Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Diplomski ispit - tehničke stvari (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Diplomski, magisteriji, doktorati,...
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
student_92
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2011. (16:31:46)
Postovi: (B9)16
Sarma = la pohva - posuda
10 = 16 - 6

PostPostano: 14:00 pon, 12. 9. 2016    Naslov: Diplomski ispit - tehničke stvari Citirajte i odgovorite

Imam dva pitanja vezana uz dan obrane diplomskoga rada.

1. Je li potrebno napraviti (Latex ili PowerPoint) prezentaciju rada ili je dovoljno prolaziti po PDF-u, zaustavljati se na važnijim stranicama i sve to skupa uokviriti u 15-20 minuta smislenoga sadržaja?

2. Je li običaj da studenti prirede neki catering za profesore nakon obrane rada? Čuo sam da je to tako (nekad bilo) na nekim fakultetima pa me zanima je li i ovdje tako.
Imam dva pitanja vezana uz dan obrane diplomskoga rada.

1. Je li potrebno napraviti (Latex ili PowerPoint) prezentaciju rada ili je dovoljno prolaziti po PDF-u, zaustavljati se na važnijim stranicama i sve to skupa uokviriti u 15-20 minuta smislenoga sadržaja?

2. Je li običaj da studenti prirede neki catering za profesore nakon obrane rada? Čuo sam da je to tako (nekad bilo) na nekim fakultetima pa me zanima je li i ovdje tako.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 17:28 pon, 12. 9. 2016    Naslov: Citirajte i odgovorite

1. ce ti najbolje odgovoriti tvoj mentor.

Sto se tice 2., u moje vrijeme je obicaj bio bookirati sobu 102 (tj. studentsku prostoriju, moguce da sam fulao broj) i tamo proslaviti (ne nuzno odmah nakon ispita).
1. ce ti najbolje odgovoriti tvoj mentor.

Sto se tice 2., u moje vrijeme je obicaj bio bookirati sobu 102 (tj. studentsku prostoriju, moguce da sam fulao broj) i tamo proslaviti (ne nuzno odmah nakon ispita).



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
student_92
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2011. (16:31:46)
Postovi: (B9)16
Sarma = la pohva - posuda
10 = 16 - 6

PostPostano: 14:01 pet, 16. 9. 2016    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ok, hvala. :)

Dodatno, je li točno da raspored za diplomske ispite mora biti objavljen barem 7 dana ranije?
[url=https://www.math.pmf.unizg.hr/hr/diplomski-ispiti-0]Na ovoj stranici[/url] piše da je prvi sljedeći termin 23.9., što je za točno tjedan dana, a raspored još nije objavljen...
Ok, hvala. Smile

Dodatno, je li točno da raspored za diplomske ispite mora biti objavljen barem 7 dana ranije?
Na ovoj stranici piše da je prvi sljedeći termin 23.9., što je za točno tjedan dana, a raspored još nije objavljen...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:38 sub, 17. 9. 2016    Naslov: Citirajte i odgovorite

Treba reci da je goranm predbolonjac. Sumnjam da svaki kandidat organizira proslavu sada, kad ste svi nagurani u nekoliko dana i idete jedan za drugim. Bilo bi zgodno ako neki diplomirani bolonjac moze napisati kakav je sada obicaj.

Sto se tice rokova objave, mislim da postoji takvo pravilo, no tretiraj ga vise kao "preporuku", a manje kao tvrdo pravilo. ;)
Treba reci da je goranm predbolonjac. Sumnjam da svaki kandidat organizira proslavu sada, kad ste svi nagurani u nekoliko dana i idete jedan za drugim. Bilo bi zgodno ako neki diplomirani bolonjac moze napisati kakav je sada obicaj.

Sto se tice rokova objave, mislim da postoji takvo pravilo, no tretiraj ga vise kao "preporuku", a manje kao tvrdo pravilo. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Diplomski, magisteriji, doktorati,... Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan