Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Zabrana pristupa Forumu sa "Save"
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Forum
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 15:16 sri, 4. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="HijenA"]naravno...ali to bi bilo zanimljivo istrazit. pa ako se pokaze da je njihov zadnji login bio prije ohoho vremena, onda znaci da tako i tako lurkaju kao gosti pa im account i ne treba...mislim da je logika ispravna :)[/quote]

dijete drago - pa istrazuj....
to mozes cak i ti ako imas toliko slobodnog vremena... :gg:

odi na memberlist, sortiraj po broju postova, i klikaj od usera do usera i u svakom profileu pise kad je tko zadnji puta ulogiran... :g:

recimo, osobno znam usera koji se registrirao prije mene (ja sam u 2. tjednu postojanja foruma dosla), koji nije poslao NITI jedan post, sa kojim sam znala pricati o forumu, i vidjam ga online na forumu.......
mozda nije svaki dan tu, ali prati forum....
HijenA (napisa):
naravno...ali to bi bilo zanimljivo istrazit. pa ako se pokaze da je njihov zadnji login bio prije ohoho vremena, onda znaci da tako i tako lurkaju kao gosti pa im account i ne treba...mislim da je logika ispravna Smile


dijete drago - pa istrazuj....
to mozes cak i ti ako imas toliko slobodnog vremena... Mr Green being very Greeen indeed

odi na memberlist, sortiraj po broju postova, i klikaj od usera do usera i u svakom profileu pise kad je tko zadnji puta ulogiran... Mr. Green

recimo, osobno znam usera koji se registrirao prije mene (ja sam u 2. tjednu postojanja foruma dosla), koji nije poslao NITI jedan post, sa kojim sam znala pricati o forumu, i vidjam ga online na forumu.......
mozda nije svaki dan tu, ali prati forum....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 17:01 sri, 4. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]A, jeste se raspisali... :wall: Znate, ja se sad bavim kolokvijima iz Ca... :brick:

Ovako:

@HijenA: "lurkeri" [b]nisu[/b] "mrtvi" accounti. :roll: Bilo bi lijepo da pisu, ali ako ne zele (ili nemaju sto), dobrodosli su i "samo" kao "lurkeri". :D[/quote]

znam...ispravih se u iducem postu...malo je nespretno slozena recenica bila. naravno...mislio sam na ljude koji imaju account ali se nikad ne connectaju na forum koristeci svoj account vec ga pregledavaju kao gosti.
vsego (napisa):
A, jeste se raspisali... Brick wall Znate, ja se sad bavim kolokvijima iz Ca... Tup, tup, tup,...

Ovako:

@HijenA: "lurkeri" nisu "mrtvi" accounti. Rolling Eyes Bilo bi lijepo da pisu, ali ako ne zele (ili nemaju sto), dobrodosli su i "samo" kao "lurkeri". Very Happy


znam...ispravih se u iducem postu...malo je nespretno slozena recenica bila. naravno...mislio sam na ljude koji imaju account ali se nikad ne connectaju na forum koristeci svoj account vec ga pregledavaju kao gosti.



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 18:00 sri, 4. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mdoko"]

Sto mu to smeta da u analizu stavi bas bilo sto?[/quote]

onda se postavlja pitanje sto mu smeta da dode do nekog kompa koji nije na savi i jednostavno napise neki spam ako kuzis sto zelim reci :lol: :lol: :lol: :lol:


[quote="vsego"]@Bily: AFAIK, gosti nemaju pravo pisanja bas po toj kategoriji podforuma. [/quote]


khm khm ovo nisam znala.A zasto mi se cini da je jako puno otvorilo neki topic u buckurisu ili smajlima kao gosti i to nedavno.U biti neda mi se sada provjeravat!
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
mdoko (napisa):


Sto mu to smeta da u analizu stavi bas bilo sto?


onda se postavlja pitanje sto mu smeta da dode do nekog kompa koji nije na savi i jednostavno napise neki spam ako kuzis sto zelim reci Laughing Laughing Laughing Laughing


vsego (napisa):
@Bily: AFAIK, gosti nemaju pravo pisanja bas po toj kategoriji podforuma.



khm khm ovo nisam znala.A zasto mi se cini da je jako puno otvorilo neki topic u buckurisu ili smajlima kao gosti i to nedavno.U biti neda mi se sada provjeravat!
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:21 sri, 4. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"][quote="mdoko"]Sto mu to smeta da u analizu stavi bas bilo sto?[/quote]
onda se postavlja pitanje sto mu smeta da dode do nekog kompa koji nije na savi i jednostavno napise neki spam ako kuzis sto zelim reci :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Zbog loseg sustava na Savi, tamo im je tesko uci u trag. :evil: Drugdje je to bitno lakse. 8)
bily (napisa):
mdoko (napisa):
Sto mu to smeta da u analizu stavi bas bilo sto?

onda se postavlja pitanje sto mu smeta da dode do nekog kompa koji nije na savi i jednostavno napise neki spam ako kuzis sto zelim reci Laughing Laughing Laughing Laughing


Zbog loseg sustava na Savi, tamo im je tesko uci u trag. Evil or Very Mad Drugdje je to bitno lakse. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
DarkOne™24/7®
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2004. (05:46:52)
Postovi: (A7)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 5 - 7
Lokacija: zg

PostPostano: 23:26 sri, 4. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

neka sa save mogu samo reg, korisnici, i malo zakompliciraj reganje, tako da se ekipi neda bez veze otvarat account i pisat gluposti....
neka sa save mogu samo reg, korisnici, i malo zakompliciraj reganje, tako da se ekipi neda bez veze otvarat account i pisat gluposti....



_________________
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail AIM YIM MSNM
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 23:45 sri, 4. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]

Zbog loseg sustava na Savi, tamo im je tesko uci u trag. :evil: Drugdje je to bitno lakse. 8)[/quote]

kako mislis loseg sustava.Jel to znaci da je sustav los samo na savi ili tu imaju problem i drugi domovi tipa cvijetno ili sara?
:? :roll:
vsego (napisa):


Zbog loseg sustava na Savi, tamo im je tesko uci u trag. Evil or Very Mad Drugdje je to bitno lakse. Cool


kako mislis loseg sustava.Jel to znaci da je sustav los samo na savi ili tu imaju problem i drugi domovi tipa cvijetno ili sara?
Confused Rolling Eyes



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:56 sri, 4. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"][quote="vsego"]Zbog loseg sustava na Savi, tamo im je tesko uci u trag. :evil: Drugdje je to bitno lakse. 8)[/quote]
kako mislis loseg sustava.Jel to znaci da je sustav los samo na savi ili tu imaju problem i drugi domovi tipa cvijetno ili sara?[/quote]

AFAIK, svi domovi. :evil:

@DarkOne™24/7®: please, prouci moj post od jucer, 14:49. :roll:
bily (napisa):
vsego (napisa):
Zbog loseg sustava na Savi, tamo im je tesko uci u trag. Evil or Very Mad Drugdje je to bitno lakse. Cool

kako mislis loseg sustava.Jel to znaci da je sustav los samo na savi ili tu imaju problem i drugi domovi tipa cvijetno ili sara?


AFAIK, svi domovi. Evil or Very Mad

@DarkOne™24/7®: please, prouci moj post od jucer, 14:49. Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Grof
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:15:33)
Postovi: (44)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 1 - 4

PostPostano: 9:47 čet, 5. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam na Savi i mogu potvrditi da postoji autorizacija korisnika bez koje je nemoguce pristupiti internetu (uglavnom, DHCP server ne dodjeli IP adresu bez autorizacije). Tako da je moguce uvijek uci u trag "tko-kako-gdje-kada"...

Mislim da stvarno nije u redu stavljati ban na jedan IP iza kojeg stoji hrpetina usera ovog foruma. Osim toga, netko uvijek moze naci open proxy server preko kojeg bi mogao pristupit forumu, tako da ni taj IP ban nije neka prepreka za ljude koji se stvarno zele zaFRKavat.

A ovo s gostima je isto slabo rjesenje... Registracija nema nikakve granice, mozes upisat sta god hoces... [b]Ime[/b]:"Gurtna", [b]Prezime[/b]:"Grdibabich", itd. Identited je i dalje sacuvan.
Ja sam na Savi i mogu potvrditi da postoji autorizacija korisnika bez koje je nemoguce pristupiti internetu (uglavnom, DHCP server ne dodjeli IP adresu bez autorizacije). Tako da je moguce uvijek uci u trag "tko-kako-gdje-kada"...

Mislim da stvarno nije u redu stavljati ban na jedan IP iza kojeg stoji hrpetina usera ovog foruma. Osim toga, netko uvijek moze naci open proxy server preko kojeg bi mogao pristupit forumu, tako da ni taj IP ban nije neka prepreka za ljude koji se stvarno zele zaFRKavat.

A ovo s gostima je isto slabo rjesenje... Registracija nema nikakve granice, mozes upisat sta god hoces... Ime:"Gurtna", Prezime:"Grdibabich", itd. Identited je i dalje sacuvan.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 10:03 čet, 5. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Grof"]Ja sam na Savi i mogu potvrditi da postoji autorizacija korisnika bez koje je nemoguce pristupiti internetu (uglavnom, DHCP server ne dodjeli IP adresu bez autorizacije). Tako da je moguce uvijek uci u trag "tko-kako-gdje-kada"...[/quote]

hehe! o cemu ti pricas? jesi mozda dao svoju MAC-adresu domu? kako ce oni znati da si to bas ti?
i nije moguce uci u trag, kako gdje tko! jednostavno podesis sebi fiksnu IP adresu.
ja se brinem o mrezi tu i tamo na cvjetnom i sa sigurnoscu ti mogu reci da te ne mogu otkriti ako ne zelis.
Grof (napisa):
Ja sam na Savi i mogu potvrditi da postoji autorizacija korisnika bez koje je nemoguce pristupiti internetu (uglavnom, DHCP server ne dodjeli IP adresu bez autorizacije). Tako da je moguce uvijek uci u trag "tko-kako-gdje-kada"...


hehe! o cemu ti pricas? jesi mozda dao svoju MAC-adresu domu? kako ce oni znati da si to bas ti?
i nije moguce uci u trag, kako gdje tko! jednostavno podesis sebi fiksnu IP adresu.
ja se brinem o mrezi tu i tamo na cvjetnom i sa sigurnoscu ti mogu reci da te ne mogu otkriti ako ne zelis.



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Grof
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:15:33)
Postovi: (44)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 1 - 4

PostPostano: 10:27 čet, 5. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Eh, ja govorim o EAP-TTLS autorizaciji koju imaju... al ako radi i s fiksnom IP adresom, onda ne znam cemu autorizacija... A sto se tice MAC adrese, i to se sredi. [url=http://www.klcconsulting.net/smac/]Pogledaj ovdje :)[/url]

[quote="GauSs_"][quote="Grof"]Ja sam na Savi i mogu potvrditi da postoji autorizacija korisnika bez koje je nemoguce pristupiti internetu (uglavnom, DHCP server ne dodjeli IP adresu bez autorizacije). Tako da je moguce uvijek uci u trag "tko-kako-gdje-kada"...[/quote]

hehe! o cemu ti pricas? jesi mozda dao svoju MAC-adresu domu? kako ce oni znati da si to bas ti?
i nije moguce uci u trag, kako gdje tko! jednostavno podesis sebi fiksnu IP adresu.
ja se brinem o mrezi tu i tamo na cvjetnom i sa sigurnoscu ti mogu reci da te ne mogu otkriti ako ne zelis.[/quote]
Eh, ja govorim o EAP-TTLS autorizaciji koju imaju... al ako radi i s fiksnom IP adresom, onda ne znam cemu autorizacija... A sto se tice MAC adrese, i to se sredi. Pogledaj ovdje Smile

GauSs_ (napisa):
Grof (napisa):
Ja sam na Savi i mogu potvrditi da postoji autorizacija korisnika bez koje je nemoguce pristupiti internetu (uglavnom, DHCP server ne dodjeli IP adresu bez autorizacije). Tako da je moguce uvijek uci u trag "tko-kako-gdje-kada"...


hehe! o cemu ti pricas? jesi mozda dao svoju MAC-adresu domu? kako ce oni znati da si to bas ti?
i nije moguce uci u trag, kako gdje tko! jednostavno podesis sebi fiksnu IP adresu.
ja se brinem o mrezi tu i tamo na cvjetnom i sa sigurnoscu ti mogu reci da te ne mogu otkriti ako ne zelis.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 11:43 čet, 5. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Grof"]Eh, ja govorim o EAP-TTLS autorizaciji koju imaju... al ako radi i s fiksnom IP adresom, onda ne znam cemu autorizacija... A sto se tice MAC adrese, i to se sredi. [url=http://www.klcconsulting.net/smac/]Pogledaj ovdje :)[/url][/quote]

uopce nije upitno moze li se naci MAC-adresa. na taj nacin DHCP funkcionira.
bitno je da ne znaju cija je mac-adresa bez obzira kako je promjenio.
autorizacija sluzi da dobijes povratni signal a dhcp daje ip adresu.
mozes jedan dan staviti jednu adresu a drugi dan drugu, ako nisu u koliziju s vec postojecim.
Takodjer, mozes se spojiti i bez autorizacije ako znas.
Uglavnom, vjeruj mi kad kazem da veza NIJE bajna.
Grof (napisa):
Eh, ja govorim o EAP-TTLS autorizaciji koju imaju... al ako radi i s fiksnom IP adresom, onda ne znam cemu autorizacija... A sto se tice MAC adrese, i to se sredi. Pogledaj ovdje Smile


uopce nije upitno moze li se naci MAC-adresa. na taj nacin DHCP funkcionira.
bitno je da ne znaju cija je mac-adresa bez obzira kako je promjenio.
autorizacija sluzi da dobijes povratni signal a dhcp daje ip adresu.
mozes jedan dan staviti jednu adresu a drugi dan drugu, ako nisu u koliziju s vec postojecim.
Takodjer, mozes se spojiti i bez autorizacije ako znas.
Uglavnom, vjeruj mi kad kazem da veza NIJE bajna.



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:36 čet, 5. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bez puno komplikacije: "problematicne" proxyje bannam nakon prvog incidenta. 8)

@Grof: Ako imas bolje rjesenje nasih problema, molim da se javis na PM; ne volim kad se security [b]javno[/b] raspravlja... :roll:
Bez puno komplikacije: "problematicne" proxyje bannam nakon prvog incidenta. Cool

@Grof: Ako imas bolje rjesenje nasih problema, molim da se javis na PM; ne volim kad se security javno raspravlja... Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Grof
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:15:33)
Postovi: (44)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 1 - 4

PostPostano: 21:58 čet, 5. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znam kako radi DHCP server. Samo stvar je u tome, ako vec traze autorizaciju pri requestanju adrese, zasto ne bi jednostavno zabiljezili koje su adrese izdane i podesili gateway da propusta samo te adrese... pa ako ti uneses fiksnu, npr. 10.1.2.32, a ona nije izdana, gateway odbija izlaz...

[quote="GauSs_"][quote="Grof"]Eh, ja govorim o EAP-TTLS autorizaciji koju imaju... al ako radi i s fiksnom IP adresom, onda ne znam cemu autorizacija... A sto se tice MAC adrese, i to se sredi. [url=http://www.klcconsulting.net/smac/]Pogledaj ovdje :)[/url][/quote]

uopce nije upitno moze li se naci MAC-adresa. na taj nacin DHCP funkcionira.
bitno je da ne znaju cija je mac-adresa bez obzira kako je promjenio.
autorizacija sluzi da dobijes povratni signal a dhcp daje ip adresu.
mozes jedan dan staviti jednu adresu a drugi dan drugu, ako nisu u koliziju s vec postojecim.
Takodjer, mozes se spojiti i bez autorizacije ako znas.
Uglavnom, vjeruj mi kad kazem da veza NIJE bajna.[/quote]
Znam kako radi DHCP server. Samo stvar je u tome, ako vec traze autorizaciju pri requestanju adrese, zasto ne bi jednostavno zabiljezili koje su adrese izdane i podesili gateway da propusta samo te adrese... pa ako ti uneses fiksnu, npr. 10.1.2.32, a ona nije izdana, gateway odbija izlaz...

GauSs_ (napisa):
Grof (napisa):
Eh, ja govorim o EAP-TTLS autorizaciji koju imaju... al ako radi i s fiksnom IP adresom, onda ne znam cemu autorizacija... A sto se tice MAC adrese, i to se sredi. Pogledaj ovdje Smile


uopce nije upitno moze li se naci MAC-adresa. na taj nacin DHCP funkcionira.
bitno je da ne znaju cija je mac-adresa bez obzira kako je promjenio.
autorizacija sluzi da dobijes povratni signal a dhcp daje ip adresu.
mozes jedan dan staviti jednu adresu a drugi dan drugu, ako nisu u koliziju s vec postojecim.
Takodjer, mozes se spojiti i bez autorizacije ako znas.
Uglavnom, vjeruj mi kad kazem da veza NIJE bajna.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Grof
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:15:33)
Postovi: (44)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 1 - 4

PostPostano: 22:00 čet, 5. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije vezano uz forum, vec uz sigurnost u st. domovima. Ako budem imao ikakvu ideju, poslat cu to prvo na PM, iako mi nije u interesu posto se zalazem za otvorenost foruma i slobodu govora :)

[quote="vsego"]Bez puno komplikacije: "problematicne" proxyje bannam nakon prvog incidenta. 8)

@Grof: Ako imas bolje rjesenje nasih problema, molim da se javis na PM; ne volim kad se security [b]javno[/b] raspravlja... :roll:[/quote]
Nije vezano uz forum, vec uz sigurnost u st. domovima. Ako budem imao ikakvu ideju, poslat cu to prvo na PM, iako mi nije u interesu posto se zalazem za otvorenost foruma i slobodu govora Smile

vsego (napisa):
Bez puno komplikacije: "problematicne" proxyje bannam nakon prvog incidenta. Cool

@Grof: Ako imas bolje rjesenje nasih problema, molim da se javis na PM; ne volim kad se security javno raspravlja... Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:56 pon, 27. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Zabrana postanja gostima s neke IP adrese ne postoji u phpBBu. :( Ja sam to (jucer/sinoc) sam iskodirao i sada je tocno to slozeno, uz mogucnost da dodamo jos IP adresa u popis. :gg:[/quote]

[color=darkred]Dodan dio HT-ovog DSLa u popis adresa s kojih gosti ne mogu pisati, a s obzirom na odraslost nekih asistenata (koji nemaju hrabrosti doci mi u facu reci sto ih muci, nego ovdje rade gluposti), zabrana ce vjerojatno biti prosirena na [b]SVE[/b] goste.[/color] :evil:

Uzivajte u vasim idolima & unaprijed hvala na bad-karmi... :PP
vsego (napisa):
Zabrana postanja gostima s neke IP adrese ne postoji u phpBBu. Sad Ja sam to (jucer/sinoc) sam iskodirao i sada je tocno to slozeno, uz mogucnost da dodamo jos IP adresa u popis. Mr Green being very Greeen indeed


Dodan dio HT-ovog DSLa u popis adresa s kojih gosti ne mogu pisati, a s obzirom na odraslost nekih asistenata (koji nemaju hrabrosti doci mi u facu reci sto ih muci, nego ovdje rade gluposti), zabrana ce vjerojatno biti prosirena na SVE goste. Evil or Very Mad

Uzivajte u vasim idolima & unaprijed hvala na bad-karmi... Weeee-heeee!!!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 11:39 pon, 27. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
[color=darkred]zabrana ce vjerojatno biti prosirena na [b]SVE[/b] goste.[/color] :evil:
[/quote]
:bravo:

++karma
vsego (napisa):

zabrana ce vjerojatno biti prosirena na SVE goste. Evil or Very Mad

Bravo!

++karma



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Forum Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan