Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Pomoć oko Excela
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Računarski praktikumi (smjer nastavnički)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
hampton&richmond
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 07. 2007. (17:14:46)
Postovi: (42)16
Sarma = la pohva - posuda
-21 = 5 - 26

PostPostano: 22:12 uto, 24. 3. 2015    Naslov: Pomoć oko Excela Citirajte i odgovorite

Imam jedan veliki problem u vezi praktikuma 2. Naime, nisam slušao praktikum 1 i sad bih trebao pohvatati konce oko Excela u ovoj naprednoj fazi, a ja o Excelu ne znam apsolutno ništa. Na vježbama ne dobivam nikakve bodove jer te zadatke ne znam rješavati. Demonstratura iz ovog kolegija nažalost nema. Da li ima netko od studenata ili asistenata tko bi mi htio pokazati osnove Excela da mogu uhvatiti priključak jer ovako ne vidim načina da položim ovaj ispit?
Unaprijed zahvaljujem.
Imam jedan veliki problem u vezi praktikuma 2. Naime, nisam slušao praktikum 1 i sad bih trebao pohvatati konce oko Excela u ovoj naprednoj fazi, a ja o Excelu ne znam apsolutno ništa. Na vježbama ne dobivam nikakve bodove jer te zadatke ne znam rješavati. Demonstratura iz ovog kolegija nažalost nema. Da li ima netko od studenata ili asistenata tko bi mi htio pokazati osnove Excela da mogu uhvatiti priključak jer ovako ne vidim načina da položim ovaj ispit?
Unaprijed zahvaljujem.



_________________
28.08.1969. Shamrock Rovers-Schalke 2:1 Smile
Shamrock Rovers=most successful football club in Ireland
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:28 uto, 24. 3. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mozes [url=http://www.excel-easy.com/]probati sam[/url]; Excel stvarno nije tezak za pohvatati. Pogledaj po tom siteu i prodji kroz zadatke iz prvog semestra, pa pitaj oko konkretnih stvari na kojima zapnes.
Mozes probati sam; Excel stvarno nije tezak za pohvatati. Pogledaj po tom siteu i prodji kroz zadatke iz prvog semestra, pa pitaj oko konkretnih stvari na kojima zapnes.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 0:13 sri, 25. 3. 2015    Naslov: Re: Pomoć oko Excela Citirajte i odgovorite

[quote="hampton&richmond"]Demonstratura iz ovog kolegija nažalost nema. [/quote]

demonostratura ima, javi mi se na pm ili jos bolje mail pa cemo se dogovorit
hampton&richmond (napisa):
Demonstratura iz ovog kolegija nažalost nema.


demonostratura ima, javi mi se na pm ili jos bolje mail pa cemo se dogovorit



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Računarski praktikumi (smjer nastavnički) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan