Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Održavanje kolegija 2006./2007.

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Odlučivanje i teorija igara
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Melkor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2004. (18:48:00)
Postovi: (291)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
140 = 152 - 12
Lokacija: Void

PostPostano: 20:09 sri, 20. 9. 2006    Naslov: Održavanje kolegija 2006./2007. Citirajte i odgovorite

Sad više ne znam jel mi se učinilo ili što, ali mislim da sam negdje pročitao da se kolegij Odlučivanje i teorija igara sljedeće akademske godine neće održati.

Ipak, uočio sam ga na popisu izbornih kolegija pokraj referade, iako je to jedini kolegij za koji nije navedena nikakva satnica. :?

Održava li se onda kolegij i, ako da, u kojem semestru? I jel više preporučljivo upisati ga na trećoj ili četvrtoj godini? :-k
Sad više ne znam jel mi se učinilo ili što, ali mislim da sam negdje pročitao da se kolegij Odlučivanje i teorija igara sljedeće akademske godine neće održati.

Ipak, uočio sam ga na popisu izbornih kolegija pokraj referade, iako je to jedini kolegij za koji nije navedena nikakva satnica. Confused

Održava li se onda kolegij i, ako da, u kojem semestru? I jel više preporučljivo upisati ga na trećoj ili četvrtoj godini? Think



_________________
I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:24 sri, 20. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dobro si procitao; nedavno je odluceno da se ipak odrzava, cini mi se u drugom semestru. 8)

Sto se tice preporuke na kojoj godni upisati... mislim da je i treca dosta, pogotovo ako si polozio Modeliranje, no neka to ipak prokomentira i netko tko je to slushao i polagao. ;)

Uzmi u obzir da se nagodinu vjerojatno nece odrzavati, pa je mozda bolje iskoristiti dok mozes (jos malo pa nestalo). :D
Dobro si procitao; nedavno je odluceno da se ipak odrzava, cini mi se u drugom semestru. Cool

Sto se tice preporuke na kojoj godni upisati... mislim da je i treca dosta, pogotovo ako si polozio Modeliranje, no neka to ipak prokomentira i netko tko je to slushao i polagao. Wink

Uzmi u obzir da se nagodinu vjerojatno nece odrzavati, pa je mozda bolje iskoristiti dok mozes (jos malo pa nestalo). Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Melkor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2004. (18:48:00)
Postovi: (291)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
140 = 152 - 12
Lokacija: Void

PostPostano: 21:35 sri, 20. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Cool, probat ću to onda na trećoj. :D

Bolje bi mi pasalo da je u zimskom semestru, al šta je, tu je. Imat ću još jedno zanimljivo ljeto. :lol:
Cool, probat ću to onda na trećoj. Very Happy

Bolje bi mi pasalo da je u zimskom semestru, al šta je, tu je. Imat ću još jedno zanimljivo ljeto. Laughing



_________________
I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Odlučivanje i teorija igara Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan