Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Diplomski studij (studij)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
cikl0nica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2013. (21:32:59)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:57 uto, 3. 3. 2015    Naslov: Diplomski studij Citirajte i odgovorite

Zanima me da li ja paralelno mogu biti upisana na dva diplomska studija u Hr?Npr., na PMF-u u Zagrebu na diplomskom studiju Teorijske mat. i na PMF-u u Osijeku na diplomskom studiju Financijske mat.?

Hvala
Zanima me da li ja paralelno mogu biti upisana na dva diplomska studija u Hr?Npr., na PMF-u u Zagrebu na diplomskom studiju Teorijske mat. i na PMF-u u Osijeku na diplomskom studiju Financijske mat.?

Hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
luka_m
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2012. (14:09:25)
Postovi: (62)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 15 - 1
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:14 uto, 3. 3. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znam da su neki paralelno studirali na sveučilištu i veleučilištu (dakle skroz odvojene institucije) pa ne vidim zašto to ne bi bilo tehnički moguće. Pretpostavljam da oba faksa moraju dati suglasnost (mislim da PMF ne bi trebao biti problem jer postoje ljudi koji ovdje paralelno studiraju)
Znam da su neki paralelno studirali na sveučilištu i veleučilištu (dakle skroz odvojene institucije) pa ne vidim zašto to ne bi bilo tehnički moguće. Pretpostavljam da oba faksa moraju dati suglasnost (mislim da PMF ne bi trebao biti problem jer postoje ljudi koji ovdje paralelno studiraju)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
korkica007
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 10. 2013. (10:02:31)
Postovi: (B)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 21:36 uto, 3. 3. 2015    Naslov: Re: Diplomski studij Citirajte i odgovorite

[quote="cikl0nica"]Zanima me da li ja paralelno mogu biti upisana na dva diplomska studija u Hr?Npr., na PMF-u u Zagrebu na diplomskom studiju Teorijske mat. i na PMF-u u Osijeku na diplomskom studiju Financijske mat.?

Hvala[/quote]

Mislim da možeš, ali samo jedan diplomski studij je uz potporu ministarstva, tj. jedan diplomski studij bi u cjelosti trebalo plaćati,
barem koliko sam ja upoznata.
cikl0nica (napisa):
Zanima me da li ja paralelno mogu biti upisana na dva diplomska studija u Hr?Npr., na PMF-u u Zagrebu na diplomskom studiju Teorijske mat. i na PMF-u u Osijeku na diplomskom studiju Financijske mat.?

Hvala


Mislim da možeš, ali samo jedan diplomski studij je uz potporu ministarstva, tj. jedan diplomski studij bi u cjelosti trebalo plaćati,
barem koliko sam ja upoznata.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
cikl0nica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2013. (21:32:59)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:21 sri, 4. 3. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

ok, hvala...i mislila sam da cu morati placati jedan...
ok, hvala...i mislila sam da cu morati placati jedan...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sharpshooter24
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 02. 2015. (14:57:12)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 18:29 čet, 11. 2. 2016    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav. Zanima me koje predmete osoba koja studira na nastavničkom smjeru mora obavezno položiti da bi se mogla natjecati za upis na nenastavnički diplomski.
Za računatstvo znam da se moraju položiti P1, P2, SPA i RP1 (moguće i Mjera). Da li isti kolegiji vrijede i za ostale? Konkretno Statistika, Primijenjena i Financije. Teorijska je ionako izvan bilo kakve rasprave. Hvala!
Pozdrav. Zanima me koje predmete osoba koja studira na nastavničkom smjeru mora obavezno položiti da bi se mogla natjecati za upis na nenastavnički diplomski.
Za računatstvo znam da se moraju položiti P1, P2, SPA i RP1 (moguće i Mjera). Da li isti kolegiji vrijede i za ostale? Konkretno Statistika, Primijenjena i Financije. Teorijska je ionako izvan bilo kakve rasprave. Hvala!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
El_Loco
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 05. 2012. (15:25:04)
Postovi: (31)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
14 = 27 - 13

PostPostano: 0:30 pet, 12. 2. 2016    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="sharpshooter24"]Pozdrav. Zanima me koje predmete osoba koja studira na nastavničkom smjeru mora obavezno položiti da bi se mogla natjecati za upis na nenastavnički diplomski.
Za računatstvo znam da se moraju položiti P1, P2, SPA i RP1 (moguće i Mjera). Da li isti kolegiji vrijede i za ostale? Konkretno Statistika, Primijenjena i Financije. Teorijska je ionako izvan bilo kakve rasprave. Hvala![/quote]

[url=https://www.math.pmf.unizg.hr/hr/upis-kandidata-na-diplomske-studije-na-pmf-mo-0]Ovdje[/url] možeš naći što se tražilo ove godine. Vrlo je vjerojatno da će isti uvjeti biti i na jesen. Podjela kolegija na skupine nalazi se [url=https://www.math.pmf.unizg.hr/hr/podjela-predmeta-preddiplomskih-studija-na-pmf-mo-na-grupe-0]ovdje.[/url]
sharpshooter24 (napisa):
Pozdrav. Zanima me koje predmete osoba koja studira na nastavničkom smjeru mora obavezno položiti da bi se mogla natjecati za upis na nenastavnički diplomski.
Za računatstvo znam da se moraju položiti P1, P2, SPA i RP1 (moguće i Mjera). Da li isti kolegiji vrijede i za ostale? Konkretno Statistika, Primijenjena i Financije. Teorijska je ionako izvan bilo kakve rasprave. Hvala!


Ovdje možeš naći što se tražilo ove godine. Vrlo je vjerojatno da će isti uvjeti biti i na jesen. Podjela kolegija na skupine nalazi se ovdje.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sharpshooter24
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 02. 2015. (14:57:12)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 11:38 pet, 12. 2. 2016    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovaj drugi dokument imam već, znam kako se dijele kolegiji. Hvala puno.
Ovaj drugi dokument imam već, znam kako se dijele kolegiji. Hvala puno.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan