Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

2. kolokvij 2015
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Teorija skupova
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
hellokitty
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 11. 2012. (21:12:11)
Postovi: (7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:12 pet, 23. 1. 2015    Naslov: 2. kolokvij 2015 Citirajte i odgovorite

Molim, ako netko zna, da napiše točno od koje stranice u skripti pišemo teoriju :oops:

I je li stvarno istina da iz zadataka neće biti transfinitne indukcije? Ulaze li onda zadaci iz TUS-ova ili pišemo od DUS-ova? Hvala
Molim, ako netko zna, da napiše točno od koje stranice u skripti pišemo teoriju Embarassed

I je li stvarno istina da iz zadataka neće biti transfinitne indukcije? Ulaze li onda zadaci iz TUS-ova ili pišemo od DUS-ova? Hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hendrix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 09. 2012. (15:59:06)
Postovi: (92)16
Sarma = la pohva - posuda
29 = 31 - 2

PostPostano: 21:48 pet, 23. 1. 2015    Naslov: Re: 2. kolokvij 2015 Citirajte i odgovorite

[quote="hellokitty"]Molim, ako netko zna, da napiše točno od koje stranice u skripti pišemo teoriju :oops: [/quote]
Pretpostavljam (s 99.99%-tnom sigurnoscu) da gradivo krece od prvog dijela koji nije ulazio u prvi kolokvij, a to je cjelina Uređeni skupovi (1.6).

[quote="hellokitty"]I je li stvarno istina da iz zadataka neće biti transfinitne indukcije?[/quote]
Da, asistent je to rekao na zadnjim vjezbama.

[quote="hellokitty"]Ulaze li onda zadaci iz TUS-ova ili pišemo od DUS-ova? Hvala[/quote]
Iako se odgovor namece sam po sebi, vrijedi spomenuti da TUS-evi cak nisu ni ulazili u prvi kolokvij. :)
hellokitty (napisa):
Molim, ako netko zna, da napiše točno od koje stranice u skripti pišemo teoriju Embarassed

Pretpostavljam (s 99.99%-tnom sigurnoscu) da gradivo krece od prvog dijela koji nije ulazio u prvi kolokvij, a to je cjelina Uređeni skupovi (1.6).

hellokitty (napisa):
I je li stvarno istina da iz zadataka neće biti transfinitne indukcije?

Da, asistent je to rekao na zadnjim vjezbama.

hellokitty (napisa):
Ulaze li onda zadaci iz TUS-ova ili pišemo od DUS-ova? Hvala

Iako se odgovor namece sam po sebi, vrijedi spomenuti da TUS-evi cak nisu ni ulazili u prvi kolokvij. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
frutabella
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 10. 2010. (16:35:36)
Postovi: (24E)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 42 - 47

PostPostano: 14:53 ned, 25. 1. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisam bila na prvim satima i nisam cula kava su pravila sto se tice ocjenjivanja. Prije svega zanima me da li vrijedi jos da za osvojenih >=40 ne moramo usmeno odgovarati?
Nisam bila na prvim satima i nisam cula kava su pravila sto se tice ocjenjivanja. Prije svega zanima me da li vrijedi jos da za osvojenih >=40 ne moramo usmeno odgovarati?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
patakenjac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2011. (17:34:05)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 3

PostPostano: 23:16 ned, 25. 1. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da to nikad nije ni vrijedilo. Profesor je rekao da nema određenog pravila tko će morat ili neće morat na usmeni. To ovisi isključivo o njegovoj procjeni, ovisno o tome koliko imamo ukupno bodova, kako smo napisali teorijski dio kolokvija, kako smo napisali bliceve. :wink:
Mislim da to nikad nije ni vrijedilo. Profesor je rekao da nema određenog pravila tko će morat ili neće morat na usmeni. To ovisi isključivo o njegovoj procjeni, ovisno o tome koliko imamo ukupno bodova, kako smo napisali teorijski dio kolokvija, kako smo napisali bliceve. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 23:46 ned, 25. 1. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="frutabella"]da li vrijedi jos da za osvojenih >=40 ne moramo usmeno odgovarati?[/quote]

Dok sam ja bio asistent, svake godine se postavljalo ovo pitanje. Nikad mi nije bilo jasno od kuda se ova legenda pojavila, kad nikada, ali baš [b]nikada[/b] takvo pravilo nije postojalo. :roll: :grebgreb:
frutabella (napisa):
da li vrijedi jos da za osvojenih >=40 ne moramo usmeno odgovarati?


Dok sam ja bio asistent, svake godine se postavljalo ovo pitanje. Nikad mi nije bilo jasno od kuda se ova legenda pojavila, kad nikada, ali baš nikada takvo pravilo nije postojalo. Rolling Eyes Kotacici rade 100 na sat



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
setebos93
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 04. 2011. (22:57:11)
Postovi: (19)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 12:25 sub, 31. 1. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Je li bilo u kojoj učionici rečeno/napisano kad se mogu očekivati rezultati kolokvija?
Je li bilo u kojoj učionici rečeno/napisano kad se mogu očekivati rezultati kolokvija?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
iciganov1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2009. (18:28:55)
Postovi: (7A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4

PostPostano: 14:25 ned, 1. 2. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Rezultati ce biti objavljeni danas,
uvidi su sutra u 13h u predavaoni 110.

Pozdrav,
Igor Ciganovic
Rezultati ce biti objavljeni danas,
uvidi su sutra u 13h u predavaoni 110.

Pozdrav,
Igor Ciganovic


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marsupial
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 01. 2012. (22:46:33)
Postovi: (63)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 1

PostPostano: 18:07 ned, 1. 2. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koja su točno pravila oko popravnog kolokvija i kako se to sve skupa boduje i funkcionira?
Koja su točno pravila oko popravnog kolokvija i kako se to sve skupa boduje i funkcionira?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Teorija skupova Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan