Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Kako nabaviti svoju sliku za web?
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Računarski praktikumi (smjer nastavnički)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:21 uto, 17. 5. 2005    Naslov: Kako nabaviti svoju sliku za web? Citirajte i odgovorite

Dakle, ono ocito je - fotkajte se digitalcem i stavite na web. 8)

Ipak, nemaju svi pristup toj blagotvornoj tehnologiji (npr. ja moram posudjivati digitalca :(). Unatoc tome, svoju sliku za web cete lako nabaviti - skinite ju s weba! :shock: :blista:

"[url=http://www.cap.srce.hr/prijava.aspx]Centar za Autorizaciju Prava[/url]" su stranice na kojima mozete vidjeti statistiku vezanu uz svoju studentsku prehranu, a tamo se - o srece i veselja - nalazi i vasa slika (ona s Xice). 8) Desni klik na slicicu i snimite ju za daljnje (zlo)uporabe... ;)

Sretno! :wave:
Dakle, ono ocito je - fotkajte se digitalcem i stavite na web. Cool

Ipak, nemaju svi pristup toj blagotvornoj tehnologiji (npr. ja moram posudjivati digitalca Sad). Unatoc tome, svoju sliku za web cete lako nabaviti - skinite ju s weba! Shocked Reklamiram neku zubnu pastu

"Centar za Autorizaciju Prava" su stranice na kojima mozete vidjeti statistiku vezanu uz svoju studentsku prehranu, a tamo se - o srece i veselja - nalazi i vasa slika (ona s Xice). Cool Desni klik na slicicu i snimite ju za daljnje (zlo)uporabe... Wink

Sretno! Wave



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 12:22 uto, 17. 5. 2005    Naslov: Re: Kako nabaviti svoju sliku za web? Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]"[url=http://www.cap.srce.hr/prijava.aspx]Centar za Autorizaciju Prava[/url]" su stranice na kojima mozete vidjeti statistiku vezanu uz svoju studentsku prehranu, a tamo se - o srece i veselja - nalazi i vasa slika (ona s Xice). 8) Desni klik na slicicu i snimite ju za daljnje (zlo)uporabe... ;)[/quote]
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Već sam misla da svi vide te slike. :D

[size=9]BTW, IMO slika na iksici baš i nije najvjernija slika studenta/studentice. Jel tak?[/size] :wink:
vsego (napisa):
"Centar za Autorizaciju Prava" su stranice na kojima mozete vidjeti statistiku vezanu uz svoju studentsku prehranu, a tamo se - o srece i veselja - nalazi i vasa slika (ona s Xice). Cool Desni klik na slicicu i snimite ju za daljnje (zlo)uporabe... Wink

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Već sam misla da svi vide te slike. Very Happy

BTW, IMO slika na iksici baš i nije najvjernija slika studenta/studentice. Jel tak? Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:26 uto, 17. 5. 2005    Naslov: Re: Kako nabaviti svoju sliku za web? Citirajte i odgovorite

[quote="buba"][size=9]BTW, IMO slika na iksici baš i nije najvjernija slika studenta/studentice. Jel tak?[/size] :wink:[/quote]

Bila je, u doba dok smo Ruzica i ja to slikali. 8)
buba (napisa):
BTW, IMO slika na iksici baš i nije najvjernija slika studenta/studentice. Jel tak? Wink


Bila je, u doba dok smo Ruzica i ja to slikali. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 17:36 sri, 18. 5. 2005    Naslov: Re: Kako nabaviti svoju sliku za web? Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Bila je, u doba dok smo Ruzica i ja to slikali. 8)[/quote]
:OT: A je li? :D
vsego (napisa):
Bila je, u doba dok smo Ruzica i ja to slikali. Cool

Off-topic A je li? Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 11:37 čet, 19. 5. 2005    Naslov: Re: Kako nabaviti svoju sliku za web? Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Bila je, u doba dok smo Ruzica i ja to slikali. 8)[/quote]

Jadni brucosi :wink:
vsego (napisa):
Bila je, u doba dok smo Ruzica i ja to slikali. Cool


Jadni brucosi Wink



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:48 čet, 19. 5. 2005    Naslov: Re: Kako nabaviti svoju sliku za web? Citirajte i odgovorite

[quote="mdoko"][quote="vsego"]Bila je, u doba dok smo Ruzica i ja to slikali. 8)[/quote]
Jadni brucosi :wink:[/quote]

Thou hast no idea. :D

Da stvar bude gora, mi smo radili i na prvom slikanju, dakle ne [b]samo[/b] s brucosima, nego sa svima koji su imali pravo na Xicu! :shock:
mdoko (napisa):
vsego (napisa):
Bila je, u doba dok smo Ruzica i ja to slikali. Cool

Jadni brucosi Wink


Thou hast no idea. Very Happy

Da stvar bude gora, mi smo radili i na prvom slikanju, dakle ne samo s brucosima, nego sa svima koji su imali pravo na Xicu! Shocked



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Računarski praktikumi (smjer nastavnički) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan