Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Demonstrature 2014./2015. (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diskretna matematika
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ibiocic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2014. (17:39:22)
Postovi: (4)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 15:04 čet, 16. 10. 2014    Naslov: Demonstrature 2014./2015. Citirajte i odgovorite

Pozdrav!

Ove godine cu drzati demonstrature iz Diskretne. Odrzavat ce se srijedom 10-12h, najvjerojatnije u 107. Najava mailom je nuzna i bilo bi dobro kad biste rekli sto vas muci. Moj mail je ivan.biocic@gmail.com.

Ivan Biocic
Pozdrav!

Ove godine cu drzati demonstrature iz Diskretne. Odrzavat ce se srijedom 10-12h, najvjerojatnije u 107. Najava mailom je nuzna i bilo bi dobro kad biste rekli sto vas muci. Moj mail je ivan.biocic@gmail.com.

Ivan Biocic


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
fmilink
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 01. 2013. (20:23:38)
Postovi: (C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 13:02 sri, 5. 11. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bok,

Tek sam ovaj tjedan saznao da na stranicama faksa i diskretne nigdje ne pise moj mail, pa stavljam ovdje, fmilink@student.math.hr
Najcesce cu biti na faksu u terminu demonstratura, ali vas svejedno molim da mi se najavite mailom ako mislite doci.
Ako imate nekih pitanja s kojima nemozete cekati do sljedecih demonstratura javite se na mail pa cemo se nesto dogovoriti.

Pozdrav,
Filip
Bok,

Tek sam ovaj tjedan saznao da na stranicama faksa i diskretne nigdje ne pise moj mail, pa stavljam ovdje, fmilink@student.math.hr
Najcesce cu biti na faksu u terminu demonstratura, ali vas svejedno molim da mi se najavite mailom ako mislite doci.
Ako imate nekih pitanja s kojima nemozete cekati do sljedecih demonstratura javite se na mail pa cemo se nesto dogovoriti.

Pozdrav,
Filip


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fmilink
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 01. 2013. (20:23:38)
Postovi: (C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 22:48 uto, 11. 11. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav,

Nekoliko ljudi mi se javilo da bi htjeli doći na demonstrature, ali im ne odgovara termin, pa sam odlučio organizirati još jedne izvanredne demonstrature u petak od 12 do 14 sati. Nalazimo se ispred oglasne ploče.

Filip Milinković
Pozdrav,

Nekoliko ljudi mi se javilo da bi htjeli doći na demonstrature, ali im ne odgovara termin, pa sam odlučio organizirati još jedne izvanredne demonstrature u petak od 12 do 14 sati. Nalazimo se ispred oglasne ploče.

Filip Milinković


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fmilink
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 01. 2013. (20:23:38)
Postovi: (C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 19:39 čet, 22. 1. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav,

Sutra (petak) cu odrzati izvanredne demonstrature od 12-14 sati. Nalazimo se u 12:15 kod oglasne ploce.

Filip Milinković
Pozdrav,

Sutra (petak) cu odrzati izvanredne demonstrature od 12-14 sati. Nalazimo se u 12:15 kod oglasne ploce.

Filip Milinković


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diskretna matematika Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan