Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Forumaši o maltretiranju
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Chatarin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 03. 2006. (21:49:31)
Postovi: (62)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 2
Lokacija: Under the bridge

PostPostano: 14:14 pon, 20. 3. 2006    Naslov: Forumaši o maltretiranju Citirajte i odgovorite

Nedavno je na RTL-u u emisiji [i]Sanja[/i] bila tema o maltretiranju u školi. Zanima me što vi forumaši mislite o tome... :hrcak:
Nedavno je na RTL-u u emisiji Sanja bila tema o maltretiranju u školi. Zanima me što vi forumaši mislite o tome... Hrcak



_________________
... always smile, even through your tears ...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jandric
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 08. 12. 2002. (00:21:00)
Postovi: (15)16
Sarma: -

PostPostano: 14:20 pon, 20. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja mislim da je maltretiranje u skoli lose.
ja mislim da je maltretiranje u skoli lose.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vjakovac
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 28. 02. 2006. (10:07:16)
Postovi: (4B)16
Sarma = la pohva - posuda
124 = 130 - 6

PostPostano: 15:25 pon, 20. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Stanimo tome na kraj, [color=blue][size=18]milom[/size][/color] [size=20]ili[/size] [color=red][size=24]silom[/size][/color] [size=24]![/size]
[img]http://web.math.hr/~vjekovac/images/stopnasilju.gif[/img]
Stanimo tome na kraj, milom ili silom !


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
karmen
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 20. 03. 2006. (15:45:23)
Postovi: (A)16
Spol: žensko
Sarma: -

PostPostano: 15:59 pon, 20. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja nemam čvrsti stav o maltretiranju u školi. Sve ima svojih prednosti i svojih mana, sve ima svoju dobru i svoju lošu stranu. Svako jutro razmisljam kakav bi bio ovaj svijet kad bi ljudi bili jedni drugima braća i sestre. I tako se radujem tome kad će doći i taj dan. Tako da o maltretiranju u školi ne mislim ništa osobito. Zapravo, čak ne mislim uopće (o maltretiranju u školi). Hej, pa kakva je ovo tema za topic na kraju krajeva?! Što je ovo uopće?
Ja nemam čvrsti stav o maltretiranju u školi. Sve ima svojih prednosti i svojih mana, sve ima svoju dobru i svoju lošu stranu. Svako jutro razmisljam kakav bi bio ovaj svijet kad bi ljudi bili jedni drugima braća i sestre. I tako se radujem tome kad će doći i taj dan. Tako da o maltretiranju u školi ne mislim ništa osobito. Zapravo, čak ne mislim uopće (o maltretiranju u školi). Hej, pa kakva je ovo tema za topic na kraju krajeva?! Što je ovo uopće?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 16:09 pon, 20. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Maltretiranje nije dobro. Ni od strane nastavnika ni od strane učenika. Naime, činjenica je da danas djeca više maltretiraju nastavnike, a kad oni pokažu zube ili zauzmu stav, roditelji dolaze u školu i brane svoju "dobru, finu i milu djecu" i traže da se nastavnici suspendiraju.

Ali slazem se i s vjakovacom. Nikoja vrsta ugnjetavanja i maltretiranja nije dobra i treba se kazniti.
Maltretiranje nije dobro. Ni od strane nastavnika ni od strane učenika. Naime, činjenica je da danas djeca više maltretiraju nastavnike, a kad oni pokažu zube ili zauzmu stav, roditelji dolaze u školu i brane svoju "dobru, finu i milu djecu" i traže da se nastavnici suspendiraju.

Ali slazem se i s vjakovacom. Nikoja vrsta ugnjetavanja i maltretiranja nije dobra i treba se kazniti.



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
jandric
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 08. 12. 2002. (00:21:00)
Postovi: (15)16
Sarma: -

PostPostano: 16:19 pon, 20. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="karmen"]Ja nemam čvrsti stav o maltretiranju u školi. Sve ima svojih prednosti i svojih mana, sve ima svoju dobru i svoju lošu stranu. Svako jutro razmisljam kakav bi bio ovaj svijet kad bi ljudi bili jedni drugima braća i sestre. I tako se radujem tome kad će doći i taj dan. Tako da o maltretiranju u školi ne mislim ništa osobito. Zapravo, čak ne mislim uopće (o maltretiranju u školi). Hej, pa kakva je ovo tema za topic na kraju krajeva?! Što je ovo uopće?[/quote]

mislim da bi trebala imati čvršći stav o maltretiranju u školi.
ne valja živjeti u idealizmu, hopa-cupa.
ja mislim loše o maltretiranju u školi.
karmen (napisa):
Ja nemam čvrsti stav o maltretiranju u školi. Sve ima svojih prednosti i svojih mana, sve ima svoju dobru i svoju lošu stranu. Svako jutro razmisljam kakav bi bio ovaj svijet kad bi ljudi bili jedni drugima braća i sestre. I tako se radujem tome kad će doći i taj dan. Tako da o maltretiranju u školi ne mislim ništa osobito. Zapravo, čak ne mislim uopće (o maltretiranju u školi). Hej, pa kakva je ovo tema za topic na kraju krajeva?! Što je ovo uopće?


mislim da bi trebala imati čvršći stav o maltretiranju u školi.
ne valja živjeti u idealizmu, hopa-cupa.
ja mislim loše o maltretiranju u školi.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 16:31 pon, 20. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="karmen"]Ja nemam čvrsti stav o maltretiranju u školi. Sve ima svojih prednosti i svojih mana, sve ima svoju dobru i svoju lošu stranu. Svako jutro razmisljam kakav bi bio ovaj svijet kad bi ljudi bili jedni drugima braća i sestre. I tako se radujem tome kad će doći i taj dan. Tako da o maltretiranju u školi ne mislim ništa osobito. Zapravo, čak ne mislim uopće (o maltretiranju u školi). Hej, pa kakva je ovo tema za topic na kraju krajeva?! Što je ovo uopće?[/quote]
imam dojam da imas stav: Ako se to meni ne dogada, onda uopce o tome nemoram misliti!!
karmen (napisa):
Ja nemam čvrsti stav o maltretiranju u školi. Sve ima svojih prednosti i svojih mana, sve ima svoju dobru i svoju lošu stranu. Svako jutro razmisljam kakav bi bio ovaj svijet kad bi ljudi bili jedni drugima braća i sestre. I tako se radujem tome kad će doći i taj dan. Tako da o maltretiranju u školi ne mislim ništa osobito. Zapravo, čak ne mislim uopće (o maltretiranju u školi). Hej, pa kakva je ovo tema za topic na kraju krajeva?! Što je ovo uopće?

imam dojam da imas stav: Ako se to meni ne dogada, onda uopce o tome nemoram misliti!!



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Chatarin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 03. 2006. (21:49:31)
Postovi: (62)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 2
Lokacija: Under the bridge

PostPostano: 20:55 pon, 20. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislite li da toga prije nije bilo u tolikoj mjeri ili se sada samo više govori o tome? :buba:
Mislite li da toga prije nije bilo u tolikoj mjeri ili se sada samo više govori o tome? Buba



_________________
... always smile, even through your tears ...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ante
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 02. 2006. (11:12:00)
Postovi: (155)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
43 = 75 - 32

PostPostano: 21:19 pon, 20. 3. 2006    Naslov: Re: Forumaši o maltretiranju Citirajte i odgovorite

[quote="Chatarin"]Nedavno je na RTL-u u emisiji [i]Sanja[/i] bila tema o maltretiranju u školi. Zanima me što vi forumaši mislite o tome... :hrcak:[/quote]
[img]http://fs7.deviantart.com/i/2005/172/0/2/The_Knights_Who_Say_Ni_by_livius.gif[/img]

[size=9][color=green]np: Jimi Hendrix - [The Sickest of Jimi Hendrix #03] Machine Gun [12:38][/color][/size]
Chatarin (napisa):
Nedavno je na RTL-u u emisiji Sanja bila tema o maltretiranju u školi. Zanima me što vi forumaši mislite o tome... Hrcak



np: Jimi Hendrix - [The Sickest of Jimi Hendrix #03] Machine Gun [12:38]



_________________
Eat a lot, sleep a lot, brush 'em like crazy.
Run a lot, do a lot, never be lazy.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
karmen
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 20. 03. 2006. (15:45:23)
Postovi: (A)16
Spol: žensko
Sarma: -

PostPostano: 21:26 pon, 20. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Chatarin"]Mislite li da toga prije nije bilo u tolikoj mjeri ili se sada samo više govori o tome? :buba:[/quote]
Ja mislim da maltretiranja ima od pamtivijeka, zaokružimo na [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Human_evolution]posljednjih 200,000 godina.[/url] Ljudi govore kojih [url=http://www.evolutionpages.com/FOXP2_language.htm]100,000 godina.[/url] Škole pak postoje tek od pojave malo naprednijih civilizacija, dakle nekih [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Civilization]10,000 godina.[/url] U presjeku se dakle imalo 10,000 godina vremena govoriti o maltretiranju u školama.

[quote="filipnet"]imam dojam da imas stav: Ako se to meni ne dogada, onda uopce o tome nemoram misliti!![/quote]
A ja imam dojam da ti imaš stav. Bravo!
Čak mi se čini da je ovo napad na slobodu govora. :? Imam pravo izreći i ne izreći svoj stav, kao što imam pravo uopće nemati stav o maltretiranju u školama. Molim admina da stane na moju stranu!
Chatarin (napisa):
Mislite li da toga prije nije bilo u tolikoj mjeri ili se sada samo više govori o tome? Buba

Ja mislim da maltretiranja ima od pamtivijeka, zaokružimo na posljednjih 200,000 godina. Ljudi govore kojih 100,000 godina. Škole pak postoje tek od pojave malo naprednijih civilizacija, dakle nekih 10,000 godina. U presjeku se dakle imalo 10,000 godina vremena govoriti o maltretiranju u školama.

filipnet (napisa):
imam dojam da imas stav: Ako se to meni ne dogada, onda uopce o tome nemoram misliti!!

A ja imam dojam da ti imaš stav. Bravo!
Čak mi se čini da je ovo napad na slobodu govora. Confused Imam pravo izreći i ne izreći svoj stav, kao što imam pravo uopće nemati stav o maltretiranju u školama. Molim admina da stane na moju stranu!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jandric
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 08. 12. 2002. (00:21:00)
Postovi: (15)16
Sarma: -

PostPostano: 22:45 pon, 20. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="filipnet"]
imam dojam da imas stav: Ako se to meni ne dogada, onda uopce o tome nemoram misliti!![/quote]

slazem se s filipnetom i ja tako mislim.
slazem se i sa Chatarin. Meni se cini da u zadnje vrijeme ima vise nasilja u skolama nego prije i s tim se ne slazem. nasilje u skoli je vec dosta veliki znak da se treba nesto uciniti i zato trebamo vise ovakvih tema (u medijima) kako bi mozda potaknuli eventualne nasilnike u skoli da drugi put malo razmisle treba li maltretirati svoje prijatelje.
filipnet (napisa):

imam dojam da imas stav: Ako se to meni ne dogada, onda uopce o tome nemoram misliti!!


slazem se s filipnetom i ja tako mislim.
slazem se i sa Chatarin. Meni se cini da u zadnje vrijeme ima vise nasilja u skolama nego prije i s tim se ne slazem. nasilje u skoli je vec dosta veliki znak da se treba nesto uciniti i zato trebamo vise ovakvih tema (u medijima) kako bi mozda potaknuli eventualne nasilnike u skoli da drugi put malo razmisle treba li maltretirati svoje prijatelje.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
karmen
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 20. 03. 2006. (15:45:23)
Postovi: (A)16
Spol: žensko
Sarma: -

PostPostano: 23:32 pon, 20. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja se pak slažem s Periciusom: [b]Ni![/b] Nemam ništa pametnije za reći.
Ja se pak slažem s Periciusom: Ni! Nemam ništa pametnije za reći.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 23:32 pon, 20. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

A što mislite o maltretiranju Forumaša? :-k

(Mislim kada neki Forumaši maltretiraju druge Forumaše.)
A što mislite o maltretiranju Forumaša? Think

(Mislim kada neki Forumaši maltretiraju druge Forumaše.)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 23:36 pon, 20. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

heheh a tko je od vas bio zlostavljač a ko žrtva? :tup:
ako tko ima iskustva
heheh a tko je od vas bio zlostavljač a ko žrtva? Tup!
ako tko ima iskustva


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
BoMark
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2003. (12:51:47)
Postovi: (125)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 3

PostPostano: 23:39 pon, 20. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[img]http://images.ciao.com/iuk/images/products/normal/726/product-5970726.jpg[/img]

Kao sto imam jedan prisivak na torbi, i kaze::
"Priroda vase opresije je estetika naseg bijesa"

Smatram da bilo koju vrstu maltretiranja treba ekstremno kaznjavati. Diktatorski...pocevsi od onih nadredjenih prema podredjenima...jer da to klinci ne vide da se moze i tolerira, onda ne bi ni jedni drugima to radili...
doduse...
Kad sam ja bio mali...jos proslog stoljeca...jel i tisucljecja??? Isto je bilo bully-a, samo sto se tada nisu tako zvali...odazivao se na ime "Muki" ...
da...
pamtim to kao da je bilo danas ...
takve stvari znaju da budu jako dobre za karakter...
znate ono iz [url=http://imdb.com/title/tt0165546/]rana[/url] :"Batine znaju da budu gotivna stvar, covek sazna dal je covek ili ..." kao sto to Pinki rece...
vjerujem da neke osobe koje su bile maltretirane u skoli, mogu to iskoristiti i izvuci neke dobre stvari iz svega toga...npr....
[quote="Marli"]Get Up, Stand Up, stand up for your right[/quote]
[img]http://www.global-vision.org/sustainability/nobelgifs/hrman.jpg[/img]
, ali nazalost, vecina ima traume...kao neki forumasi...


Kao sto imam jedan prisivak na torbi, i kaze::
"Priroda vase opresije je estetika naseg bijesa"

Smatram da bilo koju vrstu maltretiranja treba ekstremno kaznjavati. Diktatorski...pocevsi od onih nadredjenih prema podredjenima...jer da to klinci ne vide da se moze i tolerira, onda ne bi ni jedni drugima to radili...
doduse...
Kad sam ja bio mali...jos proslog stoljeca...jel i tisucljecja??? Isto je bilo bully-a, samo sto se tada nisu tako zvali...odazivao se na ime "Muki" ...
da...
pamtim to kao da je bilo danas ...
takve stvari znaju da budu jako dobre za karakter...
znate ono iz rana :"Batine znaju da budu gotivna stvar, covek sazna dal je covek ili ..." kao sto to Pinki rece...
vjerujem da neke osobe koje su bile maltretirane u skoli, mogu to iskoristiti i izvuci neke dobre stvari iz svega toga...npr....
Marli (napisa):
Get Up, Stand Up, stand up for your right


, ali nazalost, vecina ima traume...kao neki forumasi...



_________________
Ljudi misle da razmisljaju, dok zapravo samo preuredjuju svoje predrasude!

Čovjek koji ne mijenja svoje stavove, nije ljudsko biće nego spomenik!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
karmen
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 20. 03. 2006. (15:45:23)
Postovi: (A)16
Spol: žensko
Sarma: -

PostPostano: 23:40 pon, 20. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="buba"]A što mislite o maltretiranju Forumaša? :-k [/quote]
Pa čula sam da toga ima podosta ovdje na forumu. Neki ljudi su toliko napasni da ih se ne možeš riješiti, pišu po svakom topicu, o svemu imaju izgrađeno mišljenje, stav, pa nabace pokoju foru iz rukava. :blju: Ne znam o kojim osobama se točno radi, ali voljela bih upoznati koju takvu osobu da joj proniknem u dušu.
[quote="mladac"]heheh a tko je od vas bio zlostavljač a ko žrtva?[/quote]
Zanimljivo. Smatraš li se možda ti buba žrtvom zlostavljanja na forumu? Želiš li malo pričati sa mnom o tome?
buba (napisa):
A što mislite o maltretiranju Forumaša? Think

Pa čula sam da toga ima podosta ovdje na forumu. Neki ljudi su toliko napasni da ih se ne možeš riješiti, pišu po svakom topicu, o svemu imaju izgrađeno mišljenje, stav, pa nabace pokoju foru iz rukava. Krcko kaze 'blju' - sto vise reci? Ne znam o kojim osobama se točno radi, ali voljela bih upoznati koju takvu osobu da joj proniknem u dušu.
mladac (napisa):
heheh a tko je od vas bio zlostavljač a ko žrtva?

Zanimljivo. Smatraš li se možda ti buba žrtvom zlostavljanja na forumu? Želiš li malo pričati sa mnom o tome?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ante
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 02. 2006. (11:12:00)
Postovi: (155)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
43 = 75 - 32

PostPostano: 23:45 pon, 20. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="karmen"]Ja se pak slažem s Periciusom: [b]Ni![/b] Nemam ništa pametnije za reći.[/quote]
Onda se i ja slazem s tobom. [img]http://ic1.deviantart.com/fs8/i/2005/340/f/4/Strip_by_pro_amateur.gif[/img]

[color=green][size=9]np: Quicksilver Messenger Service - [Happy Trails #01] Who Do You Love (Part 1) [3:33][/size][/color]
karmen (napisa):
Ja se pak slažem s Periciusom: Ni! Nemam ništa pametnije za reći.

Onda se i ja slazem s tobom.

np: Quicksilver Messenger Service - [Happy Trails #01] Who Do You Love (Part 1) [3:33]



_________________
Eat a lot, sleep a lot, brush 'em like crazy.
Run a lot, do a lot, never be lazy.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 23:49 pon, 20. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="BoMark"]Smatram da bilo koju vrstu maltretiranja treba ekstremno kaznjavati. Diktatorski...pocevsi od onih nadredjenih prema podredjenima...jer da to klinci ne vide da se moze i tolerira, onda ne bi ni jedni drugima to radili...
doduse....[/quote]

ne vrača li nas to onda na početak? ne dolazimo li u začaran krug?
djete nekog zlostavlja, kaznimo ga, drugi vide kako kažnjavamo - nekima je to maltretiranje i učini im se zabavno i onda oni nekog drugog muče... ili zlostavljač ide vidjet di mu je granica i umjesto da prekine krene još jače...

@karen: sorry al ja tebe ne kužim... al znaj da ću ti uvijek biti rame za plakat i da ti veliki i zločesti dečki i nisu tako strašni :lol: :wink: .
BoMark (napisa):
Smatram da bilo koju vrstu maltretiranja treba ekstremno kaznjavati. Diktatorski...pocevsi od onih nadredjenih prema podredjenima...jer da to klinci ne vide da se moze i tolerira, onda ne bi ni jedni drugima to radili...
doduse....


ne vrača li nas to onda na početak? ne dolazimo li u začaran krug?
djete nekog zlostavlja, kaznimo ga, drugi vide kako kažnjavamo - nekima je to maltretiranje i učini im se zabavno i onda oni nekog drugog muče... ili zlostavljač ide vidjet di mu je granica i umjesto da prekine krene još jače...

@karen: sorry al ja tebe ne kužim... al znaj da ću ti uvijek biti rame za plakat i da ti veliki i zločesti dečki i nisu tako strašni Laughing Wink .


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
karmen
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 20. 03. 2006. (15:45:23)
Postovi: (A)16
Spol: žensko
Sarma: -

PostPostano: 23:58 pon, 20. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Drago mi je da je BoMark istaknuo kako zlostavljanje u školama nije jednostavna stvar i treba joj pristupiti analitički. Jedno rješenje je na nasilje odgovoriti nasiljem. Drugo moguće rješenje je na nenasilje odgovoriti nasiljem. Treća mogućnost je samo nasilje, ali da li je to rješenje odgovarajuće.

[quote="mladac"]@karen: sorry al ja tebe ne kužim... al znaj da ću ti uvijek biti rame za plakat i da ti veliki i zločesti dečki i nisu tako strašni[/quote]
Pa kaj me imaš kužit ili ne kužit, nisam je dokaz Cantorovog teorema o presjeku da me treba skužit. :lol:
Ako hoćeš, možemo se nać koji dan na faksu pa skupa plakat. :wink: Pošalji mi PM ako hoćeš.
I ne bojim se ja nikakvih velikih i zločestih dečkiju. I sama sam velika i zločesta. :twisted:
Drago mi je da je BoMark istaknuo kako zlostavljanje u školama nije jednostavna stvar i treba joj pristupiti analitički. Jedno rješenje je na nasilje odgovoriti nasiljem. Drugo moguće rješenje je na nenasilje odgovoriti nasiljem. Treća mogućnost je samo nasilje, ali da li je to rješenje odgovarajuće.

mladac (napisa):
@karen: sorry al ja tebe ne kužim... al znaj da ću ti uvijek biti rame za plakat i da ti veliki i zločesti dečki i nisu tako strašni

Pa kaj me imaš kužit ili ne kužit, nisam je dokaz Cantorovog teorema o presjeku da me treba skužit. Laughing
Ako hoćeš, možemo se nać koji dan na faksu pa skupa plakat. Wink Pošalji mi PM ako hoćeš.
I ne bojim se ja nikakvih velikih i zločestih dečkiju. I sama sam velika i zločesta. Twisted Evil


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 0:03 uto, 21. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa i moje pitanje je bilo da li ste imali iskustva kao žrtva ili zlostavljač :lol:

znači ti si ta zločesta što traumatizira jadnu dječicu :wink:
pa i moje pitanje je bilo da li ste imali iskustva kao žrtva ili zlostavljač Laughing

znači ti si ta zločesta što traumatizira jadnu dječicu Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan