Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Download klasa
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Uvod u optimizaciju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
caklovic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 10. 2002. (12:08:55)
Postovi: (80)16
Sarma = la pohva - posuda
= 21 - 14

PostPostano: 20:21 pon, 20. 12. 2004    Naslov: Download klasa Citirajte i odgovorite

Klase se mogu spremiti na lokalni disk. Link je [url]http://student.math.hr/~jivancic/simpleks/simplex.zip[/url]

L. Čaklović
Klase se mogu spremiti na lokalni disk. Link je http://student.math.hr/~jivancic/simpleks/simplex.zip

L. Čaklović


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
polinom
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 01. 2006. (14:38:11)
Postovi: (5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:04 ned, 26. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

OK, skinula sam klase i unzipala ih. Imam instaliranu Javu.

Ne znam što trebam dalje napraviti..
OK, skinula sam klase i unzipala ih. Imam instaliranu Javu.

Ne znam što trebam dalje napraviti..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Zub iz busije
Gost





PostPostano: 9:02 uto, 25. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zašto više nije moguće downloadati klase? User jivancic na studentu ne postoji, dakle fajlove je skinuo admin ili netko.... :roll:
Zašto više nije moguće downloadati klase? User jivancic na studentu ne postoji, dakle fajlove je skinuo admin ili netko.... Rolling Eyes


[Vrh]
Zub iz busije
Gost





PostPostano: 9:03 uto, 25. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

...a bome ni applet više ne radi :roll:
...a bome ni applet više ne radi Rolling Eyes


[Vrh]
Zub iz busije
Gost





PostPostano: 9:22 uto, 25. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zapravo, više apsolutno ništa ne radi. Klik na "Uvijet za potpis - razumijevanje procedure" rezultira sa "Not Found" jednom dok cache uhvati "pravu istinu" :(
Zapravo, više apsolutno ništa ne radi. Klik na "Uvijet za potpis - razumijevanje procedure" rezultira sa "Not Found" jednom dok cache uhvati "pravu istinu" Sad


[Vrh]
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 11:54 uto, 25. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ok, ispit je sutra. Da se odem mirno napit ili da se nastavim nadati da sutra neću naruke računati GJT jer nikako nemam vremena u ova 24 sata razviti dovoljnu rutinu i brzinu da se nadam ikakvom pristojnom uspjehu na ispitu sutra?
Ok, ispit je sutra. Da se odem mirno napit ili da se nastavim nadati da sutra neću naruke računati GJT jer nikako nemam vremena u ova 24 sata razviti dovoljnu rutinu i brzinu da se nadam ikakvom pristojnom uspjehu na ispitu sutra?



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 13:12 uto, 25. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo uploadao sam verziju klasa koju sam nasao kod sebe na disku: [url=http://web.math.hr/nastava/uopt/predavanja/simplex.tar.gz]klik[/url]. Vjerojatno nije bas zadnja varijanta, al friskiju ovaj cas nemam (pitat cu Caklovica prvom prilikom).

Sorry zub, nisam mogao prije. Od 10-12 sam imao nastavu, a poslije su mi dosli studenti na konzultacije pitat stvari vezane uz sutrasnji pismeni - konzultacije uzivo imaju prednost. Ja mrzim kad cekam u redu za obaviti neki administrativni posao, a sluzbenice odgovaraju na telefonske pozive umjesto da rade sa strankama.

Ti bas sve moras u zadnji cas, a? Nemoj se jos napit :wink:

Btw, gdje je busija? :zbunj:
Evo uploadao sam verziju klasa koju sam nasao kod sebe na disku: klik. Vjerojatno nije bas zadnja varijanta, al friskiju ovaj cas nemam (pitat cu Caklovica prvom prilikom).

Sorry zub, nisam mogao prije. Od 10-12 sam imao nastavu, a poslije su mi dosli studenti na konzultacije pitat stvari vezane uz sutrasnji pismeni - konzultacije uzivo imaju prednost. Ja mrzim kad cekam u redu za obaviti neki administrativni posao, a sluzbenice odgovaraju na telefonske pozive umjesto da rade sa strankama.

Ti bas sve moras u zadnji cas, a? Nemoj se jos napit Wink

Btw, gdje je busija? Ojoooj...



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 13:34 uto, 25. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zub, GJT bez kalkulatora koji ih odmah racuna je SMRT
da, da, sve super, svi znamo kako se to radi, ona dva puta ona dva, oduzmi, kroz pivotni... yeah right...
to je najbrzi put za pasti... ask me :wink:

skoci do sadasnje prodekanice, mislim da je ona zaduzila onih nesto kalkova koji bi trebali biti na raspolaganju studentima... za njih postoje programcic koji radi HTJ
to ej Krcko rekao jos pretprosle godine na vjezbama :wink: (da postoji program)
a kalkovi, bar su tada bili kod ZMS.... idi i pitaj... be fast...

meni je veky sprogramirao za HP 49G, pa ako nabavis takav, prebacit cemo program nekako
(ja sutra isto idem na pismeni, a sumnjam da ce se poklopiti da 1. budemo u istoj prostoriji 2. da smijemo razmijeniti kalkove 3. da cu ja ili ti to napraviti u dovoljno kratkom vremenu da onom drugom bude dosta vremena)

ajd mi se javi, ako ne uspijes nista, zvat cu jednog lika,pa cemo vidjeti jel te se da spasiti...
jos jednom GJT na ruke (a to je bez kalka koji to ima u sebi napisano, pa samo napises po kojem elementu zelis transformaciju) je ravno samoubojstvu... ja probala.... spetljas se trivijalno, vrijeme curi ko blesavo.... nema smisla... totalno....
ja sam u pr4 16-20....
Zub, GJT bez kalkulatora koji ih odmah racuna je SMRT
da, da, sve super, svi znamo kako se to radi, ona dva puta ona dva, oduzmi, kroz pivotni... yeah right...
to je najbrzi put za pasti... ask me Wink

skoci do sadasnje prodekanice, mislim da je ona zaduzila onih nesto kalkova koji bi trebali biti na raspolaganju studentima... za njih postoje programcic koji radi HTJ
to ej Krcko rekao jos pretprosle godine na vjezbama Wink (da postoji program)
a kalkovi, bar su tada bili kod ZMS.... idi i pitaj... be fast...

meni je veky sprogramirao za HP 49G, pa ako nabavis takav, prebacit cemo program nekako
(ja sutra isto idem na pismeni, a sumnjam da ce se poklopiti da 1. budemo u istoj prostoriji 2. da smijemo razmijeniti kalkove 3. da cu ja ili ti to napraviti u dovoljno kratkom vremenu da onom drugom bude dosta vremena)

ajd mi se javi, ako ne uspijes nista, zvat cu jednog lika,pa cemo vidjeti jel te se da spasiti...
jos jednom GJT na ruke (a to je bez kalka koji to ima u sebi napisano, pa samo napises po kojem elementu zelis transformaciju) je ravno samoubojstvu... ja probala.... spetljas se trivijalno, vrijeme curi ko blesavo.... nema smisla... totalno....
ja sam u pr4 16-20....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 13:51 uto, 25. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Medju ovogodisnjim i starim [url=http://web.math.hr/nastava/uopt/seminari/]seminarima[/url] ima GJT-program za HP48, TI-92, TI-86 i Java Micro Edition za mobitele. Za nesto od toga ima i upute.

U 24 sata ne stigne se steci rutina niti je stjecanje rutine cilj tih zadataka, ali se za 1h stigne isprogramirati i testirati na bilo cemu sto ima matrice. Meni se najbolja cini varijanta u kojoj bi zub sam isprogramirao GJT na onom hardveru kojim raspolaze. Jos da je to napravio tokom semestra dobio bi 20 bodova.
Medju ovogodisnjim i starim seminarima ima GJT-program za HP48, TI-92, TI-86 i Java Micro Edition za mobitele. Za nesto od toga ima i upute.

U 24 sata ne stigne se steci rutina niti je stjecanje rutine cilj tih zadataka, ali se za 1h stigne isprogramirati i testirati na bilo cemu sto ima matrice. Meni se najbolja cini varijanta u kojoj bi zub sam isprogramirao GJT na onom hardveru kojim raspolaze. Jos da je to napravio tokom semestra dobio bi 20 bodova.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 14:44 uto, 25. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]U 24 sata ne stigne se steci rutina niti je stjecanje rutine cilj tih zadataka, ali se za 1h stigne isprogramirati i testirati na bilo cemu sto ima matrice. Meni se najbolja cini varijanta u kojoj bi zub sam isprogramirao GJT na onom hardveru kojim raspolaze. Jos da je to napravio tokom semestra dobio bi 20 bodova.[/quote]
Ma zub cijelo jutro roka po ilegalnim sajtovima u nadi da će naći neki cross kompajler za ppc (jer nije našao ništa shareware, PD ili open source - sve demo) jer mu kabel na 40G ne radi (:() i nisam uspio naći funkciju koja vraća dimenzije matrice :? a posuđeni PPC ima javu (iako ne i micro edition :?)

@Nesi: danas neću stići na faks nikako :? budem sutra ujutro bio gore, ispit tek u 17h :) pa se nadati najboljemu i kodirati :) Uz malo sreće studnet će se hvatati iz trojke pa ću vući neki kul programćić u gccu preko pocketputtya sa studenta :D
krcko (napisa):
U 24 sata ne stigne se steci rutina niti je stjecanje rutine cilj tih zadataka, ali se za 1h stigne isprogramirati i testirati na bilo cemu sto ima matrice. Meni se najbolja cini varijanta u kojoj bi zub sam isprogramirao GJT na onom hardveru kojim raspolaze. Jos da je to napravio tokom semestra dobio bi 20 bodova.

Ma zub cijelo jutro roka po ilegalnim sajtovima u nadi da će naći neki cross kompajler za ppc (jer nije našao ništa shareware, PD ili open source - sve demo) jer mu kabel na 40G ne radi (Sad) i nisam uspio naći funkciju koja vraća dimenzije matrice Confused a posuđeni PPC ima javu (iako ne i micro edition Confused)

@Nesi: danas neću stići na faks nikako Confused budem sutra ujutro bio gore, ispit tek u 17h Smile pa se nadati najboljemu i kodirati Smile Uz malo sreće studnet će se hvatati iz trojke pa ću vući neki kul programćić u gccu preko pocketputtya sa studenta Very Happy



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 20:26 uto, 25. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE"]budem sutra ujutro bio gore, ispit tek u 17h :) pa se nadati najboljemu i kodirati :) Uz malo sreće studnet će se hvatati iz trojke pa ću vući neki kul programćić u gccu preko pocketputtya sa studenta :D[/quote]

Jao zube crni zube (pojeo te karijes). Ajd iskoristi tih par sati da ponovis konveksne skupove i Newtonovu metodu, trebat ce...
ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE (napisa):
budem sutra ujutro bio gore, ispit tek u 17h Smile pa se nadati najboljemu i kodirati Smile Uz malo sreće studnet će se hvatati iz trojke pa ću vući neki kul programćić u gccu preko pocketputtya sa studenta Very Happy


Jao zube crni zube (pojeo te karijes). Ajd iskoristi tih par sati da ponovis konveksne skupove i Newtonovu metodu, trebat ce...



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mickey
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 12. 2003. (14:34:02)
Postovi: (13)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 23:17 sri, 22. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ima li netko GJT za TI-83 Plus
bila bi iznimno zahvalna :-)
ima li netko GJT za TI-83 Plus
bila bi iznimno zahvalna Smile



_________________
** cao bao **
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
mickey
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 12. 2003. (14:34:02)
Postovi: (13)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 21:10 čet, 30. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

u redu je - smislila sama :lol:
u redu je - smislila sama Laughing



_________________
** cao bao **
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Uvod u optimizaciju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan