Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

usmeni kod prof. Nogo
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
dodge
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 19. 02. 2003. (10:47:50)
Postovi: (85)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: quick stop

PostPostano: 14:18 čet, 12. 6. 2003    Naslov: usmeni kod prof. Nogo Citirajte i odgovorite

Može li netko napisati kratak opis.
Konkretno me zanimaju dvije stvari : što se smije koristiti pri programiranju i da li su ona tri sata koliko nazivno traje usmeni samo tako da svi stignu lijepo napisati ili možemo očekivati neki mrcinski zadatak.
Može li netko napisati kratak opis.
Konkretno me zanimaju dvije stvari : što se smije koristiti pri programiranju i da li su ona tri sata koliko nazivno traje usmeni samo tako da svi stignu lijepo napisati ili možemo očekivati neki mrcinski zadatak.



_________________
Your logic does not resemble our Earth logic.
Mine is much more advanced.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
anavi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 04. 2003. (09:14:19)
Postovi: (23)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:45 čet, 12. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

koliko ja znam (naime prof. Nogo je rekla) da se smije koristiti help za teze zadatke...a koliko sam cula od drugih dobijes zadatak 'koji nije tezak'

da li bi netko ko je bio na doticnom usmenom, bio voljan napisati text zadatka koji je dobio (i s kojom je ocjenom dosao na usmeni)?
koliko ja znam (naime prof. Nogo je rekla) da se smije koristiti help za teze zadatke...a koliko sam cula od drugih dobijes zadatak 'koji nije tezak'

da li bi netko ko je bio na doticnom usmenom, bio voljan napisati text zadatka koji je dobio (i s kojom je ocjenom dosao na usmeni)?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 13:05 pon, 16. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo, da sama odgovorim na svoj post

dosla sam na usmeni s 111+52 boda i dobila sam prvo eliminacijski zadatak-polje (jer 'imam malo bodova') i onda sam ga rijesila (ono unix,dvije datoteke) i dobila drugi zadatak- datoteke.
ako nekog zanimaju bas zadaci nek mi se jave na mail da tu sad ne objasnjavam....
evo, da sama odgovorim na svoj post

dosla sam na usmeni s 111+52 boda i dobila sam prvo eliminacijski zadatak-polje (jer 'imam malo bodova') i onda sam ga rijesila (ono unix,dvije datoteke) i dobila drugi zadatak- datoteke.
ako nekog zanimaju bas zadaci nek mi se jave na mail da tu sad ne objasnjavam....


[Vrh]
dodge
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 19. 02. 2003. (10:47:50)
Postovi: (85)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: quick stop

PostPostano: 19:06 pon, 16. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bio i ja i proshao,
opet su price o usmenom, sto bi se reklo [i]greatly exagerated[/i], može se programirati u biločemu dostupnome, osim eliminiacijskog zadatka kojeg pišete samo ako imate nešto manje bodova na kolokviju, ali taj rad u unixu se, kolko sam primjetio, svodi samo na tipkanje na picou i kompajliranje. Ništa vanredno, ima sasvim dovoljno vremena.
Uglavnom, o usmenom sve najbolje. :)
Bio i ja i proshao,
opet su price o usmenom, sto bi se reklo greatly exagerated, može se programirati u biločemu dostupnome, osim eliminiacijskog zadatka kojeg pišete samo ako imate nešto manje bodova na kolokviju, ali taj rad u unixu se, kolko sam primjetio, svodi samo na tipkanje na picou i kompajliranje. Ništa vanredno, ima sasvim dovoljno vremena.
Uglavnom, o usmenom sve najbolje. Smile



_________________
Your logic does not resemble our Earth logic.
Mine is much more advanced.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Miš
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 05. 2003. (20:53:57)
Postovi: (22)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 9:23 uto, 17. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li se tih 'malo bodova' odnosi na ukupnih 163 ili na zadnji kolokvij tj, 52 boda? A kako inače izgleda usmeni? Da li se uz taj drugi zadatak pita i teorija? A što ako ne znaš taj drugi teži zadatak,je li to pad ili kako?
Thanx
Da li se tih 'malo bodova' odnosi na ukupnih 163 ili na zadnji kolokvij tj, 52 boda? A kako inače izgleda usmeni? Da li se uz taj drugi zadatak pita i teorija? A što ako ne znaš taj drugi teži zadatak,je li to pad ili kako?
Thanx


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dodge
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 19. 02. 2003. (10:47:50)
Postovi: (85)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: quick stop

PostPostano: 12:04 uto, 17. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Miš"]Da li se tih 'malo bodova' odnosi na ukupnih 163 ili na zadnji kolokvij tj, 52 boda? A kako inače izgleda usmeni? Da li se uz taj drugi zadatak pita i teorija? A što ako ne znaš taj drugi teži zadatak,je li to pad ili kako?
Thanx[/quote]

Redom:
Mislim da se odnosi na ukupni broj bodova.
Što se tiče pitanja teorije ja nisam bio pitan teoriju, kao nadopitavanje sam morao ispisati rezultat u datoteku.
E sad što se tiče padanja, tu ti ne mogu pomoći, koliko sam primjetio svi koji su prije mene izašli su prošli, ostalo je još par ljudi poslje, što s njima bijaše ne znam.
Miš (napisa):
Da li se tih 'malo bodova' odnosi na ukupnih 163 ili na zadnji kolokvij tj, 52 boda? A kako inače izgleda usmeni? Da li se uz taj drugi zadatak pita i teorija? A što ako ne znaš taj drugi teži zadatak,je li to pad ili kako?
Thanx


Redom:
Mislim da se odnosi na ukupni broj bodova.
Što se tiče pitanja teorije ja nisam bio pitan teoriju, kao nadopitavanje sam morao ispisati rezultat u datoteku.
E sad što se tiče padanja, tu ti ne mogu pomoći, koliko sam primjetio svi koji su prije mene izašli su prošli, ostalo je još par ljudi poslje, što s njima bijaše ne znam.



_________________
Your logic does not resemble our Earth logic.
Mine is much more advanced.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
anavi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 04. 2003. (09:14:19)
Postovi: (23)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:30 uto, 17. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Miš"]Da li se tih 'malo bodova' odnosi na ukupnih 163 ili na zadnji kolokvij tj, 52 boda? A kako inače izgleda usmeni? Thanx[/quote]

i ja mislim da se odnosi na ukupan br. bodova.
imas dvije verzije usmenig: sa eliminacijskim zadatkom i bez istog
mene nije pitala teoriju ali mi je u eliminacijskom zadatku rekla da nesto promijenim (da int broj upisem sa konzole)..nista tesko
[quote]Da li se uz taj drugi zadatak pita i teorija? A što ako ne znaš taj drugi teži zadatak,je li to pad ili kako?
[/quote]
pa ne vjerujem da ces ici na usmeni da nista ne znas...ja sam dobila zadatak sa datotekama i nisam ga znala napravit kako je to ona trazila(trebala sam iz datoteke upisat [ime-razmak-prezime][br bodova][ocjena] ), nego sam upisala posebno ime posebno prezime i onda ovo ostalo....i rekla sam joj da ne znam onak i nisam pala nego dobila 4
Miš (napisa):
Da li se tih 'malo bodova' odnosi na ukupnih 163 ili na zadnji kolokvij tj, 52 boda? A kako inače izgleda usmeni? Thanx


i ja mislim da se odnosi na ukupan br. bodova.
imas dvije verzije usmenig: sa eliminacijskim zadatkom i bez istog
mene nije pitala teoriju ali mi je u eliminacijskom zadatku rekla da nesto promijenim (da int broj upisem sa konzole)..nista tesko
Citat:
Da li se uz taj drugi zadatak pita i teorija? A što ako ne znaš taj drugi teži zadatak,je li to pad ili kako?

pa ne vjerujem da ces ici na usmeni da nista ne znas...ja sam dobila zadatak sa datotekama i nisam ga znala napravit kako je to ona trazila(trebala sam iz datoteke upisat [ime-razmak-prezime][br bodova][ocjena] ), nego sam upisala posebno ime posebno prezime i onda ovo ostalo....i rekla sam joj da ne znam onak i nisam pala nego dobila 4


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:14 uto, 17. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Da li se tih 'malo bodova' odnosi na ukupnih 163 ili na zadnji kolokvij tj, 52 boda? A kako inače izgleda usmeni? Thanx[/quote]

to se odnosi na drugi kolokvij jer je teze gradivo i sire je podrucje...
frend je na prvom kolokviju imao 49 a na drugom nekih 79 tak nes... i rekla je da posto ima puno bodova na drugom kolokviju ne treba pisati eliminacijski zadatak...
Citat:
Da li se tih 'malo bodova' odnosi na ukupnih 163 ili na zadnji kolokvij tj, 52 boda? A kako inače izgleda usmeni? Thanx


to se odnosi na drugi kolokvij jer je teze gradivo i sire je podrucje...
frend je na prvom kolokviju imao 49 a na drugom nekih 79 tak nes... i rekla je da posto ima puno bodova na drugom kolokviju ne treba pisati eliminacijski zadatak...



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 21:22 uto, 17. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Usmeni kod prof. Nogo? E covjece...bjezi...ono, i ne gledaj unatrag.....sala, sala, a sad salu na stranu! Profesorica (unatoc svim tim pricama studenata) je zbilja korektna, i ako ako vidi tvoj potencijal, nece se zadovoljit da imas 2, neg ce te tjrat da to naucis barem za 4, i to je zbilja ok....stvarno je korektna, i ako vidi da znas kako nesto treba izvest, ali trenutno neznas na koji bi to nacin napravio, progleda ti kroz prste (osobno iskustvo).
Usmeni kod prof. Nogo? E covjece...bjezi...ono, i ne gledaj unatrag.....sala, sala, a sad salu na stranu! Profesorica (unatoc svim tim pricama studenata) je zbilja korektna, i ako ako vidi tvoj potencijal, nece se zadovoljit da imas 2, neg ce te tjrat da to naucis barem za 4, i to je zbilja ok....stvarno je korektna, i ako vidi da znas kako nesto treba izvest, ali trenutno neznas na koji bi to nacin napravio, progleda ti kroz prste (osobno iskustvo).



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 23:55 uto, 17. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

opet se pokazalo da nije istina da je prof. Nogo jako jako jako uzasna i grozna i da ljudi padaju"mada sam sve znao srusila me".
opet se pokazalo da nije istina da je prof. Nogo jako jako jako uzasna i grozna i da ljudi padaju"mada sam sve znao srusila me".


[Vrh]
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 10:26 sri, 18. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

samo da dodam par stvari...
1. nemojte izlaziti na ispit ako ne znate bar radiit u pico-u, kompajlirati i izvesti vlastiti program (bilo je i toga)

2. imah 196 bodova, ne pisah eliminacijski, dobila sam da napisem txt fajl, i iz njega iscupam neke stvari (nema razmaka izmedju podataka), nakon toga sam trebala sama napisati fju strcat (preporucam da si ponovite kako se igra sa tim fjama, hoce biti korisno) i onda me pitala 'a sto ako je granicni slucaj, pa nema drugog stringa' meni fja nije radila, pa mi je dala neko vrijeme da ju preuredim, i dosla, pogledala preuredjenu (btw, bilo je proslo vise od 3 sata) i dala mi 5 :)

3. sve u svemu, nemojte se zivcirati, pazljivo pisite progy (a ne da poslije ludite da gdje vam je greska)

4. ja nisam cula da ikoga pita teoriju, jedina pitanja su znala biti 'a sto se desi ako ovo il ono' (u stilu, probaj, izvedi, pa da vidimo da li radi)

5. sto se helpova tice, nije nista rekla da je zabranjeno, ali nitko nije niti trazio nekakve dodatne knjige, mislim da je svima man _nesto_ bilo dovoljno or so...

5. netko je pitao za mrcinske zadatke, meni je moj izgledao totalno ok, cak sam prvo pomislila da je to eliminacijski.... :? pa sam ga rijesila za cca sat vremena, ali preko charactera, a ne stringova, sto joj se nije svidjelo kao idejno rjesenje :) pa sam onda isla igrati se sa stringovima... :)

eto, samo si proucite one sitne fje, zbilja je usmeni ok.. ako niste tocno shvatili npr kako datoteka mora biti zadana, slobodno ju dodjite pitati (cim je slobodna) i odgovorit ce vam... isto tako, nemojte ju se ustrucavati pozvati kad vam je nesto nejasno u zadatku
no, nemojte ocekivati da vam trazi bug u programu.... (tj, nemojte ju pitati 'a zasto meni to ne radi' jer odgovora dobiti necete :) )
samo da dodam par stvari...
1. nemojte izlaziti na ispit ako ne znate bar radiit u pico-u, kompajlirati i izvesti vlastiti program (bilo je i toga)

2. imah 196 bodova, ne pisah eliminacijski, dobila sam da napisem txt fajl, i iz njega iscupam neke stvari (nema razmaka izmedju podataka), nakon toga sam trebala sama napisati fju strcat (preporucam da si ponovite kako se igra sa tim fjama, hoce biti korisno) i onda me pitala 'a sto ako je granicni slucaj, pa nema drugog stringa' meni fja nije radila, pa mi je dala neko vrijeme da ju preuredim, i dosla, pogledala preuredjenu (btw, bilo je proslo vise od 3 sata) i dala mi 5 Smile

3. sve u svemu, nemojte se zivcirati, pazljivo pisite progy (a ne da poslije ludite da gdje vam je greska)

4. ja nisam cula da ikoga pita teoriju, jedina pitanja su znala biti 'a sto se desi ako ovo il ono' (u stilu, probaj, izvedi, pa da vidimo da li radi)

5. sto se helpova tice, nije nista rekla da je zabranjeno, ali nitko nije niti trazio nekakve dodatne knjige, mislim da je svima man _nesto_ bilo dovoljno or so...

5. netko je pitao za mrcinske zadatke, meni je moj izgledao totalno ok, cak sam prvo pomislila da je to eliminacijski.... Confused pa sam ga rijesila za cca sat vremena, ali preko charactera, a ne stringova, sto joj se nije svidjelo kao idejno rjesenje Smile pa sam onda isla igrati se sa stringovima... Smile

eto, samo si proucite one sitne fje, zbilja je usmeni ok.. ako niste tocno shvatili npr kako datoteka mora biti zadana, slobodno ju dodjite pitati (cim je slobodna) i odgovorit ce vam... isto tako, nemojte ju se ustrucavati pozvati kad vam je nesto nejasno u zadatku
no, nemojte ocekivati da vam trazi bug u programu.... (tj, nemojte ju pitati 'a zasto meni to ne radi' jer odgovora dobiti necete Smile )



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:11 sri, 18. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]nakon toga sam trebala sama napisati fju [b]strcat[/b][/quote]

Ide li tu negdje kvacica? :verytwisted:

(Zanimljivo, svaki raspored kvacica daje neku rijec :shock:)
Nesi (napisa):
nakon toga sam trebala sama napisati fju strcat


Ide li tu negdje kvacica? Very twisted

(Zanimljivo, svaki raspored kvacica daje neku rijec Shocked)



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
YYYY
Gost





PostPostano: 20:23 sri, 18. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nesi hvala ti na informacijama o usmenom. :)
Nesi hvala ti na informacijama o usmenom. Smile


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan