija ili nesporazum. Posaljite radije nekoga da pita na porti da li se sto zna i mogu li nazvati predavaca, ili potrazite i pitajte drugog predavaca na tom kolegiju umjesto da sjedite sat vremena i cekate.. a pogotovo umjesto toga da pritom kao neki pojedinci gledate u zid i uzgajate bijes. ...
Anonymous (napisa):
Moje skromno mišljenje je da ako neki asistent ili asistetica ima namjeru drugi tjedan za redom ne pojavit se na nastavi da je onda uredu i stavit obavijest o tome na stranicu kolegija/forum, bez obzira na razlog nepojavljivanja tako da studenti koji rade ili studenti koji imaju duži put do faksa pa i oni studenti koji samo htijeli iskoristit lijep dan ne čekaju sat vremena gledajući u zid.


Prvi tjedan sam uganula glezanj dok sam putovala na tu nastavu i o tome ste obavijesteni odmah na pocetku vjezbi. Drugi tjedan je nastao nesporazum izmedju profesora i mene: dogovarali smo se kako da odrzimo nastavu utorkom jer nitko od nas ne moze imati nastavu u tom terminu i nakon toga on je mislio da cu ja jos javiti ako mi bude trebala zamjena za utorak, a ja da ce vas on premjestiti u drugi termin. Ja sam cak u utorak u to vrijeme bila u uredu.

Molim drugi put birajte neutralan rjecnik, a ne: "drugi tjedan za redom ne pojavit se na nastavi". Samo jednom nije stigla obavijest, i to zbog nesporazuma. Za svu ostalu nastavu koju drzim sam sasvim dobro organizirala zamjene u prosla dva tjedna.

Takodjer, mislim da ako predavaca nema vise od 15 minuta i nitko vas nije dosao obavijestiti da nece doci, mozete pretpostaviti da se nastava nece odrzati i da je nastupila neka izvanredna situacija ili nesporazum. Posaljite radije nekoga da pita na porti da li se sto zna i mogu li nazvati predavaca, ili potrazite i pitajte drugog predavaca na tom kolegiju umjesto da sjedite sat vremena i cekate.. a pogotovo umjesto toga da pritom kao neki pojedinci gledate u zid i uzgajate bijes. ...



_________________
Martina Stojić
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Elementarna geometrija Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan