Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Pitanja za usmeni ispit
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> (Elementarna) teorija brojeva
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 11:57 pon, 23. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="potrcko"]pitanje za profesora Dujellu:
ako imam npr. 112 bodova, znači li to da mi je ocjena 4, tj. ako sam oslobođen usmenog množim li postotak pragova sa 160?
ukoliko želim podići ocjenu i popraviti jedan od kolokvija u 9.mjesecu, hoće li se i tada gledati ukupan broj bodova 160?
[/quote]
Da.
Ako cete pisati popravak kolokvija, bodovi koje imate iz tog kolokvija ce se izbrisati te upisati bodovi koje dobijete na popravnom kolokviju. Nakon toga ce vam se izracunati ocjena po istom pravilu po kojem se sada racunala.
potrcko (napisa):
pitanje za profesora Dujellu:
ako imam npr. 112 bodova, znači li to da mi je ocjena 4, tj. ako sam oslobođen usmenog množim li postotak pragova sa 160?
ukoliko želim podići ocjenu i popraviti jedan od kolokvija u 9.mjesecu, hoće li se i tada gledati ukupan broj bodova 160?

Da.
Ako cete pisati popravak kolokvija, bodovi koje imate iz tog kolokvija ce se izbrisati te upisati bodovi koje dobijete na popravnom kolokviju. Nakon toga ce vam se izracunati ocjena po istom pravilu po kojem se sada racunala.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 15:58 uto, 24. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="duje"][quote="potrcko"]pitanje za profesora Dujellu:
ako imam npr. 112 bodova, znači li to da mi je ocjena 4, tj. ako sam oslobođen usmenog množim li postotak pragova sa 160?
ukoliko želim podići ocjenu i popraviti jedan od kolokvija u 9.mjesecu, hoće li se i tada gledati ukupan broj bodova 160?
[/quote]
Da.
Ako cete pisati popravak kolokvija, bodovi koje imate iz tog kolokvija ce se izbrisati te upisati bodovi koje dobijete na popravnom kolokviju. Nakon toga ce vam se izracunati ocjena po istom pravilu po kojem se sada racunala.[/quote]

a kada se moramo prijaviti za popravni i kome se treba javiti?
duje (napisa):
potrcko (napisa):
pitanje za profesora Dujellu:
ako imam npr. 112 bodova, znači li to da mi je ocjena 4, tj. ako sam oslobođen usmenog množim li postotak pragova sa 160?
ukoliko želim podići ocjenu i popraviti jedan od kolokvija u 9.mjesecu, hoće li se i tada gledati ukupan broj bodova 160?

Da.
Ako cete pisati popravak kolokvija, bodovi koje imate iz tog kolokvija ce se izbrisati te upisati bodovi koje dobijete na popravnom kolokviju. Nakon toga ce vam se izracunati ocjena po istom pravilu po kojem se sada racunala.


a kada se moramo prijaviti za popravni i kome se treba javiti?


[Vrh]
Will Traveler
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 11. 2011. (12:23:18)
Postovi: (38)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 18:47 uto, 24. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Je li i ove godine aktualan popis pitanja s početka ove teme? Odnosi li se taj popis na kolegij Teorija brojeva ili mi moramo znati više od toga?
Je li i ove godine aktualan popis pitanja s početka ove teme? Odnosi li se taj popis na kolegij Teorija brojeva ili mi moramo znati više od toga?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 19:00 uto, 24. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]a kada se moramo prijaviti za popravni i kome se treba javiti?[/quote]
Bit ce uskoro obavijest o tome.

[size=9][color=#999999]Added after 7 minutes:[/color][/size]

[quote="Will Traveler"]Je li i ove godine aktualan popis pitanja s početka ove teme? Odnosi li se taj popis na kolegij Teorija brojeva ili mi moramo znati više od toga?[/quote]
Popis s pocetka teme je i dalje aktualan za Teoriju brojeva (jedino treba zanemariti ono sto pise za studente koji nisu polagali kolokvij jer ta opcija vise ne postoji), a za Elementarnu teoriju brojeva za moju grupu popis je na 3. stranici ove teme.
Anonymous (napisa):
a kada se moramo prijaviti za popravni i kome se treba javiti?

Bit ce uskoro obavijest o tome.

Added after 7 minutes:

Will Traveler (napisa):
Je li i ove godine aktualan popis pitanja s početka ove teme? Odnosi li se taj popis na kolegij Teorija brojeva ili mi moramo znati više od toga?

Popis s pocetka teme je i dalje aktualan za Teoriju brojeva (jedino treba zanemariti ono sto pise za studente koji nisu polagali kolokvij jer ta opcija vise ne postoji), a za Elementarnu teoriju brojeva za moju grupu popis je na 3. stranici ove teme.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 10:40 uto, 9. 6. 2015    Naslov: 2015 usmeni Citirajte i odgovorite

Vrijede li pitanja i ove godine?
Hoće li popravak kolokvija biti u terminu popravnih?
Hvala
Vrijede li pitanja i ove godine?
Hoće li popravak kolokvija biti u terminu popravnih?
Hvala


[Vrh]
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 10:43 uto, 9. 6. 2015    Naslov: Re: 2015 usmeni Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Vrijede li pitanja i ove godine?
Hoće li popravak kolokvija biti u terminu popravnih?
[/quote]
Odgovor je da (za oba pitanja).
Anonymous (napisa):
Vrijede li pitanja i ove godine?
Hoće li popravak kolokvija biti u terminu popravnih?

Odgovor je da (za oba pitanja).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
uuupppsss
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 04. 2013. (23:16:10)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 13:35 pet, 26. 6. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam još jedno pitanje za profesora. U slučaju da sam oslobođen usmenog, ali nisam zadovoljan ocjenom. Ako izađem na usmeni, da li ti bodovi idu kao dodatni na ovih 160 ukupno? Da li ćete u tom slučaju gledati postotke u odnosu na 200 boda?
Imam još jedno pitanje za profesora. U slučaju da sam oslobođen usmenog, ali nisam zadovoljan ocjenom. Ako izađem na usmeni, da li ti bodovi idu kao dodatni na ovih 160 ukupno? Da li ćete u tom slučaju gledati postotke u odnosu na 200 boda?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 13:49 pet, 26. 6. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="uuupppsss"]Imam još jedno pitanje za profesora. U slučaju da sam oslobođen usmenog, ali nisam zadovoljan ocjenom. Ako izađem na usmeni, da li ti bodovi idu kao dodatni na ovih 160 ukupno? Da li ćete u tom slučaju gledati postotke u odnosu na 200 boda?[/quote]
Odgovor je da (za oba pitanja).
uuupppsss (napisa):
Imam još jedno pitanje za profesora. U slučaju da sam oslobođen usmenog, ali nisam zadovoljan ocjenom. Ako izađem na usmeni, da li ti bodovi idu kao dodatni na ovih 160 ukupno? Da li ćete u tom slučaju gledati postotke u odnosu na 200 boda?

Odgovor je da (za oba pitanja).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
doge
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2015. (23:27:21)
Postovi: (4)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:22 ned, 28. 6. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mene zanima treba li sve stvari koje su navedene na popisu s prve stranice teme znati dokazati (one kod kojih se ima sto dokazivati) ili samo one kod kojih je napomenuto skica dokaza?
Mene zanima treba li sve stvari koje su navedene na popisu s prve stranice teme znati dokazati (one kod kojih se ima sto dokazivati) ili samo one kod kojih je napomenuto skica dokaza?



_________________
such math wow
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 15:51 ned, 28. 6. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="doge"]Mene zanima treba li sve stvari koje su navedene na popisu s prve stranice teme znati dokazati (one kod kojih se ima sto dokazivati) ili samo one kod kojih je napomenuto skica dokaza?[/quote]
Da. Za maksimalan broj bodova sa zavrsnog ispita (60 za TB; 40 za ETB) treba znati i dokaze. Sam iskaz, bez dokaza, ali s barem nekim razumjevanjem o cemu se radi u teoremu, naravno nosi dio bodova.
doge (napisa):
Mene zanima treba li sve stvari koje su navedene na popisu s prve stranice teme znati dokazati (one kod kojih se ima sto dokazivati) ili samo one kod kojih je napomenuto skica dokaza?

Da. Za maksimalan broj bodova sa zavrsnog ispita (60 za TB; 40 za ETB) treba znati i dokaze. Sam iskaz, bez dokaza, ali s barem nekim razumjevanjem o cemu se radi u teoremu, naravno nosi dio bodova.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
doge
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2015. (23:27:21)
Postovi: (4)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:37 ned, 28. 6. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala.
Hvala.



_________________
such math wow
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
md118
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 09. 2018. (09:12:07)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 9:20 pet, 7. 9. 2018    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vječno pitanje : Možemo li i ove godine uzeti ocjenu, ako imamo dovoljno bodova a nemamo nikakvih plusića i nismo osloboženi time usmenog, bez odgovaranja? Kolegij ETB
Vječno pitanje : Možemo li i ove godine uzeti ocjenu, ako imamo dovoljno bodova a nemamo nikakvih plusića i nismo osloboženi time usmenog, bez odgovaranja? Kolegij ETB


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 9:30 pet, 7. 9. 2018    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako ne želite odgovarati, dobit ćete iz te komponente 0 bodova, te ocjenu koja vam na osnovu toga pripada (za prolaznu ocjenu studenti koji nisu oslobođeni završnog ispita trebaju imati barem 80 bodova).
Ako ne želite odgovarati, dobit ćete iz te komponente 0 bodova, te ocjenu koja vam na osnovu toga pripada (za prolaznu ocjenu studenti koji nisu oslobođeni završnog ispita trebaju imati barem 80 bodova).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
md118
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 09. 2018. (09:12:07)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 9:32 pet, 7. 9. 2018    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala Vam na brzom odgovoru!
Hvala Vam na brzom odgovoru!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 14:28 pet, 7. 9. 2018    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="duje"]Ako ne želite odgovarati, dobit ćete iz te komponente 0 bodova, te ocjenu koja vam na osnovu toga pripada (za prolaznu ocjenu studenti koji nisu oslobođeni završnog ispita trebaju imati barem 80 bodova).[/quote]
A vrijedi li to za kolegij [i]Teorija brojeva[/i]?
duje (napisa):
Ako ne želite odgovarati, dobit ćete iz te komponente 0 bodova, te ocjenu koja vam na osnovu toga pripada (za prolaznu ocjenu studenti koji nisu oslobođeni završnog ispita trebaju imati barem 80 bodova).

A vrijedi li to za kolegij Teorija brojeva?


[Vrh]
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 10:10 ned, 9. 9. 2018    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"][quote="duje"]Ako ne želite odgovarati, dobit ćete iz te komponente 0 bodova, te ocjenu koja vam na osnovu toga pripada (za prolaznu ocjenu studenti koji nisu oslobođeni završnog ispita trebaju imati barem 80 bodova).[/quote]
A vrijedi li to za kolegij [i]Teorija brojeva[/i]?[/quote]
Da.
Anonymous (napisa):
duje (napisa):
Ako ne želite odgovarati, dobit ćete iz te komponente 0 bodova, te ocjenu koja vam na osnovu toga pripada (za prolaznu ocjenu studenti koji nisu oslobođeni završnog ispita trebaju imati barem 80 bodova).

A vrijedi li to za kolegij Teorija brojeva?

Da.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> (Elementarna) teorija brojeva Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6
Stranica 6 / 6.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan