Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Preddiplomski inženjerski -> diplomski nastavnički

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
moni_poni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 01. 2010. (19:48:19)
Postovi: (49)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 9:11 pet, 25. 9. 2015    Naslov: Preddiplomski inženjerski -> diplomski nastavnički Citirajte i odgovorite

Završila sam inženjerski preddiplomski i sad ću upisati diplomski Matematika smjer nastavnički.
Bila bih zahvalna da mi, vi koji ste napravili isto, kažete koje ste predmete razlike morali polagati i jesu li vam oduzeli puno vremena uz predmete s diplomskog.

Svaka informacija je dobrodošla :)
Završila sam inženjerski preddiplomski i sad ću upisati diplomski Matematika smjer nastavnički.
Bila bih zahvalna da mi, vi koji ste napravili isto, kažete koje ste predmete razlike morali polagati i jesu li vam oduzeli puno vremena uz predmete s diplomskog.

Svaka informacija je dobrodošla Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
frutabella
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 10. 2010. (16:35:36)
Postovi: (24E)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 42 - 47

PostPostano: 13:06 pet, 25. 9. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zar se mora razlika polagati??
I ja sam tako upisala.

Znima me jos, da li ce biti poslije diplomskog potrebno jos kakve strucne ispite polagati da bi mogao raditi kao profesor?
Zar se mora razlika polagati??
I ja sam tako upisala.

Znima me jos, da li ce biti poslije diplomskog potrebno jos kakve strucne ispite polagati da bi mogao raditi kao profesor?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 13:23 pet, 25. 9. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nikakvi post-diplomski stručni ispiti jer ako dobiješ diplomu nastavnika to je to - imaš diplomu nastavnika. :wink:

ps: makar na razini mog razumijevanja djeluje nepošteno, ja sam prošle htio na računarstvo i to mi je odbijeno jer nemam položen računarski praktikum (inženjerski), a moglo se kao i u vašem slučaju dozvoliti da u "hodu" polažem taj kolegij jerbo se vama, ako i samo ako sam dobro shvatio, nudi mogućnost polaganja psihologija i pedagogija u hodu sa diplomskim nastavničkim smjerom.
Nikakvi post-diplomski stručni ispiti jer ako dobiješ diplomu nastavnika to je to - imaš diplomu nastavnika. Wink

ps: makar na razini mog razumijevanja djeluje nepošteno, ja sam prošle htio na računarstvo i to mi je odbijeno jer nemam položen računarski praktikum (inženjerski), a moglo se kao i u vašem slučaju dozvoliti da u "hodu" polažem taj kolegij jerbo se vama, ako i samo ako sam dobro shvatio, nudi mogućnost polaganja psihologija i pedagogija u hodu sa diplomskim nastavničkim smjerom.



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 14:25 pet, 25. 9. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da bi bio "punokrvni nastavnik" moras poloziti strucni ispit.

Nakon godinu dana rada u struci mozes izaci na strucni ispit. Imas rok od mislim 2-3godine da ga polozis.
Sa strucnim ispitom ti placa raste cca 700kn.
Da bi bio "punokrvni nastavnik" moras poloziti strucni ispit.

Nakon godinu dana rada u struci mozes izaci na strucni ispit. Imas rok od mislim 2-3godine da ga polozis.
Sa strucnim ispitom ti placa raste cca 700kn.



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan