Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Poslijediplomski studij aktuarske matematike

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Diplomski, magisteriji, doktorati,...
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
skrobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (01:23:05)
Postovi: (16)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0
Lokacija: Main Capital of Croatia

PostPostano: 11:47 sri, 26. 10. 2011    Naslov: Poslijediplomski studij aktuarske matematike Citirajte i odgovorite

Ako ima zainteresiranih za poslijediplomski specijalistički studij aktuarske matematike, javite se nadležnim nastavnicima. Za sada ima oko desetak zainteresiranih i ukoliko ih se ne javi barem 15, studij se neće održati.
Ako ima zainteresiranih za poslijediplomski specijalistički studij aktuarske matematike, javite se nadležnim nastavnicima. Za sada ima oko desetak zainteresiranih i ukoliko ih se ne javi barem 15, studij se neće održati.



_________________
BUDITE STRPLJIVI sa sobom. Rad na sebi je osjetljiv; on je sveto tlo. Ne postoji veće ulaganje.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 9:58 pet, 18. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zadnju informaciju koju imam je da se uspjelo skupiti dovoljno ljudi i da će se spec. održati.
To je rečeno prije skoro 2 tjedna, no još uvijek nema upisa. Zna li netko informaciju više?
Zadnju informaciju koju imam je da se uspjelo skupiti dovoljno ljudi i da će se spec. održati.
To je rečeno prije skoro 2 tjedna, no još uvijek nema upisa. Zna li netko informaciju više?


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 10:56 pet, 18. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pricam po sjecanju, no na zadnjem odsjeckom vijecu (prije 10ak dana) je odluceno da se ide u natjecaj, sto znaci da ce biti upisa. Termine ne znam, no pratite stranicu studija i odsjeka, pa cete vidjeti kad stigne info.
Pricam po sjecanju, no na zadnjem odsjeckom vijecu (prije 10ak dana) je odluceno da se ide u natjecaj, sto znaci da ce biti upisa. Termine ne znam, no pratite stranicu studija i odsjeka, pa cete vidjeti kad stigne info.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Anna Lee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2008. (00:49:44)
Postovi: (114)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 9
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:37 sri, 14. 8. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Osnovni uvjet za upis na poslijediplomski specijalistički studij aktuarske matematike je završen bilo koji diplomski ili dodiplomski sveučilišni studij s prosječnom ocjenom stručnih predmeta većom od 3,5.[/quote]

Kaj ovo znaci da se poslijediplomski specijalisticki studij moze upisati bez zavrsenog diplomskog?
Kad otprilike budu prijave i upisi na to?

I lagano off-topic: dakle na ovo se moze upisati sa zavrsenim ne-matematickim studijem, a jel se isto moze i na doktorskom? ako zavrsis recimo ekonomiju, onda mozes doci na pmf-mo na doktorski?
Citat:
Osnovni uvjet za upis na poslijediplomski specijalistički studij aktuarske matematike je završen bilo koji diplomski ili dodiplomski sveučilišni studij s prosječnom ocjenom stručnih predmeta većom od 3,5.


Kaj ovo znaci da se poslijediplomski specijalisticki studij moze upisati bez zavrsenog diplomskog?
Kad otprilike budu prijave i upisi na to?

I lagano off-topic: dakle na ovo se moze upisati sa zavrsenim ne-matematickim studijem, a jel se isto moze i na doktorskom? ako zavrsis recimo ekonomiju, onda mozes doci na pmf-mo na doktorski?



_________________
"The tooth fairy teaches children that they can sell body parts for money."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 10:48 čet, 15. 8. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anna Lee"][quote]Osnovni uvjet za upis na poslijediplomski specijalistički studij aktuarske matematike je završen bilo koji diplomski ili dodiplomski sveučilišni studij s prosječnom ocjenom stručnih predmeta većom od 3,5.[/quote]
Kaj ovo znaci da se poslijediplomski specijalisticki studij moze upisati bez zavrsenog diplomskog?[/quote]

Mislim da brkas [b]do[/b]diplomski (stari, predbolonjski) i [b]pred[/b]diplomski studij (onaj prije diplomskog studija u bolonjskom sustavu).

[quote="Anna Lee"]Kad otprilike budu prijave i upisi na to?[/quote]

Ekipa s aktuarskog studija je obicno azhurna sa [url=http://aktuari.math.pmf.unizg.hr/]sluzbenim webom[/url], pa ocekujem da ce tamo biti informacije kad se budu znale. Mislim da imaju ciklus od dvije godine, tj. da upisi idu svake druge godine. Po rasporedu s weba, ove godine je isla druga godina, sto znaci da ce upisi u prvu godinu valjda biti ove jeseni.
Anna Lee (napisa):
Citat:
Osnovni uvjet za upis na poslijediplomski specijalistički studij aktuarske matematike je završen bilo koji diplomski ili dodiplomski sveučilišni studij s prosječnom ocjenom stručnih predmeta većom od 3,5.

Kaj ovo znaci da se poslijediplomski specijalisticki studij moze upisati bez zavrsenog diplomskog?


Mislim da brkas dodiplomski (stari, predbolonjski) i preddiplomski studij (onaj prije diplomskog studija u bolonjskom sustavu).

Anna Lee (napisa):
Kad otprilike budu prijave i upisi na to?


Ekipa s aktuarskog studija je obicno azhurna sa sluzbenim webom, pa ocekujem da ce tamo biti informacije kad se budu znale. Mislim da imaju ciklus od dvije godine, tj. da upisi idu svake druge godine. Po rasporedu s weba, ove godine je isla druga godina, sto znaci da ce upisi u prvu godinu valjda biti ove jeseni.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Anna Lee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2008. (00:49:44)
Postovi: (114)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 9
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 17:08 čet, 15. 8. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

A da da, imas pravo, pobrkala sam. Okej, kuzim, hvala na info :)
A da da, imas pravo, pobrkala sam. Okej, kuzim, hvala na info Smile



_________________
"The tooth fairy teaches children that they can sell body parts for money."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivaaan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2013. (13:25:15)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 20:13 ned, 29. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako se nema prosjek, što onda? :shock:

Preporuke profesora - najmanje 2... ja ih donesem 5 ako to znači upad... Bude li odbijenih? Hvala
Ako se nema prosjek, što onda? Shocked

Preporuke profesora - najmanje 2... ja ih donesem 5 ako to znači upad... Bude li odbijenih? Hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BeeBee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2009. (16:07:39)
Postovi: (79)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 13:44 pon, 12. 1. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite



[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BeeBee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2009. (16:07:39)
Postovi: (79)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 14:31 sri, 28. 1. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ima li netko iskustva s preporukama profesora, tj. uu kolikom postotku se studenti koji se upisuju na taj način uspiju upisati?
Ima li netko iskustva s preporukama profesora, tj. uu kolikom postotku se studenti koji se upisuju na taj način uspiju upisati?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Diplomski, magisteriji, doktorati,... Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan