Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Rezultati drugog kolokvija
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Anonymus
Gost





PostPostano: 15:30 sub, 14. 6. 2003    Naslov: Rezultati drugog kolokvija Citirajte i odgovorite

Zna li kogod kad ce tocno bit dostupi rezultati drugog kolokvija na netu. Nekima(meni) nije tako lako doc do faksa po doticne, a i posto su zalbe u 6 (ako to jos stoji) oni(opet ja) koji zive dalje od faksa htili bi prije saznat kakvi su rezultati da mogu po potrebi stic na zalbe :?:
Zna li kogod kad ce tocno bit dostupi rezultati drugog kolokvija na netu. Nekima(meni) nije tako lako doc do faksa po doticne, a i posto su zalbe u 6 (ako to jos stoji) oni(opet ja) koji zive dalje od faksa htili bi prije saznat kakvi su rezultati da mogu po potrebi stic na zalbe Question


[Vrh]
Gost






PostPostano: 15:58 sub, 14. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Navodno rezultata prije 18h neće biti (barem ne na Netu) kažu pouzdani izvori, jer se kolegama asistentima neda slušat još hrpu žalbi, nakon duge i neprospavane noći. Ne želim biti zloban, dapače, potpuno shvaćam njihovu izmorenost ispravljanjem, ali mislim da trebaju imati razumijevanja prema onima koji nisu baš na korak do faksa. Ovime se direktno određena grupa studenata dovodi u neravnopravan položaj :(
Navodno rezultata prije 18h neće biti (barem ne na Netu) kažu pouzdani izvori, jer se kolegama asistentima neda slušat još hrpu žalbi, nakon duge i neprospavane noći. Ne želim biti zloban, dapače, potpuno shvaćam njihovu izmorenost ispravljanjem, ali mislim da trebaju imati razumijevanja prema onima koji nisu baš na korak do faksa. Ovime se direktno određena grupa studenata dovodi u neravnopravan položaj Sad


[Vrh]
Gost






PostPostano: 18:55 sub, 14. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

jos nema :cry:
jos nema Crying or Very sad


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:36 sub, 14. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]jos nema :cry:[/quote]

Sad [url=http://web.math.hr/~mabotinc/c/2003_kolokvij2.txt]ima[/url]. :D
Anonymous (napisa):
jos nema Crying or Very sad


Sad ima. Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Matko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 06. 2003. (01:56:38)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 2:24 ned, 15. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Navodno rezultata prije 18h neće biti (barem ne na Netu) kažu pouzdani izvori, jer se kolegama asistentima neda slušat još hrpu žalbi, nakon duge i neprospavane noći. Ne želim biti zloban, dapače, potpuno shvaćam njihovu izmorenost ispravljanjem, ali mislim da trebaju imati razumijevanja prema onima koji nisu baš na korak do faksa. Ovime se direktno određena grupa studenata dovodi u neravnopravan položaj :([/quote]

Slazem se s time da je predlozeni termin za rezultate i zalbe moguce bio mozda malo nezgodan, ali vjerujte nam da doista nismo mogli ponuditi nista bolje.
Rezultata na netu nije bilo prije 18h ne zato sto mi to nismo htjeli da tako bude, vec zato sto do tog trenutka stvari nisu bile jos napravljene do kraja. Imajte na umu da samo ispravljanje kolokvija nije jedini posao koji je vezan uz kolokvije. Nakon sto se kolokviji isprave, rezultate je potrebno unijeti u racunalo, sto nije bas trivijalan zadatak (osim sto se za svakog studenta unose bodovi za svaki zadatak pojedinacno, unose se i druge stvari poput primjerice profesora i asistenta koji mu je predavao (nama su i te informacije bitne)).
U svakom slucaju, zao nam je ukoliko postoje studenti koji smatraju da su terminom rezultata za kolokvij iz C-a bili dovedeni u neravnopravan polozaj, no, stvarno je obzirom na okolnosti tesko bilo smisliti neko bolje rjesenje. Osim toga, ako su asistenti mogli provesti dobar dio noci s petka na subotu na ispravljanje kolokvija, te doci (znatno ranije) u subotu na fax kako bi unijeli rezultate u racunalo, nekako mi i nije bas jasno zasto bi studentima trebalo predstavljati problem doci na kratko na fax u 18h kako bi vidjeli rezultate i eventualno se zalili.
Znate, niti asistenti ne stanuju bas korak do faxa...
Anonymous (napisa):
Navodno rezultata prije 18h neće biti (barem ne na Netu) kažu pouzdani izvori, jer se kolegama asistentima neda slušat još hrpu žalbi, nakon duge i neprospavane noći. Ne želim biti zloban, dapače, potpuno shvaćam njihovu izmorenost ispravljanjem, ali mislim da trebaju imati razumijevanja prema onima koji nisu baš na korak do faksa. Ovime se direktno određena grupa studenata dovodi u neravnopravan položaj Sad


Slazem se s time da je predlozeni termin za rezultate i zalbe moguce bio mozda malo nezgodan, ali vjerujte nam da doista nismo mogli ponuditi nista bolje.
Rezultata na netu nije bilo prije 18h ne zato sto mi to nismo htjeli da tako bude, vec zato sto do tog trenutka stvari nisu bile jos napravljene do kraja. Imajte na umu da samo ispravljanje kolokvija nije jedini posao koji je vezan uz kolokvije. Nakon sto se kolokviji isprave, rezultate je potrebno unijeti u racunalo, sto nije bas trivijalan zadatak (osim sto se za svakog studenta unose bodovi za svaki zadatak pojedinacno, unose se i druge stvari poput primjerice profesora i asistenta koji mu je predavao (nama su i te informacije bitne)).
U svakom slucaju, zao nam je ukoliko postoje studenti koji smatraju da su terminom rezultata za kolokvij iz C-a bili dovedeni u neravnopravan polozaj, no, stvarno je obzirom na okolnosti tesko bilo smisliti neko bolje rjesenje. Osim toga, ako su asistenti mogli provesti dobar dio noci s petka na subotu na ispravljanje kolokvija, te doci (znatno ranije) u subotu na fax kako bi unijeli rezultate u racunalo, nekako mi i nije bas jasno zasto bi studentima trebalo predstavljati problem doci na kratko na fax u 18h kako bi vidjeli rezultate i eventualno se zalili.
Znate, niti asistenti ne stanuju bas korak do faxa...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Matko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 06. 2003. (01:56:38)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 3:07 ned, 15. 6. 2003    Naslov: Rezultati kolokvija Citirajte i odgovorite

Znam da je ovo sto cu sad napisati vec bilo vise ili manje objavljeno u prethodnim postovima, no, evo, za svaki slucaj, neka postoji i "sluzbeno" izvjesce.

Rezultati drugog kolokvija zajedno s ukupnim bodovima i ocjenom nalaze se na:
http://web.math.hr/~mabotinc/c/2003_kolokvij2.txt

Sve sto je kolega Gordan napisao u vezi s interpretacijom pojedinih stupaca u tablici jest tocno, no, da probam malo pojednostaviti iscitavanje tablice - jedini stupci koji su vam u konacnici bitni su pretposljednji i posljednji stupac (odnosno "Bodovi" i "Ocjena"). Vrijednosti koje se nalaze u stupcu "Bodovi" dobivene su dijeljenjem zbroja bodova s 1. i 2. kolokvija sa 2, te eventualnim zaokruzivanjem nagore (kako bi se dobili bodovi koji odgovaraju "standardnoj" skali na pismenima). Ocjene su odredjene prema vec uvrijezenim bodovnim intervalima:
5: 85-infinity
4: 75-85
3: 60-75
2: 45-60
1: 0-44
Naravno da su ocjene samo orijentacijska velicina (izmedju ostalog potrebne su radi ISVU baze), pa ce za usmeni ispit daleko bitniji (i relevantniji) podatak biti ukupan broj bodova (te posebno broj bodova postignut na drugom kolokviju koji je ipak obuhvacao vecinu gradiva iz kolegija).

Puno srece na usmenom!
Znam da je ovo sto cu sad napisati vec bilo vise ili manje objavljeno u prethodnim postovima, no, evo, za svaki slucaj, neka postoji i "sluzbeno" izvjesce.

Rezultati drugog kolokvija zajedno s ukupnim bodovima i ocjenom nalaze se na:
http://web.math.hr/~mabotinc/c/2003_kolokvij2.txt

Sve sto je kolega Gordan napisao u vezi s interpretacijom pojedinih stupaca u tablici jest tocno, no, da probam malo pojednostaviti iscitavanje tablice - jedini stupci koji su vam u konacnici bitni su pretposljednji i posljednji stupac (odnosno "Bodovi" i "Ocjena"). Vrijednosti koje se nalaze u stupcu "Bodovi" dobivene su dijeljenjem zbroja bodova s 1. i 2. kolokvija sa 2, te eventualnim zaokruzivanjem nagore (kako bi se dobili bodovi koji odgovaraju "standardnoj" skali na pismenima). Ocjene su odredjene prema vec uvrijezenim bodovnim intervalima:
5: 85-infinity
4: 75-85
3: 60-75
2: 45-60
1: 0-44
Naravno da su ocjene samo orijentacijska velicina (izmedju ostalog potrebne su radi ISVU baze), pa ce za usmeni ispit daleko bitniji (i relevantniji) podatak biti ukupan broj bodova (te posebno broj bodova postignut na drugom kolokviju koji je ipak obuhvacao vecinu gradiva iz kolegija).

Puno srece na usmenom!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan