Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

raspored odrzavanja vjezbi kod asistentice Karage (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Baze podataka
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 20:39 ned, 18. 3. 2012    Naslov: raspored odrzavanja vjezbi kod asistentice Karage Citirajte i odgovorite

Doslo je do manje promjene rasporeda odrzavanja vjezbi za grupu petkom, molim da obratite paznju na raspored na webu:
[url]http://web.math.pmf.unizg.hr/~karaga/bpraspored.html[/url]
Doslo je do manje promjene rasporeda odrzavanja vjezbi za grupu petkom, molim da obratite paznju na raspored na webu:
http://web.math.pmf.unizg.hr/~karaga/bpraspored.html


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 23:17 ned, 22. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Doslo je do promjene termina odrzavanja vjezbi ponedjeljkom radi bolesti asistentice. Molim da pogledate raspored:
[url]http://web.math.pmf.unizg.hr/~karaga/bpraspored.html[/url]
Doslo je do promjene termina odrzavanja vjezbi ponedjeljkom radi bolesti asistentice. Molim da pogledate raspored:
http://web.math.pmf.unizg.hr/~karaga/bpraspored.html


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 11:32 pon, 23. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

zanimljivo, otkada se Korpiklaani koncert računa kao bolest? još jedna odgoda i vježbe će se održavati nakon službenog kraja nastave :(
zanimljivo, otkada se Korpiklaani koncert računa kao bolest? još jedna odgoda i vježbe će se održavati nakon službenog kraja nastave Sad


[Vrh]
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 15:19 pon, 23. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]zanimljivo, otkada se Korpiklaani koncert računa kao bolest? još jedna odgoda i vježbe će se održavati nakon službenog kraja nastave :([/quote]

Korpiklaani koncert je nakon vjezbi (predgrupe pocinju u 19 sati ako se ne varam, a vjezbe su danas trebale zavrsiti najkasnije u 17:30 jer je gradivo 5. vjezbi nesto krace -mozete provjeriti s prethodnom grupom koja je vjezbe 5 vec odslusala- cak i da su trajale do 18, sat vremena je i vise nego dovoljno razmaka od faksa do koncerta) tako da zbog odlaska na koncert nije bilo predvidjeno odgadjanje vjezbi, a da je, onda bi i pisalo da je to zbog koncerta, ne bi bilo prvi put ni meni ni drugim kolegama, i slozila si adekvatni raspored jos puno ranije a ne nocas u 2 ujutro ili kolko je vec bilo :).

Ukoliko vas zanima imam gripu s komplikacijama vec tjedan dana, odgodjene su i vjezbe iz racunarskog praktikuma (sto mozete procitati i na forumu), a kolege su me mjenjale na cuvanjima. Zainteresiranog kolegu ili kolegicu mogu uputiti i na svoju doktoricu za dodatne informacije :).

Sto se tice toga da su vjezbe kasnije to i nije lose jer bi da smo odrzali sve vjezbe iz SQLa odmah vjerojatno puno toga zaboravili do prakticnog kolokvija. Svakako mi je drago da vam vjezbe toliko nedostaju i zao mi je sto danas nisam mogla doci :). Nadam se da cu ozdraviti do 7.5. a ako ne, potrudit cu se poslati kolegu Doku da me zamjeni kako vas ne bi ponovno razocarala.
Anonymous (napisa):
zanimljivo, otkada se Korpiklaani koncert računa kao bolest? još jedna odgoda i vježbe će se održavati nakon službenog kraja nastave Sad


Korpiklaani koncert je nakon vjezbi (predgrupe pocinju u 19 sati ako se ne varam, a vjezbe su danas trebale zavrsiti najkasnije u 17:30 jer je gradivo 5. vjezbi nesto krace -mozete provjeriti s prethodnom grupom koja je vjezbe 5 vec odslusala- cak i da su trajale do 18, sat vremena je i vise nego dovoljno razmaka od faksa do koncerta) tako da zbog odlaska na koncert nije bilo predvidjeno odgadjanje vjezbi, a da je, onda bi i pisalo da je to zbog koncerta, ne bi bilo prvi put ni meni ni drugim kolegama, i slozila si adekvatni raspored jos puno ranije a ne nocas u 2 ujutro ili kolko je vec bilo Smile.

Ukoliko vas zanima imam gripu s komplikacijama vec tjedan dana, odgodjene su i vjezbe iz racunarskog praktikuma (sto mozete procitati i na forumu), a kolege su me mjenjale na cuvanjima. Zainteresiranog kolegu ili kolegicu mogu uputiti i na svoju doktoricu za dodatne informacije Smile.

Sto se tice toga da su vjezbe kasnije to i nije lose jer bi da smo odrzali sve vjezbe iz SQLa odmah vjerojatno puno toga zaboravili do prakticnog kolokvija. Svakako mi je drago da vam vjezbe toliko nedostaju i zao mi je sto danas nisam mogla doci Smile. Nadam se da cu ozdraviti do 7.5. a ako ne, potrudit cu se poslati kolegu Doku da me zamjeni kako vas ne bi ponovno razocarala.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 1:28 sri, 27. 3. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Promjena rasporeda koju sam maloprije napisala otpada, tako da zanemarite ovaj post, ima vjezbi sutra tj danas (sr, 27/3)
Promjena rasporeda koju sam maloprije napisala otpada, tako da zanemarite ovaj post, ima vjezbi sutra tj danas (sr, 27/3)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 15:07 sub, 17. 5. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zbog strajka koji je najavljen za cetvrtak 22.5. doslo je do promjene u rasporedu vjezbi, za vise detalja pogledati [url]http://web.math.pmf.unizg.hr/~karaga/bpobavijesti.html[/url].

Ukoliko je netko upisao izborni predmet koji se odrzava cetvrtkom od 14-15 sati pa ne moze doci na navedeni sat ranije, ima opciju dolaska u drugu grupu, ali na 2. sat te druge grupe. (Naime, gradivo koje ce se obradjivati na 1. satu vjezbi 5 za drugu grupu je ono koje su studenti grupe MS i F vec odslusali, pocetak slozenih upita, a 2. sat idemo na novo gradivo, nastavak slozenih upita.)
Zbog strajka koji je najavljen za cetvrtak 22.5. doslo je do promjene u rasporedu vjezbi, za vise detalja pogledati http://web.math.pmf.unizg.hr/~karaga/bpobavijesti.html.

Ukoliko je netko upisao izborni predmet koji se odrzava cetvrtkom od 14-15 sati pa ne moze doci na navedeni sat ranije, ima opciju dolaska u drugu grupu, ali na 2. sat te druge grupe. (Naime, gradivo koje ce se obradjivati na 1. satu vjezbi 5 za drugu grupu je ono koje su studenti grupe MS i F vec odslusali, pocetak slozenih upita, a 2. sat idemo na novo gradivo, nastavak slozenih upita.)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 9:36 sri, 21. 5. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sindikat nam je priredio nenadanu promjenu termina strajka i opet u cetvrtak kad su vjezbe iz BP. Pa onda i ja moram opet nenadano mjenjati raspored u zadnji cas (moje isprike i molim da pokusate promjene razglasiti svima jer su eto, u zadnji cas...). Dakle, za grupu MS, F ostaje kako je dogovoreno (nema vjezbi ovaj tjedan, ima 3 sata iduci put). Grupa M2 se zato premjesta s iduceg tjedna na ovaj jer bi strajk sada trebao pasti iduci tjedan. Za detalje vidjeti raspored:
[url]http://web.math.pmf.unizg.hr/~karaga/bpraspored.html[/url]

Malo detalja za one koji misle mozda kombinirati termine (jer grupe mi nisu trenutno skroz sinhronizirane kao sto je to inace obicaj):

- znaci, sutra pricam kraj vjezbi 4 (pocetak slozenih upita) prvi sat, drugi sat vjezbe 5 (ostatak slozenih upita) za grupu M2

- grupa MS, F ce prvi sat 05.06. (od 14-15) slusati vjezbe 5 (ostatak slozenih upita), a od 15-17 vjezbe 6 (grupirajuce upite i sigurnost baze)

Jos jednom isprike zbog promjena u zadnji cas, ali i ja sam tek sada saznala da se strajk prebacuje za iduci cetvrtak pa pokusavam sve isprebacivati na najbezbolniji nacin i najbrze sto mogu, nadam se da cete se uspjeti snaci...

Svakako pratite forum i raspored na webu, jer ko zna, mozda se i strajk iduci cetvrtak otkaze pa ce se termini opet morati pomicati unaprijed...
Sindikat nam je priredio nenadanu promjenu termina strajka i opet u cetvrtak kad su vjezbe iz BP. Pa onda i ja moram opet nenadano mjenjati raspored u zadnji cas (moje isprike i molim da pokusate promjene razglasiti svima jer su eto, u zadnji cas...). Dakle, za grupu MS, F ostaje kako je dogovoreno (nema vjezbi ovaj tjedan, ima 3 sata iduci put). Grupa M2 se zato premjesta s iduceg tjedna na ovaj jer bi strajk sada trebao pasti iduci tjedan. Za detalje vidjeti raspored:
http://web.math.pmf.unizg.hr/~karaga/bpraspored.html

Malo detalja za one koji misle mozda kombinirati termine (jer grupe mi nisu trenutno skroz sinhronizirane kao sto je to inace obicaj):

- znaci, sutra pricam kraj vjezbi 4 (pocetak slozenih upita) prvi sat, drugi sat vjezbe 5 (ostatak slozenih upita) za grupu M2

- grupa MS, F ce prvi sat 05.06. (od 14-15) slusati vjezbe 5 (ostatak slozenih upita), a od 15-17 vjezbe 6 (grupirajuce upite i sigurnost baze)

Jos jednom isprike zbog promjena u zadnji cas, ali i ja sam tek sada saznala da se strajk prebacuje za iduci cetvrtak pa pokusavam sve isprebacivati na najbezbolniji nacin i najbrze sto mogu, nadam se da cete se uspjeti snaci...

Svakako pratite forum i raspored na webu, jer ko zna, mozda se i strajk iduci cetvrtak otkaze pa ce se termini opet morati pomicati unaprijed...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 20:23 pon, 4. 4. 2016    Naslov: pomicanje pocetka nastave 15 min unaprijed Citirajte i odgovorite

Na trazenje studenata nastava za obje grupe ponedjeljkom (asist. Karaga) umjesto u 18:15 pocinjat ce u 18:00 sati.
Na trazenje studenata nastava za obje grupe ponedjeljkom (asist. Karaga) umjesto u 18:15 pocinjat ce u 18:00 sati.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Baze podataka Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan