Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

studenti PMF-a ne podržavaju svog predstavnika

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 11:31 pon, 14. 4. 2003    Naslov: studenti PMF-a ne podržavaju svog predstavnika Citirajte i odgovorite

NOVOSTI > Sveučilište utorak, 08. travanj, 2003.

Studenti PMF-a ne podržavaju svog predstavnika!
Studentski predstavnici u vijecima nekih odsjeka PMF-a izrazavaju nezadovoljstvo natjecajem SZ-Zg za financiranje studentskih projekata...

Biolozi i geografi u svom dopisu kažu da predstavnici u Fakultetskom vijeću PMF-a, izabrani na nedavnim studentskim izborima, ne zastupaju njihove interese. Ističu da je natječaj SZ-Zg za financiranje studentskih projekata sporan jer je nezavisna komisija imala samo savjetodavnu ulogu, dok je proračun zapravo donio samo uski krug ljudi u Predsjedništvu sveučilišnog Studentskog zbora.

Mnogo oštrije reakcije dolaze iz studentskih udruga koje djeluju na PMF-u. Udruga studenata biologije – BIUS, Klub studenata geografije Zagreb, Studentska sekcija Hrvatskog fizikalnog društva i GAUSS – Udruga studenata PMF-a nazivaju natječaj SZ-Zg uvredom za studente PMF-a, sramotom za Sveučilište i udarcem za budućnost hrvatske znanosti. Ističu da treba podržavati stručne, znanstveno orijentirane studentske projekte, što nije bio slučaj. Osvrću se na činjenicu su svim projektima s PMF-Matematičkog odjela dodijeljena su sredstva, iako nisu bili predani u skladu s odredbama natječaja, odnosno nije ih evaluirala podružnica SZ-a na PMF-u.

Dopise studenata PMF-a pročitajte ovdje (biolozi, geografi, udruge). Podsjećamo da je trenutni predstavnik studenata PMF-a Petar Bezjak, ujedno predsjednik SZ-Zg, te predsjednik Hrvatskog studentskog zbora.

Sa naslovnice na www.student.hr
NOVOSTI > Sveučilište utorak, 08. travanj, 2003.

Studenti PMF-a ne podržavaju svog predstavnika!
Studentski predstavnici u vijecima nekih odsjeka PMF-a izrazavaju nezadovoljstvo natjecajem SZ-Zg za financiranje studentskih projekata...

Biolozi i geografi u svom dopisu kažu da predstavnici u Fakultetskom vijeću PMF-a, izabrani na nedavnim studentskim izborima, ne zastupaju njihove interese. Ističu da je natječaj SZ-Zg za financiranje studentskih projekata sporan jer je nezavisna komisija imala samo savjetodavnu ulogu, dok je proračun zapravo donio samo uski krug ljudi u Predsjedništvu sveučilišnog Studentskog zbora.

Mnogo oštrije reakcije dolaze iz studentskih udruga koje djeluju na PMF-u. Udruga studenata biologije – BIUS, Klub studenata geografije Zagreb, Studentska sekcija Hrvatskog fizikalnog društva i GAUSS – Udruga studenata PMF-a nazivaju natječaj SZ-Zg uvredom za studente PMF-a, sramotom za Sveučilište i udarcem za budućnost hrvatske znanosti. Ističu da treba podržavati stručne, znanstveno orijentirane studentske projekte, što nije bio slučaj. Osvrću se na činjenicu su svim projektima s PMF-Matematičkog odjela dodijeljena su sredstva, iako nisu bili predani u skladu s odredbama natječaja, odnosno nije ih evaluirala podružnica SZ-a na PMF-u.

Dopise studenata PMF-a pročitajte ovdje (biolozi, geografi, udruge). Podsjećamo da je trenutni predstavnik studenata PMF-a Petar Bezjak, ujedno predsjednik SZ-Zg, te predsjednik Hrvatskog studentskog zbora.

Sa naslovnice na www.student.hr


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:10 pon, 14. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Napomenuo bih samo da Matematika ne spada u PMF. :shock:

Koliko znam, kod nas se nitko nista ne buni (osim par topica na Forumu, ali i to je utihnulo). Uostalom, zna li itko o kakvim je projektima rijec i - puno vaznije - da li je itko od nasih studentata aplicirao? :?
Napomenuo bih samo da Matematika ne spada u PMF. Shocked

Koliko znam, kod nas se nitko nista ne buni (osim par topica na Forumu, ali i to je utihnulo). Uostalom, zna li itko o kakvim je projektima rijec i - puno vaznije - da li je itko od nasih studentata aplicirao? Confused



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bingo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2002. (18:03:08)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 22:10 pon, 14. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"] Uostalom, zna li itko o kakvim je projektima rijec [/quote]

Citao sam neki dan u Jutarnjem da je jedan od projekata bilo organiziranje turnira u Beli. Sada se sigurno pitate: "Pa koliko jedan takav turnir moze kostati?!" Ako je vjerovati Jutarnjem, SUMA je za to dobila 60000 kn! Slovima : Sezdesettisuca kuna :shock: :shock: :shock:

Ali izgleda da je ministarstvo ukinulo sve i raspisalo svoj natjecaj, pa ce se turnir ipak morati organizirati u Tangenti, a ne u Esplanadi kako su valjda namjeravali! :lol:
vsego (napisa):
Uostalom, zna li itko o kakvim je projektima rijec


Citao sam neki dan u Jutarnjem da je jedan od projekata bilo organiziranje turnira u Beli. Sada se sigurno pitate: "Pa koliko jedan takav turnir moze kostati?!" Ako je vjerovati Jutarnjem, SUMA je za to dobila 60000 kn! Slovima : Sezdesettisuca kuna Shocked Shocked Shocked

Ali izgleda da je ministarstvo ukinulo sve i raspisalo svoj natjecaj, pa ce se turnir ipak morati organizirati u Tangenti, a ne u Esplanadi kako su valjda namjeravali! Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:25 pon, 14. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bingo"][quote="vsego"] Uostalom, zna li itko o kakvim je projektima rijec [/quote]
Citao sam neki dan u Jutarnjem da je jedan od projekata bilo organiziranje turnira u Beli. Sada se sigurno pitate: "Pa koliko jedan takav turnir moze kostati?!" Ako je vjerovati Jutarnjem, SUMA je za to dobila 60000 kn! Slovima : Sezdesettisuca kuna :shock: :shock: :shock:
Ali izgleda da je ministarstvo ukinulo sve i raspisalo svoj natjecaj, pa ce se turnir ipak morati organizirati u Tangenti, a ne u Esplanadi kako su valjda namjeravali! :lol:[/quote]

Mi u "[i]Domu za starije i nemocne osobe, Maksimir[/i]" to organizirasmo djabe. :D Onda su nasi pobjednici otisli na medjudomsko natjecanje i rasturili. :D :D :D Navodno da ce sada i na drzavno! 8)

Btw, ovaj topic ima veze i s [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=507]ovim[/url], pa pogledajte i tamo... ;)
bingo (napisa):
vsego (napisa):
Uostalom, zna li itko o kakvim je projektima rijec

Citao sam neki dan u Jutarnjem da je jedan od projekata bilo organiziranje turnira u Beli. Sada se sigurno pitate: "Pa koliko jedan takav turnir moze kostati?!" Ako je vjerovati Jutarnjem, SUMA je za to dobila 60000 kn! Slovima : Sezdesettisuca kuna Shocked Shocked Shocked
Ali izgleda da je ministarstvo ukinulo sve i raspisalo svoj natjecaj, pa ce se turnir ipak morati organizirati u Tangenti, a ne u Esplanadi kako su valjda namjeravali! Laughing


Mi u "Domu za starije i nemocne osobe, Maksimir" to organizirasmo djabe. Very Happy Onda su nasi pobjednici otisli na medjudomsko natjecanje i rasturili. Very Happy Very Happy Very Happy Navodno da ce sada i na drzavno! Cool

Btw, ovaj topic ima veze i s ovim, pa pogledajte i tamo... Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
color
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 04. 2003. (16:09:57)
Postovi: (AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:27 uto, 15. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

... jel ovo deža vu iz bisera ili obrnuto ... :?:
... jel ovo deža vu iz bisera ili obrnuto ... Question


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 10:57 uto, 15. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo par korisnih linkova:

Potpuni proracun SZ-a i clanak o Bezjaku iz Jutarnjeg:

www.fizika.org/stuzbor/index.php :shock: :x

Na Filozofskom je predsjednik SZa glavna tema, utipkajte Bezjak u search i :roll: . [color=darkblue]

http://forum.ffzg.hr/forum.asp?FORUM_ID=41[/color]

Molim administratora da ovo prebaci i na onaj topic u Ćumezu.
Evo par korisnih linkova:

Potpuni proracun SZ-a i clanak o Bezjaku iz Jutarnjeg:

www.fizika.org/stuzbor/index.php Shocked Mad

Na Filozofskom je predsjednik SZa glavna tema, utipkajte Bezjak u search i Rolling Eyes .

http://forum.ffzg.hr/forum.asp?FORUM_ID=41


Molim administratora da ovo prebaci i na onaj topic u Ćumezu.


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan