Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Proslogodisnji kolokviji
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:00 sub, 23. 11. 2002    Naslov: Proslogodisnji kolokviji Citirajte i odgovorite

:!::!::!: Nakon godina i godina priprema i pompoznih najava, te nekoliko tisuca studenata s nervnim slomom, a malo prije (jos) jedne porcije cevapa, izvrsen je dosad najambiciozniji rebuild stranica kolegija [url=http://student.math.hr/~vsego/uur/]Uvod u Racunarstvo[/url]. :shocked!:

Stranice su obogacene sa cak 6 novih sadrzaja:[list]
[*] Prvi kolokvij u DVI formatu
[*] Prvi kolokvij u PS formatu
[*] Prvi kolokvij u PDF formatu
[*] Drugi kolokvij u DVI formatu
[*] Drugi kolokvij u PS formatu
[*] Drugi kolokvij u PDF formatu
[/list:u]

Nadam se da nismo preopteretili kapacitete jadnog nam studentskog servera, te da ovi divni noviteti nece predstavljati previse novog materijala za nase vrle studente.:puppydogeyes:

Sretno na kolokviju!

UUR-Team Int. :silly:
ExclamationExclamationExclamation Nakon godina i godina priprema i pompoznih najava, te nekoliko tisuca studenata s nervnim slomom, a malo prije (jos) jedne porcije cevapa, izvrsen je dosad najambiciozniji rebuild stranica kolegija Uvod u Racunarstvo. #Shocked

Stranice su obogacene sa cak 6 novih sadrzaja:

  • Prvi kolokvij u DVI formatu
  • Prvi kolokvij u PS formatu
  • Prvi kolokvij u PDF formatu
  • Drugi kolokvij u DVI formatu
  • Drugi kolokvij u PS formatu
  • Drugi kolokvij u PDF formatu


Nadam se da nismo preopteretili kapacitete jadnog nam studentskog servera, te da ovi divni noviteti nece predstavljati previse novog materijala za nase vrle studente.#Puppy dog

Sretno na kolokviju!

UUR-Team Int. #Silly



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike


Zadnja promjena: vsego; 12:48 uto, 31. 12. 2002; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:06 sub, 23. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mogu ja samo pitat kakav je to DVI format?
Vidjeh da podosta toga na našim stranicama (a u svezi glede vježbi/predavanja) se nalazi u danom formatu, ali nigdje drugdje (at least as well as I can remember) :? :? :?
Mogu ja samo pitat kakav je to DVI format?
Vidjeh da podosta toga na našim stranicama (a u svezi glede vježbi/predavanja) se nalazi u danom formatu, ali nigdje drugdje (at least as well as I can remember) Confused Confused Confused



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:40 sub, 23. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]Mogu ja samo pitat kakav je to DVI format?
Vidjeh da podosta toga na nasim stranicama (a u svezi glede vjezbi/predavanja) se nalazi u danom formatu, ali nigdje drugdje (at least as well as I can remember) :? :? :?[/quote]

Jesi li cuo za TeX (ili LaTeX ili neki slicni... program)? To je nesto kao programski jezik u kojem radis dokumente. Dakle, ne vidis odmah kako izgleda, nego ga "compiliras" i on ti izbaci - pogadjas - DVI.

TeX je jako rasprostranjen medju matematicarima (i mnogim drugim tehnickim strukama). Stvar radi logicno i tesko je "nesto zeznuti". Cijena je, naravno, da je sve to donekle kompliciranije nego, recimo, [url=http://www.openoffice.org/]OpenOffice.org[/url] ili (davno zaboravljeni) [url=http://www.enemy.org/]Micro$oft Word[/url]. 8)

Postoje DVI vieweri, ali ovise o TeXovim fontovima, pa je zapravo jedini nacin za to gledati da instaliras neku od distribuciju TeXa (cita se "teh"). Na PMF-MO je trenutno popularan [url=http://www.miktex.org/]MiKTeX[/url]. On se instalirava preko Mreze, pa velicina instalacije ovisi o izabranim paketima. Ne znam koji je minimum. Ako ga natjeras da gleda DVIjeve bez problema, postaj ovdje koje si pakete instalirao i koliko je to bilo veliko. Thanx!

Btw, kakve su bile sarme kod tete Oprah? :)
C'Tebo (napisa):
Mogu ja samo pitat kakav je to DVI format?
Vidjeh da podosta toga na nasim stranicama (a u svezi glede vjezbi/predavanja) se nalazi u danom formatu, ali nigdje drugdje (at least as well as I can remember) Confused Confused Confused


Jesi li cuo za TeX (ili LaTeX ili neki slicni... program)? To je nesto kao programski jezik u kojem radis dokumente. Dakle, ne vidis odmah kako izgleda, nego ga "compiliras" i on ti izbaci - pogadjas - DVI.

TeX je jako rasprostranjen medju matematicarima (i mnogim drugim tehnickim strukama). Stvar radi logicno i tesko je "nesto zeznuti". Cijena je, naravno, da je sve to donekle kompliciranije nego, recimo, OpenOffice.org ili (davno zaboravljeni) Micro$oft Word. Cool

Postoje DVI vieweri, ali ovise o TeXovim fontovima, pa je zapravo jedini nacin za to gledati da instaliras neku od distribuciju TeXa (cita se "teh"). Na PMF-MO je trenutno popularan MiKTeX. On se instalirava preko Mreze, pa velicina instalacije ovisi o izabranim paketima. Ne znam koji je minimum. Ako ga natjeras da gleda DVIjeve bez problema, postaj ovdje koje si pakete instalirao i koliko je to bilo veliko. Thanx!

Btw, kakve su bile sarme kod tete Oprah? Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 19:45 sub, 23. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]Mogu ja samo pitat kakav je to DVI format?
Vidjeh da podosta toga na našim stranicama (a u svezi glede vježbi/predavanja) se nalazi u danom formatu, ali nigdje drugdje (at least as well as I can remember) :? :? :?[/quote]

samo bi nadopunio pitanjem:
S cime se citaju *.dvi i *.ps fajlovi??
C'Tebo (napisa):
Mogu ja samo pitat kakav je to DVI format?
Vidjeh da podosta toga na našim stranicama (a u svezi glede vježbi/predavanja) se nalazi u danom formatu, ali nigdje drugdje (at least as well as I can remember) Confused Confused Confused


samo bi nadopunio pitanjem:
S cime se citaju *.dvi i *.ps fajlovi??


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:40 sub, 23. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"][quote="C'Tebo"]Mogu ja samo pitat kakav je to DVI format?
Vidjeh da podosta toga na na�im stranicama (a u svezi glede vje�bi/predavanja) se nalazi u danom formatu, ali nigdje drugdje (at least as well as I can remember) :? :? :?[/quote]

samo bi nadopunio pitanjem:
S cime se citaju *.dvi i *.ps fajlovi??[/quote]

Za DVI je objasnjeno u mom prethodnom replyu. PSovi (tzv. PostScript - trebali bi se dati poslati direktno na svaki printer koji ima PostScript podrsku) se citaju sa [url=http://www.cs.wisc.edu/~ghost/]GhostView[/url]om. Uz njega dodje i konverter PSova u PDF.
Anonymous (napisa):
C'Tebo (napisa):
Mogu ja samo pitat kakav je to DVI format?
Vidjeh da podosta toga na na�im stranicama (a u svezi glede vje�bi/predavanja) se nalazi u danom formatu, ali nigdje drugdje (at least as well as I can remember) Confused Confused Confused


samo bi nadopunio pitanjem:
S cime se citaju *.dvi i *.ps fajlovi??


Za DVI je objasnjeno u mom prethodnom replyu. PSovi (tzv. PostScript - trebali bi se dati poslati direktno na svaki printer koji ima PostScript podrsku) se citaju sa GhostViewom. Uz njega dodje i konverter PSova u PDF.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 7:47 ned, 24. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

Aaaa, dvi je znači od TeXa.
Čuh ja za tex i latex i prije, ali nikad radijo u njima nisam pa nis' znao da je dvi njihova ekstenzija :)

P.S. Nis bio kod tete oprah
P.P.S. Ko je teta Oprah?
Aaaa, dvi je znači od TeXa.
Čuh ja za tex i latex i prije, ali nikad radijo u njima nisam pa nis' znao da je dvi njihova ekstenzija Smile

P.S. Nis bio kod tete oprah
P.P.S. Ko je teta Oprah?



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Debela_Oprah
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (19:08:00)
Postovi: (11)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:26 ned, 24. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]
P.S. Nis bio kod tete oprah
P.P.S. Ko je teta Oprah?[/quote]

Nije bio, da, da, nije bio kod mene. Uplasio se. :cry: Stasljivko jedan. A sad se jos i pravi da me ne pozna. :cry: :cry: E moj C'Tebo, e sta bi moji mnogobrojni obozavatelji dali da su na tvom mjestu. Neki bi se uclanili i u mladez H..-a samo da budu blizu moje golemosti. Al znate kaj, unatoc svemu, meni je C'Tebo bas slatki. :oops: Jooooj, nemrem vise pricat, pa ja moram vodit show, a jos se ni balzamirala nisam. :shock:

The Fat_Oprah is out there
C'Tebo (napisa):

P.S. Nis bio kod tete oprah
P.P.S. Ko je teta Oprah?


Nije bio, da, da, nije bio kod mene. Uplasio se. Crying or Very sad Stasljivko jedan. A sad se jos i pravi da me ne pozna. Crying or Very sad Crying or Very sad E moj C'Tebo, e sta bi moji mnogobrojni obozavatelji dali da su na tvom mjestu. Neki bi se uclanili i u mladez H..-a samo da budu blizu moje golemosti. Al znate kaj, unatoc svemu, meni je C'Tebo bas slatki. Embarassed Jooooj, nemrem vise pricat, pa ja moram vodit show, a jos se ni balzamirala nisam. Shocked

The Fat_Oprah is out there


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 21:46 čet, 28. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

Fet Oupra ..... bas slatko.....znaci ti si ona kraj koje nemogu proci na hodniku. ha? Uvjek moram okolo il kroz WC pa na drugu stranu, ccc!!!
Fet Oupra ..... bas slatko.....znaci ti si ona kraj koje nemogu proci na hodniku. ha? Uvjek moram okolo il kroz WC pa na drugu stranu, ccc!!!



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:43 čet, 28. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Psy"]Fet Oupra ..... bas slatko.....znaci ti si ona kraj koje nemogu proci na hodniku. ha? Uvjek moram okolo il kroz WC pa na drugu stranu, ccc!!![/quote]

To mozda nesto govori o [b]tvom[/b] struku, a ne (samo) o njenom. :twisted:
Psy (napisa):
Fet Oupra ..... bas slatko.....znaci ti si ona kraj koje nemogu proci na hodniku. ha? Uvjek moram okolo il kroz WC pa na drugu stranu, ccc!!!


To mozda nesto govori o tvom struku, a ne (samo) o njenom. Twisted Evil



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 21:15 pet, 29. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa s obzirom da ja mogu proci kroz WC, znaci nije u meni problem....ipak, vrata od wc-a su znatno uza od hodnika!!! :twisted:
Pa s obzirom da ja mogu proci kroz WC, znaci nije u meni problem....ipak, vrata od wc-a su znatno uza od hodnika!!! Twisted Evil



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Debela_Oprah
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (19:08:00)
Postovi: (11)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 22:54 sri, 4. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

A sta se vi zajeb... na racun moje visestrukosti?? Sve bum vas pojela s kilom majoneze.. Pa bu te onda vidli.. Jako sam ljuta :x :x :x na vas.. Niste dobra publika..

The Fat_Oprah is out there
A sta se vi zajeb... na racun moje visestrukosti?? Sve bum vas pojela s kilom majoneze.. Pa bu te onda vidli.. Jako sam ljuta Mad Mad Mad na vas.. Niste dobra publika..

The Fat_Oprah is out there


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:12 sri, 4. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Debela_Oprah"]A sta se vi z****... na racun moje visestrukosti??
[/quote]
a mozda samo govore istinu? :twisted:

[quote] Sve bum vas pojela s kilom majoneze.. Pa bu te onda vidli.. [/quote]

pa daj pogle koji si ovisnik, ni ljude bez majoneze nemres pojesti :vamp:

[quote] Jako sam ljuta :x :x :x na vas.. Niste dobra publika.. [/quote]

odlicno
:twisted:


btw, uvodjenje cenzure ne bi bilo lose..... :twisted:
Debela_Oprah (napisa):
A sta se vi z****... na racun moje visestrukosti??

a mozda samo govore istinu? Twisted Evil

Citat:
Sve bum vas pojela s kilom majoneze.. Pa bu te onda vidli..


pa daj pogle koji si ovisnik, ni ljude bez majoneze nemres pojesti #Vamp

Citat:
Jako sam ljuta Mad Mad Mad na vas.. Niste dobra publika..


odlicno
Twisted Evil


btw, uvodjenje cenzure ne bi bilo lose..... Twisted Evil



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Debela_Oprah
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (19:08:00)
Postovi: (11)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 23:31 sri, 4. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]Btw, uvodjenje cenzure ne bi bilo lose..... :twisted:[/quote]

Ma bum ja tebe cenzurirala... Sta je ti, Nesi, betmenu jedan, sta se ti javljas. Mene bi sismis cenzururiro.. Jao meni, ljudi moji, a sta li ja sve dozivjeti necu... :shock: Krcko, vsego, C'Tebo-vrli momce, pa vidite li vi ovo??? Napadaju me sa sviju strana.. Pomagajte voditeljici vasoj..

The Fat_Oprah is out there
Nesi (napisa):
Btw, uvodjenje cenzure ne bi bilo lose..... Twisted Evil


Ma bum ja tebe cenzurirala... Sta je ti, Nesi, betmenu jedan, sta se ti javljas. Mene bi sismis cenzururiro.. Jao meni, ljudi moji, a sta li ja sve dozivjeti necu... Shocked Krcko, vsego, C'Tebo-vrli momce, pa vidite li vi ovo??? Napadaju me sa sviju strana.. Pomagajte voditeljici vasoj..

The Fat_Oprah is out there


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:35 sri, 4. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne znam što da kažem....
Osjećam se prozvanim.
Ne znam što da kažem....
Osjećam se prozvanim.



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:36 sri, 4. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Debela_Oprah"][quote="Nesi"]Btw, uvodjenje cenzure ne bi bilo lose..... :twisted:[/quote]
Ma bum ja tebe cenzurirala... [/quote]

U can try.... :twisted:

[quote] Sta je ti, Nesi, betmenu jedan, sta se ti javljas. [/quote]

ako nista drugo, zato jer mi nitko ne brani da se bunim
simple

[quote] Mene bi sismis cenzururiro.. [/quote]

kako je lijepo vidjeti ljude u zabludi :vamp:

[quote]
Jao meni, ljudi moji, a sta li ja sve dozivjeti necu... :shock: Krcko, vsego, C'Tebo-vrli momce, pa vidite li vi ovo??? Napadaju me sa sviju strana.. Pomagajte voditeljici vasoj..
[/quote]

bes me zanima dal ce se itko upetljati

cuj, uvijek mi mozemo ovo rijesit IRL :twisted: :vamp:
Debela_Oprah (napisa):
Nesi (napisa):
Btw, uvodjenje cenzure ne bi bilo lose..... Twisted Evil

Ma bum ja tebe cenzurirala...


U can try.... Twisted Evil

Citat:
Sta je ti, Nesi, betmenu jedan, sta se ti javljas.


ako nista drugo, zato jer mi nitko ne brani da se bunim
simple

Citat:
Mene bi sismis cenzururiro..


kako je lijepo vidjeti ljude u zabludi #Vamp

Citat:

Jao meni, ljudi moji, a sta li ja sve dozivjeti necu... Shocked Krcko, vsego, C'Tebo-vrli momce, pa vidite li vi ovo??? Napadaju me sa sviju strana.. Pomagajte voditeljici vasoj..


bes me zanima dal ce se itko upetljati

cuj, uvijek mi mozemo ovo rijesit IRL Twisted Evil #Vamp



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:41 sri, 4. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Debela_Oprah"][quote="Nesi"]Btw, uvodjenje cenzure ne bi bilo lose..... :twisted:[/quote]

Ma bum ja tebe cenzurirala... Sta je ti, Nesi, betmenu jedan, sta se ti javljas. Mene bi sismis cenzururiro.. Jao meni, ljudi moji, a sta li ja sve dozivjeti necu... :shock: Krcko, vsego, C'Tebo-vrli momce, pa vidite li vi ovo??? Napadaju me sa sviju strana.. Pomagajte voditeljici vasoj..[/quote]

A kako da joj pomognemo? Da ju i mi napadnemo? :twisted:

Nego, tri [b]vazne[/b] opaske:

1. Nesi nije betmen nego vampir

2. Najblizi Betmenu je Krcko, jer za njega imamo Krcko-signal (po uzoru na Bat-signal) koji si ti zaboravila upotrijebiti, pa se doticni vjerojatno nece odazvati. :twisted:

3. Studenti su ukusniji s kecapom nego s majonezom... 8)
Debela_Oprah (napisa):
Nesi (napisa):
Btw, uvodjenje cenzure ne bi bilo lose..... Twisted Evil


Ma bum ja tebe cenzurirala... Sta je ti, Nesi, betmenu jedan, sta se ti javljas. Mene bi sismis cenzururiro.. Jao meni, ljudi moji, a sta li ja sve dozivjeti necu... Shocked Krcko, vsego, C'Tebo-vrli momce, pa vidite li vi ovo??? Napadaju me sa sviju strana.. Pomagajte voditeljici vasoj..


A kako da joj pomognemo? Da ju i mi napadnemo? Twisted Evil

Nego, tri vazne opaske:

1. Nesi nije betmen nego vampir

2. Najblizi Betmenu je Krcko, jer za njega imamo Krcko-signal (po uzoru na Bat-signal) koji si ti zaboravila upotrijebiti, pa se doticni vjerojatno nece odazvati. Twisted Evil

3. Studenti su ukusniji s kecapom nego s majonezom... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:53 sri, 4. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]3. Studenti su ukusniji s kecapom nego s majonezom... 8)[/quote]
E fakat je tako (provjereno)
vsego (napisa):
3. Studenti su ukusniji s kecapom nego s majonezom... Cool

E fakat je tako (provjereno)



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Debela_Oprah
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (19:08:00)
Postovi: (11)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 23:58 sri, 4. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
A kako da joj pomognemo? Da ju i mi napadnemo? :twisted:
[/quote]

Zar i ti vsego???? Izdajice jedne...Radi ovakvih kao sto ste VI Amerikanci zare i pale svijetom i mojom emisijom.. A sto se tice ong sismisa- Nesi, ona je betmen za me i bok. A to kaj bi tila bit vampir, a ko joj kriv. Ja bi tila bit miss Sandjaka, a ko me pita??
Krcko, ti si mi zadnja nada... Molim te, obrani mi cast i slavu.. :? :? :?

The Fat_Oprah is out there[/quote]
vsego (napisa):

A kako da joj pomognemo? Da ju i mi napadnemo? Twisted Evil


Zar i ti vsego???? Izdajice jedne...Radi ovakvih kao sto ste VI Amerikanci zare i pale svijetom i mojom emisijom.. A sto se tice ong sismisa- Nesi, ona je betmen za me i bok. A to kaj bi tila bit vampir, a ko joj kriv. Ja bi tila bit miss Sandjaka, a ko me pita??
Krcko, ti si mi zadnja nada... Molim te, obrani mi cast i slavu.. Confused Confused Confused

The Fat_Oprah is out there[/quote]


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 0:04 čet, 5. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"] A kako da joj pomognemo? Da ju i mi napadnemo? :twisted: [/quote]

hihi :twisted:

[quote] Nego, tri [b]vazne[/b] opaske:
1. Nesi nije betmen nego vampir
[/quote]

[b]vrlo vazna[/b] :vamp:
vsego (napisa):
A kako da joj pomognemo? Da ju i mi napadnemo? Twisted Evil


hihi Twisted Evil

Citat:
Nego, tri vazne opaske:
1. Nesi nije betmen nego vampir


vrlo vazna #Vamp



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:08 čet, 5. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Debela_Oprah"][quote="vsego"]
A kako da joj pomognemo? Da ju i mi napadnemo? :twisted:
[/quote]A sto se tice ong sismisa- Nesi, ona je betmen za me i bok. A to kaj bi tila bit vampir, a ko joj kriv. Ja bi tila bit miss Sandjaka, a ko me pita??
Krcko, ti si mi zadnja nada... Molim te, obrani mi cast i slavu.. :? :? :? [/quote]

Moram te rastuziti. Krcko se vec [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=69&highlight=vampirusho#334]ovdje[/url] izjasnio da je Nesi [i]vampirusha[/i]. :)
Debela_Oprah (napisa):
vsego (napisa):

A kako da joj pomognemo? Da ju i mi napadnemo? Twisted Evil
A sto se tice ong sismisa- Nesi, ona je betmen za me i bok. A to kaj bi tila bit vampir, a ko joj kriv. Ja bi tila bit miss Sandjaka, a ko me pita??
Krcko, ti si mi zadnja nada... Molim te, obrani mi cast i slavu.. Confused Confused Confused


Moram te rastuziti. Krcko se vec ovdje izjasnio da je Nesi vampirusha. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan