Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Demonstrature (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> (Elementarna) teorija brojeva
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
lukaa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 01. 2013. (12:21:41)
Postovi: (C)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 0 - 2

PostPostano: 21:16 pon, 7. 3. 2016    Naslov: Demonstrature Citirajte i odgovorite

Demonstrature iz kolegija Teorija brojeva održavat će se [b]srijedom[/b] od [b]14:00[/b] do [b]16:00[/b]. Ukoliko vam ponekad ne bi odgovarao taj termin, možemo se dogovoriti za neki drugi. :D
Nalazimo se u 14:15 ispred oglasne ploče.
Molio bih da mi se prethodno najavite mailom na lukacrnoja@gmail.com najkasnije dan prije. Isto tako, bilo bi dobro da napišete u mailu što vas muči. Ako imate bilo kakvo pitanje vezano uz kolegij (ili bilo što drugo :D), slobodno mi se obratite mailom.
Za obavijesti vezane uz demonstrature pratite forum.
Vidimo se! :)
Luka Crnoja
Demonstrature iz kolegija Teorija brojeva održavat će se srijedom od 14:00 do 16:00. Ukoliko vam ponekad ne bi odgovarao taj termin, možemo se dogovoriti za neki drugi. Very Happy
Nalazimo se u 14:15 ispred oglasne ploče.
Molio bih da mi se prethodno najavite mailom na lukacrnoja@gmail.com najkasnije dan prije. Isto tako, bilo bi dobro da napišete u mailu što vas muči. Ako imate bilo kakvo pitanje vezano uz kolegij (ili bilo što drugo Very Happy), slobodno mi se obratite mailom.
Za obavijesti vezane uz demonstrature pratite forum.
Vidimo se! Smile
Luka Crnoja


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lukaa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 01. 2013. (12:21:41)
Postovi: (C)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 0 - 2

PostPostano: 21:49 sri, 9. 3. 2016    Naslov: Citirajte i odgovorite

Demonstrature iz kolegija Teorija brojeva koje će održavati kolega Roko Žaja održavat će se [b]petkom [/b]od [b]8:00[/b] do [b]10:00[/b]. Potrebno je prethodno najaviti se mailom na roko.zaja@gmail.com najkasnije dan prije. Isto tako, bilo bi dobro da napišete kolegi u mailu što vas muči. Za obavijesti vezane uz demonstrature pratite forum. :D
Demonstrature iz kolegija Teorija brojeva koje će održavati kolega Roko Žaja održavat će se petkom od 8:00 do 10:00. Potrebno je prethodno najaviti se mailom na roko.zaja@gmail.com najkasnije dan prije. Isto tako, bilo bi dobro da napišete kolegi u mailu što vas muči. Za obavijesti vezane uz demonstrature pratite forum. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lukaa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 01. 2013. (12:21:41)
Postovi: (C)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 0 - 2

PostPostano: 21:54 pon, 11. 4. 2016    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav! Zbog privatnih obaveza nisam u mogucnosti ovaj tjedan odrzati demonstrature u srijedu 13.4. Nadoknada istih ce se odrzati u cetvrtak, 14.travnja, u terminu 8-10h. Vidimo se! :D Luka Crnoja
Pozdrav! Zbog privatnih obaveza nisam u mogucnosti ovaj tjedan odrzati demonstrature u srijedu 13.4. Nadoknada istih ce se odrzati u cetvrtak, 14.travnja, u terminu 8-10h. Vidimo se! Very Happy Luka Crnoja


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> (Elementarna) teorija brojeva Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan