Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Usmeni iz LA1???
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 15:48 sub, 8. 2. 2003    Naslov: Usmeni iz LA1??? Citirajte i odgovorite

Samo me zanima, kakav je profesor Polonijo kad je u pitanju usmeni?

Imate kakvih savjeta? :twisted: :twisted: :twisted:
Samo me zanima, kakav je profesor Polonijo kad je u pitanju usmeni?

Imate kakvih savjeta? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:19 sub, 8. 2. 2003    Naslov: Re: Usmeni iz LA1??? Citirajte i odgovorite

[quote="Psy"]Samo me zanima, kakav je profesor Polonijo kad je u pitanju usmeni?[/quote]

Dusa od covjeka: pita korektno i smireno, daje ti vremena za mozganje, pomogne ako zapnes... :D Ima samo jednu losu osobinu: ocekuje da ipak nesto znas i, po mogucnosti, da kuzis gradivo. :shock:

[quote="Psy"]Imate kakvih savjeta? :twisted: :twisted: :twisted:[/quote]

Nauci. 8)
Psy (napisa):
Samo me zanima, kakav je profesor Polonijo kad je u pitanju usmeni?


Dusa od covjeka: pita korektno i smireno, daje ti vremena za mozganje, pomogne ako zapnes... Very Happy Ima samo jednu losu osobinu: ocekuje da ipak nesto znas i, po mogucnosti, da kuzis gradivo. Shocked

Psy (napisa):
Imate kakvih savjeta? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Nauci. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:28 sub, 8. 2. 2003    Naslov: Re: Usmeni iz LA1??? Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="Psy"]Samo me zanima, kakav je profesor Polonijo kad je u pitanju usmeni?[/quote]

Dusa od covjeka: pita korektno i smireno, daje ti vremena za mozganje, pomogne ako zapnes... :D Ima samo jednu losu osobinu: ocekuje da ipak nesto znas i, po mogucnosti, da kuzis gradivo. :shock:

[quote="Psy"]Imate kakvih savjeta? :twisted: :twisted: :twisted:[/quote]

Nauci. 8)[/quote]

moram priznati da upravo tako i meni djeluje Polonijo...
fenomenalno predaje, ali na usmenom trebas znati (sto vrijedi i za druge kolegije), no on je fer, vidi se da ima dobar odnos prema studentima...
osim toga kad sam prico s profom iz matise iz srednje, ona je isto nahvalila Polonija, rekla je da je on bas super... covjek ostavlja super dojam i cini se da ti zauvijek ostane u lijepom sjecanju (ako prodjes :lol: )
:lol:
vsego (napisa):
Psy (napisa):
Samo me zanima, kakav je profesor Polonijo kad je u pitanju usmeni?


Dusa od covjeka: pita korektno i smireno, daje ti vremena za mozganje, pomogne ako zapnes... Very Happy Ima samo jednu losu osobinu: ocekuje da ipak nesto znas i, po mogucnosti, da kuzis gradivo. Shocked

Psy (napisa):
Imate kakvih savjeta? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Nauci. Cool


moram priznati da upravo tako i meni djeluje Polonijo...
fenomenalno predaje, ali na usmenom trebas znati (sto vrijedi i za druge kolegije), no on je fer, vidi se da ima dobar odnos prema studentima...
osim toga kad sam prico s profom iz matise iz srednje, ona je isto nahvalila Polonija, rekla je da je on bas super... covjek ostavlja super dojam i cini se da ti zauvijek ostane u lijepom sjecanju (ako prodjes Laughing )
Laughing



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:00 ned, 9. 2. 2003    Naslov: Re: Usmeni iz LA1??? Citirajte i odgovorite

[quote="Gogs"]covjek [Polonijo] ostavlja super dojam i cini se da ti zauvijek ostane u lijepom sjecanju (ako prodjes :lol: )[/quote]

Pogotovo ako ti je jedan od potpisnika (u ime faxa) za kredit za auto... 8)

Nego, ozbiljno, sva moja iskustva s njim su pozitivna (da, i usmeni... [b]pogotovo[/b] usmeni). I nikad nisam cuo nista lose o njemu. :D

Jedino sto je on svoje studente ispitivao puno lakse nego Horvatic nas... :?
Gogs (napisa):
covjek [Polonijo] ostavlja super dojam i cini se da ti zauvijek ostane u lijepom sjecanju (ako prodjes Laughing )


Pogotovo ako ti je jedan od potpisnika (u ime faxa) za kredit za auto... Cool

Nego, ozbiljno, sva moja iskustva s njim su pozitivna (da, i usmeni... pogotovo usmeni). I nikad nisam cuo nista lose o njemu. Very Happy

Jedino sto je on svoje studente ispitivao puno lakse nego Horvatic nas... Confused



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 0:00 ned, 9. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Polonijo ti je super :)
Ništa se ne brini, samo nauči i dobil buš solidnu ocijenu :)
Polonijo ti je super Smile
Ništa se ne brini, samo nauči i dobil buš solidnu ocijenu Smile



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 0:03 ned, 9. 2. 2003    Naslov: Re: Usmeni iz LA1??? Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Jedino sto je on svoje studente ispitivao puno lakse nego Horvatic nas... :?[/quote]
E Horvatić je meni još bolji od Polonija.

Predavanja su mu, istina bog, bila malo dosadna, ali usmeni mi je uvijek bio zabavan kod njega :D
vsego (napisa):
Jedino sto je on svoje studente ispitivao puno lakse nego Horvatic nas... Confused

E Horvatić je meni još bolji od Polonija.

Predavanja su mu, istina bog, bila malo dosadna, ali usmeni mi je uvijek bio zabavan kod njega Very Happy



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:12 ned, 9. 2. 2003    Naslov: Re: Usmeni iz LA1??? Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]E Horvatić je meni još bolji od Polonija.
Predavanja su mu, istina bog, bila malo dosadna, ali usmeni mi je uvijek bio zabavan kod njega :D[/quote]

Znala su mu i predavanja biti zabavna. Jednom nas je bilo <10 (u trojki :D), pa je skomentirao da cemo uskoro imati predavanja kod njega u vrtu i da jos dobimo po sok svaki... :lol:
C'Tebo (napisa):
E Horvatić je meni još bolji od Polonija.
Predavanja su mu, istina bog, bila malo dosadna, ali usmeni mi je uvijek bio zabavan kod njega Very Happy


Znala su mu i predavanja biti zabavna. Jednom nas je bilo <10 (u trojki Very Happy), pa je skomentirao da cemo uskoro imati predavanja kod njega u vrtu i da jos dobimo po sok svaki... Laughing



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 21:51 ned, 9. 2. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li Polonijo pita onako opcenito, ili trazi detalje? Jel treba znat dokazivat sve one propozicije i teoreme? :twisted: :evil: :twisted:
Da li Polonijo pita onako opcenito, ili trazi detalje? Jel treba znat dokazivat sve one propozicije i teoreme? Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan