Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

zadaća
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
hexy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2002. (09:39:35)
Postovi: (8A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 0:32 pet, 14. 3. 2003    Naslov: zadaća Citirajte i odgovorite

Hello !!!

Asistentica nam stalno govori da će bit zadaća na netu, a te zadaće nema i nema.... Neki bi htjeli počet vježbati..... :)
Hello !!!

Asistentica nam stalno govori da će bit zadaća na netu, a te zadaće nema i nema.... Neki bi htjeli počet vježbati..... Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 21:50 sri, 19. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

bas si...joj.......
bas si...joj.......



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:48 sri, 19. 3. 2003    Naslov: Re: zadaća Citirajte i odgovorite

[quote="hexy"]Asistentica nam stalno govori da će bit zadaća na netu, a te zadaće nema i nema.... Neki bi htjeli počet vježbati..... :)[/quote]

Koliko mi je poznato, ekipa iz LA ne pohodi ovaj Forum. Ako sam slucajno pogrijesio, ispricavam se unapriijed.

Dakle, za ovo ipak treba pitati nekoga od asistenata na LA, najbolje samu asistenticu o kojoj je rijec. Molim te, postaj ovdje odgovor, tako da i ostali budu obavijesteni. :)

Hvala. :)
hexy (napisa):
Asistentica nam stalno govori da će bit zadaća na netu, a te zadaće nema i nema.... Neki bi htjeli počet vježbati..... Smile


Koliko mi je poznato, ekipa iz LA ne pohodi ovaj Forum. Ako sam slucajno pogrijesio, ispricavam se unapriijed.

Dakle, za ovo ipak treba pitati nekoga od asistenata na LA, najbolje samu asistenticu o kojoj je rijec. Molim te, postaj ovdje odgovor, tako da i ostali budu obavijesteni. Smile

Hvala. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
anajiraM
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2002. (16:29:26)
Postovi: (B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:31 ned, 23. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

......zadace LA nece biti na netu.....bar sto se tice one koju smo dobivali proteklih nekoliko tjedana....pa ili traziti svoju asistenticu da ti da ili prepisi od nekog ko je dobio te zadace....
......zadace LA nece biti na netu.....bar sto se tice one koju smo dobivali proteklih nekoliko tjedana....pa ili traziti svoju asistenticu da ti da ili prepisi od nekog ko je dobio te zadace....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hexy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2002. (09:39:35)
Postovi: (8A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 13:41 pet, 28. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zadaća iz linearne se može kupiti u skriptarnici za 30 lp :))
Zadaća iz linearne se može kupiti u skriptarnici za 30 lp Smile)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan