Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Shoutbox (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Forum
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:07 sub, 1. 7. 2006    Naslov: Shoutbox Citirajte i odgovorite

Dodan je shoutbox: nesto kao "dio za neobavezno chattanje". 8)

Nalazi se pri dnu vecine stranica (index, pregled novih postova, citanje topica) i za pisanje je dostupan svim registriranim korisnicima (naravno, ako su ulogirani 8)).

Modovi mogu brisati/editirati, a - bude li potrebno - lako se pojedincima onemoguci pisanje ili cak gledanje shoutboxa. :twisted: Gosti, za sada, mogu [b]vidjeti[/b] shoutbox; buducnost ce pokazati da li cemo to maknuti. O:)

Iako je shoutbox zamisljen za neobaveznu komunikaciju, [b]pridrzavajte se Pravila ponašanja[/b]. :tso: Ideja nije da modovi gube vrijeme na to, nego da smanjimo zaspamavanje topica privatnim pricicama. ;)

Nekima ce novi feature vjerojatno smetati. :( Molim da mi se takvi jave, pa cu ih dodati u listu ljudi koji ne vide shoutbox. 8)

[b]Molbica:[/b] Nadjite mi neki smajli koji bi nedvosmisleno upucivao na shoutbox. :-s Nesto kao
:pm:

Uzivajte (ali i budite dobri)! :D

[b]Edit:[/b] Ipak maknuh shoutbox za goste, da ga uopce ne vide. :) Razlog je taj da ne vidim svrhu da ga samo citaju, a nespretnost moderiranja ga cini - IMO - nepogodnim da bude stalno vidljiv. :(
Dodan je shoutbox: nesto kao "dio za neobavezno chattanje". Cool

Nalazi se pri dnu vecine stranica (index, pregled novih postova, citanje topica) i za pisanje je dostupan svim registriranim korisnicima (naravno, ako su ulogirani Cool).

Modovi mogu brisati/editirati, a - bude li potrebno - lako se pojedincima onemoguci pisanje ili cak gledanje shoutboxa. Twisted Evil Gosti, za sada, mogu vidjeti shoutbox; buducnost ce pokazati da li cemo to maknuti. Angel

Iako je shoutbox zamisljen za neobaveznu komunikaciju, pridrzavajte se Pravila ponašanja. Trudim Se Objasniti... Ideja nije da modovi gube vrijeme na to, nego da smanjimo zaspamavanje topica privatnim pricicama. Wink

Nekima ce novi feature vjerojatno smetati. Sad Molim da mi se takvi jave, pa cu ih dodati u listu ljudi koji ne vide shoutbox. Cool

Molbica: Nadjite mi neki smajli koji bi nedvosmisleno upucivao na shoutbox. Eh? Nesto kao
Poziv za preseljenje u Private Message

Uzivajte (ali i budite dobri)! Very Happy

Edit: Ipak maknuh shoutbox za goste, da ga uopce ne vide. Smile Razlog je taj da ne vidim svrhu da ga samo citaju, a nespretnost moderiranja ga cini - IMO - nepogodnim da bude stalno vidljiv. Sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Forum Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan