Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Završni ispit
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Objektno programiranje (C++)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
mladen.jurak
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 12. 2008. (09:33:45)
Postovi: (22)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:42 pon, 6. 6. 2016    Naslov: Završni ispit Citirajte i odgovorite

Završni ispit bi trebao biti obavljen u terminu kolokvija u petak 24. 06. 2016.
U međuvremenu je stigao prijedlog studenata da se ispit pomakne na petak 1. 07. 2016.
što meni jednako odgovara kao i prvi termin.

Ovim putem pozivam sve studente kojima novi termin (1. 07.) ne odgovara da mi se jave.
Ukoliko se ispostavi da jednom broju studenata novi termin ne odgovara kolokvij će biti
u starom terminu (14.06.). U suprotnom bit će 1. 07.

Molim da mi se javite sa svojim mišljenjem (najbolje na mail jurak@math.hr) do četvrtka.
Ja ću u četvrtak (9.06.) u večernjim satima objaviti defiitan termin završnog ispita.


Mladen Jurak
Završni ispit bi trebao biti obavljen u terminu kolokvija u petak 24. 06. 2016.
U međuvremenu je stigao prijedlog studenata da se ispit pomakne na petak 1. 07. 2016.
što meni jednako odgovara kao i prvi termin.

Ovim putem pozivam sve studente kojima novi termin (1. 07.) ne odgovara da mi se jave.
Ukoliko se ispostavi da jednom broju studenata novi termin ne odgovara kolokvij će biti
u starom terminu (14.06.). U suprotnom bit će 1. 07.

Molim da mi se javite sa svojim mišljenjem (najbolje na mail jurak@math.hr) do četvrtka.
Ja ću u četvrtak (9.06.) u večernjim satima objaviti defiitan termin završnog ispita.


Mladen Jurak


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Objektno programiranje (C++) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan