Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

"kazneni" usmeni
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 13:56 čet, 13. 2. 2003    Naslov: "kazneni" usmeni Citirajte i odgovorite

Napomena: ovo je mozda cak i prije namjenjeno vsegu ko PM ali me zanima i vase misljenje zato sam stavio pod topic.

Nego ovako problem:

Frendica mi je prijavila usmeni kod prof. Nogo u 2. roku tj od 17og (preko studomata). Danas je na faxu i naletila je na prof. Nogo i pitala je kada je otprilike usmeni na sta je doticna reagirala u stilu kao da se je trebala ranije javit , kao dogovorit za usmeni (istina je , trebala je ali nije stigla/znala/zaboravila je). I sada kao posto ima njih podosta (prema rijecima prof. Nogo) svi oni imaju usmeni sutra u 14h.

1) Dali ona ima pravo tako nesto napravit (znam da ima ali vrijedi pitat).
2) Dali se usmeni taj smatra da si u 1. roku ili 2.om ?
Napomena: ovo je mozda cak i prije namjenjeno vsegu ko PM ali me zanima i vase misljenje zato sam stavio pod topic.

Nego ovako problem:

Frendica mi je prijavila usmeni kod prof. Nogo u 2. roku tj od 17og (preko studomata). Danas je na faxu i naletila je na prof. Nogo i pitala je kada je otprilike usmeni na sta je doticna reagirala u stilu kao da se je trebala ranije javit , kao dogovorit za usmeni (istina je , trebala je ali nije stigla/znala/zaboravila je). I sada kao posto ima njih podosta (prema rijecima prof. Nogo) svi oni imaju usmeni sutra u 14h.

1) Dali ona ima pravo tako nesto napravit (znam da ima ali vrijedi pitat).
2) Dali se usmeni taj smatra da si u 1. roku ili 2.om ?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:44 pet, 14. 2. 2003    Naslov: Re: "kazneni" usmeni Citirajte i odgovorite

Kad sam vec prozvan...

[quote="fly"]Nego ovako problem:
Frendica mi je prijavila usmeni kod prof. Nogo u 2. roku tj od 17og (preko studomata). Danas je na faxu i naletila je na prof. Nogo i pitala je kada je otprilike usmeni na sta je doticna reagirala u stilu kao da se je trebala ranije javit , kao dogovorit za usmeni (istina je , trebala je ali nije stigla/znala/zaboravila je). I sada kao posto ima njih podosta (prema rijecima prof. Nogo) svi oni imaju usmeni sutra u 14h.
1) Dali ona ima pravo tako nesto napravit (znam da ima ali vrijedi pitat).[/quote]

Basically da. :shock: ;) Ima neki rok koliko unaprijed studente treba obavijestiti o terminu usmenog. To sto tvoja frendica nije na vrijeme ispitala stvar, ne moze ici na dusu doc. Nogo. :roll:

Njeno je [b]pravo, a ne duznost[/b] izaci studentu u susret s odgodom. Uzmes li u obzir njeno opterecenje (u nastavi, kao sefica RCa i sl.), mislim da je korektno postupila.

Dodatno, zbog ISVUa su profesori jako limitirani (vremenski), tj. prisiljeni su obaviti usmene cim prije. :( O toj nocnoj mori (ISVUu) :evil: je vec bilo govora na Forumu. Mozda bi bilo bolje kad bi se i studente (cit. [i]vase predstavnike[/i] :P) culo po tom pitanju... :?

Ima li frendica neki hiper-dobar razlog za kasnjenje? Ne nesto u stilu "[i]pukao nokat[/i]" :twisted: nego mozda "[i]bila na operaciji transplatacije lijeve mozdane polutke i sivanju nokta na kaziprstu desne ruke[/i]". :twisted:

[quote="fly"]2) Dali se usmeni taj smatra da si u 1. roku ili 2.om ?[/quote]

Je l' bitno?

Ako je, mislim da je prvi, jer jos nije prosao pismeni od drugog roka... :)
Kad sam vec prozvan...

fly (napisa):
Nego ovako problem:
Frendica mi je prijavila usmeni kod prof. Nogo u 2. roku tj od 17og (preko studomata). Danas je na faxu i naletila je na prof. Nogo i pitala je kada je otprilike usmeni na sta je doticna reagirala u stilu kao da se je trebala ranije javit , kao dogovorit za usmeni (istina je , trebala je ali nije stigla/znala/zaboravila je). I sada kao posto ima njih podosta (prema rijecima prof. Nogo) svi oni imaju usmeni sutra u 14h.
1) Dali ona ima pravo tako nesto napravit (znam da ima ali vrijedi pitat).


Basically da. Shocked Wink Ima neki rok koliko unaprijed studente treba obavijestiti o terminu usmenog. To sto tvoja frendica nije na vrijeme ispitala stvar, ne moze ici na dusu doc. Nogo. Rolling Eyes

Njeno je pravo, a ne duznost izaci studentu u susret s odgodom. Uzmes li u obzir njeno opterecenje (u nastavi, kao sefica RCa i sl.), mislim da je korektno postupila.

Dodatno, zbog ISVUa su profesori jako limitirani (vremenski), tj. prisiljeni su obaviti usmene cim prije. Sad O toj nocnoj mori (ISVUu) Evil or Very Mad je vec bilo govora na Forumu. Mozda bi bilo bolje kad bi se i studente (cit. vase predstavnike Razz) culo po tom pitanju... Confused

Ima li frendica neki hiper-dobar razlog za kasnjenje? Ne nesto u stilu "pukao nokat" Twisted Evil nego mozda "bila na operaciji transplatacije lijeve mozdane polutke i sivanju nokta na kaziprstu desne ruke". Twisted Evil

fly (napisa):
2) Dali se usmeni taj smatra da si u 1. roku ili 2.om ?


Je l' bitno?

Ako je, mislim da je prvi, jer jos nije prosao pismeni od drugog roka... Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 13:18 pet, 14. 2. 2003    Naslov: Re: "kazneni" usmeni Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Kad sam vec prozvan...

Basically da. :shock: ;) Ima neki rok koliko unaprijed studente treba obavijestiti o terminu usmenog. To sto tvoja frendica nije na vrijeme ispitala stvar, ne moze ici na dusu doc. Nogo. :roll:
[/quote]

Istina , njena je greska ;) Trebala je prije otic prijavit ...

[quote="vsego"]Njeno je [b]pravo, a ne duznost[/b] izaci studentu u susret s [u]odgodom[/u]. Uzmes li u obzir njeno opterecenje (u nastavi, kao sefica RCa i sl.), mislim da je korektno postupila.[/quote]

S odgodom da ali ne stavljati usmeni prije...

[quote="vsego"]Dodatno, zbog ISVUa su profesori jako limitirani (vremenski), tj. prisiljeni su obaviti usmene cim prije. :( O toj nocnoj mori (ISVUu) :evil: je vec bilo govora na Forumu. Mozda bi bilo bolje kad bi se i studente (cit. [i]vase predstavnike[/i] :P) culo po tom pitanju... :?[/quote]

a trebali bi ih malo "drmnut" ...
[quote="vsego"]Ima li frendica neki hiper-dobar razlog za kasnjenje? Ne nesto u stilu "[i]pukao nokat[/i]" :twisted: nego mozda "[i]bila na operaciji transplatacije lijeve mozdane polutke i sivanju nokta na kaziprstu desne ruke[/i]". :twisted:[/quote]

Hrmpf , neznam ni je koji je razlog .. valjda je [i]zaboravila[/i]
[quote="vsego"]Je l' bitno?

Ako je, mislim da je prvi, jer jos nije prosao pismeni od drugog roka... :)[/quote]

Afkors, da je bitno pa onda moze ponovno izaci na usmeni .. ili ne .. neznam zato pitam :)[/i]
vsego (napisa):
Kad sam vec prozvan...

Basically da. Shocked Wink Ima neki rok koliko unaprijed studente treba obavijestiti o terminu usmenog. To sto tvoja frendica nije na vrijeme ispitala stvar, ne moze ici na dusu doc. Nogo. Rolling Eyes


Istina , njena je greska Wink Trebala je prije otic prijavit ...

vsego (napisa):
Njeno je pravo, a ne duznost izaci studentu u susret s odgodom. Uzmes li u obzir njeno opterecenje (u nastavi, kao sefica RCa i sl.), mislim da je korektno postupila.


S odgodom da ali ne stavljati usmeni prije...

vsego (napisa):
Dodatno, zbog ISVUa su profesori jako limitirani (vremenski), tj. prisiljeni su obaviti usmene cim prije. Sad O toj nocnoj mori (ISVUu) Evil or Very Mad je vec bilo govora na Forumu. Mozda bi bilo bolje kad bi se i studente (cit. vase predstavnike Razz) culo po tom pitanju... Confused


a trebali bi ih malo "drmnut" ...
vsego (napisa):
Ima li frendica neki hiper-dobar razlog za kasnjenje? Ne nesto u stilu "pukao nokat" Twisted Evil nego mozda "bila na operaciji transplatacije lijeve mozdane polutke i sivanju nokta na kaziprstu desne ruke". Twisted Evil


Hrmpf , neznam ni je koji je razlog .. valjda je zaboravila
vsego (napisa):
Je l' bitno?

Ako je, mislim da je prvi, jer jos nije prosao pismeni od drugog roka... Smile


Afkors, da je bitno pa onda moze ponovno izaci na usmeni .. ili ne .. neznam zato pitam Smile[/i]
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan