Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

usmeni iz analize 4 (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kompleksna analiza
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 1:46 uto, 29. 8. 2006    Naslov: usmeni iz analize 4 Citirajte i odgovorite

evo ako je koga zanimalo (ja sam umirala u neznanju :crazy: ), usmeni za one koji ne trebaju polagati pismeni ce bit 5.9., a za one koji idu na pismeni 7.9.
vjerojatno slicno vrijedi za analizu 3
evo ako je koga zanimalo (ja sam umirala u neznanju Danas sam lud(a)... ), usmeni za one koji ne trebaju polagati pismeni ce bit 5.9., a za one koji idu na pismeni 7.9.
vjerojatno slicno vrijedi za analizu 3



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Denzil
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 04. 2005. (09:35:09)
Postovi: (30)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 12:32 ned, 3. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel znas mozda tocno vrijeme?
I da li je ta informacija 100% sigurna jer ako ne odem sutra na faks onda se u potpunosti oslanjam na to. Niame ja sam prijavio za usmeni sad na prvom roku pa mi je prilicno bitno:)

hvala
jel znas mozda tocno vrijeme?
I da li je ta informacija 100% sigurna jer ako ne odem sutra na faks onda se u potpunosti oslanjam na to. Niame ja sam prijavio za usmeni sad na prvom roku pa mi je prilicno bitno:)

hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 14:01 ned, 3. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

..doslo je do promjene!! u utorak 05.09. je usmeni iz ma3, a u srijedu 06.09. je usmeni iz ma4 s pocetkom u 8.00 at morning!! 8)
..doslo je do promjene!! u utorak 05.09. je usmeni iz ma3, a u srijedu 06.09. je usmeni iz ma4 s pocetkom u 8.00 at morning!! Cool


[Vrh]
Denzil
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 04. 2005. (09:35:09)
Postovi: (30)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 14:14 ned, 3. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ok ne volim se ponavljat ali kolko je sad TO sigurno :) ?
preptostavljam da je netko to procito negdje na fasku... no potvrda bi bila super s obzirom da mi uvjeti ovise o tome... a odlazak na faks mi je puno veci problem nego sto se mozda cini.

hvala
ok ne volim se ponavljat ali kolko je sad TO sigurno Smile ?
preptostavljam da je netko to procito negdje na fasku... no potvrda bi bila super s obzirom da mi uvjeti ovise o tome... a odlazak na faks mi je puno veci problem nego sto se mozda cini.

hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 15:42 ned, 3. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

100% provjereno!! jer i ja imam usmeni iz ma4 u srijedu, prva grupa starta od ranoog jutra u 8.00!!! pa nek ti netko provjeri u kojoj si grupi.. prof. nas je slozio po abecedi! :wink:
100% provjereno!! jer i ja imam usmeni iz ma4 u srijedu, prva grupa starta od ranoog jutra u 8.00!!! pa nek ti netko provjeri u kojoj si grupi.. prof. nas je slozio po abecedi! Wink


[Vrh]
Denzil
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 04. 2005. (09:35:09)
Postovi: (30)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 16:52 ned, 3. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prezivam se na S pa sam vjerojatno iza 8.. no nije bitno, dolazim u 8 takionak.. to zna bit jako edukativno :) iako samodsluso vec dosta usmenih..

puno hvala
Prezivam se na S pa sam vjerojatno iza 8.. no nije bitno, dolazim u 8 takionak.. to zna bit jako edukativno Smile iako samodsluso vec dosta usmenih..

puno hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 7:24 uto, 5. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

oko koje ure pocinje slovo R? :)
oko koje ure pocinje slovo R? Smile



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Denzil
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 04. 2005. (09:35:09)
Postovi: (30)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 7:40 uto, 5. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja ne znam, dolazim u 8 jer imam neki drugi pismeni u 9 :(
pa racunam na susretljivost profesora da to prije obavimo :)
ja ne znam, dolazim u 8 jer imam neki drugi pismeni u 9 Sad
pa racunam na susretljivost profesora da to prije obavimo Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 22:36 čet, 7. 9. 2006    Naslov: kad je usmeni za kolokvente? Citirajte i odgovorite

Moze li netko bit toliko ljubazan pa kad sazna kad je usmeni za ovaj rok 13.9. da to tu objavi?
Moze li netko bit toliko ljubazan pa kad sazna kad je usmeni za ovaj rok 13.9. da to tu objavi?


[Vrh]
mesic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2003. (20:16:56)
Postovi: (35)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 2
Lokacija: /dev/(m)ucenje

PostPostano: 11:31 pet, 8. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Usmeni za one koji ne trebaju na pismeni je odmah 15-tog!! :shock: A za one sa pismenog, negdje slijedeći utorak ili srijeda...
Usmeni za one koji ne trebaju na pismeni je odmah 15-tog!! Shocked A za one sa pismenog, negdje slijedeći utorak ili srijeda...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 14:12 pet, 8. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mesic"]Usmeni za one koji ne trebaju na pismeni je odmah 15-tog!! :shock: A za one sa pismenog, negdje slijedeći utorak ili srijeda...[/quote]

15.-og, u petak?
Koliko je sigurna ta informacija? Jer pismeni iz analize je 13.-og ak se ne varam,pa da ne bi bilo...
mesic (napisa):
Usmeni za one koji ne trebaju na pismeni je odmah 15-tog!! Shocked A za one sa pismenog, negdje slijedeći utorak ili srijeda...


15.-og, u petak?
Koliko je sigurna ta informacija? Jer pismeni iz analize je 13.-og ak se ne varam,pa da ne bi bilo...


[Vrh]
evenflow
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 06. 2005. (20:40:03)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 0:34 ned, 10. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

na usmenima iz analize 4 u cetvrtak 7.9. profesor je rekao da je usmeni za one koji su pismeni polozili vec ranije u petak 15.9. a za one koji izlaze na rok slijedeci utorak 19.9. za analizu 3 pretpostavljam dan ranije. there :)
na usmenima iz analize 4 u cetvrtak 7.9. profesor je rekao da je usmeni za one koji su pismeni polozili vec ranije u petak 15.9. a za one koji izlaze na rok slijedeci utorak 19.9. za analizu 3 pretpostavljam dan ranije. there Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 11:13 ned, 10. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koliko sam ja vidio u petak popodne na faksu je pisalo da su usmeni u petak 15. (cini mi se samo MA3) i subotu 16. (MA4).
Koliko sam ja vidio u petak popodne na faksu je pisalo da su usmeni u petak 15. (cini mi se samo MA3) i subotu 16. (MA4).


[Vrh]
Gost






PostPostano: 7:45 pon, 11. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Samo da potvrdim informaciju: Usmeni iz ma3 je u petak od 8h, a iz ma4 u subotu od 9h.
Samo da potvrdim informaciju: Usmeni iz ma3 je u petak od 8h, a iz ma4 u subotu od 9h.


[Vrh]
mala
Gost





PostPostano: 12:26 pon, 11. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

to pričate o usmenima za one koji idu sad na pismeni u srijedu ili za one koji su već prije položili usmeni??
to pričate o usmenima za one koji idu sad na pismeni u srijedu ili za one koji su već prije položili usmeni??


[Vrh]
mesic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2003. (20:16:56)
Postovi: (35)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 2
Lokacija: /dev/(m)ucenje

PostPostano: 19:21 pon, 11. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

To je za ekipu koja je položila pismeni prije pa sada koristi pravo drugog izlazka na usmeni.
To je za ekipu koja je položila pismeni prije pa sada koristi pravo drugog izlazka na usmeni.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
DAVOR
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2003. (22:01:24)
Postovi: (25)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 10:53 čet, 14. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Možda je ovo moje pitanje još malo preuranjeno, al dal se možda zna kad će okvirno bit usmeni iz analize4 u dekanskom roku za one koji ne moraju na pismeni?
Možda je ovo moje pitanje još malo preuranjeno, al dal se možda zna kad će okvirno bit usmeni iz analize4 u dekanskom roku za one koji ne moraju na pismeni?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kompleksna analiza Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan