Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Ignoriranje podforuma i stroze postivanje Uputa
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Forum
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 13:58 sub, 19. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Chill pipl :shock:

nije u redu stigmatizirati vekija zbog njegovih "prohtjeva". Covjek ima neke potrebe, forumska zajednica mu moze ili ne moze izaci ususret, ali to je medju modovima.

Sto se tice mailova, hijeno, mislim da je prikladnije da tako nesto (ako ce uopce biti slano) posalje netko iz staffa.

Sto se tice novog podforuma.. student.chem.pmf.hr ima implementirane dublje razine podforuma (Flogistol, novija verzija phpBB-a?) pa bi se eventualno to tako moglo implementirati i unijeti malo vise reda u nastavne podforume?
Chill pipl Shocked

nije u redu stigmatizirati vekija zbog njegovih "prohtjeva". Covjek ima neke potrebe, forumska zajednica mu moze ili ne moze izaci ususret, ali to je medju modovima.

Sto se tice mailova, hijeno, mislim da je prikladnije da tako nesto (ako ce uopce biti slano) posalje netko iz staffa.

Sto se tice novog podforuma.. student.chem.pmf.hr ima implementirane dublje razine podforuma (Flogistol, novija verzija phpBB-a?) pa bi se eventualno to tako moglo implementirati i unijeti malo vise reda u nastavne podforume?



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
defar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2004. (01:37:19)
Postovi: (152)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 15:56 sub, 19. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ukratko, ja se ne izjasnjavam :-)

udugo:
ne znam dovoljno o ustrojstvu i odrzavanju foruma na tehnickoj razini. sto se tice beneficija koje _meni_ ovaj forum pruza - nista posebno ne ocekujem, pa sto god se nudi je dobro doslo - probat' cu se prilagoditi kakve god uvjete admini postavili, samo da su uvjeti jasni.

moj doprinos funkcioniranju foruma je i kvalitativno i kvantitativno zanemariv, tako da se ne osjecam pozvanom s tog stajalista davati komentare i prijedloge na racun ustrojstva foruma.

inace, meni osobno ne smetaju ni ta panicna_u_zadnji_tren_pitanja_bez_glave_i_repa - nekoga ce mozda spasiti odgovor, smirivsi ga i pomogavsi mu da sagleda stvari u krupnom planu, i da se ne osjeca kao pale sam na svijetu ili alisa u zemlji cudesa i da se ne boji matematike - a to je, izmedju ostalog, svrha ovog foruma, zar ne? :-D

sto se prijasnjeg posta tice - ovo "bravo vsego" je bila prva reakcija, pozitivnozvuceca jer se vsego bez puno filozofiranja i u kratkom roku potrudio pronaci kompromisno rjesenje, i na tome mu svaka cast.
kad bolje razmislim, smijesak mi je izmamio mozda i tracak sarkazma (kojeg ja zamjetih) u tom vseginom potezu - u smislu "dobro, veky, kad ti vec izlazimo u susret, evo podjednako dramaticnog odgovora" :twisted:
u nastavku posta izrazila sam sumnje u funkcionalnost ovakvog novog ustroja foruma, ali kako opet mogu govoriti samo sa svog trenutnog stajalista, reko da cu pustiti da prodje neko vrijeme i potruditi se snaci sto bolje.
ukratko, ja se ne izjasnjavam Smile

udugo:
ne znam dovoljno o ustrojstvu i odrzavanju foruma na tehnickoj razini. sto se tice beneficija koje _meni_ ovaj forum pruza - nista posebno ne ocekujem, pa sto god se nudi je dobro doslo - probat' cu se prilagoditi kakve god uvjete admini postavili, samo da su uvjeti jasni.

moj doprinos funkcioniranju foruma je i kvalitativno i kvantitativno zanemariv, tako da se ne osjecam pozvanom s tog stajalista davati komentare i prijedloge na racun ustrojstva foruma.

inace, meni osobno ne smetaju ni ta panicna_u_zadnji_tren_pitanja_bez_glave_i_repa - nekoga ce mozda spasiti odgovor, smirivsi ga i pomogavsi mu da sagleda stvari u krupnom planu, i da se ne osjeca kao pale sam na svijetu ili alisa u zemlji cudesa i da se ne boji matematike - a to je, izmedju ostalog, svrha ovog foruma, zar ne? Very Happy

sto se prijasnjeg posta tice - ovo "bravo vsego" je bila prva reakcija, pozitivnozvuceca jer se vsego bez puno filozofiranja i u kratkom roku potrudio pronaci kompromisno rjesenje, i na tome mu svaka cast.
kad bolje razmislim, smijesak mi je izmamio mozda i tracak sarkazma (kojeg ja zamjetih) u tom vseginom potezu - u smislu "dobro, veky, kad ti vec izlazimo u susret, evo podjednako dramaticnog odgovora" Twisted Evil
u nastavku posta izrazila sam sumnje u funkcionalnost ovakvog novog ustroja foruma, ali kako opet mogu govoriti samo sa svog trenutnog stajalista, reko da cu pustiti da prodje neko vrijeme i potruditi se snaci sto bolje.



_________________
`To begin with, a dog's not mad. You grant that? 'Well, then,' the Cat went on, `you see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 19:08 sub, 19. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE"]Chill pipl :shock:

nije u redu stigmatizirati vekija zbog njegovih "prohtjeva". Covjek ima neke potrebe, forumska zajednica mu moze ili ne moze izaci ususret, ali to je medju modovima.[/quote]

nije to nikakvo stigmatiziranje vekya kao asistenta :evil: nemoj to govorit. cinjenica je da se njemu na ruku islo u 90% stvari. sta sad? da cijeli forum preokrenemo i prilagodimo njegovim prohtjevima, a da radi toga pati, ili na bilo koji nacin bude ugrozena velika vecina ljudi koji se koriste ovim forumom? i don't think so.

[quote]
Sto se tice mailova, hijeno, mislim da je prikladnije da tako nesto (ako ce uopce biti slano) posalje netko iz staffa.[/quote]

ma ok...ja kazem...ako nitko to ne bude napravio, ja cu. on mnogo znaci za ovaj forum, i, kao sto rekoh, bila bi velika steta da odustane od ovog (mislim na rjesavanje zadataka i razjasnjavanje onoga sto nije jasno kod teorije :))
ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE (napisa):
Chill pipl Shocked

nije u redu stigmatizirati vekija zbog njegovih "prohtjeva". Covjek ima neke potrebe, forumska zajednica mu moze ili ne moze izaci ususret, ali to je medju modovima.


nije to nikakvo stigmatiziranje vekya kao asistenta Evil or Very Mad nemoj to govorit. cinjenica je da se njemu na ruku islo u 90% stvari. sta sad? da cijeli forum preokrenemo i prilagodimo njegovim prohtjevima, a da radi toga pati, ili na bilo koji nacin bude ugrozena velika vecina ljudi koji se koriste ovim forumom? i don't think so.

Citat:

Sto se tice mailova, hijeno, mislim da je prikladnije da tako nesto (ako ce uopce biti slano) posalje netko iz staffa.


ma ok...ja kazem...ako nitko to ne bude napravio, ja cu. on mnogo znaci za ovaj forum, i, kao sto rekoh, bila bi velika steta da odustane od ovog (mislim na rjesavanje zadataka i razjasnjavanje onoga sto nije jasno kod teorije Smile)



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 21:28 sub, 19. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="HijenA"]nije to nikakvo stigmatiziranje vekya kao asistenta :evil: nemoj to govorit. cinjenica je da se njemu na ruku islo u 90% stvari. sta sad? da cijeli forum preokrenemo i prilagodimo njegovim prohtjevima, a da radi toga pati, ili na bilo koji nacin bude ugrozena velika vecina ljudi koji se koriste ovim forumom? i don't think so.[/quote]
:roll: nije poanta u tome da se "ide nekome na ruku" tic-for-toe :roll: poanta je nalazenje kompromisa koji ce ovaj forum uciniti boljom sredinom za ono za sto je namjenjen bez obzira na to "kome to islo na ruku" :roll:
[quote="HijenA"][quote]Sto se tice mailova, hijeno, mislim da je prikladnije da tako nesto (ako ce uopce biti slano) posalje netko iz staffa.[/quote]
ma ok...ja kazem...ako nitko to ne bude napravio, ja cu.[/quote]
Znam sto kazes ;) dakle jope:
[quote]Sto se tice mailova, hijeno, mislim da je prikladnije da tako nesto (ako ce uopce biti slano) posalje netko iz staffa.[/quote]
..i, poznavajuci aktere, dojma sam da produljenom diskusijom na ovu temu "ne idemo nikome na ruku" pa cu se pokusati suzdrzati od daljnjeg odgovaranja na ovom topicu. Imam povjerenje u Velike Admine da ce na kraju donijeti dobru odluku vezano uz strukturu podforuma i to je t
HijenA (napisa):
nije to nikakvo stigmatiziranje vekya kao asistenta Evil or Very Mad nemoj to govorit. cinjenica je da se njemu na ruku islo u 90% stvari. sta sad? da cijeli forum preokrenemo i prilagodimo njegovim prohtjevima, a da radi toga pati, ili na bilo koji nacin bude ugrozena velika vecina ljudi koji se koriste ovim forumom? i don't think so.

Rolling Eyes nije poanta u tome da se "ide nekome na ruku" tic-for-toe Rolling Eyes poanta je nalazenje kompromisa koji ce ovaj forum uciniti boljom sredinom za ono za sto je namjenjen bez obzira na to "kome to islo na ruku" Rolling Eyes
HijenA (napisa):
Citat:
Sto se tice mailova, hijeno, mislim da je prikladnije da tako nesto (ako ce uopce biti slano) posalje netko iz staffa.

ma ok...ja kazem...ako nitko to ne bude napravio, ja cu.

Znam sto kazes Wink dakle jope:
Citat:
Sto se tice mailova, hijeno, mislim da je prikladnije da tako nesto (ako ce uopce biti slano) posalje netko iz staffa.

..i, poznavajuci aktere, dojma sam da produljenom diskusijom na ovu temu "ne idemo nikome na ruku" pa cu se pokusati suzdrzati od daljnjeg odgovaranja na ovom topicu. Imam povjerenje u Velike Admine da ce na kraju donijeti dobru odluku vezano uz strukturu podforuma i to je t



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 0:45 ned, 20. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Stvarno nema smisla zamjerati vekyju sto je otisao s foruma. Njega ocito vec duze vrijeme nije razveseljavalo boraviti ovdje. Ako mu se ista moze zamjeriti, to je da nije otisao ranije i prikratio si muke.

Meni je, isto kao svima ostalima, zao sto je veky otisao, ali ne zato sto sada brucosi vise nece moci u roku keks dobiti odgovor na svako moguce pitanje. Paradoks je u tome sto je veky svojim revnim rjesavanjem zadataka upravo podsticao pitanja kakva su mu smetala. Sada ce se forumasi i gosti [b]morati[/b] vise truditi ako zele odgovor. Dok se ne naviknu vjerojatno cemo biti zatrpani pitanjima na koja nitko nece odgovarati.

Sto nas dovodi do problema novootvorenog podforuma. Predlazem da se podforum ipak zadrzi, ali da mu se promijeni namjena. Neka to postane podforum za [b]neodgovorena[/b] pitanja. Ako nakon duzeg vremena (recimo nekoliko mjeseci) nitko ne odgovori na pitanje, forumasi su kolektivno presudili da se autor pitanja nije dovoljno trudio ili barem nije bio dovoljno zanimljiv. Takvo pitanje nema nikakvu vrijednost na podforumu kolegija i moze ga se pospremiti na neko drugo mjesto. Pitanja s odgovorom steta je micati, ako ni zbog cega drugog zato da mozemo špotati newbije koji ga ponovo postave. Isto tako, topice u podforumu neodgovorenih pitanja kojima se netko smiluje odgovorom mozemo vratiti nazad (to daje smisao onoj kratici kolegija u naslovu).

HijenA, ja na tvojem mjestu ne bih direktno nagovarao vekyja na povratak. Daj mu malo vremena, mozda mu pocne nedostajati drustvo s foruma. Osim toga bit ce mu sve teze odoljeti sto nas podforum neodgovorenih pitanja bude puniji :wink: Ja se nadam da ce se veky jednog dana vratiti i da ce to biti jedan smireniji veky kojeg nije tako lako izbaciti iz takta. Najbolje sto u ovom trenutku mozete uciniti za vekyja je da dodjete na njegov [url=http://web.math.hr/~veky/T/allmath/]seminar[/url] i razveselite ga masovnim odazivom. HijenA recimo moze drzati transparent "Forum@degiorgi te pozdravlja" ("veky vrati se" je prenapadno) 8)
Stvarno nema smisla zamjerati vekyju sto je otisao s foruma. Njega ocito vec duze vrijeme nije razveseljavalo boraviti ovdje. Ako mu se ista moze zamjeriti, to je da nije otisao ranije i prikratio si muke.

Meni je, isto kao svima ostalima, zao sto je veky otisao, ali ne zato sto sada brucosi vise nece moci u roku keks dobiti odgovor na svako moguce pitanje. Paradoks je u tome sto je veky svojim revnim rjesavanjem zadataka upravo podsticao pitanja kakva su mu smetala. Sada ce se forumasi i gosti morati vise truditi ako zele odgovor. Dok se ne naviknu vjerojatno cemo biti zatrpani pitanjima na koja nitko nece odgovarati.

Sto nas dovodi do problema novootvorenog podforuma. Predlazem da se podforum ipak zadrzi, ali da mu se promijeni namjena. Neka to postane podforum za neodgovorena pitanja. Ako nakon duzeg vremena (recimo nekoliko mjeseci) nitko ne odgovori na pitanje, forumasi su kolektivno presudili da se autor pitanja nije dovoljno trudio ili barem nije bio dovoljno zanimljiv. Takvo pitanje nema nikakvu vrijednost na podforumu kolegija i moze ga se pospremiti na neko drugo mjesto. Pitanja s odgovorom steta je micati, ako ni zbog cega drugog zato da mozemo špotati newbije koji ga ponovo postave. Isto tako, topice u podforumu neodgovorenih pitanja kojima se netko smiluje odgovorom mozemo vratiti nazad (to daje smisao onoj kratici kolegija u naslovu).

HijenA, ja na tvojem mjestu ne bih direktno nagovarao vekyja na povratak. Daj mu malo vremena, mozda mu pocne nedostajati drustvo s foruma. Osim toga bit ce mu sve teze odoljeti sto nas podforum neodgovorenih pitanja bude puniji Wink Ja se nadam da ce se veky jednog dana vratiti i da ce to biti jedan smireniji veky kojeg nije tako lako izbaciti iz takta. Najbolje sto u ovom trenutku mozete uciniti za vekyja je da dodjete na njegov seminar i razveselite ga masovnim odazivom. HijenA recimo moze drzati transparent "Forum@degiorgi te pozdravlja" ("veky vrati se" je prenapadno) Cool



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 18:53 sub, 26. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nakon malo muckanja [b]podforum [i]Riješite mi zadatak[/i] je preimenovan (i malo prenamjenjen)[/b] i u njemu ce zavrsavati svi zadaci i pitanja na koja kroz neko razumno vrijeme nije bilo suvislih (konstruktivnih) odgovora. [b]Naravno, to nikoga ne sprijecava da na njih tamo i ne odgovara.[/b] :D

Time mislimo "pocistiti" ostale podforume od takvih tema i time omoguciti preglednije i lakse pracenja tema na koje se odgovara.

Novi naziv tog podforuma je Čistilište. 8)

Dakle, taj podforum ne sluzi za pisanje [i]Rijesite mi zadatak[/i] tema (topica) koje se ne pridrzavaju uputa za preglednije pisanje poruka.
Takve teme mozete pisati na odgovarajucem podforumu kolegija iz kojeg je zadatak, no vece sanse za dobiti odgovor imaju oni koji se pridrzavaju [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=2390]uputa za preglednije pisanje poruka[/url].
[b]
Ako neka tema u Čistilištu konstruktivno živne, vratit cemo ju u polazni podforum (koji je opisan kraticom u nazivu teme).[/b]

Uživajte! :D

Steel i drustvo
Nakon malo muckanja podforum Riješite mi zadatak je preimenovan (i malo prenamjenjen) i u njemu ce zavrsavati svi zadaci i pitanja na koja kroz neko razumno vrijeme nije bilo suvislih (konstruktivnih) odgovora. Naravno, to nikoga ne sprijecava da na njih tamo i ne odgovara. Very Happy

Time mislimo "pocistiti" ostale podforume od takvih tema i time omoguciti preglednije i lakse pracenja tema na koje se odgovara.

Novi naziv tog podforuma je Čistilište. Cool

Dakle, taj podforum ne sluzi za pisanje Rijesite mi zadatak tema (topica) koje se ne pridrzavaju uputa za preglednije pisanje poruka.
Takve teme mozete pisati na odgovarajucem podforumu kolegija iz kojeg je zadatak, no vece sanse za dobiti odgovor imaju oni koji se pridrzavaju uputa za preglednije pisanje poruka.

Ako neka tema u Čistilištu konstruktivno živne, vratit cemo ju u polazni podforum (koji je opisan kraticom u nazivu teme).


Uživajte! Very Happy

Steel i drustvo



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 23:52 sub, 26. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]
Dakle, taj podforum ne sluzi za pisanje [i]Rijesite mi zadatak[/i] tema (topica) koje se ne pridrzavaju uputa za preglednije pisanje poruka.
Takve teme mozete pisati na odgovarajucem podforumu kolegija iz kojeg je zadatak,[/quote]

Ako se u nekom podforumu pocnu pojavljivati rijesite-mi-zadatak postovi, ciatv taj podforum leti u moj ignore list.
steelworker (napisa):

Dakle, taj podforum ne sluzi za pisanje Rijesite mi zadatak tema (topica) koje se ne pridrzavaju uputa za preglednije pisanje poruka.
Takve teme mozete pisati na odgovarajucem podforumu kolegija iz kojeg je zadatak,


Ako se u nekom podforumu pocnu pojavljivati rijesite-mi-zadatak postovi, ciatv taj podforum leti u moj ignore list.



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 9:28 ned, 27. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mdoko"][quote="steelworker"]Dakle, taj podforum ne sluzi za pisanje [i]Rijesite mi zadatak[/i] tema (topica) koje se ne pridrzavaju uputa za preglednije pisanje poruka.
Takve teme mozete pisati na odgovarajucem podforumu kolegija iz kojeg je zadatak,[/quote]
Ako se u nekom podforumu pocnu pojavljivati rijesite-mi-zadatak postovi, ciatv taj podforum leti u moj ignore list.[/quote]

Ovako, nakon dosta rasprave na Modsima, ipak smo se slozili da nije neki problem otvoriti topic, skuziti da je "[i]rijesite mi zadatak[/i]" i zatvoriti ga. 8)

Odlucis li biti tvrd u svom stavu i ignorirati svaki podforum na kojem se pojavi i jedno takvo pitanje, vjerujem da ces nas brzo napustiti (kao i Veky). :( Iskreno, ne bih da do toga dodje, no prihvatio sam cinjenicu da i takvi topici imaju smisla (dok god ima ljudi koji ih zele rjesavati) i da radimo vecini korisnika anti-uslugu onakvom roshadom kakvu sam prvobitno izveo. :?

Nadam se da ti nece biti problem ignorirati "problematicna" pitanja na koja si, budimo iskreni, lako mogao i do sada naletjeti ako bi se pojavila prije nego moderator intervenira... :)
mdoko (napisa):
steelworker (napisa):
Dakle, taj podforum ne sluzi za pisanje Rijesite mi zadatak tema (topica) koje se ne pridrzavaju uputa za preglednije pisanje poruka.
Takve teme mozete pisati na odgovarajucem podforumu kolegija iz kojeg je zadatak,

Ako se u nekom podforumu pocnu pojavljivati rijesite-mi-zadatak postovi, ciatv taj podforum leti u moj ignore list.


Ovako, nakon dosta rasprave na Modsima, ipak smo se slozili da nije neki problem otvoriti topic, skuziti da je "rijesite mi zadatak" i zatvoriti ga. Cool

Odlucis li biti tvrd u svom stavu i ignorirati svaki podforum na kojem se pojavi i jedno takvo pitanje, vjerujem da ces nas brzo napustiti (kao i Veky). Sad Iskreno, ne bih da do toga dodje, no prihvatio sam cinjenicu da i takvi topici imaju smisla (dok god ima ljudi koji ih zele rjesavati) i da radimo vecini korisnika anti-uslugu onakvom roshadom kakvu sam prvobitno izveo. Confused

Nadam se da ti nece biti problem ignorirati "problematicna" pitanja na koja si, budimo iskreni, lako mogao i do sada naletjeti ako bi se pojavila prije nego moderator intervenira... Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 17:05 ned, 27. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
Odlucis li biti tvrd u svom stavu i ignorirati svaki podforum na kojem se pojavi i jedno takvo pitanje, vjerujem da ces nas brzo napustiti (kao i Veky). [/quote]

Na ignore listu ce ici oni subforumi na kojima ucestalost takvih postova bude malo veca. Npr. kombinatorika je vec neko vrijeme na toj listi.
vsego (napisa):

Odlucis li biti tvrd u svom stavu i ignorirati svaki podforum na kojem se pojavi i jedno takvo pitanje, vjerujem da ces nas brzo napustiti (kao i Veky).


Na ignore listu ce ici oni subforumi na kojima ucestalost takvih postova bude malo veca. Npr. kombinatorika je vec neko vrijeme na toj listi.



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:59 ned, 27. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mdoko"]Na ignore listu ce ici oni subforumi na kojima ucestalost takvih postova bude malo veca. Npr. kombinatorika je vec neko vrijeme na toj listi.[/quote]

A da li imaš ignore listu za korisnike? Ak' imaš, onda te lijepo molim da metneš i mene na nju (ukoliko me već nisi stavil'). NHF
mdoko (napisa):
Na ignore listu ce ici oni subforumi na kojima ucestalost takvih postova bude malo veca. Npr. kombinatorika je vec neko vrijeme na toj listi.


A da li imaš ignore listu za korisnike? Ak' imaš, onda te lijepo molim da metneš i mene na nju (ukoliko me već nisi stavil'). NHF


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:06 ned, 27. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crni"][quote="mdoko"]Na ignore listu ce ici oni subforumi na kojima ucestalost takvih postova bude malo veca. Npr. kombinatorika je vec neko vrijeme na toj listi.[/quote]
A da li imaš ignore listu za korisnike? Ak' imaš, onda te lijepo molim da metneš i mene na nju (ukoliko me već nisi stavil'). NHF[/quote]

1. :pm: :evil:

2. Forum (na zalost) ne podrzava ignoriranje usera. :?
Crni (napisa):
mdoko (napisa):
Na ignore listu ce ici oni subforumi na kojima ucestalost takvih postova bude malo veca. Npr. kombinatorika je vec neko vrijeme na toj listi.

A da li imaš ignore listu za korisnike? Ak' imaš, onda te lijepo molim da metneš i mene na nju (ukoliko me već nisi stavil'). NHF


1. Poziv za preseljenje u Private Message Evil or Very Mad

2. Forum (na zalost) ne podrzava ignoriranje usera. Confused



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 23:51 ned, 27. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Forum (na zalost) ne podrzava ignoriranje usera. :?[/quote]
Nazalost :verytwisted:
vsego (napisa):
Forum (na zalost) ne podrzava ignoriranje usera. Confused

Nazalost Very twisted



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Forum Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan