Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Web stranica
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Numerička matematika
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 1:43 ned, 17. 6. 2018    Naslov: Web stranica Citirajte i odgovorite

Zasto ne možemo prisupiti web stranici kolegija? Na stranici od prof Singera postoje prezentacije, ali nam treba pristup stranici kolegija da možemo vidjeti stare kolokvije
Zasto ne možemo prisupiti web stranici kolegija? Na stranici od prof Singera postoje prezentacije, ali nam treba pristup stranici kolegija da možemo vidjeti stare kolokvije


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:01 pon, 18. 6. 2018    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne razumijem. Ja uredno pristupam [url=http://web.math.hr/nastava/unm]stranici kolegija[/url] (link s "kucice" odmah iznad tvog posta).
Ne razumijem. Ja uredno pristupam stranici kolegija (link s "kucice" odmah iznad tvog posta).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 20:57 pon, 18. 6. 2018    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sad radi, ali tokom cijelog vikenda se nije moglo pristupiti stranici (a kolokvij se pisao danas pa je to vrijeme bilo najbitnije)
Sad radi, ali tokom cijelog vikenda se nije moglo pristupiti stranici (a kolokvij se pisao danas pa je to vrijeme bilo najbitnije)


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Numerička matematika Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan