Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Demonstrature iz INTRAF-a 2013./2014. (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
dalmatinčica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2011. (18:46:54)
Postovi: (AC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 4

PostPostano: 22:17 uto, 11. 3. 2014    Naslov: Demonstrature iz INTRAF-a 2013./2014. Citirajte i odgovorite

Lijep pozdrav svima!

Ovaj semestar držat ću demonstrature iz kolegija Integrali funkcija više varijabli ponedjeljkom od 12 do 14.
Nalazimo se ispred oglasne ploče(ispred predavaone 003), a zatim selimo u neku slobodnu učionicu.
Prethodna najava mailom je obavezna, najkasnije do nedjelje poslijepodne na abasic@student.math.hr .
Molim da u mailu navedete što vas muči.
Za sve obavijesti o demonstraturama tijekom semestra pratite ovu temu i oglasnu ploču.

Vidimo se! Smile

Angela Bašić-Šiško
Lijep pozdrav svima!

Ovaj semestar držat ću demonstrature iz kolegija Integrali funkcija više varijabli ponedjeljkom od 12 do 14.
Nalazimo se ispred oglasne ploče(ispred predavaone 003), a zatim selimo u neku slobodnu učionicu.
Prethodna najava mailom je obavezna, najkasnije do nedjelje poslijepodne na: abasic@student.math.hr .
Molim da u mailu navedete što vas muči.
Za sve obavijesti o demonstraturama tijekom semestra pratite ovu temu i oglasnu ploču.

Vidimo se! Smile

Angela Bašić-Šiško




Zadnja promjena: dalmatinčica; 9:39 pon, 31. 3. 2014; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
R2-D2
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 10. 2011. (20:32:10)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 12 - 0

PostPostano: 9:37 sri, 12. 3. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav!

Ovaj ću semestar držati demonstrature iz Intrafa [b]na forumu[/b], a službeni termin je [b]utorak, 8-10 h[/b]. Dakle, utorkom sam ovdje, a ostatak se tjedna brinem da pitanja na forumu budu odgovorena u nekom razumnom roku. Možete mi slati pitanja i na mail [b]intraf.dem@gmail.com[/b] ili na [b]mjukic@student.math.hr[/b], no preferiram prvi mail jer se ovaj studentski katkada čudno ponaša. Također, slobodno mi šaljite pitanja i preko privatnih poruka.
Što se tiče polaganja kolegija toplo preporučam rješavanje Demidoviča jer u toj zbirci zaista ima zadataka u potpunosti prilagođenih ovom kolegiju. Sretno! :)

Mia Jukić
Pozdrav!

Ovaj ću semestar držati demonstrature iz Intrafa na forumu, a službeni termin je utorak, 8-10 h. Dakle, utorkom sam ovdje, a ostatak se tjedna brinem da pitanja na forumu budu odgovorena u nekom razumnom roku. Možete mi slati pitanja i na mail intraf.dem@gmail.com ili na mjukic@student.math.hr, no preferiram prvi mail jer se ovaj studentski katkada čudno ponaša. Također, slobodno mi šaljite pitanja i preko privatnih poruka.
Što se tiče polaganja kolegija toplo preporučam rješavanje Demidoviča jer u toj zbirci zaista ima zadataka u potpunosti prilagođenih ovom kolegiju. Sretno! Smile

Mia Jukić


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
R2-D2
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 10. 2011. (20:32:10)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 12 - 0

PostPostano: 19:16 pet, 14. 3. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav!

Kako se prošli semestar pokazalo da je ipak bolje funkcioniralo s više "živih" demosa, danas je pala odluka da i ja održavam [b]klasične demonstrature[/b].
Vjerujem da vam utorak od 8-10 nije super termin za dolazak na fakultet, pa je novi termin [b] srijedom od 14 do 16 sati[/b]. Ako nekome ne paše taj termin lako se dogovorimo za neki drugi.
Bilo bi dobro da se najavite na neki od mailova koje sam navela u prethodnom postu i da napišete što vas muči pa da demonstrature budu produktivnije.
Naravno, i dalje mi možete slati pitanja na mail, a potrudit ću se i odgovarati na pitanja na forumu.

Mia
Pozdrav!

Kako se prošli semestar pokazalo da je ipak bolje funkcioniralo s više "živih" demosa, danas je pala odluka da i ja održavam klasične demonstrature.
Vjerujem da vam utorak od 8-10 nije super termin za dolazak na fakultet, pa je novi termin srijedom od 14 do 16 sati. Ako nekome ne paše taj termin lako se dogovorimo za neki drugi.
Bilo bi dobro da se najavite na neki od mailova koje sam navela u prethodnom postu i da napišete što vas muči pa da demonstrature budu produktivnije.
Naravno, i dalje mi možete slati pitanja na mail, a potrudit ću se i odgovarati na pitanja na forumu.

Mia


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dalmatinčica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2011. (18:46:54)
Postovi: (AC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 4

PostPostano: 20:05 čet, 27. 3. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sljedeći tjedan u ponedjeljak 7.4.2014. demonstrature će biti održane 10-12h (umjesto 12-14) zbog kolizije s predavanjma prof. Pandžića.

Angela
Sljedeći tjedan u ponedjeljak 7.4.2014. demonstrature će biti održane 10-12h (umjesto 12-14) zbog kolizije s predavanjma prof. Pandžića.

Angela


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
R2-D2
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 10. 2011. (20:32:10)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 12 - 0

PostPostano: 17:29 pon, 7. 4. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovaj cu tjedan demonstrature drzati u cetvrtak (10.4.) od 10 do 12 sati, a ne u srijedu obzirom da je tada odrada vjezbi asistenta Basica.
Mia
Ovaj cu tjedan demonstrature drzati u cetvrtak (10.4.) od 10 do 12 sati, a ne u srijedu obzirom da je tada odrada vjezbi asistenta Basica.
Mia


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dalmatinčica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2011. (18:46:54)
Postovi: (AC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 4

PostPostano: 10:47 sub, 12. 4. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sljedeći tjedan u ponedjeljak 14.4.2014. demonstrature će biti održane 10-12h (umjesto 12-14) zbog kolizije s predavanjma prof. Pandžića.

Angela
Sljedeći tjedan u ponedjeljak 14.4.2014. demonstrature će biti održane 10-12h (umjesto 12-14) zbog kolizije s predavanjma prof. Pandžića.

Angela


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
R2-D2
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 10. 2011. (20:32:10)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 12 - 0

PostPostano: 7:09 uto, 6. 5. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za iduća dva termina (7.5. i 14.5.) molim da se najavite mailom najkasnije do srijede ujutro.
Mia
Za iduća dva termina (7.5. i 14.5.) molim da se najavite mailom najkasnije do srijede ujutro.
Mia


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dalmatinčica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2011. (18:46:54)
Postovi: (AC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 4

PostPostano: 12:03 ned, 25. 5. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sljedeći tjedan u ponedjeljak 26.5.2014. termin demonstratura je promijenjen je na 10-12h (umjesto 12-14).

Angela
Sljedeći tjedan u ponedjeljak 26.5.2014. termin demonstratura je promijenjen je na 10-12h (umjesto 12-14).

Angela


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pllook
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2013. (20:56:12)
Postovi: (CD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 8

PostPostano: 21:29 uto, 17. 3. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Postoji li ovogodišnji demonstrator?
Postoji li ovogodišnji demonstrator?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
alenand
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2011. (21:29:52)
Postovi: (18)16
Sarma = la pohva - posuda
15 = 15 - 0

PostPostano: 18:16 čet, 19. 3. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Demonstratori iz INTRAFa ovaj semestar bismo trebali biti ja i kolegica BB :) (demonstratorica iz DIFRAFa prošli semestar).
Moje demonstrature će biti od 10-12 petkom, njezine ponedjeljkom 12-14.
Nismo se još javili naprosto jer nas još nitko nije ni pitao za termin tako da nije službeno (te osobno još nisam niti dobio mail za demonstrature... ovo što se javljam je neslužbeno - valjda nisam u krivu).
I evo, sutra ću biti na faksu u terminu 10-12 pa nadam se da možda još netko vidi ovo. Hvala na strpljenju,
vaš možda jednom uskoro službeni demonstrator
Alen
Demonstratori iz INTRAFa ovaj semestar bismo trebali biti ja i kolegica BB Smile (demonstratorica iz DIFRAFa prošli semestar).
Moje demonstrature će biti od 10-12 petkom, njezine ponedjeljkom 12-14.
Nismo se još javili naprosto jer nas još nitko nije ni pitao za termin tako da nije službeno (te osobno još nisam niti dobio mail za demonstrature... ovo što se javljam je neslužbeno - valjda nisam u krivu).
I evo, sutra ću biti na faksu u terminu 10-12 pa nadam se da možda još netko vidi ovo. Hvala na strpljenju,
vaš možda jednom uskoro službeni demonstrator
Alen


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan