Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

električne mreže...

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematičko modeliranje
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 11:05 sri, 13. 9. 2006    Naslov: električne mreže... Citirajte i odgovorite

na usmenom prof. me ispituje električne mreže,(a ostaqlo ispituje iz skripte + fizikalni dio), ali se na rokovima pojavljuju.....?????
hvala...
na usmenom prof. me ispituje električne mreže,(a ostaqlo ispituje iz skripte + fizikalni dio), ali se na rokovima pojavljuju.....?????
hvala...


[Vrh]
petrich
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2005. (22:23:35)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
18 = 20 - 2

PostPostano: 11:21 sri, 13. 9. 2006    Naslov: Re: električne mreže... Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]na usmenom prof. me ispituje električne mreže,(a ostaqlo ispituje iz skripte + fizikalni dio), ali se na rokovima pojavljuju.....?????
hvala...[/quote]

koje je tocno pitanje? :roll:
da li se pojavljuju na pismenom?
da. stovise, mislim da je to jedan od zadataka za koje mozes biti siguran da ce se pojavit. :wink:
Anonymous (napisa):
na usmenom prof. me ispituje električne mreže,(a ostaqlo ispituje iz skripte + fizikalni dio), ali se na rokovima pojavljuju.....?????
hvala...


koje je tocno pitanje? Rolling Eyes
da li se pojavljuju na pismenom?
da. stovise, mislim da je to jedan od zadataka za koje mozes biti siguran da ce se pojavit. Wink



_________________
Pcelica Just buzzing by 2 say hi...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 11:58 sri, 13. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma krivo sam napisa.. dali prof ispituje električne mreže na usmenom? i dal ispituje ostalo gradivo iz skripte s neta,tj. postoji li do koji kao ne treba naučit iz skripte?lose se izražavan...
ma krivo sam napisa.. dali prof ispituje električne mreže na usmenom? i dal ispituje ostalo gradivo iz skripte s neta,tj. postoji li do koji kao ne treba naučit iz skripte?lose se izražavan...


[Vrh]
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 17:17 sri, 13. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]ma krivo sam napisa.. dali prof ispituje električne mreže na usmenom? i dal ispituje ostalo gradivo iz skripte s neta,tj. postoji li do koji kao ne treba naučit iz skripte?lose se izražavan...[/quote]
Ispituje ono što je ispredavao. Električne mreže su se ove godine radile, tako da studente koji su ove godine slušali modeliranje to vrlo vjerojatno pita.
Anonymous (napisa):
ma krivo sam napisa.. dali prof ispituje električne mreže na usmenom? i dal ispituje ostalo gradivo iz skripte s neta,tj. postoji li do koji kao ne treba naučit iz skripte?lose se izražavan...

Ispituje ono što je ispredavao. Električne mreže su se ove godine radile, tako da studente koji su ove godine slušali modeliranje to vrlo vjerojatno pita.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 18:06 sri, 13. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

e imam ja pitanje što se tiče mreža... Jel bitno na koji način riješim zadatak? Mislim nije valjda nužno koristiti matrice i usmjerene grafove za ovako pljuga zadatke? :) Tri jednadžbe i evo riješenja skoro pa u pravilu :)
e imam ja pitanje što se tiče mreža... Jel bitno na koji način riješim zadatak? Mislim nije valjda nužno koristiti matrice i usmjerene grafove za ovako pljuga zadatke? Smile Tri jednadžbe i evo riješenja skoro pa u pravilu Smile



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematičko modeliranje Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan