Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Rezultati drugog kolokvija
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  

Kakav je bio kolokvij?
Lagan
66%
 66%  [ 6 ]
Ok
22%
 22%  [ 2 ]
Bas i ne tako lagan
0%
 0%  [ 0 ]
Pa vi asistenti ste skroz puk'li!!!
11%
 11%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 9

Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:51 pon, 27. 1. 2003    Naslov: Rezultati drugog kolokvija Citirajte i odgovorite

Evo, pipl, dva dana prije roka - samo za vas, moje drage Forumase... na [url=http://student.math.hr/~vsego/uur/]uobicajenom siteu[/url]. :D

[b]A mozete i direktno [url=http://student.math.hr/~vsego/uur/rezultati-2002-2003-2.html]ovdje[/url].[/b] ;)

Ako netko bas jako vjeruje da je zakinut, neka dodje kod mene sutra (utorak, 28.1.2003.) izmedju 14 i 16. Molim, ne navaliti samo da bi "vidjeli sto ste pisali", jer mi se nece imati 100-200 ljudi u kabinetu. :shock:

Inace, navedene ocjene su samo procjene. Profesori ce dobiti Vas broj bodova, a ocjena je vise umiljavanje ISVUu... :D Drugim rijecima, neka vas ne brine ako tu pise premali (ili preveliki) broj... ;)

Pozdrav svima, uz cestitke uspjesnima (daklem, Forumasima ;))!!!
Evo, pipl, dva dana prije roka - samo za vas, moje drage Forumase... na uobicajenom siteu. Very Happy

A mozete i direktno ovdje. Wink

Ako netko bas jako vjeruje da je zakinut, neka dodje kod mene sutra (utorak, 28.1.2003.) izmedju 14 i 16. Molim, ne navaliti samo da bi "vidjeli sto ste pisali", jer mi se nece imati 100-200 ljudi u kabinetu. Shocked

Inace, navedene ocjene su samo procjene. Profesori ce dobiti Vas broj bodova, a ocjena je vise umiljavanje ISVUu... Very Happy Drugim rijecima, neka vas ne brine ako tu pise premali (ili preveliki) broj... Wink

Pozdrav svima, uz cestitke uspjesnima (daklem, Forumasima Wink)!!!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike


Zadnja promjena: vsego; 0:47 čet, 13. 2. 2003; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lhranjec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2002. (11:04:45)
Postovi: (42)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 14:12 uto, 28. 1. 2003    Naslov: Re: Rezultati drugog kolokvija Citirajte i odgovorite

vidimo se u kabinetu :evil:
vidimo se u kabinetu Evil or Very Mad



_________________
The time is gone, the song is over, thought I'd something more to say. -- Pink Floyd
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Kasiopeja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 11. 2002. (18:19:29)
Postovi: (5F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 18:36 uto, 28. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

I, Luka, kako je prosao put u kabinet? :-)
I, Luka, kako je prosao put u kabinet? Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lhranjec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2002. (11:04:45)
Postovi: (42)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 16:34 sri, 29. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa, ono, ne mogu se pozaliti... Isao sam stepenicama jer se liftom ne usudim - ne znam smiju li se brucosi njime koristiti. A ionako sam isao iz trojke po onim stepenicama i u biti mi se cinilo kao da sam samo jedan kat hodao gore a ne dva. Tako da se ne mogu pozaliti na put do kabineta.

Hvala na pitanju!
Pa, ono, ne mogu se pozaliti... Isao sam stepenicama jer se liftom ne usudim - ne znam smiju li se brucosi njime koristiti. A ionako sam isao iz trojke po onim stepenicama i u biti mi se cinilo kao da sam samo jedan kat hodao gore a ne dva. Tako da se ne mogu pozaliti na put do kabineta.

Hvala na pitanju!



_________________
The time is gone, the song is over, thought I'd something more to say. -- Pink Floyd
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:49 čet, 30. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lhranjec"]Pa, ono, ne mogu se pozaliti... Isao sam stepenicama jer se liftom ne usudim - ne znam smiju li se brucosi njime koristiti. A ionako sam isao iz trojke po onim stepenicama i u biti mi se cinilo kao da sam samo jedan kat hodao gore a ne dva. Tako da se ne mogu pozaliti na put do kabineta.[/quote]

Duhovit odgovor... :? Samo kratko: koristenje lifta - koliko ja znam - je [b]svima[/b] dozvoljeno. :)
lhranjec (napisa):
Pa, ono, ne mogu se pozaliti... Isao sam stepenicama jer se liftom ne usudim - ne znam smiju li se brucosi njime koristiti. A ionako sam isao iz trojke po onim stepenicama i u biti mi se cinilo kao da sam samo jedan kat hodao gore a ne dva. Tako da se ne mogu pozaliti na put do kabineta.


Duhovit odgovor... Confused Samo kratko: koristenje lifta - koliko ja znam - je svima dozvoljeno. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 9:40 čet, 30. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="lhranjec"]Pa, ono, ne mogu se pozaliti... Isao sam stepenicama jer se liftom ne usudim - ne znam smiju li se brucosi njime koristiti. A ionako sam isao iz trojke po onim stepenicama i u biti mi se cinilo kao da sam samo jedan kat hodao gore a ne dva. Tako da se ne mogu pozaliti na put do kabineta.[/quote]

Duhovit odgovor... :? Samo kratko: koristenje lifta - koliko ja znam - je [b]svima[/b] dozvoljeno. :)[/quote]

ma da ??? wooow... od sada samo liftom...
makar se meni cini logicnije da nije za studente jer nas ipak ima previse za ta dva mala lifta... :lol:
vsego (napisa):
lhranjec (napisa):
Pa, ono, ne mogu se pozaliti... Isao sam stepenicama jer se liftom ne usudim - ne znam smiju li se brucosi njime koristiti. A ionako sam isao iz trojke po onim stepenicama i u biti mi se cinilo kao da sam samo jedan kat hodao gore a ne dva. Tako da se ne mogu pozaliti na put do kabineta.


Duhovit odgovor... Confused Samo kratko: koristenje lifta - koliko ja znam - je svima dozvoljeno. Smile


ma da ??? wooow... od sada samo liftom...
makar se meni cini logicnije da nije za studente jer nas ipak ima previse za ta dva mala lifta... Laughing



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
lhranjec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2002. (11:04:45)
Postovi: (42)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 10:26 čet, 30. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sto se lifta tice, mislim da cu obaviti jednu pocasnu voznju kada se (povoljno) rjesim racunarstva :). A duhovitosti odgovora: hvala, no uzalud to kada nisam ni do koljena Adminu.. Predlazem svima da svrate na vjezbe racunarstva u utorak da vide taj nezamisliv spoj iznosenja vjezbi a da doticna osoba ne kaze ni jednu recenicu bez da to prokomentira na svoj (meni saljiv) nacin.
Svaka cast! ;)
p.s. - ovaj dolje praktkium je zakon! probajte citati ovaj forum preko lynx-a :-)
Sto se lifta tice, mislim da cu obaviti jednu pocasnu voznju kada se (povoljno) rjesim racunarstva Smile. A duhovitosti odgovora: hvala, no uzalud to kada nisam ni do koljena Adminu.. Predlazem svima da svrate na vjezbe racunarstva u utorak da vide taj nezamisliv spoj iznosenja vjezbi a da doticna osoba ne kaze ni jednu recenicu bez da to prokomentira na svoj (meni saljiv) nacin.
Svaka cast! Wink
p.s. - ovaj dolje praktkium je zakon! probajte citati ovaj forum preko lynx-a Smile



_________________
The time is gone, the song is over, thought I'd something more to say. -- Pink Floyd
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:43 čet, 30. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gogs"]ma da ??? wooow... od sada samo liftom...[/quote]

Brzo ce ti dosaditi... :?

[quote="Gogs"]makar se meni cini logicnije da nije za studente jer nas ipak ima previse za ta dva mala lifta...[/quote]

Ma neeee.... Vidis, taj lift je bolesno spor, pa bas i nije neki gust voziti se njime... :roll:

[quote="lhranjec"]Sto se lifta tice, mislim da cu obaviti jednu pocasnu voznju kada se (povoljno) rjesim racunarstva :).[/quote]

Rijesis?!? Zar je tebi UUR nesto cega se treba [b]rijesiti[/b]? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

[quote="lhranjec"]A duhovitosti odgovora: hvala, no uzalud to kada nisam ni do koljena Adminu..[/quote]

Hvala, hvala,... :)

[quote="lhranjec"]Predlazem svima da svrate na vjezbe racunarstva u utorak da vide taj nezamisliv spoj iznosenja vjezbi a da doticna osoba ne kaze ni jednu recenicu bez da to prokomentira na svoj (meni saljiv) nacin.
Svaka cast! ;)[/quote]

Hvala, hvala... :D 8) Samo... vjezbe za ovaj semestar su gotove... Ili sam ja nesto pomijesao? :roll:

No, vi Forumas svejedno mozete i dalje hvaliti moju duhovitost... ;) Ili stogod drugo pozelite... :D Naglasak je, naravno, na [b]hvaliti[/b]... :lol:

[quote="lhranjec"]p.s. - ovaj dolje praktkium je zakon! probajte citati ovaj forum preko lynx-a :-)[/quote]

Paaa... To mozes i preko PuTTYja. Ako negdje imas Linux account, onda se moze natjerati i na boje... :D
Gogs (napisa):
ma da ??? wooow... od sada samo liftom...


Brzo ce ti dosaditi... Confused

Gogs (napisa):
makar se meni cini logicnije da nije za studente jer nas ipak ima previse za ta dva mala lifta...


Ma neeee.... Vidis, taj lift je bolesno spor, pa bas i nije neki gust voziti se njime... Rolling Eyes

lhranjec (napisa):
Sto se lifta tice, mislim da cu obaviti jednu pocasnu voznju kada se (povoljno) rjesim racunarstva Smile.


Rijesis?!? Zar je tebi UUR nesto cega se treba rijesiti? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

lhranjec (napisa):
A duhovitosti odgovora: hvala, no uzalud to kada nisam ni do koljena Adminu..


Hvala, hvala,... Smile

lhranjec (napisa):
Predlazem svima da svrate na vjezbe racunarstva u utorak da vide taj nezamisliv spoj iznosenja vjezbi a da doticna osoba ne kaze ni jednu recenicu bez da to prokomentira na svoj (meni saljiv) nacin.
Svaka cast! Wink


Hvala, hvala... Very Happy Cool Samo... vjezbe za ovaj semestar su gotove... Ili sam ja nesto pomijesao? Rolling Eyes

No, vi Forumas svejedno mozete i dalje hvaliti moju duhovitost... Wink Ili stogod drugo pozelite... Very Happy Naglasak je, naravno, na hvaliti... Laughing

lhranjec (napisa):
p.s. - ovaj dolje praktkium je zakon! probajte citati ovaj forum preko lynx-a Smile


Paaa... To mozes i preko PuTTYja. Ako negdje imas Linux account, onda se moze natjerati i na boje... Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lhranjec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2002. (11:04:45)
Postovi: (42)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 13:30 čet, 30. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
No, vi Forumas svejedno mozete i dalje hvaliti moju duhovitost... ;) Ili stogod drugo pozelite... :D Naglasak je, naravno, na [b]hvaliti[/b]... :lol:

Paaa... To mozes i preko PuTTYja. Ako negdje imas Linux account, onda se moze natjerati i na boje... :D[/quote]

Imam ja account, ali nekad je lijepo malo lynx-om pogledati kak to sve izgleda :-). Hmm.. Ali nije li vrijeme da se stave ipak malo malo noviji paketi unaokolo? Da se, recimo u 2. praktikumu ima neki posteni editor. Xemacs je na raspolaganju, ali mi ide na zivce... Recimo, Vim bi bio odlican izbor!

Da, vjezbe iz UUR su gotove, mora biti da te nisam slusao dobro na satu :-P. :).. Nadam se da kod programiranja (C) ostaje isti asistent. Istina?
vsego (napisa):

No, vi Forumas svejedno mozete i dalje hvaliti moju duhovitost... Wink Ili stogod drugo pozelite... Very Happy Naglasak je, naravno, na hvaliti... Laughing

Paaa... To mozes i preko PuTTYja. Ako negdje imas Linux account, onda se moze natjerati i na boje... Very Happy


Imam ja account, ali nekad je lijepo malo lynx-om pogledati kak to sve izgleda Smile. Hmm.. Ali nije li vrijeme da se stave ipak malo malo noviji paketi unaokolo? Da se, recimo u 2. praktikumu ima neki posteni editor. Xemacs je na raspolaganju, ali mi ide na zivce... Recimo, Vim bi bio odlican izbor!

Da, vjezbe iz UUR su gotove, mora biti da te nisam slusao dobro na satu Razz. Smile.. Nadam se da kod programiranja (C) ostaje isti asistent. Istina?



_________________
The time is gone, the song is over, thought I'd something more to say. -- Pink Floyd
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:53 čet, 30. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lhranjec"]Da, vjezbe iz UUR su gotove, mora biti da te nisam slusao dobro na satu :-P. :)..[/quote]

:shock: Cccccc.... Sram te bilo.... :evil: :P

[quote="lhranjec"]Nadam se da kod programiranja (C) ostaje isti asistent. Istina?[/quote]

Ne. Izgleda da - osim mojih vjezbi - ne pratis bas ni Forum. :PP Ja za manje od mjesec dana odlazim na milost i nemilost Domovini... :(
lhranjec (napisa):
Da, vjezbe iz UUR su gotove, mora biti da te nisam slusao dobro na satu Razz. Smile..


Shocked Cccccc.... Sram te bilo.... Evil or Very Mad Razz

lhranjec (napisa):
Nadam se da kod programiranja (C) ostaje isti asistent. Istina?


Ne. Izgleda da - osim mojih vjezbi - ne pratis bas ni Forum. Weeee-heeee!!! Ja za manje od mjesec dana odlazim na milost i nemilost Domovini... Sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 16:24 čet, 30. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Ne. Izgleda da - osim mojih vjezbi - ne pratis bas ni Forum. Ja za manje od mjesec dana odlazim na milost i nemilost Domovini[/quote]
Svi čemo se napit u tvoju čast :)
I otrijeznit tek kad se vratiš :)

(a oćeš nam vodit forum??, pliiiiiiz?)
vsego (napisa):
Ne. Izgleda da - osim mojih vjezbi - ne pratis bas ni Forum. Ja za manje od mjesec dana odlazim na milost i nemilost Domovini

Svi čemo se napit u tvoju čast Smile
I otrijeznit tek kad se vratiš Smile

(a oćeš nam vodit forum??, pliiiiiiz?)



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
lhranjec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2002. (11:04:45)
Postovi: (42)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 17:17 čet, 30. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
Ne. Izgleda da - osim mojih vjezbi - ne pratis bas ni Forum. :PP Ja za manje od mjesec dana odlazim na milost i nemilost Domovini... :([/quote]

Na zalost, ne pratim nista previse... Samo mi jedno nije jasno: velis da nemas vremena samo za forum ali ipak uspijes odgovoriti na sve moguce postove... Da li to ne-spavanjem nedomjestavas gubitak vremena citajuci forum? ;).

I jedno pitanje vezano uz forum: da li je imalo neprisotojno pisati vl. komentare u ovako vaznoj rubrici (s usklicnikom ukrasenoj).. Mislim, tek toliko da znam sebe ponasati..

Pozdrav!
vsego (napisa):

Ne. Izgleda da - osim mojih vjezbi - ne pratis bas ni Forum. Weeee-heeee!!! Ja za manje od mjesec dana odlazim na milost i nemilost Domovini... Sad


Na zalost, ne pratim nista previse... Samo mi jedno nije jasno: velis da nemas vremena samo za forum ali ipak uspijes odgovoriti na sve moguce postove... Da li to ne-spavanjem nedomjestavas gubitak vremena citajuci forum? Wink.

I jedno pitanje vezano uz forum: da li je imalo neprisotojno pisati vl. komentare u ovako vaznoj rubrici (s usklicnikom ukrasenoj).. Mislim, tek toliko da znam sebe ponasati..

Pozdrav!



_________________
The time is gone, the song is over, thought I'd something more to say. -- Pink Floyd
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:09 sri, 14. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lhranjec"]Samo mi jedno nije jasno: velis da nemas vremena samo za forum ali ipak uspijes odgovoriti na sve moguce postove... Da li to ne-spavanjem nedomjestavas gubitak vremena citajuci forum?[/quote]

Pogodio si. :( Srecom, sada imam copor moderatora u ciju budnost se pouzdajem, pa sad spavam [b]svaku[/b] noc... 8)

[quote="lhranjec"]I jedno pitanje vezano uz forum: da li je imalo neprisotojno pisati vl. komentare u ovako vaznoj rubrici (s usklicnikom ukrasenoj).. Mislim, tek toliko da znam sebe ponasati..[/quote]

Sorry da nisam prije odgovorio. Cekao sam da slozimo [url=http://degiorgi.math.hr/forum/]sluzbena pravila[/url]. :?

Inace, ako ja ne zelim da se negdje odgovara, onda to naglasim ili zalockam topic (ovisno o intenzitetu moje zelje :D).
lhranjec (napisa):
Samo mi jedno nije jasno: velis da nemas vremena samo za forum ali ipak uspijes odgovoriti na sve moguce postove... Da li to ne-spavanjem nedomjestavas gubitak vremena citajuci forum?


Pogodio si. Sad Srecom, sada imam copor moderatora u ciju budnost se pouzdajem, pa sad spavam svaku noc... Cool

lhranjec (napisa):
I jedno pitanje vezano uz forum: da li je imalo neprisotojno pisati vl. komentare u ovako vaznoj rubrici (s usklicnikom ukrasenoj).. Mislim, tek toliko da znam sebe ponasati..


Sorry da nisam prije odgovorio. Cekao sam da slozimo sluzbena pravila. Confused

Inace, ako ja ne zelim da se negdje odgovara, onda to naglasim ili zalockam topic (ovisno o intenzitetu moje zelje Very Happy).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan