Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Narkotici
Idite na 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  

Za ili protiv legalizacije
Teske droge
25%
 25%  [ 8 ]
Samo lake droge
37%
 37%  [ 12 ]
Ostaviti kako je
37%
 37%  [ 12 ]
Ukupno glasova : 32

Autor/ica Poruka
Markec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (14:49:45)
Postovi: (134)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 37 - 40

PostPostano: 17:58 uto, 8. 4. 2003    Naslov: Narkotici Citirajte i odgovorite

Pitanje je jednostavno, mozete i iskomentirat svoje misljenje...
Pitanje je jednostavno, mozete i iskomentirat svoje misljenje...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:41 uto, 8. 4. 2003    Naslov: Re: Narkotici Citirajte i odgovorite

[quote="Markec"]Pitanje je jednostavno, mozete i iskomentirat svoje misljenje...[/quote]

Pitanje "[i]Za ili protiv...[/i]" je malo neprikladno. Odgovorih uz pretpostavku da je pitanje "[i]Sto biste legalizirali?[/i]".

Odgovor: Teske droge.
Objasnjenje: Ako budale hoce masno platiti za ubit' se, neka bar drzava dobije porez. 8)
Markec (napisa):
Pitanje je jednostavno, mozete i iskomentirat svoje misljenje...


Pitanje "Za ili protiv..." je malo neprikladno. Odgovorih uz pretpostavku da je pitanje "Sto biste legalizirali?".

Odgovor: Teske droge.
Objasnjenje: Ako budale hoce masno platiti za ubit' se, neka bar drzava dobije porez. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:27 uto, 8. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Što podrazumijevaš pod pojmom "lake droge"?
Valjda pod pojmom "teške droge" podrazumijevaš sve živo, ali šta (tebi) znači "lake droge"?
Što podrazumijevaš pod pojmom "lake droge"?
Valjda pod pojmom "teške droge" podrazumijevaš sve živo, ali šta (tebi) znači "lake droge"?



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 20:26 uto, 8. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja svoj glas argumentiram isto kao i vsego...
:wink:
ja svoj glas argumentiram isto kao i vsego...
Wink



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Markec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (14:49:45)
Postovi: (134)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 37 - 40

PostPostano: 20:28 uto, 8. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako legaliziras teske droge mislim da je logicno da ces uz to legalizirat i lake...

Lake droge:
trava, bonkasi, speed...tralala
Teske droge:
bjelinđa, crack, žuto, tripovi...

Moje misljenje je da bi se trebalo sve legaizirat ne samo zbog poreza( :lol: ) nego iz razloga:
1.sto bi to upropastilo dilere
2.kontrolirala bi se cistoca zutog i bjelog (ekipa koja se navukla nebi sam tak napravila overdoze)
3.zabranjeno voce je uvijek slatko (manje privlacno srednjoskolcima koji hoce sve isprobat)

Uostalom nije logicno imat legaliziran alkohol i cigarete koji vas također ubijaju (alkohol može iz prve),a neimat legalizirane ostale supstance samo zato jer nisu u sirokoj uporabi tj. zato sto za njih ne postoji veliki proizvođač. (tvornice duhana, tvornice alkohola)
Ako legaliziras teske droge mislim da je logicno da ces uz to legalizirat i lake...

Lake droge:
trava, bonkasi, speed...tralala
Teske droge:
bjelinđa, crack, žuto, tripovi...

Moje misljenje je da bi se trebalo sve legaizirat ne samo zbog poreza( Laughing ) nego iz razloga:
1.sto bi to upropastilo dilere
2.kontrolirala bi se cistoca zutog i bjelog (ekipa koja se navukla nebi sam tak napravila overdoze)
3.zabranjeno voce je uvijek slatko (manje privlacno srednjoskolcima koji hoce sve isprobat)

Uostalom nije logicno imat legaliziran alkohol i cigarete koji vas također ubijaju (alkohol može iz prve),a neimat legalizirane ostale supstance samo zato jer nisu u sirokoj uporabi tj. zato sto za njih ne postoji veliki proizvođač. (tvornice duhana, tvornice alkohola)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:15 uto, 8. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Naravno da porez nije kljucan. ;)

Slazem se s Markecovom argumentacijom. Ne u potpunosti, ali to je (isto kao i moj prethodni post) pojednostavljeni text. Za full argumentaciju bi se mogla knjiga napisati, ali osnovno (po meni) je: [i]Svaki covjek bi trebao biti vlasnik svog zivota i zivjeti ga kako god zeli, dok god time ne ugrozava isto pravo drugog covjeka.[/i] 8)

Prilicno jednostavno, a opet - ne vidim kako tome (efikasno) proturjeciti... :roll:

P.S. Zar svi Forumasi podrzavaju "teske droge"? :twisted:
Naravno da porez nije kljucan. Wink

Slazem se s Markecovom argumentacijom. Ne u potpunosti, ali to je (isto kao i moj prethodni post) pojednostavljeni text. Za full argumentaciju bi se mogla knjiga napisati, ali osnovno (po meni) je: Svaki covjek bi trebao biti vlasnik svog zivota i zivjeti ga kako god zeli, dok god time ne ugrozava isto pravo drugog covjeka. Cool

Prilicno jednostavno, a opet - ne vidim kako tome (efikasno) proturjeciti... Rolling Eyes

P.S. Zar svi Forumasi podrzavaju "teske droge"? Twisted Evil



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:34 uto, 8. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja ne bih ništa legaliziro.
Dekriminaliziro bih (možda, zapravo vrlo vjerojatno) samo marihuanu.

Dakle glasam za ono pod tri.
(happy vsego :lol:)
Ja ne bih ništa legaliziro.
Dekriminaliziro bih (možda, zapravo vrlo vjerojatno) samo marihuanu.

Dakle glasam za ono pod tri.
(happy vsego Laughing)



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Markec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (14:49:45)
Postovi: (134)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 37 - 40

PostPostano: 22:36 uto, 8. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Pitanje "Za ili protiv..." je malo neprikladno. Odgovorih uz pretpostavku da je pitanje "Sto biste legalizirali?". [/quote]


slazem se, al eto...

[quote="vsego"]
Svaki covjek bi trebao biti vlasnik svog zivota i zivjeti ga kako god zeli, dok god time ne ugrozava isto pravo drugog covjeka[/quote]

Duboko (Otkud si to prepiso? :lol: )


btw sori za onaj moj double post ak mozes (vsego) zbrisi ga, neznam kako li ga stvorih...
vsego (napisa):
Pitanje "Za ili protiv..." je malo neprikladno. Odgovorih uz pretpostavku da je pitanje "Sto biste legalizirali?".



slazem se, al eto...

vsego (napisa):

Svaki covjek bi trebao biti vlasnik svog zivota i zivjeti ga kako god zeli, dok god time ne ugrozava isto pravo drugog covjeka


Duboko (Otkud si to prepiso? Laughing )


btw sori za onaj moj double post ak mozes (vsego) zbrisi ga, neznam kako li ga stvorih...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Potor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2002. (13:23:45)
Postovi: (2E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 0:29 sri, 9. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja se najvolem trogerisat sa struju. Odma mi krv bolje procirkuliše. Uf, al bi sade nekog napala! :crazyeyes:
Ja se najvolem trogerisat sa struju. Odma mi krv bolje procirkuliše. Uf, al bi sade nekog napala! #Crazy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 0:49 sri, 9. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Potor"]Ja se najvolem trogerisat sa struju. Odma mi krv bolje procirkuliše. Uf, al bi sade nekog napala! :crazyeyes:[/quote]
Potor, the lovable rascall :D
Potor (napisa):
Ja se najvolem trogerisat sa struju. Odma mi krv bolje procirkuliše. Uf, al bi sade nekog napala! #Crazy

Potor, the lovable rascall Very Happy



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Potor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2002. (13:23:45)
Postovi: (2E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 1:01 sri, 9. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]Potor, the lovable rascall :D[/quote]
:sun:
C'Tebo (napisa):
Potor, the lovable rascall Very Happy

Veselo sunce


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
rea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (19:16:33)
Postovi: (88)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 13:01 sri, 9. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

He-he, Markec, dobar si.. Inace bonkasi i zina spadaju pod teske droge :roll: !! Al, u potpunosti se slazem s tobom.. :wink:
He-he, Markec, dobar si.. Inace bonkasi i zina spadaju pod teske droge Rolling Eyes !! Al, u potpunosti se slazem s tobom.. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Markec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (14:49:45)
Postovi: (134)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 37 - 40

PostPostano: 19:39 sri, 9. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="rea"]Inace bonkasi i zina spadaju pod teske droge [/quote]

Uzimam to ovak; sta nije dovoljno jako da te srusi s nogu nije teska droga... :D osim toga 505 s crtom i brzina su samo korisne stvarcice ak hoces skinut koju kilu :)
rea (napisa):
Inace bonkasi i zina spadaju pod teske droge


Uzimam to ovak; sta nije dovoljno jako da te srusi s nogu nije teska droga... Very Happy osim toga 505 s crtom i brzina su samo korisne stvarcice ak hoces skinut koju kilu Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 21:55 sri, 9. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

uclanite se u crveni kriz, dobite karticu sa kojima mozete podizati ciste šprice
uclanite se u crveni kriz, dobite karticu sa kojima mozete podizati ciste šprice


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
rea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (19:16:33)
Postovi: (88)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 16:06 čet, 10. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"]uclanite se u crveni kriz, dobite karticu sa kojima mozete podizati ciste šprice[/quote]

Pa kaj mi nisi prije rekao!?!?!?
Lord Sirius (napisa):
uclanite se u crveni kriz, dobite karticu sa kojima mozete podizati ciste šprice


Pa kaj mi nisi prije rekao!?!?!?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Potor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2002. (13:23:45)
Postovi: (2E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 20:48 čet, 10. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Markec"][quote="rea"]Inace bonkasi i zina spadaju pod teske droge [/quote]

Uzimam to ovak; sta nije dovoljno jako da te srusi s nogu nije teska droga... :D osim toga 505 s crtom i brzina su samo korisne stvarcice ak hoces skinut koju kilu :)[/quote]

Ajde molim te izjedi 7 bombona 3 grama speeda, pa to malo još zalij alkoholom pa ostani na nogama. Pa nas pokušaj izvjestiti o tome.

[b]Admin edit:[/b]

Potor je malo zabrazdila i pokazala nam kako joj je pristojno ophodjenje s kolegama prilicno strana kategorija. Zato ispilih van veci dio njezinog originalnog posta.

Da se razumijemo, [b]TAKVO PONASANJE NA FORUMU [u]NECU TRPITI[/u][/b] :!: U kratko: Potor, sredi se, a osobne obracune prenesi u PMove i/ili e-mail. [b]Ovo se odnosi na [u]sve[/u] (f)lamere![/b] :x :evil: :x

P.S. Drago mi je da Markec nije reagirao i hvala mu na tome. :) (mozda samo nije vidio post; ne znam i ne zanima me)

[b]a Potor na ovo veli:[/b]

Ma, bez brige... nebum vise... malo sam osjetljiva kad netko ima ovako bezobziran stav prema uništavanju sebe & svog zdravlja, te života... I have seen death :( i ne želim opet. :( :cry:
Markec (napisa):
rea (napisa):
Inace bonkasi i zina spadaju pod teske droge


Uzimam to ovak; sta nije dovoljno jako da te srusi s nogu nije teska droga... Very Happy osim toga 505 s crtom i brzina su samo korisne stvarcice ak hoces skinut koju kilu Smile


Ajde molim te izjedi 7 bombona 3 grama speeda, pa to malo još zalij alkoholom pa ostani na nogama. Pa nas pokušaj izvjestiti o tome.

Admin edit:

Potor je malo zabrazdila i pokazala nam kako joj je pristojno ophodjenje s kolegama prilicno strana kategorija. Zato ispilih van veci dio njezinog originalnog posta.

Da se razumijemo, TAKVO PONASANJE NA FORUMU NECU TRPITI Exclamation U kratko: Potor, sredi se, a osobne obracune prenesi u PMove i/ili e-mail. Ovo se odnosi na sve (f)lamere! Mad Evil or Very Mad Mad

P.S. Drago mi je da Markec nije reagirao i hvala mu na tome. Smile (mozda samo nije vidio post; ne znam i ne zanima me)

a Potor na ovo veli:

Ma, bez brige... nebum vise... malo sam osjetljiva kad netko ima ovako bezobziran stav prema uništavanju sebe & svog zdravlja, te života... I have seen death Sad i ne želim opet. Sad Crying or Very sad




Zadnja promjena: Potor; 9:30 pet, 11. 4. 2003; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Potor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2002. (13:23:45)
Postovi: (2E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:00 čet, 10. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

i ontopic... može samo legalizacija marihuane...
i ontopic... može samo legalizacija marihuane...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Baba Trachara
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 04. 2003. (23:02:52)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 23:39 čet, 10. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[b]RECITE DA NEDROGIRANJU![/b]

Ja bih to sve ukinula. Pa nek se ljudi vrate na one stare nacine izbjegavanja stvarnosti. Treba usrid ljeta kopat cijeli dan u polju, pa kad te sunce ofuri, ima da ti bude super i bolje nego s bilo kojoj kemikalijom. Uz to, ako kopas u kukuruzu, pa odes kenj.., pa te ono ostro lisce kukuruza pocese po ledjima i licu i guzi, to je ljudi fenomenalan osjecaj. Kakva droga. Imas osjecaj ko da mravi secu po tebi. A onda skuzis da zaista cucis u mravinjaku. Milina! Sve te ono trnci prolaze. Onda popijes vode da dodjes k sebi. Ali, prekasno shvatis da se voda na suncu ne pregrijala, nego da je prokuhala, pa ubacis koje zrno kave, pa popijes kavicu. I onda se smraci pa odes doma. Usput, truskajuci se u traktoru, zvaces duvan. Kad konacno udjes pod svoj dragi krov, hladovinu najmiliju, natocis si rakiju da se okrijepis poslije vecere. A onda ti dodje komsija pa popijes jos jednu, pa jos jednu... i tako zaredas... onda krenes spavat pa shvatis da nemres jer ti se soba vrti a i smrdi ti iz usta a i cijeli smrdis jer si bio cijeli dan u polju pa si se nalokao rakije i nisi se sjetio otusirat. A moras spavat jer ujutro u zoru opet moras u polje orat. U tu svrhu popijes 2-3 tablete za spavanje. Ujutro se probudis s glavoboljom, pa prije odlaska popijes pola litre kave i 2-3 tablete protiv glavobolje.
[color=darkred][b]Sto ce nam droge kad se trujemo i bez njih?[/b][/color]
A za one koji nemaju polje: sigurno i vi to sve konzumirate!
Uzivajte!
RECITE DA NEDROGIRANJU!

Ja bih to sve ukinula. Pa nek se ljudi vrate na one stare nacine izbjegavanja stvarnosti. Treba usrid ljeta kopat cijeli dan u polju, pa kad te sunce ofuri, ima da ti bude super i bolje nego s bilo kojoj kemikalijom. Uz to, ako kopas u kukuruzu, pa odes kenj.., pa te ono ostro lisce kukuruza pocese po ledjima i licu i guzi, to je ljudi fenomenalan osjecaj. Kakva droga. Imas osjecaj ko da mravi secu po tebi. A onda skuzis da zaista cucis u mravinjaku. Milina! Sve te ono trnci prolaze. Onda popijes vode da dodjes k sebi. Ali, prekasno shvatis da se voda na suncu ne pregrijala, nego da je prokuhala, pa ubacis koje zrno kave, pa popijes kavicu. I onda se smraci pa odes doma. Usput, truskajuci se u traktoru, zvaces duvan. Kad konacno udjes pod svoj dragi krov, hladovinu najmiliju, natocis si rakiju da se okrijepis poslije vecere. A onda ti dodje komsija pa popijes jos jednu, pa jos jednu... i tako zaredas... onda krenes spavat pa shvatis da nemres jer ti se soba vrti a i smrdi ti iz usta a i cijeli smrdis jer si bio cijeli dan u polju pa si se nalokao rakije i nisi se sjetio otusirat. A moras spavat jer ujutro u zoru opet moras u polje orat. U tu svrhu popijes 2-3 tablete za spavanje. Ujutro se probudis s glavoboljom, pa prije odlaska popijes pola litre kave i 2-3 tablete protiv glavobolje.
Sto ce nam droge kad se trujemo i bez njih?
A za one koji nemaju polje: sigurno i vi to sve konzumirate!
Uzivajte!



_________________
Vi ste moja omiljena zanimacija!
Hi hi hi!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Markec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (14:49:45)
Postovi: (134)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 37 - 40

PostPostano: 11:22 pet, 11. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Potor"]Ajde molim te izjedi 7 bombona 3 grama speeda, pa to malo još zalij alkoholom pa ostani na nogama. Pa nas pokušaj izvjestiti o tome. [/quote]

Zasto pretjerujes?
Jesi znala da ako pojedes 1kg najobicnije kuhinjske soli mozes umrijeti u roku nula - a sol niko normalan nece zabranit - svachas?

[quote="Potor"]malo sam osjetljiva kad netko ima ovako bezobziran stav prema uništavanju sebe & svog zdravlja, te života... [/quote]

Ajd probaj shvatit salu... (bilo je :D u mom postu)

[quote="vsego"]P.S. Drago mi je da Markec nije reagirao i hvala mu na tome. (mozda samo nije vidio post; ne znam i ne zanima me) [/quote]

nisam ga vidio a i da jesam... nebi izazvo flame- mislim da smo oko toga dosta vec pricali - i'm cool

[quote="Potor"]i ontopic... može samo legalizacija marihuane...[/quote]
Zasto marihuana da, a ostale stvari ne?
Potor (napisa):
Ajde molim te izjedi 7 bombona 3 grama speeda, pa to malo još zalij alkoholom pa ostani na nogama. Pa nas pokušaj izvjestiti o tome.


Zasto pretjerujes?
Jesi znala da ako pojedes 1kg najobicnije kuhinjske soli mozes umrijeti u roku nula - a sol niko normalan nece zabranit - svachas?

Potor (napisa):
malo sam osjetljiva kad netko ima ovako bezobziran stav prema uništavanju sebe & svog zdravlja, te života...


Ajd probaj shvatit salu... (bilo je Very Happy u mom postu)

vsego (napisa):
P.S. Drago mi je da Markec nije reagirao i hvala mu na tome. (mozda samo nije vidio post; ne znam i ne zanima me)


nisam ga vidio a i da jesam... nebi izazvo flame- mislim da smo oko toga dosta vec pricali - i'm cool

Potor (napisa):
i ontopic... može samo legalizacija marihuane...

Zasto marihuana da, a ostale stvari ne?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:38 pet, 11. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Potor"]Ma, bez brige... nebum vise... malo sam osjetljiva kad netko ima ovako bezobziran stav prema uništavanju sebe & svog zdravlja, te života... I have seen death :( i ne želim opet. :( :cry:[/quote]

Poanta mog stava (a cini mi se i Markecovog) je da covjek ima pravo sam odluciti. Ako ti hoces skociti s mosta, tko sam ja da te u tome sprjecavam? 8)

Samo to, inace [b]jesam protiv drogiranja[/b]. Ali to treba biti izbor pojedinca, a ne nametnuto zakonom... :|
Potor (napisa):
Ma, bez brige... nebum vise... malo sam osjetljiva kad netko ima ovako bezobziran stav prema uništavanju sebe & svog zdravlja, te života... I have seen death Sad i ne želim opet. Sad Crying or Very sad


Poanta mog stava (a cini mi se i Markecovog) je da covjek ima pravo sam odluciti. Ako ti hoces skociti s mosta, tko sam ja da te u tome sprjecavam? Cool

Samo to, inace jesam protiv drogiranja. Ali to treba biti izbor pojedinca, a ne nametnuto zakonom... Neutral



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Stranica 1 / 5.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan