Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

molba
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
zularic
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 08. 01. 2006. (15:39:44)
Postovi: (C)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 0 - 2

PostPostano: 19:54 uto, 10. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja isto ne baš razumijem kako si netko može dozvoliti da na faksu tuče žensku kolegicu.
Doista besramno, dobro si to uočila buba. Vidiš da nisi ni ti tako bešćutna kakvom se doimaš.
Ja razumijem o čemu si pričala i to je u redu. Imaš sasvim ispravne stavove i to je dobro.

Najljepši pozdrav, Mirjana :buba:





[color=darkred]Ajde, please, jos samo jedan "slucajni" tip-feller kao u ovom postu, pa da ovaj account vise nikad ne vidim na Forumu. :evil:

vsego

P.S. Prigovore ne primam; spama na Forumu mi je poprilicno dosta. :evil:[/color]
Ja isto ne baš razumijem kako si netko može dozvoliti da na faksu tuče žensku kolegicu.
Doista besramno, dobro si to uočila buba. Vidiš da nisi ni ti tako bešćutna kakvom se doimaš.
Ja razumijem o čemu si pričala i to je u redu. Imaš sasvim ispravne stavove i to je dobro.

Najljepši pozdrav, Mirjana Buba





Ajde, please, jos samo jedan "slucajni" tip-feller kao u ovom postu, pa da ovaj account vise nikad ne vidim na Forumu. Evil or Very Mad

vsego

P.S. Prigovore ne primam; spama na Forumu mi je poprilicno dosta. Evil or Very Mad



_________________
Cvijet duginih boja život, sreća, pravda, ljubav, zdravlje, ponos, mir, jednakost, snovi, osjećaji, poriv, kazna, okovi, utjeha, smrtnost, duša, srce, pepeo, katran, drvo, ugljen, bol, domovina, more, kamen, gruda, noć, eter, mašta, seks, sloboda, izbor, sjećanje, zaborav, spas, grom, strah, svemir ...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 19:56 uto, 10. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ignavia"]npr kad me mama jednom tukla dosta dugo, nijednom se nisam probala suprotstavit jer je ona zensko, mislim, to su osnove bontona :roll:[/quote]
Nije se isto suprotstaviti i obraniti.
Ignavia (napisa):
npr kad me mama jednom tukla dosta dugo, nijednom se nisam probala suprotstavit jer je ona zensko, mislim, to su osnove bontona Rolling Eyes

Nije se isto suprotstaviti i obraniti.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 19:59 uto, 10. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="zularic"]Vidiš da nisi ni ti tako bešćutna kakvom se doimaš.[/quote]
A ti to meni jer me poznaš u pravom životu ili ti se takvom doimam na Forumu?
zularic (napisa):
Vidiš da nisi ni ti tako bešćutna kakvom se doimaš.

A ti to meni jer me poznaš u pravom životu ili ti se takvom doimam na Forumu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jandric
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 08. 12. 2002. (00:21:00)
Postovi: (15)16
Sarma: -

PostPostano: 22:12 uto, 10. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam osobno vidla kako je bubu decko zestoko udario pred menzom na savi.
Ja sam osobno vidla kako je bubu decko zestoko udario pred menzom na savi.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 22:19 uto, 10. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

@jandric: S tobom se uopće neću zamarat, jer tako i onako samo jedina ja znam da lažeš, a potvrdit ne mogu.
@jandric: S tobom se uopće neću zamarat, jer tako i onako samo jedina ja znam da lažeš, a potvrdit ne mogu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 22:23 uto, 10. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="jandric"]Ja sam osobno vidla kako je bubu decko zestoko udario pred menzom na savi.[/quote]

Jel to bilo pred negdje mjesec dana? U redu za strukle? Jer ako je, onda sam i ja vidio, ucinilo mi se bas da ej to buba al nisam bio siguran. A sve se dogodilo u trenu pa nisam stigao priskociti (da pomognem decku sa svojom nogom :D )
jandric (napisa):
Ja sam osobno vidla kako je bubu decko zestoko udario pred menzom na savi.


Jel to bilo pred negdje mjesec dana? U redu za strukle? Jer ako je, onda sam i ja vidio, ucinilo mi se bas da ej to buba al nisam bio siguran. A sve se dogodilo u trenu pa nisam stigao priskociti (da pomognem decku sa svojom nogom Very Happy )



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 22:31 uto, 10. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Grga"]A sve se dogodilo u trenu pa nisam stigao priskociti (da pomognem decku sa svojom nogom :D )[/quote]
Šalu na stranu, ovo je sada već jako bezobrazno.
Grga (napisa):
A sve se dogodilo u trenu pa nisam stigao priskociti (da pomognem decku sa svojom nogom Very Happy )

Šalu na stranu, ovo je sada već jako bezobrazno.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 22:33 uto, 10. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="buba"][quote="Grga"]A sve se dogodilo u trenu pa nisam stigao priskociti (da pomognem decku sa svojom nogom :D )[/quote]
Šalu na stranu, ovo je sada već jako bezobrazno.[/quote]

Zar i ti mislis da sam trebao upotrijebiti ruku ili glavu?! :shock:
buba (napisa):
Grga (napisa):
A sve se dogodilo u trenu pa nisam stigao priskociti (da pomognem decku sa svojom nogom Very Happy )

Šalu na stranu, ovo je sada već jako bezobrazno.


Zar i ti mislis da sam trebao upotrijebiti ruku ili glavu?! Shocked



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:37 uto, 10. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Grga"]Zar i ti mislis da sam trebao upotrijebiti ruku ili glavu?! :shock:[/quote]

Vjerojatnije je mislila da bih ja trebao upotrijebiti pendrek. :shock: Iskreno, spammeri, ideja mi se sve vise svidja... :roll:
Grga (napisa):
Zar i ti mislis da sam trebao upotrijebiti ruku ili glavu?! Shocked


Vjerojatnije je mislila da bih ja trebao upotrijebiti pendrek. Shocked Iskreno, spammeri, ideja mi se sve vise svidja... Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 23:34 uto, 10. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

O Bože topica :puppydogeyes: blago neukusno, može li netko pojasniti što se misli pod "cjevanicom u treće rebro dok nisam gledala" i ako se to misli onako kako ja to mislim, da li MO ima onu komisiju o kojoj smo pričali na topicu o FERu?


A ni za spammere nemam riječi :roll: fascinantno :shock:
O Bože topica #Puppy dog blago neukusno, može li netko pojasniti što se misli pod "cjevanicom u treće rebro dok nisam gledala" i ako se to misli onako kako ja to mislim, da li MO ima onu komisiju o kojoj smo pričali na topicu o FERu?


A ni za spammere nemam riječi Rolling Eyes fascinantno Shocked



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 0:26 sri, 11. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja ne znam, jel se to sad vi svi rugate bolonjcima kak vi imate dovoljno vremena da spamate po Forumu, a oni nemaju ili kaj. :grebgreb:

Ono, zezancija je jedno. Zezancija je to kaj je Ignavia otvorila ovaj topic. I onda da se malo zezate oko toga (npr. ja jos nisam ziher o cijoj nozi se radi itd.). Ali ovoliko larpurlatistickog spama i accounti koji sluze samo zato da proizvode spam su stvarno overkill. Ovo nije Forum za stancanje spama, pa makar to bilo u Buckurisu.

Tko se ne sjeca ili ne zna, na Forumu vlada diktatura. To kaj smo njezni i milostivi je samo nasa dobrota da vam damo sansu da se smirite (a i mislim da sam malo pohippio vsegu :PPPP (joj kad me sad ulovi.. :trema:)). Al za dobrotu bas i ne dobivamo lijepi uzvrat. Pa cemo prestat bit dobri. :neznam:


@vsego:
Vis, dobro sam se sjetil ovog da se rugaju bolonjcima. Mogli bi se nase kolege nac uvrijedjenima. :tso: :!: Sad ih mozemo lijepo sve lockat ako nastave. Krse pravila.. :twisted: :lalala:
Ja ne znam, jel se to sad vi svi rugate bolonjcima kak vi imate dovoljno vremena da spamate po Forumu, a oni nemaju ili kaj. Kotacici rade 100 na sat

Ono, zezancija je jedno. Zezancija je to kaj je Ignavia otvorila ovaj topic. I onda da se malo zezate oko toga (npr. ja jos nisam ziher o cijoj nozi se radi itd.). Ali ovoliko larpurlatistickog spama i accounti koji sluze samo zato da proizvode spam su stvarno overkill. Ovo nije Forum za stancanje spama, pa makar to bilo u Buckurisu.

Tko se ne sjeca ili ne zna, na Forumu vlada diktatura. To kaj smo njezni i milostivi je samo nasa dobrota da vam damo sansu da se smirite (a i mislim da sam malo pohippio vsegu Blaeh! (joj kad me sad ulovi.. Imam tremu)). Al za dobrotu bas i ne dobivamo lijepi uzvrat. Pa cemo prestat bit dobri. Ja to stvarno ne znam


@vsego:
Vis, dobro sam se sjetil ovog da se rugaju bolonjcima. Mogli bi se nase kolege nac uvrijedjenima. Trudim Se Objasniti... Exclamation Sad ih mozemo lijepo sve lockat ako nastave. Krse pravila.. Twisted Evil La, la, la,...



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
zularic
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 08. 01. 2006. (15:39:44)
Postovi: (C)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 0 - 2

PostPostano: 1:21 sri, 11. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]Ono, zezancija je jedno. Zezancija je to kaj je Ignavia otvorila ovaj topic. I onda da se malo zezate oko toga (npr. ja jos nisam ziher o cijoj nozi se radi itd.).[/quote]
I onda da se malo zezamo, ali ne previše. Pazimo da uvijek budemo cool, da samo nabacimo koju stand-up komičarsku foru i to je sve. I da tako slažemo bezbrojne bezlične topice koji smjesta potonu u zaborav.

[quote="steelworker"]Ali ovoliko larpurlatistickog spama i accounti koji sluze samo zato da proizvode spam su stvarno overkill. Ovo nije Forum za stancanje spama, pa makar to bilo u Buckurisu.[/quote]
Ovaj "spam" nije bezvezno štancanje poruka, ima on svoju svrhu -- da bude zabavan, barem onima koji sudjeluju. A to što nekima ovo nije zabavno, hja, ukusi su različiti. Nekim ljudima pak uopće nisu zabavni topici o Gotovini, gitaristima, dočecima NG, računalnim igrama, prepisivanju na FER-u...
Tako da ima puno drugih topica (ugrubo 90% ukupnog broja) koje bih ja prije nazvao spamom i koji su duhom bliži Iskonovom i sl. forumima, ponajprije jer nemaju veze s matematikom ili nastavom, a uz to nisu ni duhoviti.

Ako ćemo pak deklarirati da forum služi isključivo "za podršku nastavi", onda barem budimo dosljedni. Tolerirat će se samo matematička pitanja i ona vezana uz organizaciju nastave. Ali primijetimo da ljudi koji sudjeluju u ovim "apsurdnim raspravama" odreda spadaju među one koji rješavanju najviše zadataka na forumu i uopće daju najsmislenije odgovore na pitanja vezana uz faks i nastavu.

To je mišljenje nekolicine ljudi koje ovdje nema smisla potpisivati jer bi ih se nepotrebno kompromitiralo.
Zato ću ja samoinicijativno potpisati jedino ove aliase (jer njima je sad ionako svejedno):
[i]Debela_Oprah, Drvena Matrija, Drvena Škrinjarić, Exodus, Fenky, ivanam, zularic[/i]
steelworker (napisa):
Ono, zezancija je jedno. Zezancija je to kaj je Ignavia otvorila ovaj topic. I onda da se malo zezate oko toga (npr. ja jos nisam ziher o cijoj nozi se radi itd.).

I onda da se malo zezamo, ali ne previše. Pazimo da uvijek budemo cool, da samo nabacimo koju stand-up komičarsku foru i to je sve. I da tako slažemo bezbrojne bezlične topice koji smjesta potonu u zaborav.

steelworker (napisa):
Ali ovoliko larpurlatistickog spama i accounti koji sluze samo zato da proizvode spam su stvarno overkill. Ovo nije Forum za stancanje spama, pa makar to bilo u Buckurisu.

Ovaj "spam" nije bezvezno štancanje poruka, ima on svoju svrhu – da bude zabavan, barem onima koji sudjeluju. A to što nekima ovo nije zabavno, hja, ukusi su različiti. Nekim ljudima pak uopće nisu zabavni topici o Gotovini, gitaristima, dočecima NG, računalnim igrama, prepisivanju na FER-u...
Tako da ima puno drugih topica (ugrubo 90% ukupnog broja) koje bih ja prije nazvao spamom i koji su duhom bliži Iskonovom i sl. forumima, ponajprije jer nemaju veze s matematikom ili nastavom, a uz to nisu ni duhoviti.

Ako ćemo pak deklarirati da forum služi isključivo "za podršku nastavi", onda barem budimo dosljedni. Tolerirat će se samo matematička pitanja i ona vezana uz organizaciju nastave. Ali primijetimo da ljudi koji sudjeluju u ovim "apsurdnim raspravama" odreda spadaju među one koji rješavanju najviše zadataka na forumu i uopće daju najsmislenije odgovore na pitanja vezana uz faks i nastavu.

To je mišljenje nekolicine ljudi koje ovdje nema smisla potpisivati jer bi ih se nepotrebno kompromitiralo.
Zato ću ja samoinicijativno potpisati jedino ove aliase (jer njima je sad ionako svejedno):
Debela_Oprah, Drvena Matrija, Drvena Škrinjarić, Exodus, Fenky, ivanam, zularic



_________________
Cvijet duginih boja život, sreća, pravda, ljubav, zdravlje, ponos, mir, jednakost, snovi, osjećaji, poriv, kazna, okovi, utjeha, smrtnost, duša, srce, pepeo, katran, drvo, ugljen, bol, domovina, more, kamen, gruda, noć, eter, mašta, seks, sloboda, izbor, sjećanje, zaborav, spas, grom, strah, svemir ...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:23 sri, 11. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dubokog li izgovora: "Ovaj forum je totalno dosadan, ali ja unatoc tome tu dolazim i zelim ga pretvoriti u <uvrsti nesto negativno> jer ce tako meni, mojoj dvojici prijatelja i nasoj gomili alter ega biti zanimljiviji". :roll:

Fali ti kvaliteta na Forumu? :-k Dozvoli da te [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=3614]podsjetim[/url] da si joj se bas [b]TI[/b] protivio... :roll:

[b]Kome je na Forumu dosadno[/b], moze slobodno ici na neko zabavnije mjesto; ja nikoga ne tjeram da bude ovdje. 8) Bit cu tako dobar da vam preporucim dva mjesta, daleko zabavnija od ove dosadne rupe: [url=http://www.geohumor.com/]GeoHumor[/url] i [url=http://search.dmoz.org/cgi-bin/search?search=humor]DMOZ: Humor[/url]. 8)

:wave:
Dubokog li izgovora: "Ovaj forum je totalno dosadan, ali ja unatoc tome tu dolazim i zelim ga pretvoriti u <uvrsti nesto negativno> jer ce tako meni, mojoj dvojici prijatelja i nasoj gomili alter ega biti zanimljiviji". Rolling Eyes

Fali ti kvaliteta na Forumu? Think Dozvoli da te podsjetim da si joj se bas TI protivio... Rolling Eyes

Kome je na Forumu dosadno, moze slobodno ici na neko zabavnije mjesto; ja nikoga ne tjeram da bude ovdje. Cool Bit cu tako dobar da vam preporucim dva mjesta, daleko zabavnija od ove dosadne rupe: GeoHumor i DMOZ: Humor. Cool

Wave



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ignavia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2004. (19:22:39)
Postovi: (235)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
91 = 108 - 17
Lokacija: prijestolnica

PostPostano: 13:37 sri, 11. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE"]O Bože topica :puppydogeyes: blago neukusno, može li netko pojasniti što se misli pod "cjevanicom u treće rebro dok nisam gledala" i ako se to misli onako kako ja to mislim, da li MO ima onu komisiju o kojoj smo pričali na topicu o FERu?


A ni za spammere nemam riječi :roll: fascinantno :shock:[/quote]

cjevanica u trece rebro dok nisam gledala znaci: ako postoje oni koji nisu odmah shvatili da je ovo sala, sad ce sigurno shvatit... ali izgleda da sam se ipak preracunala... :shock: :?
meni je fora super, razumijem da je nekima neukusna, kao sto su meni neukusna razna njihova misljenja i lose sale...
ipak, vjerujem da nisam usamljena, karma mi je u naglom porastu, mozda zbog suosjecanja, ali nekako mi se cini da nije tako... (zularic nisi to valjda samo ti bila :?: :D )
ma karma vise manje, sad to glupo zvuci, al bit je nadam se jasna
vsegini studenti hoce cevapcice mi se npr cini mnogo spamerskije nastrojeni topic (pod tim ne mislim nista lose :lol:)...
uglavnom, strasno me zanima dal je ovo bila interna fora il ne, onak iskreno, pa pliz nek mi posalju neki pm, bilo kakvog ili bez sadrzaja, oni koji su skuzili foru i ok im je, ako ima takvih...
(ne zelim nis "dokazat" il takva nekakva rijec, bas me zanima, bez ikakve zloce)
ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE (napisa):
O Bože topica #Puppy dog blago neukusno, može li netko pojasniti što se misli pod "cjevanicom u treće rebro dok nisam gledala" i ako se to misli onako kako ja to mislim, da li MO ima onu komisiju o kojoj smo pričali na topicu o FERu?


A ni za spammere nemam riječi Rolling Eyes fascinantno Shocked


cjevanica u trece rebro dok nisam gledala znaci: ako postoje oni koji nisu odmah shvatili da je ovo sala, sad ce sigurno shvatit... ali izgleda da sam se ipak preracunala... Shocked Confused
meni je fora super, razumijem da je nekima neukusna, kao sto su meni neukusna razna njihova misljenja i lose sale...
ipak, vjerujem da nisam usamljena, karma mi je u naglom porastu, mozda zbog suosjecanja, ali nekako mi se cini da nije tako... (zularic nisi to valjda samo ti bila Question Very Happy )
ma karma vise manje, sad to glupo zvuci, al bit je nadam se jasna
vsegini studenti hoce cevapcice mi se npr cini mnogo spamerskije nastrojeni topic (pod tim ne mislim nista lose Laughing)...
uglavnom, strasno me zanima dal je ovo bila interna fora il ne, onak iskreno, pa pliz nek mi posalju neki pm, bilo kakvog ili bez sadrzaja, oni koji su skuzili foru i ok im je, ako ima takvih...
(ne zelim nis "dokazat" il takva nekakva rijec, bas me zanima, bez ikakve zloce)



_________________
moj prostor
Smoking
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
vili
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 06. 2005. (22:40:59)
Postovi: (14A)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
31 = 55 - 24
Lokacija: Keglić

PostPostano: 15:04 sri, 11. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo da i ja našto kažem.

Baš sam prije ovog čitao "vsegini hoće ćevape" i mislio si (same as Ignavia), da je to veći spam od ovog. (pod time ne mislim reći da ga treba maknut ili nešto, samo mene ne zanima pa ga preskočim)

Ali opet, diskutabilno je što je nepotrebni_spam_za_pobrisat_i_ukorit_sudionike, a što je dobra zabava na za to predviđenom mjestu (Bućkuriš, biseri etc.).

Ali po pitanju ovog topica se slažem sa Steelom. Ne da je to nepotrebni spam jer je i meni bila smiješna i zabavna Ignavijina ideja (i sam sam sudjelovao), već da mi ovi višestruki alter-ego-i počinju stvarno ići na živce jer služe samo za spamanje i stvaraju pomutnju. Dobro, drvena matrija i škrinjarićka su i rješavale zadatke drugima, ali to je Vjeko mogao i pod svojim prvotnim nickom.


Da se razumijemo, za dobru zezanciju sam uvijek, ali ovo mi je samo naporno..
Evo da i ja našto kažem.

Baš sam prije ovog čitao "vsegini hoće ćevape" i mislio si (same as Ignavia), da je to veći spam od ovog. (pod time ne mislim reći da ga treba maknut ili nešto, samo mene ne zanima pa ga preskočim)

Ali opet, diskutabilno je što je nepotrebni_spam_za_pobrisat_i_ukorit_sudionike, a što je dobra zabava na za to predviđenom mjestu (Bućkuriš, biseri etc.).

Ali po pitanju ovog topica se slažem sa Steelom. Ne da je to nepotrebni spam jer je i meni bila smiješna i zabavna Ignavijina ideja (i sam sam sudjelovao), već da mi ovi višestruki alter-ego-i počinju stvarno ići na živce jer služe samo za spamanje i stvaraju pomutnju. Dobro, drvena matrija i škrinjarićka su i rješavale zadatke drugima, ali to je Vjeko mogao i pod svojim prvotnim nickom.


Da se razumijemo, za dobru zezanciju sam uvijek, ali ovo mi je samo naporno..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Trip
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (12:27:11)
Postovi: (1A8)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
15 = 28 - 13
Lokacija: ..behind blue eyes..

PostPostano: 15:39 sri, 11. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ono ljudi pa sta vam je.. mislm fakat.. pa ne trebaju vam svi topici bit zanimjivi i isti.. pa dajte malo raznolikosti i pmf ovske zabave.. stvarno, kog ne zanima, nek produzi.. i tak mislim da nemate vremena za sve postove pregledat (osim ako niste moderatori i sl)..

p.s.
Posudim ti ja marti kolko god trebas, nadam se da imas dobar sut nazad.. a Grgu posalji malo k nama na treninge da se izmori i da ga iscijedimo.. vjeruj mi, nece mu past na pamet okolo se iz zivljavat na curama nakon sto ga par nas sredimo :twisted:
ono ljudi pa sta vam je.. mislm fakat.. pa ne trebaju vam svi topici bit zanimjivi i isti.. pa dajte malo raznolikosti i pmf ovske zabave.. stvarno, kog ne zanima, nek produzi.. i tak mislim da nemate vremena za sve postove pregledat (osim ako niste moderatori i sl)..

p.s.
Posudim ti ja marti kolko god trebas, nadam se da imas dobar sut nazad.. a Grgu posalji malo k nama na treninge da se izmori i da ga iscijedimo.. vjeruj mi, nece mu past na pamet okolo se iz zivljavat na curama nakon sto ga par nas sredimo Twisted Evil


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 17:00 sri, 11. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ljudi, samo jedna stvar: sto mislite, kakav dojam ostavljate sa ovakvim topicom covjeku koji prvi put dolazi na forum? jeste? dobro...a sad uzmite u obzir da to moze biti netko od profesora na faksu ;-) shvacate li sad zasto su ovakvi topici, pa bili oni i zezancija, losi?
ljudi, samo jedna stvar: sto mislite, kakav dojam ostavljate sa ovakvim topicom covjeku koji prvi put dolazi na forum? jeste? dobro...a sad uzmite u obzir da to moze biti netko od profesora na faksu Wink shvacate li sad zasto su ovakvi topici, pa bili oni i zezancija, losi?



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 17:03 sri, 11. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="HijenA"]shvacate li sad zasto su ovakvi topici, pa bili oni i zezancija, losi?[/quote]
Neki da, a neki ne.
HijenA (napisa):
shvacate li sad zasto su ovakvi topici, pa bili oni i zezancija, losi?

Neki da, a neki ne.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Trip
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (12:27:11)
Postovi: (1A8)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
15 = 28 - 13
Lokacija: ..behind blue eyes..

PostPostano: 17:59 sri, 11. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="HijenA"]ljudi, samo jedna stvar: sto mislite, kakav dojam ostavljate sa ovakvim topicom covjeku koji prvi put dolazi na forum? jeste? dobro...a sad uzmite u obzir da to moze biti netko od profesora na faksu ;-) shvacate li sad zasto su ovakvi topici, pa bili oni i zezancija, losi?[/quote]

zato ce taj netko procitati sve do kraja i ako je s ovog faxa sigurno je pametan i shvatit ce kad tad.. ako nije, who cares? :twisted:
HijenA (napisa):
ljudi, samo jedna stvar: sto mislite, kakav dojam ostavljate sa ovakvim topicom covjeku koji prvi put dolazi na forum? jeste? dobro...a sad uzmite u obzir da to moze biti netko od profesora na faksu Wink shvacate li sad zasto su ovakvi topici, pa bili oni i zezancija, losi?


zato ce taj netko procitati sve do kraja i ako je s ovog faxa sigurno je pametan i shvatit ce kad tad.. ako nije, who cares? Twisted Evil


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 18:46 sri, 11. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="buba"][quote="HijenA"]shvacate li sad zasto su ovakvi topici, pa bili oni i zezancija, losi?[/quote]
Neki da, a neki ne.[/quote]

iskreno, ne razumijem sto si htjela reci sa ovime. da li se slazes ili ne?

@trip: mozda nece htjet citat raspravu do kraja vec ce stat na 2. ili 3. postu.
buba (napisa):
HijenA (napisa):
shvacate li sad zasto su ovakvi topici, pa bili oni i zezancija, losi?

Neki da, a neki ne.


iskreno, ne razumijem sto si htjela reci sa ovime. da li se slazes ili ne?

@trip: mozda nece htjet citat raspravu do kraja vec ce stat na 2. ili 3. postu.



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 2 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan