Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

proslogodisnji kolokviji & some other stuff
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:37 čet, 27. 3. 2003    Naslov: proslogodisnji kolokviji & some other stuff Citirajte i odgovorite

koliko sam skontao prosle se godine pisalo tri kolokvija neki/svi na racunalima, a ove godine cemo piskarat po papiru dva puta....

koliko mi je poznato C se predaje tek od prosle godine dakle u skriptarnici bi trebala biti ta tri kolokvija. ja ih nisam uspio nac pa molim neku dobru dusu da ih stavi na web.
usto, zanima me oce li ovogodisnji kolokvij bit slican tim lanjskim. naime ono sto me "brine" jest da cemo imati vjezbe 4! puta prije kolokvija. mislim, sta se moze naucit u 4 puta? na kojoj ce razini bit taj kolokvij, oce bit teorije? pogledao sam sve dostupne rokove i moram reci da su gotovo svi zadaci daleko iznad razine znanja koje se moze steci u 8*45min

eto :D

update: hvala asis. Matku na proslogodisnjim kolokvijima ....
koliko sam skontao prosle se godine pisalo tri kolokvija neki/svi na racunalima, a ove godine cemo piskarat po papiru dva puta....

koliko mi je poznato C se predaje tek od prosle godine dakle u skriptarnici bi trebala biti ta tri kolokvija. ja ih nisam uspio nac pa molim neku dobru dusu da ih stavi na web.
usto, zanima me oce li ovogodisnji kolokvij bit slican tim lanjskim. naime ono sto me "brine" jest da cemo imati vjezbe 4! puta prije kolokvija. mislim, sta se moze naucit u 4 puta? na kojoj ce razini bit taj kolokvij, oce bit teorije? pogledao sam sve dostupne rokove i moram reci da su gotovo svi zadaci daleko iznad razine znanja koje se moze steci u 8*45min

eto Very Happy

update: hvala asis. Matku na proslogodisnjim kolokvijima ....



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Markec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (14:49:45)
Postovi: (134)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 37 - 40

PostPostano: 22:56 uto, 8. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Get a grip man, goddamnit! :silly:
Pa nece bit to taaaak teskoo...

[quote="Gordan"]mislim, sta se moze naucit u 4 puta? [/quote]
[b]Sve ono sta ti treba[/b]


btw nemam kolokvija :(
Get a grip man, goddamnit! #Silly
Pa nece bit to taaaak teskoo...

Gordan (napisa):
mislim, sta se moze naucit u 4 puta?

Sve ono sta ti treba


btw nemam kolokvija Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:07 sri, 9. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni se cini malo cudnovato, ali cuh od nekih studenata da je gotovo nemoguce cuti sto ce biti na kolokviju. :shock: Kao, da sluzbene informacije glase nekako u stilu "[i]Proslogodisnji kolokviji vam nece pomoci, jer ce ove godine biti skroz drugacije[/i]" i tsl. :shock: :shock: :shock:

Je l' to istina i, ako je, je l' itko uspio stogod korisno saznati, pa da podijeli s ostalim Forumasima? :?
Meni se cini malo cudnovato, ali cuh od nekih studenata da je gotovo nemoguce cuti sto ce biti na kolokviju. Shocked Kao, da sluzbene informacije glase nekako u stilu "Proslogodisnji kolokviji vam nece pomoci, jer ce ove godine biti skroz drugacije" i tsl. Shocked Shocked Shocked

Je l' to istina i, ako je, je l' itko uspio stogod korisno saznati, pa da podijeli s ostalim Forumasima? Confused



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 9:34 sri, 9. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

tocno tako! nitko nam nije reko sta ce tocno biti, ali "proslogodisnji kolokvij nam nece pomoc"
s druge strane pak, imali smo vjezbe 4 puta (neki i manje) pa ne moze bas bit nekih pretjeranih iznenadjenja
tocno tako! nitko nam nije reko sta ce tocno biti, ali "proslogodisnji kolokvij nam nece pomoc"
s druge strane pak, imali smo vjezbe 4 puta (neki i manje) pa ne moze bas bit nekih pretjeranih iznenadjenja



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:43 sri, 9. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gordan"]s druge strane pak, imali smo vjezbe 4 puta (neki i manje) pa ne moze bas bit nekih pretjeranih iznenadjenja[/quote]

Ma, to je ok. Ali sto je s pravom studenta da zna sto ce ga se pitati na ispitu (a kolokvij [b]je[/b] vrsta ispita)? :(
Gordan (napisa):
s druge strane pak, imali smo vjezbe 4 puta (neki i manje) pa ne moze bas bit nekih pretjeranih iznenadjenja


Ma, to je ok. Ali sto je s pravom studenta da zna sto ce ga se pitati na ispitu (a kolokvij je vrsta ispita)? Sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 13:08 sri, 9. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="Gordan"]s druge strane pak, imali smo vjezbe 4 puta (neki i manje) pa ne moze bas bit nekih pretjeranih iznenadjenja[/quote]

Ma, to je ok. Ali sto je s pravom studenta da zna sto ce ga se pitati na ispitu (a kolokvij [b]je[/b] vrsta ispita)? :([/quote]
Pih, svašta :D :lol:
"Prava studenta", to se jede?
vsego (napisa):
Gordan (napisa):
s druge strane pak, imali smo vjezbe 4 puta (neki i manje) pa ne moze bas bit nekih pretjeranih iznenadjenja


Ma, to je ok. Ali sto je s pravom studenta da zna sto ce ga se pitati na ispitu (a kolokvij je vrsta ispita)? Sad

Pih, svašta Very Happy Laughing
"Prava studenta", to se jede?



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Markec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (14:49:45)
Postovi: (134)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 37 - 40

PostPostano: 19:30 sri, 9. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma bit ce ti shemice tipa koristenje:

[color=yellow]if
swich
printf
scanf
operacije s brojevima * - + / || && %[/color]


nish posebno, reko sam vam da se netrebate uzrujavat al vi...ccc..
Ma bit ce ti shemice tipa koristenje:

if
swich
printf
scanf
operacije s brojevima * - + / || && %



nish posebno, reko sam vam da se netrebate uzrujavat al vi...ccc..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 8:44 čet, 10. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]"Prava studenta", to se jede?[/quote]

Ne, to je ono za sto ce se vas SZ izboriti ako ih lijepo zamolite. :P

Ovako: tu je puno ljudi zvocalo protiv SZa. Mene zanima koliko vas je od njih trazilo konkretnu akciju (npr. je l' se netko SZu zalio da vam ne zele reci sto ce vas ispitivati na kolokviju iz C-a)? :?

Mislim da su "prava studenata" prilicno suvisla stvar, ali vam ih nitko nece pokloniti. Morate se sami potruditi, pa makar to znacilo samo upucivanje zalbi, molibi i sl. SZu.

Tek ako izostane njihova akcija, imate pravo prigovarati da "[i]nista ne rade[/i]" i slicno sto ste im predbacivali.

Oni ovaj Forum ne zele koristiti, dakle morate im se javiti na jedan od Famoznih Osam Nacina... ;)

[quote="Markec"]Ma bit ce ti shemice tipa koristenje:
if
swich
printf
scanf
operacije s brojevima * - + / || && %[/quote]

Ponavljam staru molbu: vecina ljudi koristi svijetle sheme, pa nemojte koristiti svijetle boje za text osim kad je bas nuzno. Postovi ipak trebaju biti citljivi za vecinu. :) Recimo, boldanje je puno bolji nacin naglasavanja. Thanx!

Preporucam da nastavak ovog topica (tj. originalne teme) potrazite [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=489]ovdje[/url].
C'Tebo (napisa):
"Prava studenta", to se jede?


Ne, to je ono za sto ce se vas SZ izboriti ako ih lijepo zamolite. Razz

Ovako: tu je puno ljudi zvocalo protiv SZa. Mene zanima koliko vas je od njih trazilo konkretnu akciju (npr. je l' se netko SZu zalio da vam ne zele reci sto ce vas ispitivati na kolokviju iz C-a)? Confused

Mislim da su "prava studenata" prilicno suvisla stvar, ali vam ih nitko nece pokloniti. Morate se sami potruditi, pa makar to znacilo samo upucivanje zalbi, molibi i sl. SZu.

Tek ako izostane njihova akcija, imate pravo prigovarati da "nista ne rade" i slicno sto ste im predbacivali.

Oni ovaj Forum ne zele koristiti, dakle morate im se javiti na jedan od Famoznih Osam Nacina... Wink

Markec (napisa):
Ma bit ce ti shemice tipa koristenje:
if
swich
printf
scanf
operacije s brojevima * - + / || && %


Ponavljam staru molbu: vecina ljudi koristi svijetle sheme, pa nemojte koristiti svijetle boje za text osim kad je bas nuzno. Postovi ipak trebaju biti citljivi za vecinu. Smile Recimo, boldanje je puno bolji nacin naglasavanja. Thanx!

Preporucam da nastavak ovog topica (tj. originalne teme) potrazite ovdje.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Potor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2002. (13:23:45)
Postovi: (2E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 9:54 pet, 11. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]"[i]Proslogodisnji kolokviji vam nece pomoci, jer ce ove godine biti skroz drugacije[/i]"[/quote] Ja sam čula suprotno... tipa: [i]Proučite si prošlogodišnje kolokvije, jer su ovogodišnji sumnjivo slični[/i]
:???:
vsego (napisa):
"Proslogodisnji kolokviji vam nece pomoci, jer ce ove godine biti skroz drugacije"
Ja sam čula suprotno... tipa: Proučite si prošlogodišnje kolokvije, jer su ovogodišnji sumnjivo slični
Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan