Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Ukidanje notificationa za neke korisnike

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Forum
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:29 čet, 27. 10. 2005    Naslov: Ukidanje notificationa za neke korisnike Citirajte i odgovorite

Na zalost, e-mail komunikacija DeGiorgija i Studenta je vec dulje vrijeme "problematicna", u smislu da DeGiorgiju treba cca 3 minuta [ :shock: ] da Studentu posalje mail (mjereno preka Apachea koji je i tako ovdje bitan). :faint: Slicnih problema nema ni s jednim drugim serverom s kojim DeGiorgi komunicira. :?

Rezultat toga je da slanje posta na topic kojeg "prati" netko s mail adresom oblika [tt]nesto@student.math.hr[/tt], traje jako dugo (za svakog takvog usera po 3 minute). :? Post se, naravno, posalje odmah, ali povratna informacija od DeGiorgija (ona stranica "ja poslao poruku") ne dolazi. :(

Zbog toga sam u kod Foruma [b]privremeno[/b] dodao da, bez obzira na vase postavke, ne salje notificatione onim userima koji forumsku postu primaju na Studentu. :? Navodno ce uskoro stici novi studentski server i ja se nadam da ce tada sve proraditi, pa da cu ovu restrikciju moci maknuti. 8)

Svima koji zele primati notificatione ispricavam se zbog ovakve mjere.
Na zalost, e-mail komunikacija DeGiorgija i Studenta je vec dulje vrijeme "problematicna", u smislu da DeGiorgiju treba cca 3 minuta [ Shocked ] da Studentu posalje mail (mjereno preka Apachea koji je i tako ovdje bitan). Padoh u (o)nesvjest Slicnih problema nema ni s jednim drugim serverom s kojim DeGiorgi komunicira. Confused

Rezultat toga je da slanje posta na topic kojeg "prati" netko s mail adresom oblika nesto@student.math.hr, traje jako dugo (za svakog takvog usera po 3 minute). Confused Post se, naravno, posalje odmah, ali povratna informacija od DeGiorgija (ona stranica "ja poslao poruku") ne dolazi. Sad

Zbog toga sam u kod Foruma privremeno dodao da, bez obzira na vase postavke, ne salje notificatione onim userima koji forumsku postu primaju na Studentu. Confused Navodno ce uskoro stici novi studentski server i ja se nadam da ce tada sve proraditi, pa da cu ovu restrikciju moci maknuti. Cool

Svima koji zele primati notificatione ispricavam se zbog ovakve mjere.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:56 sub, 4. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jasno, biser je zgasio [b]sve[/b] notificatione za korisnike s e-mail adresom na studentu, a zaboravio je da bi ipak bilo zdravo da korisnici dobijaju barem aktivacijske e-mailove. :shock: :oops: :oops: :oops:

Sad je ta greska, nadam se, ispravljena. :) [b]Ako ne dobijete aktivacijski mail[/b] (nakon registracije ili promjene e-mail adrese) [b]javite mi se e-mailom, pa cu problem rijesiti "rucno".[/b] 8)

Uz ispriku svima koji su zbog ovog imali problema,

V.
Jasno, biser je zgasio sve notificatione za korisnike s e-mail adresom na studentu, a zaboravio je da bi ipak bilo zdravo da korisnici dobijaju barem aktivacijske e-mailove. Shocked Embarassed Embarassed Embarassed

Sad je ta greska, nadam se, ispravljena. Smile Ako ne dobijete aktivacijski mail (nakon registracije ili promjene e-mail adrese) javite mi se e-mailom, pa cu problem rijesiti "rucno". Cool

Uz ispriku svima koji su zbog ovog imali problema,

V.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:58 pon, 12. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zabrana slanja notificationa je skinuta; mislim da bi sada trebalo sve raditi kako spada. :blista:
Zabrana slanja notificationa je skinuta; mislim da bi sada trebalo sve raditi kako spada. Reklamiram neku zubnu pastu



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Forum Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan