Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

pitanja za usmeni (karqakteristike)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kompleksna analiza
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 12:33 sri, 4. 10. 2006    Naslov: pitanja za usmeni (karqakteristike) Citirajte i odgovorite

evo ljudi ako netko zna odgovor na ova pitanja pliz pomagajte :roll: :arrow:
1, sto znaci kad kazemo za put da je nulhomotopan ,pokazite na konkretnom primjeru sto znaci biti homotopan s nekim konstantim putem?
2,zanima me korak u roucheovom tm.zasto zbog neprekidnosti funkcije f postoji okolina U oko konture gdje je f(z) nije jednaka nuli,i zasto je onda f-ja h dobro definirana??
3,abelova lema pocetak i sredina dokaza:zasto ako red kvg specijalno je lim tog reda jednak 0 i zasto onda postoji M gdje je apsolutna vrijednost reda za neki n manja od toga M?kraj dokaza?
4,sto znaci kad red brojeva uniformno lokalno konvergira(u knijzi imamo za red f-ja)?
evo ljudi ako netko zna odgovor na ova pitanja pliz pomagajte Rolling Eyes Arrow
1, sto znaci kad kazemo za put da je nulhomotopan ,pokazite na konkretnom primjeru sto znaci biti homotopan s nekim konstantim putem?
2,zanima me korak u roucheovom tm.zasto zbog neprekidnosti funkcije f postoji okolina U oko konture gdje je f(z) nije jednaka nuli,i zasto je onda f-ja h dobro definirana??
3,abelova lema pocetak i sredina dokaza:zasto ako red kvg specijalno je lim tog reda jednak 0 i zasto onda postoji M gdje je apsolutna vrijednost reda za neki n manja od toga M?kraj dokaza?
4,sto znaci kad red brojeva uniformno lokalno konvergira(u knijzi imamo za red f-ja)?


[Vrh]
luzer
Gost





PostPostano: 20:09 čet, 9. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Eo ovako ja to vidim:

Imas jedan zatvoren put u omiljenom Omega.

Ako je u sredini tog puta rupa (odn ak nam se Omega probusio bas td ga obilazi krivulja), onda put nije nulhomotopan, a ako je sve prostor onda je super. To je kao onaj neki 1-povezani prostor.

Ajd sad nek meni netko objasni kako naci povrsinu skupa {(x, y); x^2-2y^2<=0, 3y^2<=x}. Thx.
Eo ovako ja to vidim:

Imas jedan zatvoren put u omiljenom Omega.

Ako je u sredini tog puta rupa (odn ak nam se Omega probusio bas td ga obilazi krivulja), onda put nije nulhomotopan, a ako je sve prostor onda je super. To je kao onaj neki 1-povezani prostor.

Ajd sad nek meni netko objasni kako naci povrsinu skupa {(x, y); x^2-2y^2<=0, 3y^2<=x}. Thx.


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kompleksna analiza Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan