Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

diplomski- racunarstvo

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Diplomski, magisteriji, doktorati,...
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 13:51 sub, 9. 7. 2011    Naslov: diplomski- racunarstvo Citirajte i odgovorite

zanima me koje je predmete potrebno položiti na preddiplomskom da možeš upisati i dalje normalno pratiti na diplomskom studiju računarstvo?

završen preddiplomski mat-nast.
zanima me koje je predmete potrebno položiti na preddiplomskom da možeš upisati i dalje normalno pratiti na diplomskom studiju računarstvo?

završen preddiplomski mat-nast.


[Vrh]
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 19:31 ned, 10. 7. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Idealno bi bilo da imas sve obavezne racunarske kolegije sa inz. smjera (dakle, najbitniji su ti SPA i RP1). No, ako imas volje i spreman si uloziti malo vise truda, mozes i bez toga. Ako ti je to zelja - slobodno naprijed.
Idealno bi bilo da imas sve obavezne racunarske kolegije sa inz. smjera (dakle, najbitniji su ti SPA i RP1). No, ako imas volje i spreman si uloziti malo vise truda, mozes i bez toga. Ako ti je to zelja - slobodno naprijed.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 14:20 čet, 18. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Analogno pitanje za one koji su sa profesorskog predd otišli na diplomski teorijske matematike :

-koje razlikovne kolegije ste bili dužni upisati :?:
Analogno pitanje za one koji su sa profesorskog predd otišli na diplomski teorijske matematike :

-koje razlikovne kolegije ste bili dužni upisati Question



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ryssa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 12. 2011. (00:10:28)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1

PostPostano: 18:48 čet, 16. 2. 2017    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav, zanima me je li moguće pisati diplomski rad neslužbeno s mentorom u zimskom semestru, a upisati ga službeno u ljetnom i tada diplomirati? Je li bilo takve prakse ikada na PMF-u? Naime, zimski semestar mi je prazan pa bi htjela već nešto početi, ali bi mi bilo lakše da odmah surađujem s mentorom i da me usmjeri na točan put :)
Pozdrav, zanima me je li moguće pisati diplomski rad neslužbeno s mentorom u zimskom semestru, a upisati ga službeno u ljetnom i tada diplomirati? Je li bilo takve prakse ikada na PMF-u? Naime, zimski semestar mi je prazan pa bi htjela već nešto početi, ali bi mi bilo lakše da odmah surađujem s mentorom i da me usmjeri na točan put Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
luka_m
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2012. (14:09:25)
Postovi: (62)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 15 - 1
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:05 čet, 16. 2. 2017    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako se ne varam tema diplomskog se i bira negdje početkom zimskog semestra
ako se ne varam tema diplomskog se i bira negdje početkom zimskog semestra


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Ryssa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 12. 2011. (00:10:28)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1

PostPostano: 19:18 čet, 16. 2. 2017    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="luka_m"]ako se ne varam tema diplomskog se i bira negdje početkom zimskog semestra[/quote]

To mi je jasno, uskoro bih počela tražiti mentora za temu, ali službeno mogu upisati diplomski tek sljedeće godine u ljetnom semestru jer tada imam još Složenst algoritama. Voljela bih u zimskom semestru napisati cijeli diplomski (neslužbeno), ali me zanima bi li neki od profesora pristao na takav rad (jer vjerojatno imaju već svoju kvotu studenata od ove godine) :)
luka_m (napisa):
ako se ne varam tema diplomskog se i bira negdje početkom zimskog semestra


To mi je jasno, uskoro bih počela tražiti mentora za temu, ali službeno mogu upisati diplomski tek sljedeće godine u ljetnom semestru jer tada imam još Složenst algoritama. Voljela bih u zimskom semestru napisati cijeli diplomski (neslužbeno), ali me zanima bi li neki od profesora pristao na takav rad (jer vjerojatno imaju već svoju kvotu studenata od ove godine) Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
luka_m
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2012. (14:09:25)
Postovi: (62)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 15 - 1
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:04 čet, 16. 2. 2017    Naslov: Citirajte i odgovorite

nagađam da to većini profesora neće biti problem, ako imaš nekoga na umu najbolje da pitaš konkretnu osobu...
nagađam da to većini profesora neće biti problem, ako imaš nekoga na umu najbolje da pitaš konkretnu osobu...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Diplomski, magisteriji, doktorati,... Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan