Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

2. kolkvij?
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 12:39 ned, 8. 6. 2003    Naslov: 2. kolkvij? Citirajte i odgovorite

Sta ce sve biti na kolokviju? I oni programi s vjezbi, od kojeg do kojeg da proucim?
Sta ce sve biti na kolokviju? I oni programi s vjezbi, od kojeg do kojeg da proucim?



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:34 ned, 8. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Matko tu d reskju! :D

[quote="Matko Botincan"]Na drugom kolokviju bit ce sve ono sto se (na)ucilo na kolegiju nakon prvog kolokvija -- okvirni pregled gradiva moze se vidjeti na [url]http://web.math.hr/~mabotinc/c[/url].

Sto se tice programa s vjezbi, to znaci da treba prouciti programe pocevsi od 5-ih vjezbi zakljucno do 13-ih (odnosno rijec je o programima koji nose brojeve 29-80).

Nismo jos sastavili zadatke za kolokvij, no, svakako mogu reci da treba obratiti paznju na: rad s funkcijama, pointere, stringove, structove & vezane liste, datoteke.[/quote]

Hvala Matku u ime Forumasa! :)
Matko tu d reskju! Very Happy

Matko Botincan (napisa):
Na drugom kolokviju bit ce sve ono sto se (na)ucilo na kolegiju nakon prvog kolokvija – okvirni pregled gradiva moze se vidjeti na http://web.math.hr/~mabotinc/c.

Sto se tice programa s vjezbi, to znaci da treba prouciti programe pocevsi od 5-ih vjezbi zakljucno do 13-ih (odnosno rijec je o programima koji nose brojeve 29-80).

Nismo jos sastavili zadatke za kolokvij, no, svakako mogu reci da treba obratiti paznju na: rad s funkcijama, pointere, stringove, structove & vezane liste, datoteke.


Hvala Matku u ime Forumasa! Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 19:06 pon, 9. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

e da, imo sam 83 uboda na prvom kolokviju...kolko mi jos treba za kolokvirat?
e da, imo sam 83 uboda na prvom kolokviju...kolko mi jos treba za kolokvirat?



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:18 pon, 9. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Psy"]e da, imo sam 83 uboda na prvom kolokviju...kolko mi jos treba za kolokvirat?[/quote]

koliko ja znam, rekli su da ce skala bodovanja biti slagana za 200 bodova, ne za 215, koliko ih zbilja ima...
dakle, po mojoj pretpostavci i vise manje uhodanim nepisanim pravilima, 100 bodova je prolaz...
Psy (napisa):
e da, imo sam 83 uboda na prvom kolokviju...kolko mi jos treba za kolokvirat?


koliko ja znam, rekli su da ce skala bodovanja biti slagana za 200 bodova, ne za 215, koliko ih zbilja ima...
dakle, po mojoj pretpostavci i vise manje uhodanim nepisanim pravilima, 100 bodova je prolaz...



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Matko
Gost





PostPostano: 23:10 uto, 10. 6. 2003    Naslov: Bodovanje na kolokviju iz C-a Citirajte i odgovorite

Bok ljudi!

Samo kratki komentar vezan uz bodovanje na kolokviju iz C-a. I drugi kolokvij ce nositi 115 bodova (dakle, bit ce 15 dodatnih extra bodova), sto znaci da ce teoretski maximum broja bodova s oba kolokvija iznositi 230 bodova.
Bodovna skala za ocjene bit ce slozena za 200 bodova, pa je onda broj bodova koji vam trebaju za prolaz (ili neku odredjenu ocjenu) potrebno racunati obzirom na tu skalu (naravno, prema "vise manje uhodanim nepisanim pravilima").

Lijepi pozdrav,
Matko Botincan
Bok ljudi!

Samo kratki komentar vezan uz bodovanje na kolokviju iz C-a. I drugi kolokvij ce nositi 115 bodova (dakle, bit ce 15 dodatnih extra bodova), sto znaci da ce teoretski maximum broja bodova s oba kolokvija iznositi 230 bodova.
Bodovna skala za ocjene bit ce slozena za 200 bodova, pa je onda broj bodova koji vam trebaju za prolaz (ili neku odredjenu ocjenu) potrebno racunati obzirom na tu skalu (naravno, prema "vise manje uhodanim nepisanim pravilima").

Lijepi pozdrav,
Matko Botincan


[Vrh]
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 15:48 sri, 11. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

e da su ti ekstra bodovi i iz ostalih kolegija........ :?

PS neki bi se trebali registrirat, a ne postat kao guesti :D :D
e da su ti ekstra bodovi i iz ostalih kolegija........ Confused

PS neki bi se trebali registrirat, a ne postat kao guesti Very Happy Very Happy



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 17:53 sri, 11. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na Elementarnoj i jesu (samo sto se tako ne zovu). Za prolaz trebas 50 od 120, dakle 41.7%. Na C-u ti je prolaz 100 od max. 230, dakle 43.5%. Na pismenima najcesce za prolaz treba skupiti 45%.
Na Elementarnoj i jesu (samo sto se tako ne zovu). Za prolaz trebas 50 od 120, dakle 41.7%. Na C-u ti je prolaz 100 od max. 230, dakle 43.5%. Na pismenima najcesce za prolaz treba skupiti 45%.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 22:03 sri, 11. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ermmm....na sta da posebno obratimo paznju? kakav tip programa ce biti na kolokviju? c'mon ppl , help, moram skupit 17 bodova za prolaz ....make it happen!
Ermmm....na sta da posebno obratimo paznju? kakav tip programa ce biti na kolokviju? c'mon ppl , help, moram skupit 17 bodova za prolaz ....make it happen!



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 23:35 sri, 11. 6. 2003    Naslov: bodovi za prolaz Citirajte i odgovorite

dovoljno je imati >=90 bodova za prolaz, tj. prag je na ~39,13%


I. Nakic
dovoljno je imati >=90 bodova za prolaz, tj. prag je na ~39,13%


I. Nakic


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:54 sri, 11. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gordan"]neki bi se trebali registrirat, a ne postat kao guesti :D :D[/quote]

A neki bi trebali cijeniti trud asistenata, a ne zvocat za sitnice. :twisted:

Zahvaljujem Matku i Ivici da su se pridruzili. :weee: Za neupucene... Forum spada u nesluzbene aktivnosti - dakle ovisi o cistoj dobroj volji sudionika. :?

[quote="I. Nakic"]dovoljno je imati >=90 bodova za prolaz, tj. prag je na ~39,13%[/quote]

:shock:
Gordan (napisa):
neki bi se trebali registrirat, a ne postat kao guesti Very Happy Very Happy


A neki bi trebali cijeniti trud asistenata, a ne zvocat za sitnice. Twisted Evil

Zahvaljujem Matku i Ivici da su se pridruzili. Weeeeeee!!!!!!!!!!! Za neupucene... Forum spada u nesluzbene aktivnosti - dakle ovisi o cistoj dobroj volji sudionika. Confused

I. Nakic (napisa):
dovoljno je imati >=90 bodova za prolaz, tj. prag je na ~39,13%


Shocked



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Bad1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 05. 2003. (12:54:18)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 8:03 pet, 13. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znaci sad i i mam sanse. Fali mi jos kojih 50 bodova.
Eh, kad bi jos netko to napisao umjesto mene.....

Psy, tebi ce sigurno faliti vjezbe od cetvrtka kad si OTISAO! :twisted:
Znaci sad i i mam sanse. Fali mi jos kojih 50 bodova.
Eh, kad bi jos netko to napisao umjesto mene.....

Psy, tebi ce sigurno faliti vjezbe od cetvrtka kad si OTISAO! Twisted Evil



_________________
Damn the Devil to Hell!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan