Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Molba za širenje funkcionalnosti foruma

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 21:16 ned, 9. 4. 2006    Naslov: Molba za širenje funkcionalnosti foruma Citirajte i odgovorite

Naime, kroz mnogo vremena se forumom provelo mnogo mnogo dobrih odgovora na dobra i česta pitanja. Svojevremeno je bilo puno priče o nekakvom faq sistemu, ali bottom line is jest da je to stalo negdje. Baza matematičkih pojmova je isto tako negdje utihnula i za nju se momentalno baš i ne čuje i koliko se sjećam ne postoji mogućnost dovoljno dinamičnog širenja baze doprinositelja :-| Na razini PMF-a smo se počeli igrati sa interesantnim eksperimentom na wiki engineu http://studenti.pmf.hr/wiki koji u sebi ima integriranu latex podršku (kao i ovaj forum) i ima sposobnost integriranja usera sa phpbb forumima i navodno nije jako komplicirano :-)

http://meta.wikimedia.org/wiki/PHPBB/Users_Integration

Već neko vrijeme radim na integriranju usera među wikijima (moguće, ali malo kompliciranije ako se to želi učiniti "dobro"). No tada sam naletio na ovaj gornji link i učinio mi se kao jako jako dobra ideja budući da mnogo budućih sadržaja jednog takvog wikija već sada sjedi na degiorgiju i njegovi korisnici su glavni doprinositelji izradi tih sadržaja i cijeli sustav funkcionira na osnovi dobro uhodanog odobravanja zajednice. Vsego ima sposobnost pokrenuti tu vrlo kul stvar korak dalje, ako želi :)
Naime, kroz mnogo vremena se forumom provelo mnogo mnogo dobrih odgovora na dobra i česta pitanja. Svojevremeno je bilo puno priče o nekakvom faq sistemu, ali bottom line is jest da je to stalo negdje. Baza matematičkih pojmova je isto tako negdje utihnula i za nju se momentalno baš i ne čuje i koliko se sjećam ne postoji mogućnost dovoljno dinamičnog širenja baze doprinositelja Neutral Na razini PMF-a smo se počeli igrati sa interesantnim eksperimentom na wiki engineu http://studenti.pmf.hr/wiki koji u sebi ima integriranu latex podršku (kao i ovaj forum) i ima sposobnost integriranja usera sa phpbb forumima i navodno nije jako komplicirano Smile

http://meta.wikimedia.org/wiki/PHPBB/Users_Integration

Već neko vrijeme radim na integriranju usera među wikijima (moguće, ali malo kompliciranije ako se to želi učiniti "dobro"). No tada sam naletio na ovaj gornji link i učinio mi se kao jako jako dobra ideja budući da mnogo budućih sadržaja jednog takvog wikija već sada sjedi na degiorgiju i njegovi korisnici su glavni doprinositelji izradi tih sadržaja i cijeli sustav funkcionira na osnovi dobro uhodanog odobravanja zajednice. Vsego ima sposobnost pokrenuti tu vrlo kul stvar korak dalje, ako želi Smile



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:12 ned, 9. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="http://meta.wikimedia.org/wiki/PHPBB/Users_Integration"] WIKIMEDIA FOUNDATION
Fout Fel Fallo 错误 錯誤 Erreur Error Fehler エラー Błąd Errore Erro
English

The Wikimedia Foundation servers are currently experiencing technical difficulties.

The problem is most likely temporary and will hopefully be fixed soon. Please check back in a few minutes.

For further information, you can visit the #wikipedia channel on the Freenode IRC network.

In the meantime, you may be able to view Google's cached version of this page.

Wikipedia is now one of the most visited sites on the Internet by traffic and continues to grow, and as a result the Wikimedia Foundation has a constant need to purchase new hardware. If you would like to help, please donate.[/quote]

:?

Nisam bas shvatio u cemu se uopce sastoji prijedlog i sto bih ja po tom prijedlogu trebao raditi... :grebgreb:

Usput, ovaj forum je na Matematici koja se smatra zasebnim fakultetom, a ne dijelom PMFa. :-s Bez obzira je l' to tocno i kome se to (ne) svidja, ja sam to duzan postovati i tu nikakve integracije nece biti. :ccc:

Takodjer, baza korisnika ostaje na DGu i ti podaci se nigdje ne dijele, jer korisnicima garantiram maksimalnu privatnost (dok se ne ogrijese o Forum i njegova [url=http://degiorgi.math.hr/forum/]Pravila[/url]). :prodike:

Naravno, tko god zeli, smije sudjelovati u vasem Wikiju i linkati prema DGu stogod zeli (ja to nemam niti zelju niti pravo braniti). 8) Dalje od toga, ne uspijevam niti naslutiti sto bi se radilo, jer je i sama svrha foruma/wikija razlicita (mjesto za diskusije vs. (za editiranje) relativno otvoren repozitorij informacija). :grebgreb:
http://meta.wikimedia.org/wiki/PHPBB/Users_Integration (napisa):
WIKIMEDIA FOUNDATION
Fout Fel Fallo 错误 錯誤 Erreur Error Fehler エラー Błąd Errore Erro
English

The Wikimedia Foundation servers are currently experiencing technical difficulties.

The problem is most likely temporary and will hopefully be fixed soon. Please check back in a few minutes.

For further information, you can visit the #wikipedia channel on the Freenode IRC network.

In the meantime, you may be able to view Google's cached version of this page.

Wikipedia is now one of the most visited sites on the Internet by traffic and continues to grow, and as a result the Wikimedia Foundation has a constant need to purchase new hardware. If you would like to help, please donate.


Confused

Nisam bas shvatio u cemu se uopce sastoji prijedlog i sto bih ja po tom prijedlogu trebao raditi... Kotacici rade 100 na sat

Usput, ovaj forum je na Matematici koja se smatra zasebnim fakultetom, a ne dijelom PMFa. Eh? Bez obzira je l' to tocno i kome se to (ne) svidja, ja sam to duzan postovati i tu nikakve integracije nece biti. Ccc.... Sram te bilo...

Takodjer, baza korisnika ostaje na DGu i ti podaci se nigdje ne dijele, jer korisnicima garantiram maksimalnu privatnost (dok se ne ogrijese o Forum i njegova Pravila). Drzim prodike

Naravno, tko god zeli, smije sudjelovati u vasem Wikiju i linkati prema DGu stogod zeli (ja to nemam niti zelju niti pravo braniti). Cool Dalje od toga, ne uspijevam niti naslutiti sto bi se radilo, jer je i sama svrha foruma/wikija razlicita (mjesto za diskusije vs. (za editiranje) relativno otvoren repozitorij informacija). Kotacici rade 100 na sat



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 6:12 pon, 10. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nema problema vsego :) Na svu sreću nisam predložio (opet) ovu ili onu razinu integracije PMF-ovskih foruma (vjerovatno nisam bio dovoljno jasan) nego instalaciju wikija (koja bi bila lokalna na degiorgiju) koji za autorizaciju i session management koristi bazu foruma :-) Ako će slučajno wikimedia opet biti down, probaj prihvatiti ponudu da pročitaš stranicu u Google cacheu (imaš link na error pageu) :)
Nema problema vsego Smile Na svu sreću nisam predložio (opet) ovu ili onu razinu integracije PMF-ovskih foruma (vjerovatno nisam bio dovoljno jasan) nego instalaciju wikija (koja bi bila lokalna na degiorgiju) koji za autorizaciju i session management koristi bazu foruma Smile Ako će slučajno wikimedia opet biti down, probaj prihvatiti ponudu da pročitaš stranicu u Google cacheu (imaš link na error pageu) Smile



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 10:26 pon, 10. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

O wikiju sam vec razmisljao, ali sam zakljucio da mi to nema nekog smisla. :?

1. Tko bi to uredjivao? :-k Nije se nitko javio niti za "contenta managere": one koji bi imali pravo mijenjanja [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=6348]"podrucja teme"[/url] pojedinih topica, a to trazi dva klika po topicu. :(

2. Tako nesto mi prelazi ono sto bi - po meni - forum trebao biti: mjesto za rasprave. :?

3. FAQ koji spominjes (ja preferiram naziv indexiranje) je zapeo na tome da ja jedini programiram po kodu foruma. :( Uz nedavni magisterij, ovo je moralo cekati. :( U dogledno vrijeme namjeravam srediti "podrucje teme" da bude upotrebljivije, a onda cu se vjerojatno pozabaviti i indexiranjem. 8)

4 Proucit cu prijedlog, da mi ne bi nesto promaklo, tj. da ne dupliciram posao ako tu radi nesto od onoga sto namjeravam sloziti. :D Fair enough? :)
O wikiju sam vec razmisljao, ali sam zakljucio da mi to nema nekog smisla. Confused

1. Tko bi to uredjivao? Think Nije se nitko javio niti za "contenta managere": one koji bi imali pravo mijenjanja "podrucja teme" pojedinih topica, a to trazi dva klika po topicu. Sad

2. Tako nesto mi prelazi ono sto bi - po meni - forum trebao biti: mjesto za rasprave. Confused

3. FAQ koji spominjes (ja preferiram naziv indexiranje) je zapeo na tome da ja jedini programiram po kodu foruma. Sad Uz nedavni magisterij, ovo je moralo cekati. Sad U dogledno vrijeme namjeravam srediti "podrucje teme" da bude upotrebljivije, a onda cu se vjerojatno pozabaviti i indexiranjem. Cool

4 Proucit cu prijedlog, da mi ne bi nesto promaklo, tj. da ne dupliciram posao ako tu radi nesto od onoga sto namjeravam sloziti. Very Happy Fair enough? Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 15:25 pon, 10. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Uglavnom :) moja motivacija prema izradi wikija jest da ljudi sa foruma rade dobre stvari zbog drugih ljudi i osjećaja zajednice ali da stvari kiksaju zato što forum nije dobro mjesto za arhiviranje dobro strukturiranih pitanja i odgovora i nakon nekoliko godina dolazi do "deaktualizacije znanja" (tj znanje koje nije aktualno postaje sve manje dostupno jer traženje po ključnoj riječi na velikom forumu dulje tradicije može biti problematično).

Pisanje na wikiju može biti restriktano na korisnike foruma, a moderatori (tj sysopi) mogu biti isti kao i na forumu ili postavljeni neki drugi. Ispunjavanje sadržaja neka bude prepušteno kao i na forumu skupini od 10-ak ljudi koji stalno postaju, dugoročno gledano, wiki@degiorgi ima svjetlu budućnost ako ga se prihvati :) Lijepa strana wikija jest da ne generira chaterske materijale i svatko može moderirati glupo ili maliciozno napisane dorade članaka, tako da je moderiranje wikija znatno manje zahtjevno u usporedbi sa forumom.

Wikipedia zajednica je išla dosta daleko u definiranju conflict-managementa među editorima i određivanja politike, pravila i smjernica, imaju dosta razrađen help mehanizam i wiki@degiorgi može koristiti te sustave. Naravno, stvar zahtjeva određenih nekoliko sati posla za inicijalnu organizaciju priče i pažnju na logičku strukturu članaka, to bi bio četvrti wiki koji sam pokretao u zadnjih godinu dana i bilo bi mi drago pomoći kako god mogu :-)
Uglavnom Smile moja motivacija prema izradi wikija jest da ljudi sa foruma rade dobre stvari zbog drugih ljudi i osjećaja zajednice ali da stvari kiksaju zato što forum nije dobro mjesto za arhiviranje dobro strukturiranih pitanja i odgovora i nakon nekoliko godina dolazi do "deaktualizacije znanja" (tj znanje koje nije aktualno postaje sve manje dostupno jer traženje po ključnoj riječi na velikom forumu dulje tradicije može biti problematično).

Pisanje na wikiju može biti restriktano na korisnike foruma, a moderatori (tj sysopi) mogu biti isti kao i na forumu ili postavljeni neki drugi. Ispunjavanje sadržaja neka bude prepušteno kao i na forumu skupini od 10-ak ljudi koji stalno postaju, dugoročno gledano, wiki@degiorgi ima svjetlu budućnost ako ga se prihvati Smile Lijepa strana wikija jest da ne generira chaterske materijale i svatko može moderirati glupo ili maliciozno napisane dorade članaka, tako da je moderiranje wikija znatno manje zahtjevno u usporedbi sa forumom.

Wikipedia zajednica je išla dosta daleko u definiranju conflict-managementa među editorima i određivanja politike, pravila i smjernica, imaju dosta razrađen help mehanizam i wiki@degiorgi može koristiti te sustave. Naravno, stvar zahtjeva određenih nekoliko sati posla za inicijalnu organizaciju priče i pažnju na logičku strukturu članaka, to bi bio četvrti wiki koji sam pokretao u zadnjih godinu dana i bilo bi mi drago pomoći kako god mogu Smile



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:42 pon, 10. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Primijeti da u ovom topicu sudjelujemo samo ti i ja. :? Ne'š ti interesa da se o tome uopce [b]prica[/b], a kamoli da se [b]radi[/b]. :(
Primijeti da u ovom topicu sudjelujemo samo ti i ja. Confused Ne'š ti interesa da se o tome uopce prica, a kamoli da se radi. Sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 18:54 pon, 10. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Primijeti da u ovom topicu sudjelujemo samo ti i ja. :? Ne'š ti interesa da se o tome uopce [b]prica[/b], a kamoli da se [b]radi[/b]. :([/quote]
Možda još ne znaju u čem je igra :-| trebalo je par godina dok ljudi shvate u čemu je igra sa forumom moguće će trebati i pinku za wiki? Siguran sam da će se naći dvoje-troje ljudi koje bi veselilo raditi contributione tamo :-)
vsego (napisa):
Primijeti da u ovom topicu sudjelujemo samo ti i ja. Confused Ne'š ti interesa da se o tome uopce prica, a kamoli da se radi. Sad

Možda još ne znaju u čem je igra Neutral trebalo je par godina dok ljudi shvate u čemu je igra sa forumom moguće će trebati i pinku za wiki? Siguran sam da će se naći dvoje-troje ljudi koje bi veselilo raditi contributione tamo Smile



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
anamari
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 03. 2003. (13:05:12)
Postovi: (E1)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 6
Lokacija: Here, there, everywhere...

PostPostano: 19:18 pon, 10. 4. 2006    Naslov: Re: Molba za širenje funkcionalnosti foruma Citirajte i odgovorite

[quote="ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE"] Baza matematičkih pojmova je isto tako negdje utihnula i za nju se momentalno baš i ne čuje i koliko se sjećam ne postoji mogućnost dovoljno dinamičnog širenja baze doprinositelja :-| [/quote]

Nije utihnula. To je cjelozivotni projekt. Ja lijepo strpljivo unosim defincije i tako cijeloog zivota. 8)

Jedino ni Ivo ni ja nismo vicni marketingu pa se onda cini da smo utihnuli.
ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE (napisa):
Baza matematičkih pojmova je isto tako negdje utihnula i za nju se momentalno baš i ne čuje i koliko se sjećam ne postoji mogućnost dovoljno dinamičnog širenja baze doprinositelja Neutral


Nije utihnula. To je cjelozivotni projekt. Ja lijepo strpljivo unosim defincije i tako cijeloog zivota. Cool

Jedino ni Ivo ni ja nismo vicni marketingu pa se onda cini da smo utihnuli.



_________________

STOP nasilju medu zivotinjama!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 21:22 pon, 10. 4. 2006    Naslov: Re: Molba za širenje funkcionalnosti foruma Citirajte i odgovorite

[quote="anamari"]Jedino ni Ivo ni ja nismo vicni marketingu pa se onda cini da smo utihnuli.[/quote]
:smrc: :smrc: radim ja na marketingu samo sam marketinski projekt ostavio za kasnije

sto se tice wikija: ne vidim koja su to pitanja kojima bi on posluzio
@zub: daj par primjera
anamari (napisa):
Jedino ni Ivo ni ja nismo vicni marketingu pa se onda cini da smo utihnuli.

Shmrc... Shmrc... radim ja na marketingu samo sam marketinski projekt ostavio za kasnije

sto se tice wikija: ne vidim koja su to pitanja kojima bi on posluzio
@zub: daj par primjera



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 23:29 pon, 10. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo vam malo propagande.

[img]http://web.math.hr/~krcko/pict/monolit.jpg[/img]
[size=24][color=indigo]e-Ghetaldus 2063.[/color][/size]
[size=20][color=darkblue]My God, it's full of definitions![/color][/size]

[img]http://web.math.hr/~krcko/pict/bowman.jpg[/img]
Evo vam malo propagande.


e-Ghetaldus 2063.
My God, it's full of definitions!




_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Zub iz busije
Gost





PostPostano: 10:38 pet, 19. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da razjasnim [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=6853]link[/url], zbog ovog topica sam zaslužio e-mail dekanu Panđiću i voditeljima studentskih predstavnika (ja nisam bio jedan od primatelja) u kojem me se proziva za vršenje pritisaka na forum u pokušaju da ga "izguram" (i pretpostavljam uvedem neku alternativnu autokraciju i gušim slobodnu riječ na fakultetu).
Raspisati poll sa pitanjem "da li sam to zaslužio" bez ikakvog navođenja vrlo vrlo prljave i ružne pozadine je apsolutno najpristojnija stvar koju sam u tom trenutku mogao napraviti. Za uzvat sam bannan sa foruma uz optužbu da prelamam SVOJE dnevnopolitičke demagogije preko NJEGOVIH leđa i da ga maltretiram.


Kolega Vedran Šego mi se može ispričati ili mi zauvijek izbrisati account sa ovog foruma.


Borna Novak

student
Da razjasnim link, zbog ovog topica sam zaslužio e-mail dekanu Panđiću i voditeljima studentskih predstavnika (ja nisam bio jedan od primatelja) u kojem me se proziva za vršenje pritisaka na forum u pokušaju da ga "izguram" (i pretpostavljam uvedem neku alternativnu autokraciju i gušim slobodnu riječ na fakultetu).
Raspisati poll sa pitanjem "da li sam to zaslužio" bez ikakvog navođenja vrlo vrlo prljave i ružne pozadine je apsolutno najpristojnija stvar koju sam u tom trenutku mogao napraviti. Za uzvat sam bannan sa foruma uz optužbu da prelamam SVOJE dnevnopolitičke demagogije preko NJEGOVIH leđa i da ga maltretiram.


Kolega Vedran Šego mi se može ispričati ili mi zauvijek izbrisati account sa ovog foruma.


Borna Novak

student


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:34 pet, 19. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

:wave:

P.S. "Najpristojnija stvar" je pitati i ne objasniti sto i zasto uopce pitas... 'nuff said. :roll: Isto kao prije godinu i pol pljuvanje po doc. Caklovicu, kao napadi prije pola godine na asistente UuRa... :evil:

P.P.S. Politika Foruma je da se accounti ne brisu. 8)
Wave

P.S. "Najpristojnija stvar" je pitati i ne objasniti sto i zasto uopce pitas... 'nuff said. Rolling Eyes Isto kao prije godinu i pol pljuvanje po doc. Caklovicu, kao napadi prije pola godine na asistente UuRa... Evil or Very Mad

P.P.S. Politika Foruma je da se accounti ne brisu. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 11:59 pet, 19. 5. 2006    Naslov: zub :wave: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]P.S. "Najpristojnija stvar" je pitati i ne objasniti sto i zasto uopce pitas... 'nuff said. :roll: Isto kao prije godinu i pol pljuvanje po doc. Caklovicu, kao napadi prije pola godine na asistente UuRa... :evil:[/quote]
8) drago mi je da ban nije osobne prirode i da je nepovezan sa nezakonitom provedbom komisijskog ispita i šire kontroverznim odlukama "asistenata" UuR-a. Također mi je drago da postoji razlog za ban koji bi bio konzistentan sa tvojim pravilima tvog foruma.
[quote="vsego"]P.P.S. Politika Foruma je da se accounti ne brisu. 8)[/quote]
Politika foruma je nebitna, to je u domeni zakona o zaštiti osobnih podataka. Formalno zahtjevam brisanje svojih osobnih podataka sa TVOG foruma.
vsego (napisa):
P.S. "Najpristojnija stvar" je pitati i ne objasniti sto i zasto uopce pitas... 'nuff said. Rolling Eyes Isto kao prije godinu i pol pljuvanje po doc. Caklovicu, kao napadi prije pola godine na asistente UuRa... Evil or Very Mad

Cool drago mi je da ban nije osobne prirode i da je nepovezan sa nezakonitom provedbom komisijskog ispita i šire kontroverznim odlukama "asistenata" UuR-a. Također mi je drago da postoji razlog za ban koji bi bio konzistentan sa tvojim pravilima tvog foruma.
vsego (napisa):
P.P.S. Politika Foruma je da se accounti ne brisu. Cool

Politika foruma je nebitna, to je u domeni zakona o zaštiti osobnih podataka. Formalno zahtjevam brisanje svojih osobnih podataka sa TVOG foruma.


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:02 pet, 19. 5. 2006    Naslov: Re: zub :wave: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"][quote="vsego"]P.P.S. Politika Foruma je da se accounti ne brisu. 8)[/quote]
Politika foruma je nebitna, to je u domeni zakona o zaštiti osobnih podataka. Formalno zahtjevam brisanje svojih osobnih podataka sa TVOG foruma.[/quote]

Tuzi administratore Foruma. :evil:

Na ostale lazi ([b]nezakoniti[/b] ispit i odluke [b]asistenata[/b]) se necu obazirati. :roll:
Anonymous (napisa):
vsego (napisa):
P.P.S. Politika Foruma je da se accounti ne brisu. Cool

Politika foruma je nebitna, to je u domeni zakona o zaštiti osobnih podataka. Formalno zahtjevam brisanje svojih osobnih podataka sa TVOG foruma.


Tuzi administratore Foruma. Evil or Very Mad

Na ostale lazi (nezakoniti ispit i odluke asistenata) se necu obazirati. Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan